سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

gametrailers ***** شده
من میخوام برم یه جا که بشه trailer از gameplay بازی های wii دید..
میخوام ببینم چجوریه شاید خریدم...
لطفا راهنمایی کنید

ببخشید اگه اینجا جاش نیست
اکثر سایت های نقد بازی یا پیش نمایش بازی تریلر از بازی ها دارن مثلا:
Gamespot.com
IGN.com
1UP
و....

سلام
میخواستم بدونم کنسول وی چنده؟تاپیک قیمت نداشت برای همین اینجا مطرح کردم.فقط برای ماریو گلکسی و متروید آدر ام میخوام بگیرم
کلا غیر از کنسول چه لوازم دیگه ای باید خرید و قیمته اونها؟
و فکر میکنم الان دیگه موشن پلاس رو روی باندل های معمولی میزارن؟
قیمته وی فیت رو هم میخواستم

سلام
میخواستم بدونم کنسول وی چنده؟تاپیک قیمت نداشت برای همین اینجا مطرح کردم.فقط برای ماریو گلکسی و متروید آدر ام میخوام بگیرم
کلا غیر از کنسول چه لوازم دیگه ای باید خرید و قیمته اونها؟
و فکر میکنم الان دیگه موشن پلاس رو روی باندل های معمولی میزارن؟
قیمته وی فیت رو هم میخواستم
سلام.
الان باید 300 تومن باشه حدودا.
لوازم جانبی زیاده ولی واجب نیست. یه باطری قابل شارژ سونی برای دسته ها فقط لازم هست.
روی باندل های جدید بله موشن پلاس هست.
فیت باید 100-120 هزار تومان باشه.

یک دستگاه نینتندو Wii با ریجن J با کرک سخت افزاری و نرم افزاری با 22 حلقه بازی معروف
به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته می شود
در ضمن کنسول و دسته و بازی ها به مدت یک ماه توسط خودم ضمانت می شوند.

09183770773

سلام

یک سوال :

تفاوت قیمت wii در اینجا با دبی چقدر هست ؟
الان wii و wii fit و wii zapperهر کدوم تو دبی چند هست و توی ایران چنده ؟
ریجن دیگه فرق نمیکنه ؟
موشن پلاس هم اگه بخرم همراه دستگاه هست ؟
راستی wii fit برای وزن مشکلی نداره ؟ (اخه من نزدیک به 90 کیلو هستم :cheesygri)
واسه کرک چیکار باید کرد ؟
راستی ورن خودش با وی فیت چقدر میشه ؟

آخرین ویرایش:
سلام

یک سوال :

تفاوت قیمت wii در اینجا با دبی چقدر هست ؟
الان wii و wii fit و wii zapperهر کدوم تو دبی چند هست و توی ایران چنده ؟
ریجن دیگه فرق نمیکنه ؟
راستی wii fit برای وزن مشکلی نداره ؟ (اخه من نزدیک به 90 کیلو هستم :cheesygri)
واسه کرک چیکار باید کرد ؟
راستی ورن خودش با وی فیت چقدر میشه ؟
سلام.
تقریبا هیچ تفاوتی نداره.(شاید یکم ارزونتر)
دبیش رو نمیدونم ولی ایران Wii 300 تومان FIT 120 تومان و ZAPPER 30-40 تومان
خیر ریجن فرقی نمیکنه.
نه بابا نگران فیت نباش! تا 135 کیلو رو تحمل میکنه.
واسه کرک باید بدین کپی خورکنن یا خودتون ریسک کنین و کپی خور کنین.
خود وی 1.2 کیلو هست و فیت رو نمی دونم.

آخه شما یک نگاهی به سایت این دوتا سایت بنداز :
http://www.nintendo.com/wii/what
http://www.nintendowiicost.com/
توی هر دوتاش قیمت wii رو 199.99 $ زده که میشه کمتر از 210 هزارتومان و با قیمت ایرن(300 تومان) بیشتر از 90 هزار تومان فاصله داره. و فیت رو هم حدودا 100 هزار تومان قیمت گذاشته
موشن پلاس هم اگه بخرم باهاش هست ؟
راستی یک سوال دیگه : فرانسه قیمتش از دبی ارزونتر هست ؟

آخه شما یک نگاهی به سایت این دوتا سایت بنداز :
http://www.nintendo.com/wii/what
http://www.nintendowiicost.com/
توی هر دوتاش قیمت wii رو 199.99 $ زده که میشه کمتر از 210 هزارتومان و با قیمت ایرن(300 تومان) بیشتر از 90 هزار تومان فاصله داره. و فیت رو هم حدودا 100 هزار تومان قیمت گذاشته
موشن پلاس هم اگه بخرم باهاش هست ؟
راستی یک سوال دیگه : فرانسه قیمتش از دبی ارزونتر هست ؟

قیمت های اتحادیه اروپا همش مثل همه . توی فروشگاه های زنجیره ای مثل زاتورن توی اروپا دستگاه های مشکی + موشن پلاس و 2 تا بازی قیمت خورده 219 یورو ، وی فیت پلاس هم 100 یورو بعضی جاها هم 69 یورو .

فقط این رو بدون که دستگاه های جدید (سیاه ها) از روی دیسک بازی کپی اجرا نمیکنند و فقط از طریق هک نرم افزاری و اگر بعدا دوست داشتی یه Wii Key Fusion یا FlatMii Fusion میخری که بتونی هک سخت افزاری هم بکنی ولی کماکان بازی ها از روی دیسک کپی اجرا نمیشه بلکه ایمیج بازی رو میریزی روی SD میکنی توی داشبوردی که به دستگاه اضافه میشه و بازی رو از دیسک چنل اجرا میکنی این طوری به کل دیسک از رده خارج میشه و خیلی هم خوبه و البته اگر این چیپ ها رو بخری دیگه نیازی هم به کپی خور کردن دستگاه به روش نرم افزاری نداری ولی برای اجرای Homebrew ها کپی خور نرم افزاری لازمه .

سلام دوستان میخواستم یه اصلاعات کلی در مورد این کنسول بدین به ما
N_aggressive%20%284%29.gif
:

1-قیمتش چنده؟؟

4- جریان دستش چطوره؟؟یه ریموت کافیه فقط یا باید اون نانچاک هم باشه؟؟؟

5-نانچاک به چه دردی میخوره؟؟

6- قیمت ریموت یا نانچاک جداگانس؟؟اونا چندن؟؟

7-بازیهاش در دسترسه؟؟چند قیمتشون؟؟

8-لطف کنین چند تا تا بازی دخترونه خوب هم معرفی کنید؟؟

البته صفحات قبل و صفحه اول رو هم خووندم و تا حدی جواب گرفتم ولی خوبدیگه یه بارم اینجا میپرسم...:cheesygri

1 - 320 تومان
4 - بیشتر بازی ها به نانچاک هم نیاز داره
5 - تو بیشتر بازی ها نقش حرکت رو داره ( مثلا به جلو و عقب و ... تو بازی های تفنگی و ... )
6 با همدیگه 70 تومنه
7 - آره . قیمت ها هم با چاپ روی دیسک و کاور 1200 تومن هست ...
8 -
Barbie and the Three Musketeers
Barbie Horse Adventures Riding Camp Babysitting Party
سری Cooking Mama
و ...

آخرین ویرایش:
سلام دوستان میخواستم یه اصلاعات کلی در مورد این کنسول بدین به ما
N_aggressive%20%284%29.gif
:

1-قیمتش چنده؟؟

4- جریان دستش چطوره؟؟یه ریموت کافیه فقط یا باید اون نانچاک هم باشه؟؟؟

5-نانچاک به چه دردی میخوره؟؟

6- قیمت ریموت یا نانچاک جداگانس؟؟اونا چندن؟؟

7-بازیهاش در دسترسه؟؟چند قیمتشون؟؟

8-لطف کنین چند تا تا بازی دخترونه خوب هم معرفی کنید؟؟

البته صفحات قبل و صفحه اول رو هم خووندم و تا حدی جواب گرفتم ولی خوبدیگه یه بارم اینجا میپرسم...:cheesygri
1- کپی خور دیسکی 320 تومن
کپی خور فلشی 290 تومن
4و5- نانچاکروش یه آنالوگ داره که اکثر بازی ها بهش نیاز دارن. نانچاک داخل جعبه هست.
نانچاک و ریموت هر کدوم 35 تومن هستند.
7- بازی هاش هم هست. کمترین قیمت 900 تومن هست.
8- Cooking mama
Lets Dance
Dance Dance Revolution
Sims
Sing it
و...

سلام دوستان
قدیم هم سوالاتی راجع به Wii پرسیده بودم که بنا به گذشت زمان و شرایط فعلی درخواست دارم که اینها رو که بعضی تکراری هستند,جواب بدین. خیلی ممنون میشم.

- مثل 360 ریجن بندی داره,درسته؟ حالا بین NTSC - PAL - J, کدوم یکی تنوع بازی بیشتری داره؟ یعنی محدودیتش مثل 360 هست؟
- در ایران بیشتر کدوم ریجن Wii رو میخرن و خلاصه کدوم ریجن بیشتر بین مردم جا افتاده؟
- زبان ریجن خاصی هست که به طور مثال انگلیسی نباشه و نشه انگلیسی کرد؟
- چند مدل Wii در مجموع در بازار پیدا میشه؟ قضیه کپی خور نرم افزاری و سخت افزاری به طور خلاصه چی هست؟ شرایطش رو اگر توضیح بدین ممنون میشم. هر کدوم از این دو مدل کپی خور به طور خلاصه چه شرایطی دارند؟
- کپی خور دیسکی و کپی خور فلشی چه فرقی دارن؟ مدل دیگه ای هم هست؟ یعنی کپی خور به شکل دیگه؟ کپی خور دائم یا نمیدونم چنین چیزی؟
- آخرین قیمت دستگاه در حالت های مختلف ( یعنی ریجن های متفاوت و کپی خور شده متفاوت ) چقدر هست؟
- بازیهای Wii در تهران چند تومان قیمت دارند؟
- آیا با Wii به طور معمول میشه به اینترنت وصل شد و بازی کرد؟
- آیا مثل 360 باید خدمات و اکانت گولد و این حرفها گرفت برای بازی یا بازی کردن در اینترنت رایگان هست؟
- داخل پک دستگاه معمولا چی هست؟ جدای دستگاه و کابل برق و TV و این حرفها, یک دسته فقط داره؟
- وضعیت گرماییش چطور هست؟ مثل 360 مشکل خاصی داره؟ مثلا نمیدونم چیزی مثل قضیه 3چراغ,یعنی مشکلی که مخصوص Wii باشه؟ چند ساعت باهاش بازی میشه کرد بدون اینکه مشکل حرارتی براش پیش بیاد؟
- کلا امکان خراب شدن دستگاه هست؟ قضیه Brick شدنش چیه؟ مثل PSP که یه زمانی بریک میشد دیگه باید باهاش خداحافظی می کردی؟ کدوم دستگاه ها بریک میشن و اصلا چرا بریک میشن؟
- برای اجرای بازیهای GC که مشکل خاصی نداره؟ بازیهای GC هم ریجن بندی دارن؟ یا هر بازی که بخوایم رو میخریم و بازی می کنیم؟
- بازیهای Wii رو میشه معمولی دانلود و رایت کرد و بازی کرد؟
- بازیهای GC رو میشه معمولی دانلود و رایت کرد و روی Wii بازی کرد؟
- آیا جایی دستگاه رو با گارانتی میفروشه؟
- اگر دست دوم تمیز گیر بیاد چه قیمتی آدم بگیره خوبه؟ آیا امکان داره دست دوم به مشکل بخوره؟

شرمنده اگر سوالها زیاد بود.
تشکر مجدد.

سلام.
- مثل 360 ریجن بندی داره,درسته؟ حالا بین NTSC - PAL - J, کدوم یکی تنوع بازی بیشتری داره؟ یعنی محدودیتش مثل 360 هست؟
نه محدودیت نداره مثل PS2 هست هر بازی به هر وی می خوره. در واقع کلا ریجن فری هست.
- در ایران بیشتر کدوم ریجن Wii رو میخرن و خلاصه کدوم ریجن بیشتر بین مردم جا افتاده؟
تو ایران هر ریجنی باشه میخرن چون فرقی نمیکنه ولی من بیشتر وی های یوسی برام اومده.
- زبان ریجن خاصی هست که به طور مثال انگلیسی نباشه و نشه انگلیسی کرد؟
تو وی همه چی تبدیل میشه حتی ریجن ها و مثل 360 تبدیل ریجن بن نمیکنه. پس زبون رو میشه در هر حالت انگلیسی کرد.
- چند مدل Wii در مجموع در بازار پیدا میشه؟ قضیه کپی خور نرم افزاری و سخت افزاری به طور خلاصه چی هست؟ شرایطش رو اگر توضیح بدین ممنون میشم. هر کدوم از این دو مدل کپی خور به طور خلاصه چه شرایطی دارند؟
دو مدل: 1- مدل قدیمی که بازی ها رو بادیسک میاره و فقط بازی وی اسپورت توش داره.
2- مدل جدید که بازی ها رو فقط با هارد یا USB میاره که یه موشن پلاس و وی اسپورت جدید رو هم توش داره.
تو کپی خور نرم افزاری بازی با نرم افزار میاد ولی با کپی خور سخت افزاری بازی کپی دقیقا مثل بازی اورجینال بدون مشکل میاد. من جدیدا که مودچیپ تو چندتا دستگاه گذاشتم بهتر نتیجه گرفتم تا نرم افزار. چون واسه بعضی بازی ها مثل Wiisport Resort باید یه سری تنظیمات روی نرم افزار انجام بدید تا بازی بیاد ولی مودچیپ صاف میره تو بازی.
- آخرین قیمت دستگاه در حالت های مختلف ( یعنی ریجن های متفاوت و کپی خور شده متفاوت ) چقدر هست؟
دستگاه مدل قدیمی 300 تومن مدل جدید 290 تومن.قیمت کپی خور نر م افزاری 10 تومن قیمت سخت افزاری 50 تا 60 تومن.
- بازیهای Wii در تهران چند تومان قیمت دارند؟
تو بازار 3000 تومن و اینترنتی 900 تومن.
- آیا با Wii به طور معمول میشه به اینترنت وصل شد و بازی کرد؟
بلی
- آیا مثل 360 باید خدمات و اکانت گولد و این حرفها گرفت برای بازی یا بازی کردن در اینترنت رایگان هست؟
رایگان است.
- داخل پک دستگاه معمولا چی هست؟ جدای دستگاه و کابل برق و TV و این حرفها, یک دسته فقط داره؟
دسته و بازی وی اسپورت اورجینال - سنسور بار - پایه - باتری! و ...
- وضعیت گرماییش چطور هست؟ مثل 360 مشکل خاصی داره؟ مثلا نمیدونم چیزی مثل قضیه 3چراغ,یعنی مشکلی که مخصوص Wii باشه؟ چند ساعت باهاش بازی میشه کرد بدون اینکه مشکل حرارتی براش پیش بیاد؟
30 ساعت در روز بازی کن اگه خراب شد خونتون مشکل داره!!
- کلا امکان خراب شدن دستگاه هست؟ قضیه Brick شدنش چیه؟ مثل PSP که یه زمانی بریک میشد دیگه باید باهاش خداحافظی می کردی؟ کدوم دستگاه ها بریک میشن و اصلا چرا بریک میشن؟
تاپیک بریک:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23889
- برای اجرای بازیهای GC که مشکل خاصی نداره؟ بازیهای GC هم ریجن بندی دارن؟ یا هر بازی که بخوایم رو میخریم و بازی می کنیم؟
کلا ریجن فریه من چندتابازیه گیم کیوب حتا بازی های 2 دیسکی اجرا کردم مشکلی نبوده. مثل متال گیر- اویل و ...
- بازیهای Wii رو میشه معمولی دانلود و رایت کرد و بازی کرد؟
- بازیهای GC رو میشه معمولی دانلود و رایت کرد و روی Wii بازی کرد؟
بلی!
- آیا جایی دستگاه رو با گارانتی میفروشه؟
بگم تبلیغ میشه!!
- اگر دست دوم تمیز گیر بیاد چه قیمتی آدم بگیره خوبه؟ آیا امکان داره دست دوم به مشکل بخوره؟
اگه دیدی کسی داره ویه دست 2 میفروشه بدون مشکل داره یا طرف به پول نیاز داره چون کسی که وی میخره دیگه ولش نمی کنه. قیمت دست دوم رو معمولا باید با بازی ها و وسایل اضافی که طرف میده بسنجی.
شرمنده اگر سوالها زیاد بود.
تشکر مجدد.
خواهش می کنم.
سوالاتتون باعث شد تا پست اول رو یه خورده آپدیت کنم.

Back