سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

میشه از نانچاک و موشن پلاس همزمان استفاده کرد؟ یعنی هر دوتاشو به ریموت وصل کرد (همزمان)

بله میشه ، ولی نانچاک بیسیم رو نمیشه با موشن پلاس همزمان استفاده کرد مگر 2-3 مدل خیلی خاص که به سختی گیر میاد ، البته نانچاک بیسیم به درد بازی هایی مثل Just Dance میخوره که نیازی به MotionPlus ندارند .

دوستان wii هایی که در amazon.com هستند made in usa هستند یا مثل wii های داخل ایران چینی هستند؟یعنی کاملا ساخت امریکا هستند اونا نه؟من مدارکی دارم که میگه امریکایی هستند اما برای اطمینان بیشتر میخواستم ببینم دوستان اطلاعی دارن یا نه؟

محل فروش wii fit و motion plus

سلام دوستان
اگه می شه یک جای مطمئن برای فروش wii fit و motion plus به من معرفی کنید.اگر هم از قیمت هم اطلاعی داشتید بگید ممنون می شم.
من خودم از فتحی قیمت گرفتم wii fit رو می گفت 70 تومن و motion plus رو می گفت 35 تومان(اگه دوتا بخرم).
اصلا در کل این دوتا رو بخرم به جذابیت های وی اضافه می شه یعنی تابستون سرگرممون می کنه یا نه؟

سلام دوستان
اگه می شه یک جای مطمئن برای فروش wii fit و motion plus به من معرفی کنید.اگر هم از قیمت هم اطلاعی داشتید بگید ممنون می شم.
من خودم از فتحی قیمت گرفتم wii fit رو می گفت 70 تومن و motion plus رو می گفت 35 تومان(اگه دوتا بخرم).
اصلا در کل این دوتا رو بخرم به جذابیت های وی اضافه می شه یعنی تابستون سرگرممون می کنه یا نه؟

فتحي خوبه اما هرچي خودش پيشنهاد مي ده بگير چون ممكنه اون يكي جنس كلا مشكل دار باشه

موشن خوب گفته 33 هم مي توني پيدا كني البته

اما راجب وي فيت خيلي كم گفته بايد حدود 135 باشه اوني كه گفته اصلش نبوده بگو اصل خود نينتندو رو مي خوام

موشن خوبه اما زياد هنوز براش بازي نيومده وي فيت هم سليقه اي هست بيشتر براي كسايي كه عاشق ورزش و تحرك هستن بدرد مي خوره براي بازي به نظر من نسبت به قيمتش نمي ارزه

دوستان wii هایی که در amazon.com هستند made in usa هستند یا مثل wii های داخل ایران چینی هستند؟یعنی کاملا ساخت امریکا هستند اونا نه؟من مدارکی دارم که میگه امریکایی هستند اما برای اطمینان بیشتر میخواستم ببینم دوستان اطلاعی دارن یا نه؟

مداركي كه شما داري جعلي هست:biggrin1:

الان تمامي كنسول ها در هر نوع طرح و رنگي چه قابل حمل چه خونگي توي چين تحت ليسانس شركت سازنده توليد مي شه اون وي هم كه باركد صفر داره يعني مخصوص امريكا هست من عين همون دستگاه رو دارم اون طرفش زده made in china

سلام دوستان
سلام.
همون فتحی قیمتاش خوبه من 1ماه پیش وی فیت با ظرفیت 135 کیلو رو قیمت کردم 80 تومن گفت اصل و غیر اصلش رو نپرسیدم.
موشن هم خوب گفته ولی تو پاساژ لباف یه دونه هم 35 تومن پیدا میشه.
جفتشون بازی های مخصوص به خودشون رو دارن بستگی داره چه جوری میخوای سرگرم بشی. بیشتر بازی های موشن پلاسی و فیتی ورزشی و نرمشی و یه سری هم Fun هستن.

مداركي كه شما داري جعلي هست:biggrin1:

الان تمامي كنسول ها در هر نوع طرح و رنگي چه قابل حمل چه خونگي توي چين تحت ليسانس شركت سازنده توليد مي شه اون وي هم كه باركد صفر داره يعني مخصوص امريكا هست من عين همون دستگاه رو دارم اون طرفش زده made in china
مدارک جعلی نبودند بلکه ناقص بودند ...من از امازون پرسیدم و امازون بهم گفت made in usa هستند بعد گفت اما مطمئن نیستن و ایمیل نینتندور را بهم داد و جواب نینتندو:
[FONT=Tahoma, Verdana]Hello,

[/FONT]

To clarify, Nintendo products are packaged in the United States and Mexico. The components themselves are manufactured in Mexico, China, and Japan.

[FONT=Tahoma, Verdana]Sincerely,

[/FONT]

Chelsea MacAran

Hello,

To clarify, Nintendo products are packaged in the United States and Mexico. The components themselves are manufactured in Mexico, China, and Japan.

Sincerely,

Chelsea MacAran

كاملا 2 پهلو حرف زده اينكه توي امريكا بسته بندي ميشه خوب تابلو بود از اولش اين حرف يعني ساخت امريكا نيست(جالبه كه نگفته اما توي چين ساخته ميشه)

راجب اجزاء و وسايل جانبي دستگاه هم حرفش درسته چون برخي قطعات توي امريكا و ژاپن ساخته ميشه توي چين سرهم بندي مي شن

در كل ببين با وي 50 ساعت هم يه سره بازي كني هيچيش نمي شه خيالت راحت اگه برات ارزون تر مي افته بخر

سلام.
همون فتحی قیمتاش خوبه من 1ماه پیش وی فیت با ظرفیت 135 کیلو رو قیمت کردم 80 تومن گفت اصل و غیر اصلش رو نپرسیدم.
موشن هم خوب گفته ولی تو پاساژ لباف یه دونه هم 35 تومن پیدا میشه.
جفتشون بازی های مخصوص به خودشون رو دارن بستگی داره چه جوری میخوای سرگرم بشی. بیشتر بازی های موشن پلاسی و فیتی ورزشی و نرمشی و یه سری هم Fun هستن.

قيمت هاي فتحي اينجا هست به روز اصل و غير اصلشم نوشته

آخرین ویرایش:
كاملا 2 پهلو حرف زده اينكه توي امريكا بسته بندي ميشه خوب تابلو بود از اولش اين حرف يعني ساخت امريكا نيست(جالبه كه نگفته اما توي چين ساخته ميشه)

راجب اجزاء و وسايل جانبي دستگاه هم حرفش درسته چون برخي قطعات توي امريكا و ژاپن ساخته ميشه توي چين سرهم بندي مي شن

در كل ببين با وي 50 ساعت هم يه سره بازي كني هيچيش نمي شه خيالت راحت اگه برات ارزون تر مي افته بخر

قيمت هاي فتحي اينجا هست به روز اصل و غير اصلشم نوشته

سلام...من خودم که وی دارم البته wii ای که دوتا از دوستان میدونن چقدر بابتش حرص خوردم :دی
اما خبر جدید:اطلاعاتی که از نینتندو گرفتم:
wii هایی که در ژاپن هستند made in japan هستند .....که بازم به نظرم چیز جالبیه:biggrin1:

من همین الان یه WiiKey Fusion سفارش دادم ، تا برسه دستم .

Flatmii Fusion خیلی چیز جالب و خوبیه و الان دارم ازش استفاده میکنم ، فقط یک مشکلی که داره اینه که باید از MiniSD استفاده کرد و این مورد هم یک مقداری گرون تمام میشه و هم اینکه مینی اس دی ها فضای کمتری نسبت به SD های معمولی دارند .

حالا این یکی هم برسه یک مقایسه بین این دو تا مینویسم تا دوستان بتونند راحت تر انتخاب کنند .

راستی WiiKey Fusion با درایو های D4 که جدید ترین نوع درایو هم هست به خوبی کار میکنه .

WiiKey Fusion رو به چه قیمتی سفارش دادید ؟ ارزش داره که بخاطر miniSD پولش رو بدید ؟؟؟؟

29 یورو ، راستش یه مینی اس دی 4 گیگ 30 یورو هست ، ولی یک اس دی 16 گیگ همش 15 یورو !

ارزشش رو داره ، البته من فقط برای بازی های GC این کار رو کردم :p

خوب ، وی کی فیوژن من هم رسید .

نصبش مثل همون فلت می هست . تا به اینجا من با فلت می بیشتر حال کردم چونکه خیلی راحت تر بازی رو مونت میکرد و ایزو رو هم تشخیص میداد .

من هنوز نتونستم با وی کی فیوژن بازی گیم کیوب اجرا کنم ، ولی با فلت می تونستم .

وی کی فیوژن قیافه کنسول رو به هم نمیریزه ولی فلت می میزنه جلو بندی کنسول رو میریزه به هم .

با لحیم کردن دو تا سیم به پایه های اس دی ریدر خود کنسول میتونید وی کی فیوژن رو طوری تنظیم کنید که از اس دی ریدر اکسترنال خودش استفاده نکنه و از مال درایو استفاده کنه ، ولی فلت می اینطوری نیست .

وی کی فیوژن کلا درایو کنسول رو از کار میندازه ولی فلت می اینطوری نیست .

باقی امکاناتشون مثل همه ، در کل به نظر من اگر فلت می فیوژن به جای مینی اس دی ، اس دی میخورد و اون دم و دستگاه جلوی کنسول نصب نمیشد ، خیلی خیلی از وی کی بهتر بود .

ساندرایور هم خوشم نمیاد چونکه درایو رو باید کلا دراریم . :sick:

شنیدم قراره یک سری چیپ جدید بیاد که به جای مموری کارد از فلش دیسک های یو اس بی استفاده میکنه ، که به نظر میاد خیلی بهتر هستند .

راستی یه چیزی هم بگم داغ کنید !

یک دستگاه وی با یک بالانس بورد + موشن پلاس و 3 تا بازی اوریج حراج کردند 200 یورو ! در صورتی که خود دستگاه خالی 199 یورو هست ! این باندل جدیده و سفید هم هست . اگر یک وقتی توی ایران دیدید حواستون باشه که قیمت اصلیش چه قدره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or