سوالات متداول در مورد آپدیت Fall 2010 و راه های شناسایی جدید

اینجا کسی هست جواب هم بده یا همه فقط سوال میکنن؟
من اپدیت جدید رو ریختم ولی Avatar Award هام پرید چه کنم؟

باید بری توی آواتار کاستومایز و بعد بری تو گیم اواردات ( البته وقتی به لایو وصلی ) یه آپدیت بر میداره که همرو برمیگردونه

سلام به همه شما عزیزان
من این اخرین ابدیت میخوام برای ویو3 میخواستم ...با اواتار یعنی همون ابدیت اصلی بدون هیج تغیری ...میخوام رایت کنم روی سی دی با سی دی ابدیت کنم...
ممنون میشم اگه لینک دانلود برام بزارید................

سلام دوستان.
من تازه اینترنت پر سرعت گرفتم و خواستم به لایو وصل شم کانکشن رو قبول کرد بعد یک چیزی داد گفت اپدیت کن حالا این اپدیت ضرری برای دستگاه نداره؟؟؟؟!!!!!

:)من دستگامو 6ساله دارم ! تا الان هيچيش نشده و هيچ كرك و ..... ديگه اي روش نصب نكردم !
نه LT PLUS نصب كردم نه اين كرك جديده ! همه ي بازيا روش مياد !
>:d<
فقط 1زره لنزش ضيف شده !‌همـــــين ! :)

:)من دستگامو 6ساله دارم ! تا الان هيچيش نشده و هيچ كرك و ..... ديگه اي روش نصب نكردم !
نه LT PLUS نصب كردم نه اين كرك جديده ! همه ي بازيا روش مياد !
>:d<
فقط 1زره لنزش ضيف شده !‌همـــــين ! :)
خوشحال شدیم کنســولتون اینقدر خفن دراومده!
پستتون هم من و خیلی از کاربران سایت رو از سردرگمی در اورد ، مرسی!

کمک!

ببسلام دوستان
من امروز system info رو چک کردم علاوه بر :X،کد های دیگه ای هم بود،اما Xval نتیجه clean داد،تا به الانم تمام گیم هامو چک کردم قبل از بازی آنلاین،به نظرتون فلگ شدم؟چه کنم؟!!!#:-s
پیشاپیش ممنون.;)

آخرین ویرایش:
اگر فقط ac:b که ap2.5 داره روی دستگاه برای آپدیت قرار داده شده باشه (بازی نشده باشه) باز هم بن میشم؟
و اگر LT+ نبودی و بازی کینکت ادونچر اورجینال بازی کردی بن میشی و کینکت اسپورت کپی چه طور؟

آخرین ویرایش:
من یه سوال داشتم.من کنسولم رو اپدیت کردم و نتونستم دیگه black ops را بازی کنم.از بازی یه ایمیج گرفتم و با برنامه ی abx360 ایمیج را درست کردم بعد رایتش کردم و یه بار دیگه با همین برنامه چک کردم و AP25 بازی درست بود ولی وقتی دیسک را میذارم تو کنسول خطای this disk is unregonised و this disk is unreadable را میده من نمیدونم مشکل از کجاست.فقط نمیدونم که LT+ رو کنسولم نصب شده یا نه؟

من یه سوال داشتم.من کنسولم رو اپدیت کردم و نتونستم دیگه black ops را بازی کنم.از بازی یه ایمیج گرفتم و با برنامه ی abx360 ایمیج را درست کردم بعد رایتش کردم و یه بار دیگه با همین برنامه چک کردم و AP25 بازی درست بود ولی وقتی دیسک را میذارم تو کنسول خطای this disk is unregonised و this disk is unreadable را میده من نمیدونم مشکل از کجاست.فقط نمیدونم که LT+ رو کنسولم نصب شده یا نه؟

شما فریمور دستگاهتون LT Plus نیست که ارور رو میده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or