سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان الان من میخوام یه وی بگیرم بهترین مدل و باندل و فرم ویرو ایناش چی باشه؟
قابلیتای انلاینشم ردیف باشه
شما اولا یه دیسک خورش رو بگیر چون دستگاه های جدید بازی های کپی رو با فلش فقط میارن.
بعد یه باندل هست که سفید رنگه موشن پلاس داره و دیسک خور هم هست.
نگران آنلاین نباش همه ی مدل ها آنلاین میشن و بن و اینا نداره. فقط آنلاین شدی آپدیت نکن.
آخرین قیمت هم نزدیک 360 تومن هست.

• Like
Reactions: MForce
همین الان اولین بازی GC رو از طریق مودچیپ و روی سری جدید درایو ها که کپی خور نمیشند اجرا کردم ، وای که چه حااالی میده >:d<

خدا پدر Flatmii رو بیامرزه ، راستی Wiikey Fusion مفتش گرونه ، نخرید که مثل من پاچتون میشه .

شما اولا یه دیسک خورش رو بگیر چون دستگاه های جدید بازی های کپی رو با فلش فقط میارن.
دیسک خورش منظورتون چیه؟ یعنی یه سری هست که اصلا درایو نداره؟
بعد منظورتون ازین حرف چیه که دستگاه های جدید بازی های کپی رو با فلش میارن؟منظورتون روی فلش و هارد اکسترنال هست؟ اگه آره مگه همه بازی ها از رو هارد اجرا نمی شن؟ چه مزیتی داره دیسک خور؟ من همه سوالات متداول رو خودندم ولی واسم این چیزا هنوز روشن نشده
بعد یه باندل هست که سفید رنگه موشن پلاس داره و دیسک خور هم هست.
اسم نداره؟
نگران آنلاین نباش همه ی مدل ها آنلاین میشن و بن و اینا نداره. فقط آنلاین شدی آپدیت نکن.
پس چطور باید آپدیت کرد؟از طریق فایلی که از نت با PC دانلود شده؟شبیه PS3?
واین چند تا سوال رو هم دارم
الان چند مدل وی توی بازار می فروشن؟باندلی هست که 2 تا دسته با موشن پلاس داشته باشه؟
من این موضوع هک کردن با مود چیپ و اصلا همین خود مود چیپ رو نفهمیدم چی هستن؟
بعد دسته های وی تقلبی هم داره؟بعد قیمت دستش به اضافه موشن پلاس؟
در ضمن خرید دسته دوم ارزش داره؟یعنی بازی های CO-OP آفلاین زیاد داره ؟
خدا پدر Flatmii رو بیامرزه ، راستی Wiikey Fusion مفتش گرونه ، نخرید که مثل من پاچتون میشه .
این Wiikey Fusion چی هست؟
مموری گیم کیوب و دستش چنده؟اصلا توی بازار نوش هست؟ نمی شه به جای اینا از چیزه دیگه ای برای بازی کردن بازی های گیم کیوب روی وی استفاده کرد؟

آخرین ویرایش:
سلام...ببخشید میپرم....
بعد منظورتون ازین حرف چیه که دستگاه های جدید بازی های کپی رو با فلش میارن؟منظورتون روی فلش و هارد اکسترنال هست؟
این مدل های جدید وی دیسک های کپی رو نمیخونن و فقط میشه با فلش، هارد اکسترنال و ... بازی هارو اجرا کرد...چرا درایو داره ولی برای بازی اصل
از طریق کامپیوتر فایل مربوط به آپدیت رو میگیری و تو دستگاه میزاری و آپدیت میشه...
مودچیپ برای اجرای دیسک های کپی هست
بعد قیمت دستش به اضافه موشن پلاس؟
من یجا دیدم 65 تومن

ببخشید بقیه رو نمیدونم...

بعد منظورتون ازین حرف چیه که دستگاه های جدید بازی های کپی رو با فلش میارن؟منظورتون روی فلش و هارد اکسترنال هست؟ اگه آره مگه همه بازی ها از رو هارد اجرا نمی شن؟ چه مزیتی داره دیسک خور؟ من همه سوالات متداول رو خودندم ولی واسم این چیزا هنوز روشن نشده
نه یه درایو به نام D3-2 اومده که رو دستگاه های جدید میزارن که بازی کپی به هیچ وجه از روی DVD رو اجرا نمیکنن و بازی فقط از روی فلش یا هارد رو این دستگاه ها اجرا میشه کرد. دیسک خور این مزیت رو داره که بازی رو میزارین رو دستگاه و اجرا میکنید ولی فلشی واسه ی بچه سخته که بازی رو بخره بعد DVD رو بزاره تو کامپیوتر و بریزه تو فلش و بعد بزنه به وی و اجرا کنه.
اسم نداره؟
نه ولی روش زده که داخلش موشن پلاس داره. حتما بعد از خرید مهلت تست بگیر.
آره تقریبا همونجوریه.
الان چند مدل وی توی بازار می فروشن؟باندلی هست که 2 تا دسته با موشن پلاس داشته باشه؟
مدل فلشی که ارزون تره و مدل دیسکی که گرون تره.
نه باید دسته ی دوم رو جدا بخرید.
مودچیپ یه چیز IC ماننده که توی دستگاه به صورت سخت افزاری نصب میشه و بازی ها رو یه خورده
راحتتر از نرم افزار میاره.
بعد دسته های وی تقلبی هم داره؟بعد قیمت دستش به اضافه موشن پلاس؟
بله تقلبی هم داره. دسته با موشن پلاس با یه نانچاک 95 تومن البته رنگ مشکیش.
مموری گیم کیوب و دستش چنده؟اصلا توی بازار نوش هست؟ نمی شه به جای اینا از چیزه دیگه ای برای بازی کردن بازی های گیم کیوب روی وی استفاده کرد؟
چون به زور گیر میاد گرونه شاید جفتش باهم 80 تومن بهتون بدن الان. تازه اگه گیر بیارید.
بازی های گیم کیوب رو دستگاه های دیسک خور راحت میان.

خیلی ممنون از هر دو دوست عزیز

نه یه درایو به نام D3-2 اومده که رو دستگاه های جدید میزارن که بازی کپی به هیچ وجه از روی DVD رو اجرا نمیکنن و بازی فقط از روی فلش یا هارد رو این دستگاه ها اجرا میشه کرد. دیسک خور این مزیت رو داره که بازی رو میزارین رو دستگاه و اجرا میکنید ولی فلشی واسه ی بچه سخته که بازی رو بخره بعد DVD رو بزاره تو کامپیوتر و بریزه تو فلش و بعد بزنه به وی و اجرا کنه.
بچه کیه؟!:دی دستگاه واسه خودمه!:دی خوب یعنی به غیر ازین قابلیت هیچ تفاوتی دیگه بین این دو تا نیست؟
بیشتر بازی های وی هم از وی موت استفاده می کنن هم از نانچاک؟
موشن پلاس چی؟ اصلا بازی هایی که موشن رو ساپورت کنن تعدادشون بالاست؟ برای دسته دوم هم ارزش داره موشن پلاس بگیرم؟
نه ولی روش زده که داخلش موشن پلاس داره. حتما بعد از خرید مهلت تست بگیر.
برای چی مهلت تست بگیرم؟برای اینکه ببینم موشن پلاس باهاش هست یا نه؟
مودچیپ یه چیز IC ماننده که توی دستگاه به صورت سخت افزاری نصب میشه و بازی ها رو یه خورده
الان نرم افزاری زیاد هست یا با مود چیپ؟
بله تقلبی هم داره
خوب ممکنه از باندل دسته اصلی رو بردارن تقلبی بزارن؟ چطور باید فهمید تقلبیه؟

آخرین ویرایش:
بچه کیه؟! دستگاه واسه خودمه! خوب یعنی به غیر ازین قابلیت هیچ تفاوتی دیگه بین این دو تا نیست؟
بیشتر بازی های وی هم از وی موت استفاده می کنن هم از نانچاک؟
موشن پلاس چی؟ اصلا بازی هایی که موشن رو ساپورت کنن تعدادشون بالاست؟ برای دسته دوم هم ارزش داره موشن پلاس بگیرم؟
نه کلا اجرای بازیشون فرق داره وگرنه هر دو شون همه ی بازی ها رو میارن.
آره بیشتر بازی ها نانچاک هم میخوان.
به نظر دسته دوم زیاد خوب نیست البته اگه کسی هست که همیشه باهات بازی کنه بخری بد نیست.
موشن پلاس تا الان یه حدود 6 تا بازی ساپورتش میکنن ولی به نظر من ارزش خرید یه دونش رو داره چون همون چندتا هم جزو بازی های خوبن.
برای چی مهلت تست بگیرم؟برای اینکه ببینم موشن پلاس باهاش هست یا نه؟
نه چون یه سری فروشنده ها فلشی رو به جای دیسکی میدن یا کپی خور نشده میدن یا درایوشون خرابه یا ... کلا مواظب باش.
الان نرم افزاری زیاد هست یا با مود چیپ؟
جفتش ولی سخت افزاری گرون تره.
خوب ممکنه از باندل دسته اصلی رو بردارن تقلبی بزارن؟ چطور باید فهمید تقلبیه؟
راه دقیقی واسه فهمیدن اصل بودن نیست ولی اگه زیاد آرم نینتندو رو دیده باشی دسته های غیر اصل آرمشون یه ذره تابلوـه.

میخوام یدونه بگیرم...
مهم نیست کرک بشه یا نشه...
فقط یه سوال...ریجن بندی wii چطوریه؟uc بگیریم فقط باید بازی های uc رو استفاده کنم؟!
و سفید و سیاه که تفاوت سخت افزاری ندارن؟!
قرار نیست مدل جدیدتر wii بیاد به بازار؟!
ممنون:دی

میخوام یدونه بگیرم...
مهم نیست کرک بشه یا نشه...
فقط یه سوال...ریجن بندی wii چطوریه؟uc بگیریم فقط باید بازی های uc رو استفاده کنم؟!
و سفید و سیاه که تفاوت سخت افزاری ندارن؟!
قرار نیست مدل جدیدتر wii بیاد به بازار؟!
ممنون:دی
ریجن بندیش فریه یعنی اگه درست کپی خور بشه همه ی بازیا رو میاره با ریجن هم کاری نداره.
سفید و سیاه فرقشون تو رنگه و سیاه ها بازی ها رو با فلش فقط میارن.
فعلا که قرار نیست مدل جدیدی بیاد....

من یدونه گرفتم!:دی
خیلی خوفه!تمام بچه ها و نوزادانه خانواده خوششون اومده و دسته رو رها نمی کنن!:دی
من باندل Wii Sport Resort رو گرفتم که به غیر از کنسول دیسک خور بازی Wii Sport Resort و موشن پلاس هم داره.360 تومن
یه کابل خوف هم با هزار زحمت گرفتم برای مانیتور ولی خوب بیخیال شدم بخاطره جاش چون اتاقم کیپ تا کیپ پره و دیگه جای کنسول جدیدی نیست برای همین باید وی رو بزارم توی هال برای همه چون کنسول خانواده هست!:دی
در ضمن اگه کسی میخواد کابل رو بگه.به مانیتور میخوره و هم میشه PS2 و هم Wii و هم PS3 رو با هر مانیتوری رفت.آگهیش رو توی فروشگاه میزارم
در کل تا اینجاش راضیم.خداییش اصلا نمی شه از ماریو های وی گذشت;)
در ضمن یه سوال وی خودش هارد داخلی هم داره؟میشه بازی ها رو روش سیو کرد؟
بعد چطور میشه پروفایل روش ساخت؟ماله من توی بازی ها میزنه کاربر مهمان

آخرین ویرایش:
من یدونه گرفتم!:دی
خیلی خوفه!تمام بچه ها و نوزادانه خانواده خوششون اومده و دسته رو رها نمی کنن!:دی
من باندل Wii Sport Resort رو گرفتم که به غیر از کنسول دیسک خور بازی Wii Sport Resort و موشن پلاس هم داره.360 تومن
یه کابل خوف هم با هزار زحمت گرفتم برای مانیتور ولی خوب بیخیال شدم بخاطره جاش چون اتاقم کیپ تا کیپ پره و دیگه جای کنسول جدیدی نیست برای همین باید وی رو بزارم توی هال برای همه چون کنسول خانواده هست!:دی
در ضمن اگه کسی میخواد کابل رو بگه.به مانیتور میخوره و هم میشه PS2 و هم Wii و هم PS3 رو با هر مانیتوری رفت.آگهیش رو توی فروشگاه میزارم
در کل تا اینجاش راضیم.خداییش اصلا نمی شه از ماریو های وی گذشت;)
در ضمن یه سوال وی خودش هارد داخلی هم داره؟میشه بازی ها رو روش سیو کرد؟
بعد چطور میشه پروفایل روش ساخت؟ماله من توی بازی ها میزنه کاربر مهمان
به جمع وی دارا خوش اومدی.
تو سیستم منو همون جایی که کلی کانال هست برو Mii Channel اونجا پروفایل بساز ولی پروفایلش اون کاربرد پروفایل 360 رو نداره.
حافظه ی داخلیش 512 هست و فقط سیو بازی ها و بازی های Wiiware روش نصب میشن.
360 تومن الان خوب خریدی...

به جمع وی دارا خوش اومدی.
تو سیستم منو همون جایی که کلی کانال هست برو Mii Channel اونجا پروفایل بساز ولی پروفایلش اون کاربرد پروفایل 360 رو نداره.
حافظه ی داخلیش 512 هست و فقط سیو بازی ها و بازی های Wiiware روش نصب میشن.
360 تومن الان خوب خریدی...
ممنون.
میرم اونجا ارور میده. فکر می کنم می گفت شما الان نمی تونید از این قسمت استفاده کنید.بعد سیستم به کلی هنگ می کنه و باید ریست کنم.
در ضمن من یه مشکل جدید برام پیش اومده
من برای اجرا بازی ها می رم روی همون برنامه BACK UP (و روی همون آیکونی که میزنه آپدیت نمی رم) و از همون جا بازی رو لانچ می کنم.بعد الان وقتی وسط بازی هستم و دکمه هوم رو می زنم که بیام از بازی بیرون و برم توی منوی اصلی، یهو تصویر میره و فقط می تونم دیسک رو در بیارم.بعد حتی دکمه پاور رو هم می گیرم کار نمی کنه تا وقتی که چند بار دکمه ریست و پارو رو می زنم تا می تونم کنسول رو خاموش کنم.این بریک شده؟!:دی در ضمن تصویر به این شکل میره که انگار اصلا وی به TV وصل نیست و کلا اتصالش قطع شده
و در ضمن چطور میشه با کنترلر دیسک رو اجکت کرد؟مثل کنسول های دیگه
یه سوال هم در مورد ماریو گلکسی 1 داشتم.من یه دونه نسخه ازین بازی رو دارم ولی روی کات سنس ها یهو کند میشه و صدا هم خراب میشه و وقتی که دکمه هوم رو میزنم و دوباره باز برمی گردم روی بازی، یه لحظه درست میشه بعد دوباره خراب مبشه.مشکل از چیه؟از سورس بازی هست؟
حتی یه بار دیگه هم رایت زدم ولی درست نشد

میرم اونجا ارور میده. فکر می کنم می گفت شما الان نمی تونید از این قسمت استفاده کنید.بعد سیستم به کلی هنگ می کنه و باید ریست کنم.
خوب احتمال میره که دستگاهتون ریجنش تغییر داده شده قبلا. زیر دستگاه کره ای نوشته؟
در ضمن من یه مشکل جدید برام پیش اومده
من برای اجرا بازی ها می رم روی همون برنامه BACK UP (و روی همون آیکونی که میزنه آپدیت نمی رم) و از همون جا بازی رو لانچ می کنم.بعد الان وقتی وسط بازی هستم و دکمه هوم رو می زنم که بیام از بازی بیرون و برم توی منوی اصلی، یهو تصویر میره و فقط می تونم دیسک رو در بیارم.بعد حتی دکمه پاور رو هم می گیرم کار نمی کنه تا وقتی که چند بار دکمه ریست و پارو رو می زنم تا می تونم کنسول رو خاموش کنم.این بریک شده؟! در ضمن تصویر به این شکل میره که انگار اصلا وی به TV وصل نیست و کلا اتصالش قطع شده
نه بریک نشده شاید به خاطر پایین بودن ورژن اون backup Luncherتون اینجوری میشه. بعد اگه بریک بشه دیگه دستگاه بالا نمیاد.:d
و در ضمن چطور میشه با کنترلر دیسک رو اجکت کرد؟مثل کنسول های دیگه
نمیشه. نداره
یه سوال هم در مورد ماریو گلکسی 1 داشتم.من یه دونه نسخه ازین بازی رو دارم ولی روی کات سنس ها یهو کند میشه و صدا هم خراب میشه و وقتی که دکمه هوم رو میزنم و دوباره باز برمی گردم روی بازی، یه لحظه درست میشه بعد دوباره خراب مبشه.مشکل از چیه؟از سورس بازی هست؟
حتی یه بار دیگه هم رایت زدم ولی درست نشد
نه اشکال از سورس نیست اشکال از دستگاهتونه. من احتمال میدم کپی خور کننده دستگاه سنتی کار کرده چون آپدیت های جدید این مشکل رو حل کردند.
شما یه نگاه زیر دستگاه بکن ببین چی نوشته بعد ورژن بکآپ لانچرت هم بگو.
راستی دستگاه رو از کجا گرفتی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or