سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

1.سلام من می خوام یه وی یوسی یا جی کپی خور نرم افزاری بگیرم قیمتشون اونای که دیسک اجرا میکنن چنده؟ 2. من اگه ریجن جی انگیلیسی شده بگیرم با کدوم ریجن باید اپدیت کنم جی یا یو سی ؟ 3.ایا همه بازی های تمام رجن هارو اجرا میکنه؟

1.سلام من می خوام یه وی یوسی یا جی کپی خور نرم افزاری بگیرم قیمتشون اونای که دیسک اجرا میکنن چنده؟ 2. من اگه ریجن جی انگیلیسی شده بگیرم با کدوم ریجن باید اپدیت کنم جی یا یو سی ؟ 3.ایا همه بازی های تمام رجن هارو اجرا میکنه؟
سلام.
1- یو سی نرم افزاری بدون موشن پلاس 315 و با موشن پلاس 340 تومان
2- باید ببینی ریجنی که الان ویه روش داره چیه . اگه یو بود باید یو آپدیت کنید. البته ورژن 4.2 روی وی های کره ای تبدیل شده هم بریک میکنه پس مواظب باشید.
3- اگه آخرین IOS ها و آپدیت ها رو داشته باشه بازی ها فری میشن.

من تصمیم گرفتم که Wii بگیرم
از دوستان راهنمایی میخوام چون بر خلافه 360 , PS3 که دارم تا حالا Wii رو حتی از نزدیک هم ندیدم ، پس هیچی راجع بهش نمیدونم
اول اینکه وی رو بگیرم یا صبر کنم کینکت و move بیان
دوم اگر قرار به وی شد الان مناسبترین و بهترین انتخاب چی هست؟ که هم راحت بازیها اجرا بشن و هم دردسره بریک و ... نداشته باشه
ممنون میم راهنمایی کنید( به خصوص علی آقای عزیز )

من تصمیم گرفتم که Wii بگیرم
از دوستان راهنمایی میخوام چون بر خلافه 360 , PS3 که دارم تا حالا Wii رو حتی از نزدیک هم ندیدم ، پس هیچی راجع بهش نمیدونم
اول اینکه وی رو بگیرم یا صبر کنم کینکت و move بیان
دوم اگر قرار به وی شد الان مناسبترین و بهترین انتخاب چی هست؟ که هم راحت بازیها اجرا بشن و هم دردسره بریک و ... نداشته باشه
ممنون میم راهنمایی کنید( به خصوص علی آقای عزیز )
اول از همه بگم که اگه 360 یا ps3 بازی میکنید سراغ وی نرید چون از نظر گرافیکی خیلی سطحش پایین تره و بعد از بازی کردن چندتا عنوان فوق العاده ی وی دیگه خیلی خیلی کمتر سراغش میرید.(بلایی که سره خیلی از کسایی که هم 360 دارن هم وی اومده)
دوم این که اگه به خاطر سنسور های وی می خواین بخرینش چون هنوز کینکت و move نیومدن من نمی تونم نظری بدم ولی به نظر من نینتندو می تونه با عرضه ی یه بازی درست حسابی که از موشن پلاس هم قوی پشتیبانی کنه می تونه رقبا رو زمین بزنه.(ممکنه با عرضه ی کینکت نظرم عوض بشه)
سوم هم اینکه هر مدل وی بخری بازیا رو راحت میاره از فریموره 1 گرفته تا 4.3 نگران اجرای بازی نباش. دردسر بریک برای همه ی وی ها هست اگه دستکاری ناشیانه بشه بریک میشه. فقط نکته اصلی اینجاست که دو مدل وی هست فلشی و دیسکی. که اونی که فلشیه بازی کپی رو نمی تونه از روی دیسک بیاره.

اول از همه بگم که اگه 360 یا ps3 بازی میکنید سراغ وی نرید چون از نظر گرافیکی خیلی سطحش پایین تره و بعد از بازی کردن چندتا عنوان فوق العاده ی وی دیگه خیلی خیلی کمتر سراغش میرید.(بلایی که سره خیلی از کسایی که هم 360 دارن هم وی اومده)
دوم این که اگه به خاطر سنسور های وی می خواین بخرینش چون هنوز کینکت و move نیومدن من نمی تونم نظری بدم ولی به نظر من نینتندو می تونه با عرضه ی یه بازی درست حسابی که از موشن پلاس هم قوی پشتیبانی کنه می تونه رقبا رو زمین بزنه.(ممکنه با عرضه ی کینکت نظرم عوض بشه)
سوم هم اینکه هر مدل وی بخری بازیا رو راحت میاره از فریموره 1 گرفته تا 4.3 نگران اجرای بازی نباش. دردسر بریک برای همه ی وی ها هست اگه دستکاری ناشیانه بشه بریک میشه. فقط نکته اصلی اینجاست که دو مدل وی هست فلشی و دیسکی. که اونی که فلشیه بازی کپی رو نمی تونه از روی دیسک بیاره.

با تشکر از توضیحاتتون
خودم هم فکر میکنم با توجه به قیمته کاذبه Wii تو ایران ( نمیدونم چرا اینقدر نسبت به جهانیش گرونه؟) بهتره صبر کنم و با پولش کینکت و move رو بگیرم
البته چند عنوان این Wii داره که ... ولی خوب فکر میکنم خیلی صرف نمیکنه فعلا ، مگه اینکه کسی بره خارج بگیم از اونور بیاره

سلام بر دوستان عزيز !‌
من يكي از فاميل ها كه حدود 6 سالش هست ميخوان براش يه كنسول بخرن ! از من پ سيدن چه كنسولي بخرن پيشنهاد Wii رو دادم .
1. به نظرتون اشتباه كردم ؟ انتخاب صحيح به نظرتون چيه ؟
2. حدود قيمتش الان تو ايران چقدره ؟
3.بازي هاش قيمتاشون چقدره ؟
4.كدوم ريجن بهتره ؟‌ يعني كار باهاش راحت تره ؟
5. من زمان خريد بايد چه چيز هايي رو چك كنم يا از فروشنده بخوام ؟

خيلي ممنون و متشكر ....

دوستان من می خوام وی بخرم و ایکس باکس هم دارم
میخوام قیمت وی های مشکی جدید رو بدونم و اینکه ایا خرید از فروشگاه bazitel.com رو پیشنهاد می کنید؟؟
از کجا بفهمم نانچاک داخل وی اصله و همینطور ریموت ان و از کجا میتونم این ها رو اصل گیر بیارم؟؟
راستی اگه وی کپی خور نرم افزاری جدید که فقط از روی هارد می خونه رو بگیرم ایا همه بازی ها رو اجرا می کنه و اینکه بازی هارو چجوری رو هارد کپی کنم؟؟؟

سلام بر دوستان عزيز !‌
من يكي از فاميل ها كه حدود 6 سالش هست ميخوان براش يه كنسول بخرن ! از من پ سيدن چه كنسولي بخرن پيشنهاد Wii رو دادم .
1. به نظرتون اشتباه كردم ؟ انتخاب صحيح به نظرتون چيه ؟
2. حدود قيمتش الان تو ايران چقدره ؟
3.بازي هاش قيمتاشون چقدره ؟
4.كدوم ريجن بهتره ؟‌ يعني كار باهاش راحت تره ؟
5. من زمان خريد بايد چه چيز هايي رو چك كنم يا از فروشنده بخوام ؟

خيلي ممنون و متشكر ....

سلام!
1- نه خوبه وی برا بچه. بازی های بچه گونه بیشتر واسه این کنسول میاد تا اونای دیگه.
2- 300 تومن
3- تو پایتخت 5 تومنه هر بازی ولی یه خورده بگردی 900 تومن هم هر بازی پیدا میشه;)
4- هر ریجنی همش خوبه چون بازیهاش فریه. UC و پال بهتره چون زبونش انگلیسه.
5- چک کنید بازی از روی دیسک بیاره. روشن بشه. تو تنظیمات بره و مهلت تست.

دوستان من می خوام وی بخرم و ایکس باکس هم دارم
میخوام قیمت وی های مشکی جدید رو بدونم و اینکه ایا خرید از فروشگاه bazitel.com رو پیشنهاد می کنید؟؟
از کجا بفهمم نانچاک داخل وی اصله و همینطور ریموت ان و از کجا میتونم این ها رو اصل گیر بیارم؟؟
راستی اگه وی کپی خور نرم افزاری جدید که فقط از روی هارد می خونه رو بگیرم ایا همه بازی ها رو اجرا می کنه و اینکه بازی هارو چجوری رو هارد کپی کنم؟؟؟

این سایت رو من نمیشناسم که بگم خوبه یا نه. این ویای مشکی فلشی هستند و بازی کپی رو از روی دیسک نمی تونن بیارن. (راستی این سایته یه وبلاگه که دامنه ی Bazitel به اون وصل شده)
از آرم نینتندو باید بفهمید که اصله یا نه البته حتما باید یه ویموت اصل ببینید که وقتی غیر اصل رو دیدید تشخیص بدین.
بازی ها رو میاره آموزش اجرای بازی از روی هارد تو سایت هست.

دوست عزیز من می خوام یه وی کپی خور سخت افزاری بگیرم پک موشن پلاس دار مشکی یا سفید
می خواستم بدونم قیمت اون چنده و اینکه اون سایت که گفتم 255 است حالا ایا شما این قیمت رو منصفانه می بینید ؟؟

ایا کسی هست که از فروشگاه اینترنتی bazitel خرید کرده باشد؟؟؟؟

برای تهران پیک داره
به نظر شما ایا بهتر نیست بگم با پیک ببره واسه یکی از فامیلام تو تهران بعد اون برام با تیپاکس برام بفرسته؟؟؟
خب امنیتش یه خورده بیشتره چون اول جنسو میگیری بعد پول رو میدی؟؟

بعد حدود قیمت یه وی کپی خور+یه نانچاک+ویموت+موشن پلاس اضافه تو بازار چقدر است؟؟؟

آخرین ویرایش:
دوست عزیز من می خوام یه وی کپی خور سخت افزاری بگیرم پک موشن پلاس دار مشکی یا سفید
می خواستم بدونم قیمت اون چنده و اینکه اون سایت که گفتم 255 است حالا ایا شما این قیمت رو منصفانه می بینید ؟؟

ایا کسی هست که از فروشگاه اینترنتی bazitel خرید کرده باشد؟؟؟؟

برای تهران پیک داره
به نظر شما ایا بهتر نیست بگم با پیک ببره واسه یکی از فامیلام تو تهران بعد اون برام با تیپاکس برام بفرسته؟؟؟
خب امنیتش یه خورده بیشتره چون اول جنسو میگیری بعد پول رو میدی؟؟

بعد حدود قیمت یه وی کپی خور+یه نانچاک+ویموت+موشن پلاس اضافه تو بازار چقدر است؟؟؟
اولا ویه مشکی سخت افزاری کپی خور نمیشه مگر اینکه بخواین بازی گیم کیوب رو روش اجرا کنید و به نظر من نمی ارزه.
دوما 255 تومن الان ویه دست دوم به شما میدن. ویه مشکی تو تهران 300 تومن و ویه سفید دارای موشن و دیسک خور 350 تومنه (100 تومن اختلاف مشکوک نیست واسه این بازیتل؟؟)
آره با پیک بهتره.
باز میل خودتونه شاید طرف مستقیم از اون ور میاره و خیلی کم سود میکشه روش و می خواد بفروشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or