سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام عزیزان،
من جدیدا تو دانلود بازیا با psx دچار مشکل شدم.
تنظیمات رو انجام میدم و شروع به دانلود میکنه ولی فقط یکی دوتا لینک میگیره و بعد کنسول ارور میده که can't download.
سرعت دانلود هم خیلی پایینه.
.
.
.
خب با تنظیمات dns بهتر شد، ولی کلا با توجه به وضعیت نت خیلی سخت شده دانلود کردن.

چطور با تنظیمات dns بهتر شد؟
اصلا ربطی به dns نداره.
توی log ببین داره از دیتای خودت استفاده میکنه؟

mehrdadmorady

عضو جدید
Dec 27, 2023
2
سلام دوستان
رفقا من از طریق لن به لن بین ps5 و pc با شیر کردن وای فای کانکت میشم و میتونم فایل ها رو افلاین انتقال بدم ولی در حین انتقال فایل ps5 رفت رو حالتsleep اون بازی هایی که داشت دانلود میشد دیگه هر کاری کردم دانلود نمیشه
دوتا بازی این حالت شد و هر کاری کردم ادامشو دانلود نکرد فقط رو بازی هایی که در حالت دانلود میره روی sleep ادامشو دانلود نمیکنه بقیه بازی ها بازم میره روی حالت دانلود
ممنون میشم اگه راهکاری دارین بگین شاید کارم راه افتاد

mehrdadmorady

عضو جدید
Dec 27, 2023
2
واقعا سخت نیست.

شاید ببینی مراحلش زیاد باشه اما آماده سازیش کلا در حد 3 دقیقه طول نمیکشه.
1. کنسول و سیستم رو به یک مودم با کابل وصل کن .
2. رو سیستم psx رو اجرا کن بهت یه ip و port میده یادداشت کن و استارتش رو بزن از تب setting زبان رو عوض کن و apply کن برنامه رو ببند و دوباره باز کن.
3. داخل کنسول بخش اینترنت p r o x y رو همون ip بزن و port هم بزن اوکی کنی به اینترنت وصل میشه بعد بازی رو که میخوای بزار دانلود تو تب اول PSX لینک بازی رو میاره. (یا میتونی همون فایل رو با عوض کردن عدد ها دانلود کنی یا کد بازی که تو لینک هست رو بردار و تو سایت های داخلی بگرد و دانلود کن) بهتره روی آیکن بازی تو کنسول هم بخش information ورژن بازی رو ببینی که موقع دانلود ورژن قدیمی دانلود نکنی.
4. فایل هاشو دانلود کردی تو برنامه PSX از تب setting قسمت auto replace رو بزن و آدرس پوشه فایل ها رو بده و داخل کنسول دانلود رو شروع کن حداقل سرعت 10 مگ هست و با توجه به تجهیزات تا 100 مگ هم میره .

اگر با لب تابی که کنسول رو با کابل به لب تاب وصل کن و لب تاب رو به wifi وصل کن بعد کانکشن wifi رو با پورتی که کنسول با کابل وصله share کن و باقی مراحل هم عین بالاست
سلام دوست عزیز به ی مشکلی خوردم در رابطه با انتقال فایل گفتم شاید شما راه حلی براش داشته باشی من انتقال دیتا رو انجام میدم همه چی اوکیه فقط در حین دانلود دوتا از بازی هام رفت روی حالت sleep بعد از اون هر کاری کردم دیگه دانلود نزد کانکشنمم وصله چون میتونم دیتای گیم های دیگه رو بزنم ولی اون دوتا بازی دیگه دانلود نمیشه افلاین
کنسولم ps5
ممنون میشم تجربه ای داری به اشتراک بذاری

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوست عزیز به ی مشکلی خوردم در رابطه با انتقال فایل گفتم شاید شما راه حلی براش داشته باشی من انتقال دیتا رو انجام میدم همه چی اوکیه فقط در حین دانلود دوتا از بازی هام رفت روی حالت sleep بعد از اون هر کاری کردم دیگه دانلود نزد کانکشنمم وصله چون میتونم دیتای گیم های دیگه رو بزنم ولی اون دوتا بازی دیگه دانلود نمیشه افلاین
کنسولم ps5
ممنون میشم تجربه ای داری به اشتراک بذاری

شرمنده.
تا حالا آفلاین انتقال ندادم و همچین مشکلی هم برام پیش نیومده.
اگه اکانتت هکی هست که هیچی اگر قانونی به فروشنده بگو یبار دیگه مشخصات رو بهت بده بتونی برای 5 دقیقه آنلاین بشی همه چی حل میشه.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام خسته نباشی من ps4 بازی داخلش هست میتونم دوباره بهش بازی اضافه کنم

اگه برات ظرفیت 1 یا همون آفلاین ریخته و گفته آنلاین نشی نمیشه اضافه کرد چون باید به نت وصل بشی و بازی های الانت قفل میشن
اگه ظرفیت 2 ریخته میشه اضافه کرد

اگه خیلی وقته آنلاین نشدی ببین فرمورت چنده اگه پایین باشه میشه کپی خورش کنی و بی هزینه بازی بریزی

• Like
Reactions: afshin192

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
دوستان برای انتقال دیتای آفلاین روی PS5 چه DNS ـی باید زد؟
من همونی که روی PS4 میزدم رو میزنم ولی به نت وصل نمیشه. روی PS4 به نت وصل میشد و میشد حتی از روی خود کنسول بازی رو دانلود کرد فقط به PSN لاگین نمیکرد
ولی روی PS5 کلا ارور میده برای وصل شدن به نت

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
دوستان برای انتقال دیتای آفلاین روی PS5 چه DNS ـی باید زد؟
من همونی که روی PS4 میزدم رو میزنم ولی به نت وصل نمیشه. روی PS4 به نت وصل میشد و میشد حتی از روی خود کنسول بازی رو دانلود کرد فقط به PSN لاگین نمیکرد
ولی روی PS5 کلا ارور میده برای وصل شدن به نت

پرسش و پاسخ PS5 (مشکل های نرم افزاری و سخت افزاری و رفع و رجوع آنها)

• Like
Reactions: Blood Brothers

Rooh1368

عضو جدید
Apr 10, 2021
5
سلام دوستان من ps5 دارم بازی ها رو از سایت p30 downlod گرفتم بازی کراش راحت با این روش انتقال دادم ولی دو تا بازی دیگه انتقال داده نمیشه کنسول از طریق لن به کامپیوتر و اتصال تو تنظیمات هم موفقه ولی هنگام انتقال دیتا این دو تا یکیشون درهنگام انتقال نرم افزار psx زیاد لوگ میزنه و انتقال نمیده نمی دونم چیکار کنم نزدیک صد گیگ هم دانلود کردمو فایده نداشته کمک کنید

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سلام دوستان من ps5 دارم بازی ها رو از سایت p30 downlod گرفتم بازی کراش راحت با این روش انتقال دادم ولی دو تا بازی دیگه انتقال داده نمیشه کنسول از طریق لن به کامپیوتر و اتصال تو تنظیمات هم موفقه ولی هنگام انتقال دیتا این دو تا یکیشون درهنگام انتقال نرم افزار psx زیاد لوگ میزنه و انتقال نمیده نمی دونم چیکار کنم نزدیک صد گیگ هم دانلود کردمو فایده نداشته کمک کنید
وقتی دیتا ها دارن منتقل میشن برنامه PSX رو بزار روی تب Setting
کلا هر تبی به جز تب لاگ ها. چون لاگ ها که زیاد میشن برنامه کرش میکنه

• Like
Reactions: afshin192

Rooh1368

عضو جدید
Apr 10, 2021
5
وقتی دیتا ها دارن منتقل میشن برنامه PSX رو بزار روی تب Setting
کلا هر تبی به جز تب لاگ ها. چون لاگ ها که زیاد میشن برنامه کرش میکنه
مشکل یکی از بازیهام حل شد باید هیستوری و پاک می کردم ولی بازی دیگه ارورر ce_107928 میده و میزنه the data courpt هر کاری هم کردم حل نشد دوستان راهی دارید پیشنهاد بدید

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
مشکل یکی از بازیهام حل شد باید هیستوری و پاک می کردم ولی بازی دیگه ارورر ce_107928 میده و میزنه the data courpt هر کاری هم کردم حل نشد دوستان راهی دارید پیشنهاد بدید

psx رو غیر فعال کن بزار کنسول 200 مگ دانلود کنه بعد دوباره psx رو فعال کن.
اگه دوباره ارور داد همین کار رو تکرار کن
چون اون فایلی که داره میریزه خرابه

• Like
Reactions: Blood Brothers

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام
یک اکانت هکی گرفتم بخاطر قفل شدن بازی ها ps5 نمی خوام به نت وصل کنم
آیا راهی هست با psx کنسول را به کامپیوتر وصل کرد
بازی را کنسول از طریق psx از psn دانلود کنه و کنسول به psn متصل نشه

ممنون

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان

Mohsen78

عضو جدید
Mar 12, 2024
2
سلام
وقت بخیر دوستان
من برای ps5 اکانت هکی انلاین افلاین گرفتم
از psx لینک بازی رو گرفتم و با اضافه کردن عدد به قبل pkg همه پارت هارو دانلود کردم
الان که میخام دیتا رو با psx به کنسول بدم شیش گیگ رفت بعد کنت اینستال داد
الان که به psx نگاه کردم لینک بازی رو عوض کرده
یعنی برای همه پارت ها یه پسوندA0125-v0100 اومده و این لینک هارو میخاد!

چرا؟

الان دیگه من به psx اینترنت دادم و مستقیم به نت وصله ...الانم داره از نت دانلود میشه رو کنسول

این که اوکیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر