سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
احتمالا لنز درایو ضعیف شده و احتیاج داره تنظیم بشه.

نه فک نکنم مشکل از این باشه.همونطور که گفتم 360 نو هست و غیر ممکنه که مشکل از درایو باشه . من باز هم چن تا بازی امتحان کردم و همه رو به راحتی اجرا کرد . جالب اینه که همه بازیهایی که اجرا شدن تقریبا جدید هستن و بازیهایی که تقریبا قدیمی اند رو اجرا نمیکنه (البته اینایی که قدیمی اند یه دونه خش هم ندارن ) . به نظر من مشکل از اینه که شاید فریمور اون 1.4 هست و بازیهایه قدیمی هم فایل stealth patch رو ندارن و به خاطر همین اجرا نمیشن . تو دو تا از این بازیها پیغامی که میده مینویسه که 360 دیسک رو نمیشناسه.
به نظر شما میتونه از این باشه؟
راستی از کجا میشه فهمید که فریمور دستگاه چیه؟ قدیما یه سی دی فریمور میدادن ولی این چیزی روش نیست !!!

همونطور که گفتم 360 نو هست و غیر ممکنه که مشکل از درایو باشه
البته بعضیا میگن که حتی صفرها هم ممکنه لنزشون کالیبره نباشه، ولی من اینو قبول ندارم و با حرف شما موافقم. شمام برای اینکه از بابت iXtreme Compatible مطمئن شی با XBC یه تست بزن ببین همه اون تیکا رو برات میزنه یا نه .

به نظر من 360 همش سر تا پا مشكله.از جمله درايو هاي بنكيو كه واسه من 2 ماه هم كار نكرد و به ملكوت اعلي پيوست.حتي ديسك forza ارجينال رو كه رو خودش بوده هم نميخونه.اصلا احساس نميكنه كه ديسك داخلش گذاشتي.وقتي ميزني ديسك بره داخل مينويسه readingو بعد از چند ثانيه دوباره ميزنه open tray.يعني انگار مثلا بشقاب گذاشتي تو درايو.هيچ پيغامي هم نميده ماشا ا....
اين مشكل تا حالا واسه كسي پيش اومده؟!اگه درايو بنكيو عزيز رو با يك درايو هيتاچي الجي تعويض كنم واسه لايو بازي كردن كه مشكلي واسم پيش نمياد(منظورم بن شدنه).
ممنون

آخرین ویرایش:
به نظر من 360 همش سر تا پا مشكله.از جمله درايو هاي بنكيو كه واسه من 2 ماه هم كار نكرد و به ملكوت اعلي پيوست.حتي ديسك forza ارجينال رو كه رو خودش بوده هم نميخونه.اصلا احساس نميكنه كه ديسك داخلش گذاشتي.وقتي ميزني ديسك بره داخل مينويسه readingو بعد از چند ثانيه دوباره ميزنه open tray.يعني انگار مثلا بشقاب گذاشتي تو درايو.هيچ پيغامي هم نميده ماشا ا....
اين مشكل تا حالا واسه كسي پيش اومده؟!اگه درايو بنكيو عزيز رو با يك درايو هيتاچي الجي تعويض كنم واسه لايو بازي كردن كه مشكلي واسم پيش نمياد(منظورم بن شدنه).
ممنون
بن شدن چه ربطی به درایو داره به بازی مربوط میشه تا جایی که من میدونم بازی باید یا اورجینال باشه
یا استیلث پچ که قابل شناسایی نباشه

ممنون

یا زنگ بزن Reza-Sony یا زنگ بزن Next Gen ببین برات انجام میدن یا نه.

آخه گذاشتی تو مغازه بایدم پدرش در بیاد آخه امیر جان... :biggrin1:

ممنون

ببخشيد شما از چه ديسكي استفاده ميكردين بيشتر ؟
آخه درايو منم بنكيو هست . منو ترسوندي :(

ممنون
من خودم دستگاهم رو تعمیر کردم.الان هم مثل عسل همه نوع دیسکی رو میاره.نزدیک بود 130 تومن پول بیزبون رو بابت درایو هیتاچی دست دو با لنز نو بدم.

من خودم دستگاهم رو تعمیر کردم.الان هم مثل عسل همه نوع دیسکی رو میاره.نزدیک بود 130 تومن پول بیزبون رو بابت درایو هیتاچی دست دو با لنز نو بدم.[/quote

امیر جان مشکلش چی بود و چطوری تعمیر کردی ؟

سلام
یکی از دوستانم به تازگی یه 360 خریده . چندتا از بازی هاش رو که رو دستگاه میزاره اجرانمیشن. این بازیها از دیسکهای fuji film و verbatim هستند . البته از یکجا هم خریداری نشدن و رو یه دستگاهه دیگه که امتحان کردیم درست بودند. فک نکنم که درایو مشکل داشته باشه چون 8 تا از بازیها رو میخونه و 4 تا رو نمی خونه!!! به نظر شما مشکل از چیه؟( میتونه مشکل از firmware باشه؟) در ضمن تو دو تا از بازیها یه عکسی میاد . اگه درست یادم باشه مربوط به مایکروسافته , تو یکی دیگه از بازیها unplayble disc میده.

محمد جان ،
به نظر من درایوت مشکلی نداره . به احتمال زیاد ورژن درایوت iXtreme هست و بازیهایی رو که از نظر Stealth مشکل دارن (SS یا PFI یا DMI ندارن) رو نمیخونه و همون پیغام " To play this disk , put it in an Xbox 360 Console" رو میده .
پیغام Unplayable Disk مربوط میشه به بد رایت شدن دیسک .

من خودم دستگاهم رو تعمیر کردم.الان هم مثل عسل همه نوع دیسکی رو میاره.نزدیک بود 130 تومن پول بیزبون رو بابت درایو هیتاچی دست دو با لنز نو بدم.[/quote

امیر جان مشکلش چی بود و چطوری تعمیر کردی ؟
مشكلش رو كه تو پست بالايي نوشتم.اين قضيه رو با باز كردن درايو وسرويس لنز وتنظيم لنز حل كردم.الان بازي هارو از اولش هم سريعتر لود ميكنه.

سلام دوستان.
من تازه واردم و نمیتونم توی بازارچه تاپیک بزنم.
من به یک برد سه چراغه شده که خود برد سالم باشه (یعنی برد دستکاری نشده باشه) احتیاج دارم.
من قصد تعویض جی پی یو رو داشتم که برد خودم موقع برداشتن جی پی یو یک مقدار مشکل خورده که تعمیرش واقعا سخته.
حالا اگه کسی برد داره یا می تونه کمک کنه ممنون میشم.

سلام دوستان.
من تازه واردم و نمیتونم توی بازارچه تاپیک بزنم.
من به یک برد سه چراغه شده که خود برد سالم باشه (یعنی برد دستکاری نشده باشه) احتیاج دارم.
من قصد تعویض جی پی یو رو داشتم که برد خودم موقع برداشتن جی پی یو یک مقدار مشکل خورده که تعمیرش واقعا سخته.
حالا اگه کسی برد داره یا می تونه کمک کنه ممنون میشم.
برای پست گزاشتن تو بازارچه باید 50 تا پست داده باشی قبلا!!!!

ببخشيد شما از چه ديسكي استفاده ميكردين بيشتر ؟
آخه درايو منم بنكيو هست . منو ترسوندي :(
من از همه جور ديسكي استفاده ميكردم.نترس بابا 360 همينه ديگه.كلا كنسولهاي نسل جديد يكي از يكي آشغال ترن.ps3 هم كه مشكل لنز وهاردش معروفه.

ببخشید کسی میدونه که هر چراغ (سه چراغ قرمز) چه مشکلی رو بیان میکنه؟ چون من شنیدم که هر چراغی که روشن میشه بیان کننده ی یک مشکل هست.

Back