سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
سلام.
نفروشی بهتره.
این سری ژاپنی ها خیلی بهتر از این کره ای ها هستن. پیدا نمی کنی. جی دیگه نیست تو بازار.
200 و خورده ای ازت بر می دارن. اگه مودچیپ داشته باشه بیشتر....

اره مود چیپ که داره
اولین سری دستگا هایی هست که کپی خور شدن

اگه بخوام دوباره بخرم یه uc می گیرم احتمالا بتونم با قیمت 199 دلار گیر بیارم بازم می گم احتمالا

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ولی خوب میگم که این ویی که شما داری رو اگه بفروشی دیگه گیرت نمیاد. کلا من به همه هم گفتم اگه گرافیک خفن میخواین دور وی رو خط قرمز با سایز فونت 72 بکشین.
-----------------------------------------------------------------------------------
DSi رو تازه داده چجوری میخواد DS جدید معرفی کنه؟؟ بیشتر شبیه به یه شایعه میمونه.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
ولی خوب میگم که این ویی که شما داری رو اگه بفروشی دیگه گیرت نمیاد. کلا من به همه هم گفتم اگه گرافیک خفن میخواین دور وی رو خط قرمز با سایز فونت 72 بکشین.
-----------------------------------------------------------------------------------
DSi رو تازه داده چجوری میخواد DS جدید معرفی کنه؟؟ بیشتر شبیه به یه شایعه میمونه.

اره با حرفت موافقم

در مورد دی اس ای که باید بگم این کنسول در واقع یم دستگاه جدیدی نیست بلکه یه بروز رسانی هستش در امکانات مثل psp go یا ps3 slim متوجه ای که

به خاطر همین این شایعه تقویت می شه و دور از ذهن هم نیست

rainysport

کاربر سایت
Jul 24, 2009
15
سلام
اگه میتونید مدل و قیمت کنسولهای xbox360 , Nintendo Wii هم بگید
راستی قیمت بازیهاشون چقدره (بازیهای هر سه کنسول ) و از کجا میتونم با قیمت پایین و خوب بهمراه کاور وقاب پیدا کنم
با تشکر
Rainy

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
راستی قیمت بازیهاشون چقدره (بازیهای هر سه کنسول ) و از کجا میتونم با قیمت پایین و خوب بهمراه کاور وقاب پیدا کنم
با تشکر
Rainy
وی یه مدل بیشتر نداره ولی ریجن های مختلف داره بهتره پست اول رو بخونی.
قیمت Wii باید 270 تومن باشه نمی دونم تغییر کرده یا نه. در مورد قیمت X360 اطلاعاتی ندارم.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام
با تشکر
Rainy

wii الان 260 تومن هم میشه گیر اورد . xobx arcade jasoper الان 280 هست .
xbox فکر کنم 3500 هست . wii هم با کاورش رو 1400 - 1500 سراغ دارم ...
wii 3 رجین داره : j - uc - pal که با توجه به بازی های کپی فرقی نمیکنه چه رجینی بگیرید !

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
آقا من wii مو خریدم 275 ریجن US ک÷ی خور نرم افزاری البته فرمتش کردم همه چیش ÷رید دوباره ک÷ی خورش کردم خودم گرون نخریدم؟؟؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آقا من wii مو خریدم 275 ریجن US ک÷ی خور نرم افزاری البته فرمتش کردم همه چیش ÷رید دوباره ک÷ی خورش کردم خودم گرون نخریدم؟؟؟
مبارک باشه نه گرون نخریدی من 1 ماه پیش خریدم 270 هم رجین خودت uc از شادی. 1ماه پیش wii خییییییییییلی کم یاب شده بود.

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
آها
نه بابا اینجا فکر کنم بنده خدا Wii تو مغازش داشت خاک میخورد من رفتم یکیشو خریدم خوشحالش کردم آخه مشهد افراد کمی هستن که این کنسول رو دارن

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آها
نه بابا اینجا فکر کنم بنده خدا Wii تو مغازش داشت خاک میخورد من رفتم یکیشو خریدم خوشحالش کردم آخه مشهد افراد کمی هستن که این کنسول رو دارن
اها مشهد.فکر کردم که تهران خریدی چون من تهران خریدم.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان خواهشی دارم ازتون من الان 1 سال وی رو دارم و تو مازندران قائمشهر زندگی میکنم

من تاحالا 3 تا بازیشو بیشتر گیر نیاوردم نمیدونم از کجا بازیهاشو بخرم شما سایتی سراغ ندارین تا به صورت انلاین بشه خرید یا خرید پستی

یا حداقل جایی رو سراغ دارین تو شهداری تهران بشه ازش خرید

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان خواهشی دارم ازتون من الان 1 سال وی رو دارم و تو مازندران قائمشهر زندگی میکنم

من تاحالا 3 تا بازیشو بیشتر گیر نیاوردم نمیدونم از کجا بازیهاشو بخرم شما سایتی سراغ ندارین تا به صورت انلاین بشه خرید یا خرید پستی

یا حداقل جایی رو سراغ دارین تو شهداری تهران بشه ازش خرید
اینجا کسی بازی هاش رو از بیرون نمی خره چون اکثرشون نمیاد یا آپدیت داره مثلا تو پایتخت 5000 تومن میدن با اینکه خرابه.
باید بازی هاتون رو از کسی بگیرین که مطمئن باشه چون جدیدا بعضی بازی ها رو که بعضی ها می فروشن ارور پارتیشن میدن واسه همین هم مواظب باشین که قیمت گولتون نزنه.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
@dishdish :

سلام دوست من . کنسول wii کنسولی هست که بازی هاش اکثرا مشکل دار هستند و رفع اونها فقط برای کسانی قادر هست که مدام در سایت های خارجی در حال جستجو باشند و مشکل اونها رو حل کنند و بعضی از مشکلات هم از طرف خود دستگاه wii هستش . مثلا آپدیت نبودن ios ها و غیره . کسانی هم که در مغازه ها بازی می فروشند علم این رو ندارند و اکثرا بازی هاشون ایراد دار هستش ...

بعضی بازی ها رو که بعضی ها می فروشن ارور پارتیشن میدن

به احتمال زیاد دستگاه شما آپدیت نیست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر