سوالات متداول در مورد آپدیت Fall 2010 و راه های شناسایی جدید

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
یه سوال دیگه.اگه من LT+ نصب کنم برای بازی های قدیمی مشکل پیش نمیاد.بعد چرا نسخه ی پچ نشده ی BLACK OPS رو کنسولم قبل از اپدیت میاورد ولی الان برای نسخه ی پچ شده باید lt+ بریزم؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
یه سوال دیگه.اگه من LT+ نصب کنم برای بازی های قدیمی مشکل پیش نمیاد.بعد چرا نسخه ی پچ نشده ی BLACK OPS رو کنسولم قبل از اپدیت میاورد ولی الان برای نسخه ی پچ شده باید lt+ بریزم؟

با بازیهای قدیمی مشکلی نداره ولی BO و AC و NFS و MW2 رو باید مجددا patch کنید تا امنیت لازم رو داشته باشن

uncharted3

کاربر سایت
Nov 27, 2010
23
من این 3 بازی رو دارم halo reach. cod modern warfare 2 , cod black ops
. باید چی کار کنم تا بتونم این 3 بازی رو تو لایو با lt+ بازی کنم.
باید ایمیج این بازی ها رو چی کار کنم تا بتونم لایو بازی کنم.
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
من این 3 بازی رو دارم halo reach. cod modern warfare 2 , cod black ops
. باید چی کار کنم تا بتونم این 3 بازی رو تو لایو با lt+ بازی کنم.
باید ایمیج این بازی ها رو چی کار کنم تا بتونم لایو بازی کنم.
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.
سلام! باید ایمیج این بازی ها رو یک بار با برنامه abgx 1.0.5 چک کنید که خودشون اتوماتیک پچ میشن.(البته اگه بقیه شرایط رو داشته باشن)
دانلود:
http://www.abgx360.net/
اینم تاپیکش:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27815

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
دوستان من امروز خواستم فیفا بازی کنم،آپدیت خواست،اینم بگم 2 روز پیشم بازی کردم چیزی نخواست.قضیه چیه؟مشکلی نیس آپدیت کنم؟
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمی آید , ماله من بعضی موقع ها یک بازی رو 2 بار آپدیت می کنم :d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
برای اجرای نسخه ی پچ شده ی بازی ها حتما باید LT+ نصب باشه؟مثلا black ops

منظورم این بود که برای اجرای بازی های پچ شده باید LT+ روی xbox نصب باشه و بدون LT+ این بازی ها اجرا نمی شود؟

شما چرا خودت رو اذیت میکنی.بخوای نخوای باید LT Plus نصب کنی
الان فکر کنم حدود 6-7 عنوان بازی باشن که ap2.5 توشون فعال شده باشن
اگه بازی پچ شدشون را داشته اشی بله، باید +LT داشته باشی یا با روش سه آپدیت کنسول خودت را آپ کرده باشی
کلا بستگی به ورژن داشبوردت هم داره

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
ببخشید دوستان الان این چیزی که پیناتا نوشته چیه؟
به تازگی (29-10-89) در آخرین اقدام ماکروسافت جهت جلوگیری از اجرای بازیهای کپی و شناسایی کنسولهایی که کپی خور شده ، آپدیت دشبورد جدیدی به ورژن 2.0.12625.0 در محیط Xbox Live قرار داده است که پس از آپدیت به این نسخه کنسول شما قادر به اجرای بازیهای Call of Duty: Black Ops - Call Of Duty 6: Modern Warfare 2 - Halo : Reach حتی در صورتی که +IxtremeLT را نیز بر روی کنسول خود نصب کرده باشید، نخواهد بود!
الان من دیروز به لایو وصل شدم و داشبوردمو به 2.0.12625.0 ارتقا دادم.یعنی الان دیگه این چند تا بازی نمی تونم بازی کنم؟فلگ می شم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر