سوالات متداول در مورد آپدیت Fall 2010 و راه های شناسایی جدید

peace walker

کاربر سایت
Nov 13, 2010
12
نام
ramin
سلام.من xbox که گرفتم فروشنده گفت lt+ روی دستگاه داشبوردم ماله کینک 2012611 حالا بازی های black oops , modern warefear , halo reach اجرا می شن ولی assasin bh , need for speed hp اجرا نمی شه unredable disk می زنه می خواستم ببینم مشکل از دستگاه از بازیاس از چیه ؟ ممکنه دستگام lt+ نباشه؟
لطفا کمک کنید

همین بازیارو که رو دستگاه من ارور میداد روی دستگاه دوستم که update نرم افزاری هون سه مرحله رو کرده بود بدون مشکل اجرا می کنه.نمی دونم مشکل از چیه لطفا کمک کنید
از کجا بفهمم lt+ رو دستگاه؟
الان دستگام فلگ شده؟ اگه شده چی کار کنم خارج بشه؟
لطفا کمک نید جای دیگه سوال کردم کسی کمکی نکرد
روی دستگاه شما lt+ نریختن.یا ac:bh و nfs:hp شما patch نشده.بابازیه رفیقتم امتحان کن.
دستگاهتم flag شده و هیچ راهی برای خارج شدن از flag وجود نداره

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
ممنون میشم یکی بگه فلگ شدن یعنی چی؟
و از کجا بفهمم دستگاهم فلگ شده.هر چی گشتم پیدا نکردم.

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
اقا یه سوال مهم من آخرین باری که به لایو وصل شدم و بازی کردم قبل از همین جریانات پاییز بود و وقتی گفتن که امکان شناسایی داره کلا بیخیال لایو شدم و سیم اینترنت را کندم,
الان فریمور LT + را دارم, داشبرد کینکت هم موجوده چون موقعی که کینکت خریدم و بازی هاشو گرفتم خودش داشبرد رو ریخت, پارسال و تابستون هم که آنلاین بازی میکردم یکی دو تا از بازی هام Stealth نبودن

حالا به سرم زده دوباره به لایو وصل شم با این وضعیتی که گفتم احتمال بن شدنم وجود داره یا نه؟

بعدش اگر بن شم فقط از وصل شدن به لایو محروم میشم یا مثل بن کنسول حتی نمیتونم آفلاین بازی کنم؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
اقا یه سوال مهم من آخرین باری که به لایو وصل شدم و بازی کردم قبل از همین جریانات پاییز بود و وقتی گفتن که امکان شناسایی داره کلا بیخیال لایو شدم و سیم اینترنت را کندم,
الان فریمور LT + را دارم, داشبرد کینکت هم موجوده چون موقعی که کینکت خریدم و بازی هاشو گرفتم خودش داشبرد رو ریخت, پارسال و تابستون هم که آنلاین بازی میکردم یکی دو تا از بازی هام Stealth نبودن

حالا به سرم زده دوباره به لایو وصل شم با این وضعیتی که گفتم احتمال بن شدنم وجود داره یا نه؟

بعدش اگر بن شم فقط از وصل شدن به لایو محروم میشم یا مثل بن کنسول حتی نمیتونم آفلاین بازی کنم؟

1.پست بالا برای فهمیدن بن شدن یا نشدن
2.در صورت بن شدن دیگه نمیتونید به لایو وصل بشید

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
الان یعنی من اپدیت لایو انجام بدم ؟
اشتباه نزدی اینجا تاپیک پاییز بوده.
اگه منظورت این آپدیت آخری که برای 19 می هست که:
اگه بازی اصلی خریداری میکنی انجام بده ولی اگه بازی اصلی نمیخری و کپیه نه انجام نده تا فیریمور جدیده بیاد.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
درود.
با تموم شدن فصل کنکور ، بعد از 9 ماه می خوام برگردم XBL ...
تا اونجایی که یادمه 360 من LT داشت.
آپدیت ها رو هم انجام ندادم.
من اگه بخوام برگردم لایو ، LT 1.9 کافیه واسش ؟
در ضمن بازی های من اکثرن قدیمی ان ، مشکلی با LT جدید ندارن ؟
کلا نکته ی خاصی هست که نسبت به 9 ماه پیش تغییر چشم گیری کرده باشه ؟
ممنون.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
درود.
با تموم شدن فصل کنکور ، بعد از 9 ماه می خوام برگردم XBL ...
تا اونجایی که یادمه 360 من LT داشت.
آپدیت ها رو هم انجام ندادم.
من اگه بخوام برگردم لایو ، LT 1.9 کافیه واسش ؟
در ضمن بازی های من اکثرن قدیمی ان ، مشکلی با LT جدید ندارن ؟
کلا نکته ی خاصی هست که نسبت به 9 ماه پیش تغییر چشم گیری کرده باشه ؟
ممنون.

بله فقط 1.9 اومده ما هم ریختیم ولی دیسک هات رو چک کن با همون نرم افزار اگه پچ نباشه انگار هیچ کاری نکردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر