سوالات متداول در مورد آپدیت Fall 2010 و راه های شناسایی جدید

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
ببخشید دوستان الان این چیزی که پیناتا نوشته چیه؟
به تازگی (29-10-89) در آخرین اقدام ماکروسافت جهت جلوگیری از اجرای بازیهای کپی و شناسایی کنسولهایی که کپی خور شده ، آپدیت دشبورد جدیدی به ورژن 2.0.12625.0 در محیط Xbox Live قرار داده است که پس از آپدیت به این نسخه کنسول شما قادر به اجرای بازیهای Call of Duty: Black Ops - Call Of Duty 6: Modern Warfare 2 - Halo : Reach حتی در صورتی که +IxtremeLT را نیز بر روی کنسول خود نصب کرده باشید، نخواهد بود!
الان من دیروز به لایو وصل شدم و داشبوردمو به 2.0.12625.0 ارتقا دادم.یعنی الان دیگه این چند تا بازی نمی تونم بازی کنم؟فلگ می شم؟
شما باید بازیهای که اعلام شده رو دوباره patch کنید یا از جای مطمعن بخرید.اگر آپدیت کردید و این بازیهارو بدون patch گذاشتید و ارور داده و نتونستید بازی رو اجرا کنید که فلگ شدید

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
ببینید الان من ixtream lt+ دارم و همون موقع که می خواستم ac:bh و nfs:hp رو بگیرم گفتم نسخه ی پچ شدش رو بفرسته،تا الان هم بازی های مثل کال آف و بی هیچ مشکلی بازی می کردم(با آپدیت پاییز کینکت)
حالا با آپدیت دیروز ام دیگه نمی تونم اون بازیها رو اجرا کنم؟(ac ,nfs رو که میتونم؟)

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
ببینید الان من ixtream lt+ دارم و همون موقع که می خواستم ac:bh و nfs:hp رو بگیرم گفتم نسخه ی پچ شدش رو بفرسته،تا الان هم بازی های مثل کال آف و بی هیچ مشکلی بازی می کردم(با آپدیت پاییز کینکت)
حالا با آپدیت دیروز ام دیگه نمی تونم اون بازیها رو اجرا کنم؟(ac ,nfs رو که میتونم؟)

شما باید بازیهاتون آخرین Patch رو داشته باشه.با برنامه ABGX360 چک کنید بازی رو اگر مشکل نداشت بزارید و بازی کنید

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
یه سوال داشتم.+LT را می توان روی xbox360 slim نصب کرد؟
راهی هست که بشه نسخه ی پچ شده ی black ops را روی xbox360 slim اجرا کرد؟
هر راهی بود بگین.خیلی ممنون.

با داشبورد 2.0.12625.0 ????

Last edited by a moderator:

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
یه سوال داشتم.+LT را می توان روی xbox360 slim نصب کرد؟
راهی هست که بشه نسخه ی پچ شده ی black ops را روی xbox360 slim اجرا کرد؟
هر راهی بود بگین.خیلی ممنون.

با داشبورد 2.0.12625.0 ????
خیر هیچ راهی برای اجرا کردن بازیهای کپی و ریختن lt+ روی اسلیم نیست!!!
فقط با تعویض درایو این کنسول میشه بازیهای کپی رو روش اجرا کرد و فعلا نمیشه با فریمور این کارو کرد.

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
اما من slim دارم وبه راحتی همه ی بازی ها را به جز اون چندتا که قفل امنیتی (ap25) دارند را بازی میکنم.

دوستان فکر کنم برای اجرای نسخه ی پچ شده ی بازی های دارای قفل امنیتی دو راه هست:
1.این که +LT بریزیم.
2.از طریق سه دیسک کنسول خود را اپدیت کنیم.
میخوام بدونم که از کدوم یک از این روش ها میتونم روی xbox360 slim استفاده کنم.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
دوستان فکر کنم برای اجرای نسخه ی پچ شده ی بازی های دارای قفل امنیتی دو راه هست:
1.این که +LT بریزیم.
2.از طریق سه دیسک کنسول خود را اپدیت کنیم.
میخوام بدونم که از کدوم یک از این روش ها میتونم روی xbox360 slim استفاده کنم.

از روش دوم فعلا اگه داشبورد کینکت روش نباشه!!!

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
یعنی اگه من این کار را بکنم میتونم اون بازی ها را اجرا کنم؟

یکم بیشتر توضیح بدید.خیلی ممنون.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
یعنی اگه من این کار را بکنم میتونم اون بازی ها را اجرا کنم؟

یکم بیشتر توضیح بدید.خیلی ممنون.

من رو چنتا اسلیم که ورژن داشبوردشون پایین بود زدم جواب داد فقط
این اپدیت جدید که تو dvd بازی bulletstorm گذاشتن کارو خراب میکنه!:d

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان من یکبار هم اینجا سوال کردم یه دوست عزیزی پاسخ دادن . اما من متوجه نشدم !
الان واقعا با این همه اصطلاح گیج شدم :(

1. من آرکید دارم می تونم به لایو وصل بشم ؟! باید کارتی چیزی بخرم ؟
2. Fable3 رو گذاشتم ارور داد ولی بعد از راه اون برنامه که سریال رو میدیم ببینیم فلگ شده یا نه ، بهم گفت Clear هستم و فلگ نشدم ! آیا من فلگ نشدم ؟!
3. من داشبوردم 2.0.9 بود ، الآن دادم هم داشبور رو به 2.1 و هم فریم ویر رو به LT+ ارتقاء بدن ، بعد از این میتونم به لایو وصل بشم ؟! مثلا مدال رو میتونم لایو بازی کنم ، همه رو پرپر کنم ؟! ( چه بسا پرپر هم بشم ) :d

دوستان جواب بدین شرمندم میکنید >:d<

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
دوستان من یکبار هم اینجا سوال کردم یه دوست عزیزی پاسخ دادن . اما من متوجه نشدم !
الان واقعا با این همه اصطلاح گیج شدم :(

1. من آرکید دارم می تونم به لایو وصل بشم ؟! باید کارتی چیزی بخرم ؟
2. Fable3 رو گذاشتم ارور داد ولی بعد از راه اون برنامه که سریال رو میدیم ببینیم فلگ شده یا نه ، بهم گفت Clear هستم و فلگ نشدم ! آیا من فلگ نشدم ؟!
3. من داشبوردم 2.0.9 بود ، الآن دادم هم داشبور رو به 2.1 و هم فریم ویر رو به LT+ ارتقاء بدن ، بعد از این میتونم به لایو وصل بشم ؟! مثلا مدال رو میتونم لایو بازی کنم ، همه رو پرپر کنم ؟! ( چه بسا پرپر هم بشم ) :d

دوستان جواب بدین شرمندم میکنید >:d<
شما برای اینکه توی live بتونید بازی کنید باید یک کارت گلد بخرید البته تا یک ماه اکانت گلد مجانی مایکروسافت بعد از ساخت اکانت بهتون میده.
درباره ی فلگ شدنم چیزی معلوم نیست البته اگه فلگ هم شده باشید در هر صورت بن میشید پس فرقی نمیکنه که به لایو وصل شید یا نه.
فقط الان باید بازیهاتون رو با abgx چک کنید تا دیگه مشکلی پیش نیاد!

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
شما برای اینکه توی live بتونید بازی کنید باید یک کارت گلد بخرید البته تا یک ماه اکانت گلد مجانی مایکروسافت بعد از ساخت اکانت بهتون میده.
درباره ی فلگ شدنم چیزی معلوم نیست البته اگه فلگ هم شده باشید در هر صورت بن میشید پس فرقی نمیکنه که به لایو وصل شید یا نه.
فقط الان باید بازیهاتون رو با abgx چک کنید تا دیگه مشکلی پیش نیاد!
داداش دستت درد نکنه ، دمت گرم ، تا حدود زیادی متوجه شدم . فقط الآن من غیر اون بازیهایی که AP25 هستند می تونم بقیه بازیهارو لایو بازی کنم درسته ؟!
بعد فلگ شده باشم چند روز بعدش بن میشم !؟ :(

یه سوال دیگه هم اینکه آیا من وقتی Fable3 رو گذاشتم گفت Unreadable Disk ورژن داشبوردم 2.0.9 بود ، بعد یه دیسA9 دیگه از یکی دیگه از فروشگاهها گرفتم بازی اوکی شد ، یعنی راهی نیست من 100% بفهمم فلگ شدم یا نه ؟!

مرسی >:d<

amin572341

کاربر سایت
Feb 10, 2011
41
نام
امين هاشمي
سلام.من xbox که گرفتم فروشنده گفت lt+ روی دستگاه داشبوردم ماله کینک 2012611 حالا بازی های black oops , modern warefear , halo reach اجرا می شن ولی assasin bh , need for speed hp اجرا نمی شه unredable disk می زنه می خواستم ببینم مشکل از دستگاه از بازیاس از چیه ؟ ممکنه دستگام lt+ نباشه؟
لطفا کمک کنید

همین بازیارو که رو دستگاه من ارور میداد روی دستگاه دوستم که update نرم افزاری هون سه مرحله رو کرده بود بدون مشکل اجرا می کنه.نمی دونم مشکل از چیه لطفا کمک کنید
از کجا بفهمم lt+ رو دستگاه؟
الان دستگام فلگ شده؟ اگه شده چی کار کنم خارج بشه؟
لطفا کمک نید جای دیگه سوال کردم کسی کمکی نکرد

آخرین ویرایش:

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
ببخشید من میتونم اپدیت سه دیسک را برای xbox360 slim تهیه کنم و نسخه ی پچ شده ی بازی black ops را اجرا کنم.داشبردم 2.0.12625.0 هست.

بعد دوستان یه سر هم به این سایت بزنید فکر کنم در مورد LT+ برای slim مطالبی گفته باشه؟
http://pinata.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=9&Itemid=34

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
داداش دستت درد نکنه ، دمت گرم ، تا حدود زیادی متوجه شدم . فقط الآن من غیر اون بازیهایی که AP25 هستند می تونم بقیه بازیهارو لایو بازی کنم درسته ؟!
بعد فلگ شده باشم چند روز بعدش بن میشم !؟ :(

یه سوال دیگه هم اینکه آیا من وقتی Fable3 رو گذاشتم گفت Unreadable Disk ورژن داشبوردم 2.0.9 بود ، بعد یه دیس�A9 دیگه از یکی دیگه از فروشگاهها گرفتم بازی اوکی شد ، یعنی راهی نیست من 100% بفهمم فلگ شدم یا نه ؟!

مرسی >:d<
الان همه ی بازی ها رو میشه توی لایو بازی کرد برای بازیهای ap25 هم باید بازی هاتون رو با همون abgx پچ کنید و دیگه مشکلی برای بازی کردن توی لایو ندارید.
بن شدن هم معلوم نیست کی هست مایکروسافت هر سال توی یک دوره خاصی شروع به بن کردن میکنه و تاریخش هم معلوم نیست ولی پارسال این اتفاق نیوفتاد(2010) و فعلا هیچ کس بن نشده و معلوم هم نیست کی بن ویو رو شروع کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر