سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

آخه یه بنده خدای دیگه ای میگفت اگه ورژن فریمورش بالا باشه ممکنه کپی خور نشه در حال حاضر ... یه سوال دیگه قیمتش چقدر در میاد ؟ تضمین میدن که نترکه Wii ؟:d

آخه یه بنده خدای دیگه ای میگفت اگه ورژن فریمورش بالا باشه ممکنه کپی خور نشه در حال حاضر ... یه سوال دیگه قیمتش چقدر در میاد ؟ تضمین میدن که نترکه Wii ؟:d
تا الان که آخرین فریمور 4.3 هست براحتی کپی خور میشه و مشکلی نداره. مگر اینکه 4.4 یا بالاتر بیاد که اونم تا بیاد یه ماهی طول میکشه تا دستگاه های تو بازار 4.4 بشن.
هزینه اش نزدیک 40-50 تومنه تو بازار تهران.
بستگی به اونی داره که کپی خور میکنه اگه طرف ناشی باشه میترکه;)

سلام
چند تا سوال:
1.سیستم موشن این دستگاه چقدر دقیقه؟(با موشن پلاس)
2.ویموت باطری میخوره؟باتری معمولی میخواد یا شارژی؟
3.توی این دستگاه هم هر کسی برای خودش پروفایل با آواتار میساز؟
wiiware.4 چی هست؟
5.اجرا بازی توی این دستگاه سخت هست؟اخه 360 توش راحت بازی را میزاریم و بازی میکنیم ولی اینو نمیدونم.
6.برای اجرا بازی های جدید باید آپدیت کنیم؟
7.این وی های مشکی بازی را از روی هارد اجرا میکنند.برای اجرا بازی وقتی بازی خریدیم باید چی کار کنیم؟
8.میخوام مشکلی نباشه که مثلا یک بازی را بزارم روی دستگاه بعد مثلا یکدفعه دستگاه خراب شه یا کپی خورش بپره.باید چی کار کنم؟(من زیاد کار ها را تخصصی بلد نیستم میخوام تقریبا مثل 360 راحت باشه کار با اون)
9.کلا وقتی میخوایم بخریم باید بگیم که چه کار هایی را همون جا انجام بده که دیگه مشکلی نباشه؟
10.بازی های nes هم اجرا میکنه؟

سلام
چند تا سوال:
1.سیستم موشن این دستگاه چقدر دقیقه؟(با موشن پلاس)
2.ویموت باطری میخوره؟باتری معمولی میخواد یا شارژی؟
3.توی این دستگاه هم هر کسی برای خودش پروفایل با آواتار میساز؟
wiiware.4 چی هست؟
5.اجرا بازی توی این دستگاه سخت هست؟اخه 360 توش راحت بازی را میزاریم و بازی میکنیم ولی اینو نمیدونم.
6.برای اجرا بازی های جدید باید آپدیت کنیم؟
7.این وی های مشکی بازی را از روی هارد اجرا میکنند.برای اجرا بازی وقتی بازی خریدیم باید چی کار کنیم؟
8.میخوام مشکلی نباشه که مثلا یک بازی را بزارم روی دستگاه بعد مثلا یکدفعه دستگاه خراب شه یا کپی خورش بپره.باید چی کار کنم؟(من زیاد کار ها را تخصصی بلد نیستم میخوام تقریبا مثل 360 راحت باشه کار با اون)
9.کلا وقتی میخوایم بخریم باید بگیم که چه کار هایی را همون جا انجام بده که دیگه مشکلی نباشه؟
10.بازی های nes هم اجرا میکنه؟
سلام.
1- خیلی. کافیه یه دور تستی Wii Sports Resort رو بازی کنید تا بفهمید.
2- باطری معمولی. همون قلمی!!
3- آواتار داره که همون Mii هست اسمش ولی همه ی بازی ها ازش استفاده نمیکنن. هر بازی سیو واسه 3-4 نفر رو داره.
4- مثل بازی های آرکید تو 360 هست.
5- اگه کامل و درست کپی خور بشه اجرای بازی راحته.
6- خود فریمور لازم نیست آپدیت بشه ولی نرم افزار های اجرای بازی باید آپدیت بشن.
7- اگه کپی خور بود باید هارد رو وصل کنی به PC بعد بازی ها رو با نرم افزاری مثل Wii Backup Manager بریزی رو هارد بعد هارد یا فلش رو وصل کنی به Wii و میری تو نرم افزار اجرای بازی از روی هارد و بازی میکنی.
8- با بازی دستگاه خراب نمیشه اگه خودت دستکاری کنی خراب میشه. تو اینترنت هم نباید آپدیتش کنی.
9- تست کنی بازی بیاد خراب نباشه و تو تنظیمات بره و مهلت تست فراموش نشه.
10- بلی با امولاتور

سلام.
1- خیلی. کافیه یه دور تستی Wii Sports Resort رو بازی کنید تا بفهمید.
2- باطری معمولی. همون قلمی!!
3- آواتار داره که همون Mii هست اسمش ولی همه ی بازی ها ازش استفاده نمیکنن. هر بازی سیو واسه 3-4 نفر رو داره.
4- مثل بازی های آرکید تو 360 هست.
5- اگه کامل و درست کپی خور بشه اجرای بازی راحته.
6- خود فریمور لازم نیست آپدیت بشه ولی نرم افزار های اجرای بازی باید آپدیت بشن.
7- اگه کپی خور بود باید هارد رو وصل کنی به PC بعد بازی ها رو با نرم افزاری مثل Wii Backup Manager بریزی رو هارد بعد هارد یا فلش رو وصل کنی به Wii و میری تو نرم افزار اجرای بازی از روی هارد و بازی میکنی.
8- با بازی دستگاه خراب نمیشه اگه خودت دستکاری کنی خراب میشه. تو اینترنت هم نباید آپدیتش کنی.
9- تست کنی بازی بیاد خراب نباشه و تو تنظیمات بره و مهلت تست فراموش نشه.
10- بلی با امولاتور

خیلی ممنون ولی باز هم چند تا سوال:
1.کامل کپی خور بشه یعنی چی؟
2.نرم افزار اجرا بازی چی هست؟اگه چند نوع داره کدوم بهتره؟
3.هر چند وقت باید نرم افزار اجرا بازی را آپدیت کرد؟برای هر بازی جدید باید آپدیت بشه؟
4.چطوری اپدیت میشه؟
5.چطوری ممکنه خراب بشه؟منظور از دستکاری چیه؟اینترنت هم باهاش نمیخواهم بروم.
6.یه جا خوندم که مشکلی داشتند که در بازی دکمه خانه را میزدند وی هنگ میکرد،این چیه؟

1- یعنی با آخرین بازی ها سازگار باشه ... یعنی ورژن آی او اس بالاترین باشه (rev 20) و از بهترین نرم افزار اجرای بک آپ استفاده بشه ... کلا یعنی همه جوره و بر اساس تمام فناوری های جدید کپی خور شه ... که مغازه ها و خود همین علی آقا به کار واردن و راحت حلش میکنن ...
2- از روی دیسک من خودم نئوگاما بنا 8 استفاده میکنم و راضیم ... بله چند نوع داره و برای دیسک فکر کنم همین از همه بهتره ...
3- نه ... بعد از مدتی (مثلا دو سه ماه) نیازه که یه آپدیتی بشه و خیلی هم طول نمیکشه ...
4- من خودم آپدیت کردم ولی الان نمیتونم توضیح بدم ... منابعش توی همین سایت هست بگردید پیدا میشه ...
5- ممکنه بریک شه ... وقتی کار اشتباهی انجام بدید بریک میشه ویتون ولی از این جهتم نگران نباشید ... کافیه یه بک آپ بگیرید تا اکثر بریک ها رو بشه آنبریک کرد ... البته اگه دیگه خیلی گاف بدید فول بریک میشه و عملا ویتون میشه آجر که خیلی کم پیش میاد ... در کل اگه کسی که وارده کپی خور کنه و خودتونم بهش ور نرید طوری نمیشه ...
6- اینا اشکالات موقع کپی خور کردنه که فراوون پیش میاد (البته شایدم نباشه من خیلی تجربه ندارم) ولی مشکل خاصی نیست ...

کلا ببخشید دیگه من تازه کارم اینا چیزایی بود که میدونستم (البته چون خودم کپی خور کردم یه چیزایی میدونم)

سلام
میخواستم بدونم کسی مغازه ای میشناسه که از طریق پستی بشه ازش خرید کرد ؟ (اخه تو کرمانشاه زیاد Wii پیدا نمیشه و قیمتش هم بالاس)

یک سوال هم داشتم
بدون موشن پلاس بازی با Wii حال میده یا حتما باید گرفت؟

از فروشگاه DC بگیرین.
پستی میفرسته.
بدون موشن هم حال میده. مثلا همین گالاکسی 2 اصلا موشن پلاس احتیاج نداره. ولی 2-3 تا بازی هستند که موشن میخوان و باحال هم هستند مثل Red Steel 2 و resort

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:
سلام
میخواستم بدونم کسی مغازه ای میشناسه که از طریق پستی بشه ازش خرید کرد ؟ (اخه تو کرمانشاه زیاد Wii پیدا نمیشه و قیمتش هم بالاس)

یک سوال هم داشتم
بدون موشن پلاس بازی با Wii حال میده یا حتما باید گرفت؟
از فروشگاه DC بگیرین.
پستی میفرسته.
بدون موشن هم حال میده. مثلا همین گالاکسی 2 اصلا موشن پلاس احتیاج نداره. ولی 2-3 تا بازی هستند که موشن میخوان و باحال هم هستند مثل Red Steel 2 و resort

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or