سوالات متداول در مورد آپدیت Fall 2010 و راه های شناسایی جدید

[******] does anythign special need done to AP 2.5 isos before burning
[c4eva] ******:yes, they will need the new ap25 ss for lt+
بچه ها این قسمتش رو درست متوجه نشدم. آیا میگه که باید رو iso بازی ها چیزی صورت بگیره برای اجرا روی lt؟ اگه اینطوریه دیگه نباید بازی رو الان بخرم. باید بزارم واسه وقتی که lt+ اومد.

منظورش از لحاظ امنیتی هست.

فکر کنم منظورش اینه که میخواهید لایو بازی کنید باید بازیتون ssv3 بشه

آقا LT+ صد در صد اومده؟
باید مثل دفعه ی قبل با وصل شدن کنسول از طریق کابل ساتا و ... انجام بشه؟
من فریمورم lt 1.1ه حالا چطور باید به lt+ ارتقا بدم؟انقدر تاپیک زیاده که دیگه گیج شدم،لطفا بگید دقیقا از کجا باید برم

آخرین ویرایش:
خب ما که LT+ رو به زیباتریبن نحو ممکن ریختیم و داریم صفا میکنیم! :x
فقط یک مشکلی هست، بازیهای جدیدی که پچ نشده باشن رو باید دوباری بخرین (NFS, AC, Fable III) چون که اگر پچ نشده باشن (همونایی که قبل از اینکه LT+ بیاد اومده بودن) دیگه رو LT+ اجرا نمیشن...

من که از دو روز پیش که دستگاه رو به ال تی + اپدیت کردم یه کله وصلم به لایو هیچ مشکلی هم فکر نکنم ایجاد بشه فقط بازیها باید پچ شده باشن

دوستان مطلع وقتی با hot pursuit به لایو وصل میشیم یه آپدیت 256 کیلو بایتی می خواد انجام بده ، می خواستم بدونم کسی این آپدیت رو گرفته ( احیانا این آپدیت برای مقابله با پچ LT+ نباشه ؟؟؟؟ )

و البته در مورد بازی assasni brother هم وقتی به لایو وصل میشی یه آپدیت 7 مگی داره می خواستم بدونم کسی این کارو انجام داده یا نه ؟؟؟؟

دوستان مطلع وقتی با hot pursuit به لایو وصل میشیم یه آپدیت 256 کیلو بایتی می خواد انجام بده ، می خواستم بدونم کسی این آپدیت رو گرفته ( احیانا این آپدیت برای مقابله با پچ LT+ نباشه ؟؟؟؟ )

و البته در مورد بازی assasni brother هم وقتی به لایو وصل میشی یه آپدیت 7 مگی داره می خواستم بدونم کسی این کارو انجام داده یا نه ؟؟؟؟

Update مال بازی است و هیچ ربطی به هیچ چیز دیگر ندارد

سلام دوستان
من امشب بازی های Red Dead Undead و Assassins Creed Brotherhood و Splatterhouse را خریدم
بازی red dead به راحتی جواب داد بازی Splatterhouse هم جواب داد ولی بازی Assassins creed اجرا نشد
لازمه به عرض دوستان برسونم من دستگاهم درایو LG هست و چند روز قبل از عرضه رسمی داشبورد جدید بنده آپدیت نسخه بتا را روی دستگاهم ریختم حالا از دوستان میخاستم من را راهنمایی کنند که چرا بازی Assassins creed اجرا نمیشه(وقتی دیسک را داخل دستگاه میزارم این ارور را میده " The disk unreadable") و آیا بازی Need for speed جدید هم امکانش هست که اجرا نشه آخه رجین UC هنوز به دستم نرسیده که تستش کنم و در آخر بنده باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم هر چه سریعتر راهنمایی کنید

بچه ها من درایو دستگاهم هیتاچیه و خوب lt واسه دستگاه ما نمیاد
واسه لایو بازی کردن باید چی کار کنم؟؟؟/

یه توضیحی بدم که تا بحال اصلا وارد xbox live نشدم

سلام
پس اين قضيه SSV3 چي شد؟ مگه نميگفتن بايد ايميج بازي SSV3 باشه؟.الان هر ديسكي رو كه چك ميكنم مثل assassin كه پچ شده هم هست SSv2 هست.باعث بن نميشه؟

سلام
پس اين قضيه SSV3 چي شد؟ مگه نميگفتن بايد ايميج بازي SSV3 باشه؟.الان هر ديسكي رو كه چك ميكنم مثل assassin كه پچ شده هم هست SSv2 هست.باعث بن نميشه؟

قرار بود اطلاعات AP25 با SSv2 یکی بشه و SSv3 بشه که تصمیم عوض شد و اطلاعات AP25 در سکتور مجزای ppf قرار می گیره. بازی شما لازمه SSv2 + Ap25 Patched باشه.

نوشته شده توسط bardia67 m;1215565:
قرار بود اطلاعات AP25 با SSv2 یکی بشه و SSv3 بشه که تصمیم عوض شد و اطلاعات AP25 در سکتور مجزای ppf قرار می گیره. بازی شما لازمه SSv2 + Ap25 Patched باشه.
بازیهایی که دارای ap نیستند هم باید پچ بشن؟ مثل فیفا ۲۰۱۱ یا رد دد ریدمپشن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or