سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال داشتم !
من قبلا از بازیهای کپی استفاده میکردم اما الان چند وقتی از DVD های Silver (بهش میگن اصل!) استفاده میکنم میبینم صدای دستگاه بیشتر از زمانیه که از DVD کپی استفاده میکردم
میخواستم ببینم این مشکل است یا طبیعیه ؟
در روز هم کلا 30-40 دقیقه بیشتر از دستگاه استفاده نمیکنم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه سوال داشتم !
من قبلا از بازیهای کپی استفاده میکردم اما الان چند وقتی از DVD های Silver (بهش میگن اصل!) استفاده میکنم میبینم صدای دستگاه بیشتر از زمانیه که از DVD کپی استفاده میکردم
میخواستم ببینم این مشکل است یا طبیعیه ؟
در روز هم کلا 30-40 دقیقه بیشتر از دستگاه استفاده نمیکنم.

نگاه کن همون دیسک های کپی رو امتحان کنن ببین باز هم صداش زیاده یا نه.امکان داره دستگاه نسبت به قبل فرسوده تر شده باشه که صداش زیاد شده.

بخدا من روزی 6 ساعت به بالا بازی می کنم با یه دستگاه با مادربورد لانچ.هیچ سر و صدایی نکرده و نمی کنه.نمی دونم چرا شما که اینقدر کم کار می کنید اینطوری میشه دستگاه هاتون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینش برام جالبه که روی DVD Silver زیاد صدا میده ! (البته یادم رفت بگم بعضی موقعها که 1-2 ساعت بازی میکنم صداش بعد 40-50 دقیقه میخوابه !)
Copy صداش بسیار کمه .

-------------------------------------------------------

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینش برام جالبه که روی DVD Silver زیاد صدا میده ! (البته یادم رفت بگم بعضی موقعها که 1-2 ساعت بازی میکنم صداش بعد 40-50 دقیقه میخوابه !)
Copy صداش بسیار کمه .

-------------------------------------------------------

احتمالا موقع خوندن Disk های Silver به دستگاه فشار میاد.فکر کنم این دیسک ها مالزیایی باشن.به نظر من استفاده نکن چون به لنز درایو و خود درایو لطمه میزنه. ;)

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
نه نمیشه کاریش کرد.تنها راهش اینه که ردش کنی بره یه پولی روش بذاری و یه Arcade Pack بخری.

کابل VGA جنس معمولی 25000 تومان
جنس مرغوبش 35000 تومان
کابل Lan برای اتصال به اینترنت 6000 تومان
کنترل هم حدودا 35000 تومان

بعد اقا ببخشید استفاده از این کابل ارززشو داره که سیستم رو ردش کنم بعد میشه به چندی از مزایایش در مقابل کابل hd خودش بهم بگی
خیلی ممنون از زحماتت

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بعد اقا ببخشید استفاده از این کابل ارززشو داره که سیستم رو ردش کنم بعد میشه به چندی از مزایایش در مقابل کابل hd خودش بهم بگی
خیلی ممنون از زحماتت

نگاه کن این کابل به LCD TV ها می خوره.کیفیت تصویر بسیار بالایی هم نشون میده.البته یه مقدار از کیفیت HD کابل HD خود کنسول بالاتر هست.
اگر دستگاه جدید بخوای بخری خوب هم HDMI داره و هم سری جدید می تونه باشه و مشکل گرمایی نداشته باشه...
از نظر من نیازی نیست.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
بچه هامن به یک مشکل برخوردم بازی Ninja Gaiden black گرفتم از تهران برام روی دیسک T-gate زده البته 9 حالا وقتی دیسک میزارم توی کنسول نمیخونه مینویسه Mixed Media Disk حالا نمیدونم چکار کنم من درایوم بنکیو و دیسک استیلث کامل هست البته اپدیت هم از سایت گرفتم زدم و کنسول اپدیت کردم اینم عکسش
2d2ent3.jpg

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
بچه هامن به یک مشکل برخوردم بازی Ninja Gaiden black گرفتم از تهران برام روی دیسک T-gate زده البته 9 حالا وقتی دیسک میزارم توی کنسول نمیخونه مینویسه Mixed Media Disk حالا نمیدونم چکار کنم من درایوم بنکیو و دیسک استیلث کامل هست البته اپدیت هم از سایت گرفتم زدم و کنسول اپدیت کردم اینم عکسش

من این مشکل رو با Assassin's Creed داشتم، البته داونلودش کرده بودم، با DVDCrypt یه ایمیج جدید ازش گرفتم و با XDVDMulter دادم درستش کرد (توی آخرین تب یه دکمه داره با عنوان یه چیزی مثل fix image) و بعدش هم Insert Video و بعدش با همین برنامه XBC زدم Convert to Splitvid و در آخرش هم با CloneDVD رایتش کردم روی یه سی دی دیگه، حالا قشنگ کار میکنه.

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
دادم iranxbox نتونست درست کنه به نظر شما بدم nextgen ببینه البته یه دفعه خودش درست کرد 4 ماه کار کرد به نظر شما ارزش داره بازم بدم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
دادم iranxbox نتونست درست کنه به نظر شما بدم nextgen ببینه البته یه دفعه خودش درست کرد 4 ماه کار کرد به نظر شما ارزش داره بازم بدم
به نظر من ng کارش خیلی خوبه حتما بده یه نگاهی بهش بکنه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر