سوالات متداول در مورد آپدیت Fall 2010 و راه های شناسایی جدید

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
لطفاً بدون این که اطلاع داشته باشید صحبت نکنید. بهتر از اینه که اطلاعات غلط بدین و گمراه کنید.
بله اگر Fable 3 روی داشبورد جدید اجرا شد یعنی با AC BH و NFS HP و سایر بازی های جدید که AP 2.5 دارند نیز مشکلی ندارید. (درایوتون Hitachi یا سامسونگ هست حتماً)

؟؟؟
من میدونم که دارم میگم !!!
الان دوست من Xbox اش رو به خاطر AC : BH اپدیت کرد . AC اجرا نشد ! ولی FABLE 3 رو تونست اجرا کنه .

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
؟؟؟
من میدونم که دارم میگم !!!
الان دوست من Xbox اش رو به خاطر AC : BH اپدیت کرد . AC اجرا نشد ! ولی FABLE 3 رو تونست اجرا کنه .

fable 3 روی داشبورد قدیم برای تمامی کنسول ها اجرا می شه و بعد از آپدیت داشبورد اجرا نمی شه.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
بله مطمینم که تعویض نشده ( آخه 5 سال پیش از این کارا نمی کردن :) ) .
الان داشبورد جدید رو نصب کردم .
فقط همونطور که گفتم از 5 سال پیش تا حالا فرمویرم رو آپدیت نکردم .

حالا می خوام بدونم اگر بدم برام فرمویر LT بریزن دیگه حله ؟
( خودم می تونم بریزم ؟ کار سختیه ؟ )

اگر جوابتون به سوال بالا مثبته ، می خوام بدونم اگر درایو سامسونگ نسبت به ap25 حساس نیست ، پس دیگه چه نیازی به ریختن فرمویر LT هست ؟

از اینکه من رو راهنمایی میکنید یک دنیا ممنونم .

راهی به جز ریختن فریمور ال تی هم مگه مونده
ریختنش سخته اگه اموزش فارسی نداشته باشی
درضمن خطرناک

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135
دوستان من یه کاربر سادم و از این مطلب ها چیزی نفهمیدم . دوستان این مطلب ها خیلی درکشون برام سخته میشه یکم برام واضح تر توضیح بدین. من یه سی دی خام گرفتم و داشبورد رو دانلود کردم بعد اونو extrct کردم و پوشه systemupdate اومد . بعد روش کلیک کردم و دوتا چیز داخلش بود یکی فایلdefault.xex و دیگری پوشه ی $systemupdate . فایل رو پاک کردم و پوشه systemupdate رو در سی دی خام کپی گرفتم .دوستان من کپی کردن بلد نیستم ( سمت چپ صفحه یه نوار ابی رنگ هست ویه جا نوشته write these files to cd من رو یه ایکن بالاترش کیلیک کردم .حالا نمیدونم درست بود کارم یا نه و اسم اون ایکون رو یادم نمیاد)
بعد سی دی رو گذاشتم تو 360 و بعد از چند ثانیه نوشت mixed media dise

جون هرکی دوست دارید منو راهنمایی کنید
باتشکر

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان من یه کاربر سادم و از این مطلب ها چیزی نفهمیدم . دوستان این مطلب ها خیلی درکشون برام سخته میشه یکم برام واضح تر توضیح بدین. من یه سی دی خام گرفتم و داشبورد رو دانلود کردم بعد اونو extrct کردم و پوشه systemupdate اومد . بعد روش کلیک کردم و دوتا چیز داخلش بود یکی فایلdefault.xex و دیگری پوشه ی $systemupdate . فایل رو پاک کردم و پوشه systemupdate رو در سی دی خام کپی گرفتم .دوستان من کپی کردن بلد نیستم ( سمت چپ صفحه یه نوار ابی رنگ هست ویه جا نوشته write these files to cd من رو یه ایکن بالاترش کیلیک کردم .حالا نمیدونم درست بود کارم یا نه و اسم اون ایکون رو یادم نمیاد)
بعد سی دی رو گذاشتم تو 360 و بعد از چند ثانیه نوشت mixed media dise

جون هرکی دوست دارید منو راهنمایی کنید
باتشکر

یه مموری usb داری؟اونجوری راحتتری.ولی بعد از extract کردن فایل دانلود شده باید محتوای پوشه systemupdate رو توی cd رایت کنی.

ای بابا من میگم بعد از اپدیت تونسته اجرا کنه !

مسئله اینجاست که دقیق معلوم نیست چیه قضیه.ولی بودن کسایی که شرایط من رو داشتن(Fable 3 رو اجرا کردن و AC:BH رو هم همینطور).بعضی ها هم میگن چون آپدیت روی خود دیسک کامل نبوده نتونستن اجرا کنن که با اپدیت جدا مشکلشون حل شده.لینک

آخرین ویرایش:

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135
یه مموری usb داری؟اونجوری راحتتری.ولی بعد از extract کردن فایل دانلود شده باید محتوای پوشه systemupdate رو توی cd رایت کنی.

میگم میشه بگی حالا چیکار کنم
و قیمت یه یو اس بی چنده

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
یه نکته:فقط درایو مهم نیست،version اش هم مهمه.سامسونگ رو نمیدونم ولی هیتاچی از 78fk و کمتر جواب میده.ممکنه مال شما هم یه همچین مشکلی داشته باشه.بازی fable 3 رو روی dashboard جدید تونستی بازی کنی؟
شما دستگاهت مال 2005 هستش؟یعنی مدل لانچ؟عجیبه که تا الان سالمه:-o.کار خاصی روش انجام دادی؟

مدل درایوم من 78fk هست .من fable رو نگرفتم ولی ac:bh رو داشبورد جدید کار نکرد .

کنسولم لانچ نیست از این پرمیوم هاست که خروجی HDMI نداره و تا حالا یه بار سه چراغه شده دادم x-clamp کردن بهد از 3 ماه دوباره ارور سه چراغ داد ، سریع خاموشش کردم ، گفتم چی کار کنم دیگه اینجوری نشه ، تصمیم گرفتم بازش کنم بدون قاب بازی کنم که بعد از اون کار الان یک ساله که داره کار می کنه :d

به نظرم همون LT رو بریزم ، چون به قول دوستمون ston cold دیگه راه دیگه ای نمونده .

راهی به جز ریختن فریمور ال تی هم مگه مونده
ریختنش سخته اگه اموزش فارسی نداشته باشی
درضمن خطرناک

آموزشش فارسیش رو که تو این سایت فقط اعضای پرمیوم می تونن دانلود کنن :(
شما آموزش انگلیسی خوب و کامل سراغ داری ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مدل درایوم من 78fk هست .من fable رو نگرفتم ولی ac:bh رو داشبورد جدید کار نکرد .

کنسولم لانچ نیست از این پرمیوم هاست که خروجی HDMI نداره و تا حالا یه بار سه چراغه شده دادم x-clamp کردن بهد از 3 ماه دوباره ارور سه چراغ داد ، سریع خاموشش کردم ، گفتم چی کار کنم دیگه اینجوری نشه ، تصمیم گرفتم بازش کنم بدون قاب بازی کنم که بعد از اون کار الان یک ساله که داره کار می کنه :d

از کجا اپدیت جدید رو نصب کردی؟
به نظر من با LT خودت رو سرکار نذار چون تمام کسانی که اجرا کردن با همون ixtreme قدیمی اجرا کردن.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
میگم میشه بگی حالا چیکار کنم
و قیمت یه یو اس بی چنده

$systemupdate رو کپی کن تو یه cd و بعد رایتش کن دیگه.اگر رایت بلد نیستی اون فولدری که گفتم رو با رایت کلیک کپی کن توی cd و بعد روی خود cd رایت کلیک کن و گزینه burn files رو انتخاب کن.
من قبلا این کار رو کردم جواب نداد،همون طور که گفتم یه usb flash بخر خودت رو راحت کن.فکر نکنم بیشتر از 10 تومن باشن.

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام به همه ی دوستان عزیز.
این دشبورد جدید قابلیت این رو داره که با زدن دکمه ی SYNC دسته درایو رو باز و بسته کنه؟
ممنون.

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
از کجا اپدیت جدید رو نصب کردی؟
به نظر من با LT خودت رو سرکار نذار چون تمام کسانی که اجرا کردن با همون ixtreme قدیمی اجرا کردن.
از تو همون دی وی دی AC:BH .
ممنون از راهنماییتون . پس اگر اینطوره فکر کنم پس باید منتظر +LT موند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر