سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

گوشی ها الان micro sd و mini sd دارن قدیما همین sd که شما تصویرش را قرار دادین داشتند.
یعنی من باید یه sd 2 گیگ هم بگیرم یا با sd 256 مگ هم میشه که دیگه بیشتر از این خرج درست نشه.
پس هم priiloader و bootmii نصب باشه.بک آپ را وقتی میگیریم توی sd ریخته میشه؟
برنامه دیگه ای به غیر از دو مورد بالا دیگه لازم نیست؟
اگه بازی روش آپدیت باشه با چه برنامه ای میشه جلو آپدیت را گرفت؟(وی های فلش خور)

گوشی ها الان micro sd و mini sd دارن قدیما همین sd که شما تصویرش را قرار دادین داشتند.
یعنی من باید یه sd 2 گیگ هم بگیرم یا با sd 256 مگ هم میشه که دیگه بیشتر از این خرج درست نشه.
پس هم priiloader و bootmii نصب باشه.بک آپ را وقتی میگیریم توی sd ریخته میشه؟
برنامه دیگه ای به غیر از دو مورد بالا دیگه لازم نیست؟
اگه بازی روش آپدیت باشه با چه برنامه ای میشه جلو آپدیت را گرفت؟(وی های فلش خور)

نه 256 خیلی کمه ، فقط حدود 500 مگ میشه بک آپ ویتون .
من 2 گیگ دارم کم اومده باید عوضش کنم . پیشنهاد میکنم یه 4 گیگی یا یه 8 گیگی .

• Like
Reactions: ps3amir
خوب تا اینجایی که من فهمیدم هر چی را که بخوایم اجرا کنیم باید از روی sd بیاریم.
حالا برام سوال شده که :
1.hbc روی sd ریخته میشه؟
2.sd را خود فروشنده داره که یک جا اون را هم با اون بگیریم؟
دلیل سوالم اینه که اگه sd را باید جدا بگیریم پس چطور کنسول کپی خور شده میفروشند.
3.من چند تا بازی دانلود کردم که ریجون یکی شون pal هست بقیه ntsc uc باید برای اجرا ریجون تغییر کن یا نه؟(وی فلش خور)
4.این هایی که ایران میفروشند uc هست یا pal یا j ؟
5.مراحل را ببینید درست میگم؟
-میرم پیش فروشنده
-پول وی را میدم اونو میخرم مهلت تست هم میگیرم
-میام خونه بازی را با نرم افزار میریزم روی هارد اکسترنال
-هارد را به وی وصل میکنم
-بازی را در منو مربوط به اجرا بازی اجرا میکنم(بعد از اجرا usb loader)
درست گفتم یا توش اشتباه داشت مثلا باید usb loader را هم خودم بریزم روی sd.
حتما بگین که sd به همراه وی هست یا نه(زمانی که وی را میخریم)
ببخشید که زیاد سوال میکنم.آمیانه هم نوشتم که خودم بفهمم چی به چیه.

من اگه بخوام یه Wii بگیرم که با DVD بازیا رو اجرا کنه، از کجا بگیرم بهتره؟ و اینکه Wiiهایی که با DVD بازیو اجرا می‌کنن، واقعاً همه‌ی بازیا رو اجرا می‌کنن یا باید دوباره صد تا برنامه واسش دانلود کنم؟

خوب تا اینجایی که من فهمیدم هر چی را که بخوایم اجرا کنیم باید از روی sd بیاریم.
حالا برام سوال شده که :
1.hbc روی sd ریخته میشه؟
2.sd را خود فروشنده داره که یک جا اون را هم با اون بگیریم؟
دلیل سوالم اینه که اگه sd را باید جدا بگیریم پس چطور کنسول کپی خور شده میفروشند.
3.من چند تا بازی دانلود کردم که ریجون یکی شون pal هست بقیه ntsc uc باید برای اجرا ریجون تغییر کن یا نه؟(وی فلش خور)
4.این هایی که ایران میفروشند uc هست یا pal یا j ؟
5.مراحل را ببینید درست میگم؟
-میرم پیش فروشنده
-پول وی را میدم اونو میخرم مهلت تست هم میگیرم
-میام خونه بازی را با نرم افزار میریزم روی هارد اکسترنال
-هارد را به وی وصل میکنم
-بازی را در منو مربوط به اجرا بازی اجرا میکنم(بعد از اجرا usb loader)
درست گفتم یا توش اشتباه داشت مثلا باید usb loader را هم خودم بریزم روی sd.
حتما بگین که sd به همراه وی هست یا نه(زمانی که وی را میخریم)
ببخشید که زیاد سوال میکنم.آمیانه هم نوشتم که خودم بفهمم چی به چیه.

1- نه روی وی نصب هست.
2- معمولا دارن ولی اگه کپی خور شده بگیرید لازم نمیشه.
3- نه وی تقریبا ریجن فری هست.
4- اکثرا پالن ولی فرقی نمی کنن تو اجرای بازی.
5- آره درسته!
زیاد سخت نگیرید فقط مطمئن باشید که دستگاه سالمه همین. واسه اجرای بازی زیاد مشکل پیش نمیاد.

• Like
Reactions: Wander and ps3amir
1.اگه کپی خور شده بگیرم لازم نمیشه یعنی روی خود وی sd هم هست یا برنامه های لازم روی خود وی نصب هست.
2.بازی های wiiware را وقتی نصب میکنیم میره روی وی یا sd یا هارد اکسترنال؟
3.بک آپ را بخوایم بگیریم میشه روی هارد اکسترنال هم گرفت؟
4.برای انتقال برنامه های wad حتما باید روی sd ریخته بشه؟وقتی روی وی نصب میکنیم میره روی خود وی یا نه؟
5.اگه آپدیت روی iso بازی باشه و بعد اون را به هارد یا فلش منتقل کنیم و با usb loader اجرا کنیم مشکلی که برای وی پیش نمیاد؟
6.ریجن بازی ها وهمچنین wiiware اگه با خود دستگاه یکی نباشه باز هم از طریق هارد میشه اجرا کرد یا باید ریجن را با برنامه تغییر بدیم؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان

من چندین صفحه اول رو خوندم و دیدم همه جا ریجن ژاپن و آمریکا/کانادا رو گفتین و هیچ جا قیمت پال گفته نشده ؟

مگه پال چه فرقی داره ؟

سلام دوستان

من چندین صفحه اول رو خوندم و دیدم همه جا ریجن ژاپن و آمریکا/کانادا رو گفتین و هیچ جا قیمت پال گفته نشده ؟

مگه پال چه فرقی داره ؟
در اصل هیچ فرقی نداره

درخواست راهنمایی

با عرض سلام خدمت همه دوستان وی باز و وی شناس .
دو سوال کوچیک میخواستم از محضرتون بپرسم .
ممنون میشم کمکم کنین .

راستش من میخوام یه وی بخرم . فعلا هم تو یزد ساکن هستم . اینجا یه فروشنده هست که وی رو یا همه لوازم جانبیش داره .
ولی قیمت رو میگه 380 . کاملا معمولی هستش با رنگ سفید بدون موشن پلاس یا ویموت پلاس . قیمت ویموت اضافه هم 70 میگه.
به نظرتون قیمتاش مناسبه؟ اگه نیست صرف میکنه بیام تهران بگیرم؟ اونجا خیلی کمتره قیمتا؟ انتظار نداشتم بالاتر 300 باشه چون واقعا صرف نمیکنه واسه کنسول 180 دلاری اینقدر پول بدم .

یه سوال دیگه هم داشتم . این آقا میگفت وی های جدید کپی خور نمیشن (شاید واسه همین قیمتشو بالا میگفت . مثل ایکس باکس که کشیده بالا) . یه پک ماریو قرمز رنگ هم داشت میگفت کپی خور نمیشه فایده ای نداره . نپرسیدم چنده قیمتش ولی مطمعنا خیلی ارزونتر بود. میشه خودم با آموزش های این فورم کپی خورش کنم یا مثل پی اس پی هایی هستش که آپدیت شده و کپی خور نمیشه؟
( فوقش یه مدتی با همون بازی اوریجینال توش سر میکنم.البته اگه اصلا هیچوقت کپی خور نشه که هیچی )

ممنون میشم این دو سوال رو جواب بدین دوستان .

با عرض سلام خدمت همه دوستان وی باز و وی شناس .
دو سوال کوچیک میخواستم از محضرتون بپرسم .
ممنون میشم کمکم کنین .

راستش من میخوام یه وی بخرم . فعلا هم تو یزد ساکن هستم . اینجا یه فروشنده هست که وی رو یا همه لوازم جانبیش داره .
ولی قیمت رو میگه 380 . کاملا معمولی هستش با رنگ سفید بدون موشن پلاس یا ویموت پلاس . قیمت ویموت اضافه هم 70 میگه.
به نظرتون قیمتاش مناسبه؟ اگه نیست صرف میکنه بیام تهران بگیرم؟ اونجا خیلی کمتره قیمتا؟ انتظار نداشتم بالاتر 300 باشه چون واقعا صرف نمیکنه واسه کنسول 180 دلاری اینقدر پول بدم .

یه سوال دیگه هم داشتم . این آقا میگفت وی های جدید کپی خور نمیشن (شاید واسه همین قیمتشو بالا میگفت . مثل ایکس باکس که کشیده بالا) . یه پک ماریو قرمز رنگ هم داشت میگفت کپی خور نمیشه فایده ای نداره . نپرسیدم چنده قیمتش ولی مطمعنا خیلی ارزونتر بود. میشه خودم با آموزش های این فورم کپی خورش کنم یا مثل پی اس پی هایی هستش که آپدیت شده و کپی خور نمیشه؟
( فوقش یه مدتی با همون بازی اوریجینال توش سر میکنم.البته اگه اصلا هیچوقت کپی خور نشه که هیچی )

ممنون میشم این دو سوال رو جواب بدین دوستان .

تا جایی که من میدونم همه ی ویی ها کپی خور میشند و این آقا چرند گفته ، فقط ویی های جدید از اون سیاه ها به بعد - دیسک کپی نمیخورند ولی میتونید بازی هاشون رو از روی هارد دیسک یا USB اجرا کنید که هزار بار بهتر از اجرا کردن بازی از روی دیسک هست .

تا جایی که من میدونم همه ی ویی ها کپی خور میشند و این آقا چرند گفته ، فقط ویی های جدید از اون سیاه ها به بعد - دیسک کپی نمیخورند ولی میتونید بازی هاشون رو از روی هارد دیسک یا USB اجرا کنید که هزار بار بهتر از اجرا کردن بازی از روی دیسک هست .

ممنون دوست عزیز
قیمتاش چطور
خوب میگه؟ یا بیام تهران بگیرم؟
فکر نکنم ویموتی که این میگه 70 بیشتر از 50 باشه

ممنون دوست عزیز
قیمتاش چطور
خوب میگه؟ یا بیام تهران بگیرم؟
فکر نکنم ویموتی که این میگه 70 بیشتر از 50 باشه
اگه برات موردی نداره من بهت پیشنهاد می کنم که دسته دو بخری
چون دسته دو های وی خیلی ارزون تره از نوش
مثلا شما همین چیزی رو که می خوای 380 بگیری می تونی 200 تومن دسته دو و تمیز تمیزش رو بگیری
بعد در مورد کپی کردن وی که همه کپی میشن
اگه من باشم و اون قرمز رو ارزون بده.مثلا 270-80 تومن میگیرم چون اون پک محدود تولید شده ظاهر خیلی زیبایی داره.و کپی کردنش چندان سخت نیست.البته باید تا حدودی با این مسایل اشنا باشی

اگه برات موردی نداره من بهت پیشنهاد می کنم که دسته دو بخری
چون دسته دو های وی خیلی ارزون تره از نوش
مثلا شما همین چیزی رو که می خوای 380 بگیری می تونی 200 تومن دسته دو و تمیز تمیزش رو بگیری
بعد در مورد کپی کردن وی که همه کپی میشن
اگه من باشم و اون قرمز رو ارزون بده.مثلا 270-80 تومن میگیرم چون اون پک محدود تولید شده ظاهر خیلی زیبایی داره.و کپی کردنش چندان سخت نیست.البته باید تا حدودی با این مسایل اشنا باشی

ممنونم
خوب همین دست دوم هم پیدا کردنش مشکله
بازم باید بیام تهران
پس آخرش همشون یه جوری کپیخور میشن
از این بابت خیالم راحت باشه

راستی تهرانم دور و ور همین 380 هستش ؟ (کاش ریجنشو پرسیده بودم)
ممنونم از راهنماییتون

راستی اینجور که شما میگین که خیلی ارزون میشه
واقعا صرف میکنه اینجوری
جایی رو میشناسین که داشته باشن؟
مثلا همین میدون امام خمینی که میگن مرکز کنسول و بازی هستش هیچ مغازی ای تو کار دست دوم هست؟
ممنون

راستی اینجور که شما میگین که خیلی ارزون میشه
واقعا صرف میکنه اینجوری
جایی رو میشناسین که داشته باشن؟
مثلا همین میدون امام خمینی که میگن مرکز کنسول و بازی هستش هیچ مغازی ای تو کار دست دوم هست؟
ممنون

داداش مغازه واسه چی
این همه تو همین بازارچه دست دو خرید فروش میشه
راحت پیدا میکنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or