سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام دوستان من میخوام زبون فارسی رو فقط تو کیبورد واسه اس ام اس داشته باشم. امکانش هست یا باید بدم بیرون بریزه؟ آخه اونجوری که اون آقا صحبت کرد فکر کنم منظور از فارسی کردن این بود که کلشو فارسی کنه. من فقط کیبور رو مبخوام واسه اس ام اس
من گفتم بهت اگه رام خاورمیانه نباشه اصلا فارسی نداره ! اره امکانش هست فقط واسه کیبورد فارسی کنی اما فقط اگه رامت خاورمیانه بود !!!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان یه هفته ای هست گوشیم به شدت کند شده و هر وقت دکمه Home رو میزنم طول میکشه تا حتی صفحه ی Home رو کامل با ویجت هاش لود کنه !!!
حدود 4 گیگ از مموریه خارجی گوشیم هم خالیه...یعنی سنگین هم نکردم
احتمال هست برای آنتی ویروس اینطوری شده باشه؟؟؟ آنتی ویروس NetQin Security رو نصب کردم(احتمال برای این که Wifi رو به مدت زیاد روشن نگه میدارم هست؟)
..........
Xperia Neo HD....روت هم نیست

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
دوستان گوشیم دیگه به کامپیوتر وصل نمیشه .. سیمش رو که میزنم شارژ میشه اما فقط شارژ میشه و نمیشه باهاش فایلی تبادل کرد یا ...
چیکار کنم؟:( ... گوشیم Galaxy Ace هست ..

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
Salam doosan, bebakhshid keyboarde farsi nadaram, man yeho gooshimo roshan kardam mige low phone storage space chika konam doros she?? Barname ham ooon ghad ziad nisss
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

اولا برای کیبوردتون برید بازار یا گوگل پلی یا یکی از سایتایی که میشناسید برنامه ی go keyboard رو دانلود کنید فارسی هم داره. دوما برای مشکلتون. شما باید بری تو setting قسمت application manager اونجا تمام برنامه ها و بازیاتو move to sd کن.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
با تشکر کىبورد درست شد!!!! من ممورى کارد ندارم نمى تونم توى اىنترنال ممورىه 16 گىگ برىزم?????
ىه سوال دىگه هم اىنکه هر چى مىرم توى گوگل authentication requared چىکار کنم??پلى مى گه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با تشکر کىبورد درست شد!!!! من ممورى کارد ندارم نمى تونم توى اىنترنال ممورىه 16 گىگ برىزم?????
ىه سوال دىگه هم اىنکه هر چى مىرم توى گوگل authentication requared چىکار کنم??پلى مى گه
گوگل پلی واسه ایرانی ها چیلتره دوست من.
برو سایت Free Android apps & games download | 1mobile.com اگه قند شکن داری، اگه هم نداری سایت ایرانی سایت تخصصی آندروید | دانلود بازی آندروید , نرم افزار آندروید , دانلود برنامه اندروید با لینک مستقیم خوبه. ولی سایت 1mobile یه چیز دیگست. یه کاری کن؛ برنامه ی 1mobile market رو گیر بیار دیگه به راحتی هرچی رو دوست داری دانلود کن (در حد اندروید مارکته)، قند شکن هم نمیخواد.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
من نسخه اندرویدی که رو تبلتم هست 2.2 هست میخوام ببینم هیچ راهی نداره اینو به نسخه های جدیدتر اندروید Up Grade کنم؟! اصلا شدنیه؟
ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز من تازه گالکسی اس 2 خریدم و میخام این رامو روش بریزم Samsung Galaxy S II >>> I9100JPLPC Iraq و اولین بارمه میخام این کارو انجام بدم چون قبلا نداشتم . الان چون میخام رام 4 بریزم برا همین باید گوشیمو روت کنم ، من اموزشای زیادی دیدم تو سایتای مختلف که همشون از یه شخص کپی شده بود دیم و هیچ کدوم به درد یک تازه کار یا مبتدی نمیخورد اصلا چون ، گفته شده بود مثلا فلان گزینه فعال باشه خوب اون گزینه کجاست جاش و یا چنتا کار دیگه که کلا سوال داره توشون برا همین میخام یه مرد پیداشه و روش روت کردنو به ما یاد بده ممنون میشم اگه فیلم درست حسابی ازش هست بزارین ممنون میشم ولی نبود اگه تصویریم با عکسم یاد بدین عالی میشه . منتظر جوابتونم دوستان ببینم کسی تو بازی سنتر خودمون کمکمون میکنه ، تو سایتای مخصوص موبایل که کسی کمکم نکرد .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خوب دوستان خودمون بعد کل کنکاش و ور رفتن اخر خودم انجام دادم و دیگه حر فه ای شدیم . کسی خواست براش انجام میدم مفتی فایلشم دانلود میکنم خودم اوکی میکنم فقط برامون دعا کنین همین .

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
سلام من هر بازی میخوام بریزم رو گوشیم البته HD ها ارور مشکل در دانلود میده وقتی میخواد دیتا رو چک کنه گوشی هم galaxy p6200 pluse هست چکار باید بکنم چجوری از فیل کش یا ان پی وی استفاده کنم تو گوشی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر