سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
دوست عزیز این خبرا نیست خواستین بفرستین براتون سریع درستش کنم چه خبره اینقد طول کشیده . در ضمن کسی به همچین مشکلی شد بهم نو گوشیشو بگه اگه تونستم اموزششو براش مینویسم تو word تقدیم میکنیم صلواتی .

---------- نوشته در 02:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:16 AM ارسال شده بود ----------

من خودم تا الان همه مدله دلو روده همه نو گوشیو ریختم وسط و همه جوره دیگه حرفه ای شدیم . مثلا ان بریک کردم I9100G اینجوریه دوستان . البته من خودم بلدم و اینو فقط برا کسانی میزارم که فکر میکنن کار خیلی سختیه و یا میخان شاخ غولو بشکنن . نه دوستان خیلی خیلیم اسونه عین اب خوردن . میریم سراغ اموزش من از سایت خودمون براتون میزارم با ذکر منبع تا بعد کلا شاکی این وسط پیدا نشه .

icon1.png
آنبریک کردن i9100g

این آموزش مخصوص گوشی I9100G است.

آزمایش این روش کاملا برعهده خودتون است

کاربرانی که گوشی I9100G رو دارن براشون پیش اومده که بجای فلش رام های مخصوص خودشون از رام های I9100 استفاده کردند

با این کار گوشیشون رو بریک کردند و گاهی این بریک کردن با فلش کردن رام مخصوص I9100G هم رفع نمیشه

برای همین پس از جستجوی زیاد این آموزش رو براتون آماده کردم

این آموزش مربوط به شخصی است که قبلا این تجربه رو داشته و الان با این روش گوشی خودش رو درست کرده

این روش هم برای سافت بریک و هم هارد بریک جواب داده.

برای آنبریک کردن گوشی گام های زیر را دنبال کنید:

گام اول)دانلود کردن برنامه های مورد نیاز:

پکیج زیر را که شامل برنامه اودین ورژن 1.85 و پیت مخصوص I9100G است را دانلود کنید

I9100G-By-Siyamand

(من شخصا خیلی توی سایت سامسونگ گشتم ولی چیزی پیدا نکردم مبنی بر اینکه pit این گوشی فرق داره )

آخرین ورژن درایور رو هم دانلود و نصب کنید.

Download Samsung Galaxy S2 USB Driver for Windows 7, Vista, XP

از تاپیک رام های I9100G رام رسمی رو دانلود کنید

رام ها ( Galaxy SII I9100G )

گام دوم)پارتیشن بندی دوباره با اودین

هدف این قسمت اینکه گوشی شمارو برای پذیرش رام اصلی آماده کنه

1.گوشی را خاموش کرده و باتری را دربیارید.

2.بعد از چند دقیقه باتری رو سرجای خودش بزارید.

3.به دانلودینگ مود برید(Volume Down + Home (Menu) + Power Button)

حال باید گوشی شما به حالت زیر در آمده باشد

این نوار را برای دیدن تصویر به اندازه واقعی 800x600 پیکسل کلیک کنید.
i24856_2011050617.37.31800x600.jpg

حال با زدن ولویوم بالا گوشی به محیط دانلودینگ میره

4.برنامه اودین را اجرا کنید.

5.گوشی را به PC وصل کنید.

حال باید به صورت زیر باشد اودین

i24825_odincomportkapcsolat.png

6.در این حالت در قسمت PIT برنامه اودین فایل پیت را که دانلود کردید قرار دهید.

7.تیک ریپارتیشن re-partition را حتما بزنید.

به بقیه قسمت های اودین دست نزنید

8.استارت را زده و تا پایان عملیات صبر کنید و سپس گوشی را جدا کنید.

گام سوم)فلش رام جدید

1.برنامه اودین را اجرا کنید و فایل Pit را در قسمت PIT بزارید.

2.اجزای رامی که دانلود کردید در قسمت های مختلف خودشون در اودین قرار دهید.

3.تیک ریپارتیشن RE-PARTITON اینبار نــــــــــــــــــــــــ زنید

4.حال استارت را زده و تا پایان کار صبر کنید.

5.گوشی را از کابل جدا کرده و لذت ببرید

نکته:بعد از نصب رام اگر روی آرم سامسونگ هی ریست شد به ریکاوری برید و اونجا فاکتوری ریست کنید.

استفاده از این اموزش با ذکر منبع بالامانع میباشد

منبع
کلا آموزش ها و روت گوشی ها بستگی به برند داره مثلا سامسونگ و سونی و HTC هر کدوم با یک نرم افزار بوت میشند ریکاوریاشون و...
کلا واسه کسی که هیچی ندونه از گوشی واقعا سخته من خودم اولش خیلی گشتم تو فروم ها چون کسی نبود بهم بگه مجبور شدم بگردم وگرنه اگه کسی باشه که به آدم step by step یاد بده که خیلی آسون میشه همه چی کافیه یک بار انجام بدی بعد حله دیگه!
اگه برای گوشی Xperia Ray کاستوم رام سیانوژن 9 رو چجوری باید نصب کنم(و پیش نیازاش) ممنون میشم(نسخه پایدارش البته)
کلا :d

Atypical

کاربر سایت
Jul 12, 2012
52
نام
محمد جوادی
آقا من یه مشکل دارم
گوشیم گلگسی اس 2 هست و بریک شده ! یعنی وقتی با usb میخوام به کامپیوتر وصلش کنم شناسایی نمیکنه . لطفا راهنمایی کنید ....

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
کلا آموزش ها و روت گوشی ها بستگی به برند داره مثلا سامسونگ و سونی و HTC هر کدوم با یک نرم افزار بوت میشند ریکاوریاشون و...
کلا واسه کسی که هیچی ندونه از گوشی واقعا سخته من خودم اولش خیلی گشتم تو فروم ها چون کسی نبود بهم بگه مجبور شدم بگردم وگرنه اگه کسی باشه که به آدم step by step یاد بده که خیلی آسون میشه همه چی کافیه یک بار انجام بدی بعد حله دیگه!
اگه برای گوشی Xperia Ray کاستوم رام سیانوژن 9 رو چجوری باید نصب کنم(و پیش نیازاش) ممنون میشم(نسخه پایدارش البته)
کلا :d

دوست عزیز من بهترین راهو بهتون میگم شما برین لینک زیر کلا مربوط به گوشی خودتونه و همه اموزشا داخلش هستش موفق باشین .

لینک 1

آقا من یه مشکل دارم
گوشیم گلگسی اس 2 هست و بریک شده ! یعنی وقتی با usb میخوام به کامپیوتر وصلش کنم شناسایی نمیکنه . لطفا راهنمایی کنید ....

اموزش انبریک کردنو تو اسپویلر بالا گذاشتم دوست عزیز . موفق باشین .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
دوست عزیز من بهترین راهو بهتون میگم شما برین لینک زیر کلا مربوط به گوشی خودتونه و همه اموزشا داخلش هستش موفق باشین .

لینک 1
انجمن آندروید که 2 سالی هست میرم!متاسفانه خیلی از زیر موضوعاتش فعال نیست مثل گوشی من بیشتر گوشی های روتین خیلی مطلب داره...اتفاقا اونجام نوشتم.....
خب این روش به اطلاعات داخل گوشی که آسیب نمیزنه ؟
Backup PLZ!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
انجمن آندروید که 2 سالی هست میرم!متاسفانه خیلی از زیر موضوعاتش فعال نیست مثل گوشی من بیشتر گوشی های روتین خیلی مطلب داره...اتفاقا اونجام نوشتم.....

Backup PLZ!!
دوست عزیز هیچ اسیبی نمیزنه من خودم استفاده کردم و مشکلی نداشته .

ببخشید..

گوشی arc در حد و اندازه اس2 هست؟

یعنی امکاناتشون یکیه؟

ارکو که نمیشه با گالکسی اس 2 مقایسه کرد ولی در کل ارک اس گوشیه خوبیه رفیق .

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
سلام بازیهای شرکت گیم لافت رو روی اس2با ورژن4.0.3اجرا میکنم ولی بعد یکی دو دقیقه از بازی میاد بیرون.میخواستم بدونم مشکل رام هستش یا نه؟تو پخش اهنگ هم همش خودش پاوس میشه،یه نفر گفت باید دانگرید کنم اگه دانگرید کنم درست میشه؟راه حلی بدون اپدیت کردن یا دانگرید کردن هست؟یه سوال دیگه هم هست واینه که گوشی هر چند دقیقه یه بار یه صدایی از خودش در میاره مث صدای دریافت مسیج ولی هیچ اتفاقی نمیافته.دهنمو سرویس کرده این گوشی همون1100روعشقه:d

Roozbeh78

کاربر سایت
Feb 1, 2011
66
نام
roozbeh
من گوشی htc sansation xl دارم وقتی وارد messages می شم و روی یه مسیج میرم همین طور رو لود می مونه و پایین گوشی داق میشه :( مشکل از کجاست؟ لطفا کمک کنید

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بازیهای شرکت گیم لافت رو روی اس2با ورژن4.0.3اجرا میکنم ولی بعد یکی دو دقیقه از بازی میاد بیرون.میخواستم بدونم مشکل رام هستش یا نه؟تو پخش اهنگ هم همش خودش پاوس میشه،یه نفر گفت باید دانگرید کنم اگه دانگرید کنم درست میشه؟راه حلی بدون اپدیت کردن یا دانگرید کردن هست؟یه سوال دیگه هم هست واینه که گوشی هر چند دقیقه یه بار یه صدایی از خودش در میاره مث صدای دریافت مسیج ولی هیچ اتفاقی نمیافته.دهنمو سرویس کرده این گوشی همون1100روعشقه:d

دوست عزیز مشکلتون 100 درصد یا از رامتونه یا از کرنلتونه بیشتر به کرنل مریوط میشه . شما این کاری که من میگمو انجام بدین برین رام عراقو رو گوشیتون نصب کنین و کرنلم کرنل سیاه اخرین ورژنشم 3.3.2 نصب کنین . تو سایتای موبایل بگردین همه این دورو گذاشتن دوست عزیز 100 درصد هم بازدهی شارژتون بهتر میشه و هم گوشیتون عالی کار میکنه من نصب کرده بودم این دوتارو عالا عالی. در ضمن شما دکمه ولوم بالا و هوم و پاورو نگه دارین تا گوشی بره تو حالت ریکاوری گوشیو ریست فکتوری کنین یا یه کدم هس ت با اون کدم میتونی ریست فکتوری کنی وقتی ریست فکتوری کردی قبلش از چیزایی که تو گوشیتع بک اپی چیزی بگیر و بعد ریست کن و بعدش رام و کرنلی که گفتمو نصب کن عالی میشه گوشیت موفق باشی .
من گوشی htc sansation xl دارم وقتی وارد messages می شم و روی یه مسیج میرم همین طور رو لود می مونه و پایین گوشی داق میشه :( مشکل از کجاست؟ لطفا کمک کنید
شما گوشیتونو اپدیت کردن ورژنشو . شما یچیز رسمی رو گوشیتون بریزین هر چی نریزین رو گوشیتون مشکلتون حل میشه .

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
سلام من یه سامسونگ گلکسی فیت دارم s5670
نمیدونم چجوری محل ریختن برنامه هارو از حافطه داخلی به sd رم انتقال بدم همه برنامه ها تو اون ریخته میشه اونم که جا زیادی نداره نمیدنوم چیجوری تغییر بدم

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
کسی میدونه اون علامت بالای صفحه برای چیه؟ از وقتی گوشی از طریق wifi خودشو آپدیت کرد این علامت ظاهر شد هر کاری میکنم نمیره . خیلی روی اعصابه. کسی میدونه برای چیه؟ گوشیم هم samsung galaxy s3 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر