سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

خوب احتمال میره که دستگاهتون ریجنش تغییر داده شده قبلا. زیر دستگاه کره ای نوشته؟
الان نگاه کردم.مقابل مدلش توی پرانتز نوشته کره و یه سری هم نوشته زبان شرقی داره که احتمالا کره ای هست
مگه مشکلی داره ریجنش عوض بشه؟
نه بریک نشده شاید به خاطر پایین بودن ورژن اون backup Luncherتون اینجوری میشه. بعد اگه بریک بشه دیگه دستگاه بالا نمیاد.
الان که تست کردم متوجه شدم زمانی که به مدت طولانی یه بازی رو انجام می دم اون اتفاق میفته ولی اگه مثلا 10 دیقه یا یه ربع یه بازی انجام بدم و بعد بخوام برم توی منوی اصلی کنسول، هیچ مشکلی پیش نمیاد
نه اشکال از سورس نیست اشکال از دستگاهتونه. من احتمال میدم کپی خور کننده دستگاه سنتی کار کرده چون آپدیت های جدید این مشکل رو حل کردند.
شما یه نگاه زیر دستگاه بکن ببین چی نوشته بعد ورژن بکآپ لانچرت هم بگو.
راستی دستگاه رو از کجا گرفتی؟
با هیچ بازیی مشکل ندارم الا این
دستگاه رو از زیر زمین لباف گرفتم.مثلا کارش فروش وی بود و کلی وی داشت.فروشگاه تقی زاده بود فکر میکنم
در ضمن یادمه همین گلگسی 1 رو با دولفین هم که اجرا کردم همین جور بود و کات سنس ها مشکل داشت
زیر کنسول این رو نوشته به عنوان مدل:
RVW-001(KOR)2008
بعد ببین من کلا برای بازی 2 تا گزینه تویه صفحه دارم.یدونه گزینه خود دیسک بازیه که مثلا بعضا می گه باید آبدیت کنی
اون یکی روش یه نوشته بکاپ شبیه یه فلش میاد و هی میره و میاد ولی وقتی می رم داخلش زده WII Channel Disc
من ازین استفاده می کنم.وقتی هم روی آیکون همین قسمت میرم یه نوشته Disc 2010 میاد

دقیقا مشکل اینه
با بعضی از بازی ها دستگاه من مشکل داره و وقتی می خوام از بازی بیام بیرون و برم توی منوی اصلی سیستم یهو هنگ می کنه و تصویر کاملا قطع میشه و حتی دسته هم خاموش میشه و روشن هم به هیچ وجه نمی شه!
حالا جالب اینجاست خود بازی اصلیی که روی دستگاه بوده wii sport resort هم یکی از همین بازی هاست
هیچ کدوم از دوستان نمی دونن مشکل از چیه؟
کسی نبود! دوستان اگه مشکل سخت افزاریه بگید که من هر چه زودتر ببرم عوض کنم
چون اگه دیر بشه یارو هم قبول نمی کنه

دقیقا مشکل اینه
با بعضی از بازی ها دستگاه من مشکل داره و وقتی می خوام از بازی بیام بیرون و برم توی منوی اصلی سیستم یهو هنگ می کنه و تصویر کاملا قطع میشه و حتی دسته هم خاموش میشه و روشن هم به هیچ وجه نمی شه!
حالا جالب اینجاست خود بازی اصلیی که روی دستگاه بوده wii sport resort هم یکی از همین بازی هاست
هیچ کدوم از دوستان نمی دونن مشکل از چیه؟
کسی نبود! دوستان اگه مشکل سخت افزاریه بگید که من هر چه زودتر ببرم عوض کنم
چون اگه دیر بشه یارو هم قبول نمی کنه
حالا چیز مهمی هم نیست که Home رو بزنی هنگ کنه چون ماله بعضی ویا هم اینجوریه و یکی دو تا نیست اونم به خاطر در واقع غیر رسمی بودن نرم افزار نئوگاما یا لانچر هست اگه با دیسک چنل بیاری اینجوری نمیشه.
مشکل کنسول هایی که زبونشون عوض شده اینه که اگه به 4.2 به بالا آپدیت بشن بدون هیچ معطلی بریک میشن.

مشکل کنسول هایی که زبونشون عوض شده اینه که اگه به 4.2 به بالا آپدیت بشن بدون هیچ معطلی بریک میشن
خوب ماله من الان روش فریم ویر 4.2 هست؟!
الان من از یکی از تعمیرکارهای وست گیم پرسیدم گفت طبیعیه وقتی ریجن دستگاه عوض می شه بازی هایی ه ریجنشون با کنسول شما فرق داره همچین مشکلی پیش می آره
و می گفت روی این بازی ها به جای اومدن روی داشبرد شما کلا ریست کن
می خواستم بدونم مشکلی نداره ریست کنم؟
بعد من الان حقیقتش اصلا حوصله دردسر و نصب بوت می رو ندارم چون اصلا وقتش رو ندارم
اگه هیچ موقع از قسمت آپدیت وارد بازی نشم (هون دیسک چنل هست فکر میکنم که روی آیکونش وقتی بعضی از بازی ها رو میزاری آپدیت میاد) و برنامه ای هم نصب نکنم بازم ممکنه کنسول بریک بشه؟

سلام...من هم یه دونه وییی خریدم:دی
کپی خور نشده...
یه سوال اون نور آبی دور ورودی درایو کنسول باید همیشه روشن باشه مثل عکس رو جبعه؟!
چون نور آبی کنسول من فقط وقتی دیسک رو عوض میکنی روشن میشه گمون کنم...بیشتر اوقات خاموشه...
زیاد توجه نکرده بودم به wii هایی که قبلاً دیده بودم واسم سوال پیش اومد:دی
ممنون

سلام...مبارک باشه به جمع وی داران خوش اومدی
آره همیشه خاموشه مگر اینگه دی وی دی بزاری یا دستگاهو روشن کنی
------------------------------------------------------------------------------
این سایت که هیلتره چجوری وارد شدین؟:-/
حالا واقعا چرا هیلتره؟

من الان موشن پلاس رو که از دسته باز کردم متوجه این شدم که قسمتی که بوسیله اون موشن پلاس به دسته وصی میشه متحرک هست و به قولی لق میزنه( همون قسمتی که به ته دسته وی ریموت فرو میره)
ماله همه همین جوره یا ماله من مشکل داره؟

سلام...مبارک باشه به جمع وی داران خوش اومدی
آره همیشه خاموشه مگر اینگه دی وی دی بزاری یا دستگاهو روشن کنی
------------------------------------------------------------------------------
این سایت که هیلتره چجوری وارد شدین؟:-/
حالا واقعا چرا هیلتره؟
البته یه سری دستکار ی های سخت افزاری هست که همیشه روشن نگهش میداره
راستی خودت چطوری اومدی؟
من که با وی p ان اومدم

من الان موشن پلاس رو که از دسته باز کردم متوجه این شدم که قسمتی که بوسیله اون موشن پلاس به دسته وصی میشه متحرک هست و به قولی لق میزنه( همون قسمتی که به ته دسته وی ریموت فرو میره)
ماله همه همین جوره یا ماله من مشکل داره؟

موشن پلاس من خیلی محکم یه wii موت وصل میشه...قفلش هم میکنم...تکون نمیخوره!

موشن پلاس من خیلی محکم یه wii موت وصل میشه...قفلش هم میکنم...تکون نمیخوره!
نه خوب
ماله منم محکم وصل میشه
منظور من زمانی هست که موشن پلاس رو از ویموت جدا می کنیم.بعد اون قسمت آهنی که فرو میره داخل ویموت ماله من محکم نیست و لق میزنه
در ضمن شما هک نشده گرفتی خودت هکش کردی؟
چه سریع هم رفتی تو کار مایو!:دی
الان می چنل من کار نمی کنه.کسی نمی دونه چطور اینو کار بندازم؟

آخرین ویرایش:
نه خوب
ماله منم محکم وصل میشه
منظور من زمانی هست که موشن پلاس رو از ویموت جدا می کنیم.بعد اون قسمت آهنی که فرو میره داخل ویموت ماله من محکم نیست و لق میزنه

رفتم چک کردم..لق میزنه...نباید محکم باشه...کاملاً مشخصه از کارخونه لق درست شده که وقتی میخوای جاش بندازی راحت تر جا بافته...
در ضمن من هک نشده گرفتم و هکش هم نخواهم کرد:d
بیشتر بخاطر ماریو گرفتمش...بعد 13 سال عرض ارادتی بکنیم به عمو:d

نه خوب
ماله منم محکم وصل میشه
به وسیله برنامه NUSD این چنل رو دانلود کن از قسمت چنل ها بعد با برنامه WAD MANAGER نصبشون کن.
موفق باشی

نه خوب
ماله منم محکم وصل میشه

همین طوریه درسته ، باید لق بزنه .

بیشتر بخاطر ماریو گرفتمش...بعد 13 سال عرض ارادتی بکنیم به عمو
منم سر همین ماریو و کربی و دانکی کانگ بود که وسوسه شدم برای خریدش
الان دارم New Super Mario Bros میرم.کلی خاطره زنده شد.اولین بازی عمرم همین بازی بود روی NES
یا همون میکروی خودمون
ممنون از دوستان عزیز که پاسخ دادن

من چند بازی جدید خریدم.
DVD ها کاملا تمیز هستند.بار اول گذاشتمشون توی دستگاه و همه اجرا شدند. ولی بعضی ها رو برای بار دوم میذارم ارور کثیف بودن دیسک رو میده.
The game disk could not be read و برید سراغ دفترچه راهنمای وی :D
مشکل از لنز دستگاهه یا DVD ها؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or