سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
محمد جان ،
به نظر من درایوت مشکلی نداره . به احتمال زیاد ورژن درایوت iXtreme هست و بازیهایی رو که از نظر Stealth مشکل دارن (SS یا PFI یا DMI ندارن) رو نمیخونه و همون پیغام " To play this disk , put it in an Xbox 360 Console" رو میده .
پیغام Unplayable Disk مربوط میشه به بد رایت شدن دیسک .

اره رضا جان من با برنامه xbc که تست کردم 2 تا از بازیها فایل های Stealth رو نداشت و چون firmware من ixtreme هست بازیها رو نمیزاره اجرا بشن ولی در مورد دو بازی دیگه که unplayable disc میده : من این دو بازی رو تو یه دستگاه دیگه امتحان کردم اجرا شد !!!

اره رضا جان من با برنامه xbc که تست کردم 2 تا از بازیها فایل های Stealth رو نداشت و چون firmware من ixtreme هست بازیها رو نمیزاره اجرا بشن ولی در مورد دو بازی دیگه که unplayable disc میده : من این دو بازی رو تو یه دستگاه دیگه امتحان کردم اجرا شد !!!

احتمالا با سرعت بالا رایت شده که اینطوری میشه.

این بلا سر خود من هم اومده.

برای UNPLAYABLE 2 حالت بیشتر نیست:
1_درایوت با نوع دیسک سازگاری نداره
2_با سرعت بالا رایت شده
با XBC ازش ایمیج بگیر رو یه دیسکی که با درایوت سازگاره با سرعت 4Xرایت کن.من خودم با 3 تا بازی این مشکلو داشتم حل شد

آیا این روش ایکس کلامب رو میشه خودمون انجام بدیم یا جایی در مورد اون توضیح داده؟الان دستگاهم طوریه که وقتی هیت سینک gpu رو با دست فشار میدم بعد دستگاه رو روشن میکنم دیگه 3 چراغ نمیده حتی اگر 1 یا 2 ساعتم بازی کنم نه هنگ می کنه نه 3 چراغ میده یعنی ممکنه پیچ های هیت سینک شل شده باشه؟آیا مشکلش جدیه ؟با تشکر از شما.

بله گفتم که روش ایکس کلامب حل میشه شما هم این کارو نکن چون ممکنه بدترش کنی مشکل شما فکر کنم همون شل شدن پایه های gpu باشه راستی خودتونم میتونیین اما این کارو خودت نکنی بهتره بده به نکست جن یا هر جایه دیگه که معتبره واست درست میکنند راستی اگه میبینی با اون چیزی که خودت میگی درست میشه نگو کنسول خرابه چون اگه بگی خرابه بیشتر ازت میگیرند:laughing: میل خودت ولی خودت انجام نده:-"

آیا این روش ایکس کلامب رو میشه خودمون انجام بدیم یا جایی در مورد اون توضیح داده؟الان دستگاهم طوریه که وقتی هیت سینک gpu رو با دست فشار میدم بعد دستگاه رو روشن میکنم دیگه 3 چراغ نمیده حتی اگر 1 یا 2 ساعتم بازی کنم نه هنگ می کنه نه 3 چراغ میده یعنی ممکنه پیچ های هیت سینک شل شده باشه؟آیا مشکلش جدیه ؟با تشکر از شما.
ببين در کل کار راحتيه ولی چون تجربه لازم رو نداريد ممکنه به مشکل بربخوريد.

می خواستم بدونم این xbox های جدید هم 3 چراغ میدن می ترسم بخرم بدبخت بشم
خدا نکنه هیچ وقت بدبخت بشی (اونم با یه کنسول)ولی این رو بگم که تکنولوژی حساس شده این روزها
وخراب شدن این وسایل چیزعجیب غریبی نیست درهر صورت الان تعمیر این کنسول به سادگی انجام میشه
البته اونجاهایی که مربوط به تعویض قطعه میشه به علت تحریم غیرقابل حل هست ولی درکل بخر وحالشو
ببر

این همون اروری هست که با ایکس کلمپ حل میشه(بشرطی که بهش سیخ نزنی)بده نکست جن که
تو تعمیرات کارشون حرف نداره ;)
http://www.nextgen.ir

امکان داره DVDرام روی DVD خش و آسیب وارد کنه؟؟؟( XBOX360 )

بله امكانش هست... حتي تو فروم هاي خارجي ديدم كه رو ديسك ترك هم ميندازه... 2 دليل وجود داره : 1. چرخش آرميچر لنز 2. گيره اي كه ديسك رو نگه مي داره دچار مشكل شده در اكثر اوقات بايد درايو كامل عوض شه ولي بعضي موقع ها هم با تعويض لنز درست مي شه ... با NextGen يا IranXbox تماس بگيريد

سلام
من جديدا با مشكل جديدي در رابطه با كنسولم مواجه شدم.مشكلم اينه كه وقتي دارم بازي ميكنم يه دفعه صفحه تلوزيونم كه يهsamsung hdtv lcd r71 26 inch هست،سياه ميشه وكل تنظيماتش ميريزه بهم.مثلا تنظيمات تيوي رو ميذارم رو حالت گيم مود وكنتراست رو ميبرم رو 100 و تون رنگ رو ميزارم رو نرمال ولي هر چند دقيقه يك بار تصويربرايزمان كوتاهي در حدود 2 ثانيه سياه ميشه و همه تنظيمات تيوي ميره به حالت ديفالت.در ضمن هر وقت كنسول رو خاموش ميكنم هم تنظيمات تيوي بر ميگرده به حالت ديفالت .در صورتي كه تا چند روز پيش اينطوري نبود و هر وقت كنسول و تيوي رو روشن ميكردم همه چيز مرتب بود وبا تنظيمات قبلي ميامد. راستي من تنظيمات كنسولم رو روي 1080i و كنسولم رو كه مدل اليت هستش رو با كابل hdmi كه داخل جعبه كنسولم بوده به تيوي وصل كردم.حالا كسي ميتونه كمكم كنه وبه من بگه مشكل از كجاست؟!!!!!
سپاسگزارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or