سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من متوجه فرق بین روش اول و دوم نمیشم میشه بیشتر توضیح بدید؟ متداول ترین روش چیه؟
آقا بزار من یه توضیح بدم که گنگ نباشه.
برای اجرای بازی های وی دو روش وجود داره:
از روی DVD و از روی USB درایو (مثل هارد یا فلش)
متداولترین روش DVD هست چون برای اجرا از روی USB باید یه سری مراحل رو انجام داد که همه بلد نیستن. بهتره اینجا رو هم بخونی:
نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD
اما از روی DVD اجرا کردن هم به نرم افزار یا مودچیپ احتیاج داره.
-------------------------------------------------------------------------
در ضمن این New Super Mario Bros رو وی بدون مودچیپ هم اجرا میشه هم از رو دی وی دی هم از رو هارد.

آخرین ویرایش:

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
new super mario bros رو از اینجا بگیرید :

http://www.wiisos.com/releases-wiis...wii-pal-fix-works-usbloader-neogamma-dvd.html

مشکل usb برطرف شده ... و همچنین روی wii های کپی خور شده نرم افزاری هم میاد ...

چون من همه ios هام آپدیت هست روی همون 3.2 بدون مشکل اجرا شد .
مشخصات سیستم :
3.2
ciso38 rev 13b
چون 14 با بعضی از بازی ها مشکل داره 13 رو نصب کردم ...

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
گفتید برای اجرا از روی DVD نیاز به نرم افزار هست؟ این از اون دسته هست که یه بار یه چیزی میریزی دیگه حله یا مثله PSP کپی موقت دهن سرویس میکنه؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
گفتید برای اجرا از روی DVD نیاز به نرم افزار هست؟ این از اون دسته هست که یه بار یه چیزی میریزی دیگه حله یا مثله PSP کپی موقت دهن سرویس میکنه؟
نه مثل PSP نیست. یه نرم افزار میریزی دیگه تا وقتی که بازیی نیاد که چیز جدیدی بخواد همون کارا رو میکنه. کلا وی خیلی راحت تر از PSP ـه از نظر هک و نرم افزار.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
با تشکر از پاسخ های تمامی دوستان

اگر من ریجن J اینگلیسی شده بگیرم:

اجرا یه بازی ریجنهای دیگه چقدر از اجرای بازی های ریجن J سخت تره و کلا چه تفاوت هایی داره؟

حقیقتش شدیدا به این J اینگلیسی شده مشکوک شدم چون مثلا با UC حدود 200 تومن اختلاف داره!

آخرین ویرایش:

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
با خیال راحت j انگلیسی شده بگیر . برای من هم همینه و همه بازی ها رو اجرا می کنم . حتی کپی خورش هم سخت افزاری نیست . البته من خودم Ios هاش رو آپدیت کردم به همین دلیل تو آوردن بازی های جدید هم هیچ مشکلی نداره ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با تشکر از پاسخ های تمامی دوستان

اگر من ریجن J اینگلیسی شده بگیرم:

اجرا یه بازی ریجنهای دیگه چقدر از اجرای بازی های ریجن J سخت تره و کلا چه تفاوت هایی داره؟

حقیقتش شدیدا به این J اینگلیسی شده مشکوک شدم چون مثلا با UC حدود 200 تومن اختلاف داره!
نه نترس مشکلی پیش نمیاد. من خودم کلی وی J رو UC کردم و همه ی بازی ها با همه ی ریجن ها رو میاره نگران نباش.
اون اختلاف قیمت واسه داشتن مودچیپ توی وی UC هست که چون مودچیپ کمیابه قیمتش میره بالا.
اگه از من میشنوی J انگلیسی شده بخر چون ارزون تره و همه ی بازی ها رو هم میاره. من تضمین میکنم.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
نه نترس مشکلی پیش نمیاد. من خودم کلی وی J رو UC کردم و همه ی بازی ها با همه ی ریجن ها رو میاره نگران نباش.
اون اختلاف قیمت واسه داشتن مودچیپ توی وی UC هست که چون مودچیپ کمیابه قیمتش میره بالا.
اگه از من میشنوی J انگلیسی شده بخر چون ارزون تره و همه ی بازی ها رو هم میاره. من تضمین میکنم.

میشه یک توضیح مختصر در مورد نحوه اجرای بازی های UC رو J توضیح بدید؟

ببینم منظور شما اینه که روی ریجن J بازی UC بالا میاریم یا ریجن wii رو عوض میکنیم؟!؟! :confused:

پ.ن: حقیقتش خودمم میخوام برم J بگیرم ولی هنوز اندکی شک در دل دارم (چه ادبیاتی! :cool:)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
میشه یک توضیح مختصر در مورد نحوه اجرای بازی های UC رو J توضیح بدید؟

ببینم منظور شما اینه که روی ریجن J بازی UC بالا میاریم یا ریجن wii رو عوض میکنیم؟!؟! :confused:

پ.ن: حقیقتش خودمم میخوام برم J بگیرم ولی هنوز اندکی شک در دل دارم (چه ادبیاتی! :cool:)
آقا شما الان میری یه وی با هر ریجنی میگیری که روش یه نرم افزار نصبه یا خودت نصب میکنی. بازی با هر ریجنی میزاری تو وی بعد میری تو اون نرم افزار بازی رو میاری همین بدون هیچ درد سر.
شما الان هر ریجنی میخوای بگیر. اصلا کره ای بگیر فرقی نمی کنه.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
آقا شما الان میری یه وی با هر ریجنی میگیری که روش یه نرم افزار نصبه یا خودت نصب میکنی. بازی با هر ریجنی میزاری تو وی بعد میری تو اون نرم افزار بازی رو میاری همین بدون هیچ درد سر.
شما الان هر ریجنی میخوای بگیر. اصلا کره ای بگیر فرقی نمی کنه.

واقعا؟!

پس حله

100% J میگیرم!

از کجا بگیرم مطمئن و ارزون باشه؟

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
برادرم الان خوابیده ! به همین دلیل من توضیح می دم .
ببین دوست عزیز system menu همون طور که از اسمش پیداست سیستم منو هستش ! یعنی همون منوهایی که وقتی wii رو روشن می کنید می بینید و با آپدیت اون می تونید امکاناتی مثل استفاده از رمهای sd بالای 2 گیگ داشته باشید ... که البته یکی از دلایل آپدیت اون از رده خارج کردن روش های هک wii هستش !

ولی cios ها و مخصوصا cios38 برای اجرای بازی های جدید تر و رفع ارور ها و مشکلات اونها هستش .
cios38 رو هم که Waninkoko منتشر می کنه مهمترین cios برای اجرای بازی ها هستش . به طوری که با نصب اون اکثر اونها قابل اجرا هستند و برای عنوان های خاص باید cios های 53 55 56 202 222 223 و ... رو نصب کنید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر