سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود دوستان من یه دستگاه فت دارم سری دوم ازینا که کلید لمسی نیست فریمور ۷.۰۲ ... وقتی هک رو اجرا میکنم همه چیز اوکیه بعد از اینکه میخوام برای یه بازی دو نفره دسته دوم رو ب دستگاه وصل کنم بازیهای اجرا نمیشه پیغام میده بازی باید آپدیت بشه ... در ضمن هر بار که دستگاتو خاموش میکنم و بعد مثلا یک ساعت دوباره روشن میکنم و میخوام بازی کنم آپدیت بازیها همش پریده و پیام میده بازی باید آپدیت بشه... نکته : هم بازی سالمه و هم هک بدرستی بدون هنگ و خاموشی اجرا میشه... دیلیت کوکی و کلیر وبسایت دیتا هم زدم فرقی نکرد... همین بازیها رو رو دستگاه دیگه یه دستگاه اسلیم زدم مشکلی نداشتن

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
آقا خدایی یکی سوال منو دقیق جواب بده خیالم راحت شه لطفا من کنسولم حدود ۵ روز میشه گرفتم کپی خور شدس بعد گاهی اوقات اتوماتیک خاموش میشه البته امروز فهمیدم اگه حدود ۳-۴ ساعت بازی باهاش کنم بلافاصله بعد اینکه وارد یه بازی جدید میشم خودکار خاموش میشه بعد با دسته ام روشن نمیشه با خود دکمه ps4 روشن میشه کسی میدونه درکل این مشکل بخاطر کپی خور بودنه یا یجور باگ نرم افزاریه یا درکل مشکل از کنسوله؟؟؟؟ میترسم کنسولم بسوزه ورژنشم 5.05
بعد یه صفحه ایم بعد اینکه دوباره روشن میشه میاد نمیدونم نوشته dont report با یه گزینه دیگه ولی درکل نمیدونم فقط خیلی میترسم یه موقع بسوزه چون همچین تجربه ای تا الان نداشتم
سلام دوست عزیز از چه هاستی استفاده می کنی من تاحالا کرنل پینک یا خاموشی 5.05 رو ندیدم احتمالا مشکل از هاسته

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
شورش در شهر 4 روی 5.05 ریختم ولی موقع اجرا خیلی وقتا دموهای بازی رو نشون نمیده! بعید میدونم فایل بازی ایراد داشته باشه چون گه گاهی نمایش میده ولی اکثرا نه

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
درود دوستان من یه دستگاه فت دارم سری دوم ازینا که کلید لمسی نیست فریمور ۷.۰۲ ... وقتی هک رو اجرا میکنم همه چیز اوکیه بعد از اینکه میخوام برای یه بازی دو نفره دسته دوم رو ب دستگاه وصل کنم بازیهای اجرا نمیشه پیغام میده بازی باید آپدیت بشه ... در ضمن هر بار که دستگاتو خاموش میکنم و بعد مثلا یک ساعت دوباره روشن میکنم و میخوام بازی کنم آپدیت بازیها همش پریده و پیام میده بازی باید آپدیت بشه... نکته : هم بازی سالمه و هم هک بدرستی بدون هنگ و خاموشی اجرا میشه... دیلیت کوکی و کلیر وبسایت دیتا هم زدم فرقی نکرد... همین بازیها رو رو دستگاه دیگه یه دستگاه اسلیم زدم مشکلی نداشتن
به گفته شما دوست عزیز مشکل از ps4

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوستان من روی‌ دستگاهم آخرین ورژن آپدیت ریخته شده میخواستم ببینم قابلیت دانگرید داره؟ که بتونم کپی خورش کنم،

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من روی‌ دستگاهم آخرین ورژن آپدیت ریخته شده میخواستم ببینم قابلیت دانگرید داره؟ که بتونم کپی خورش کنم،
به هیچ عنوان نمیشه دانگرید کرد،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
ایراد از پلی ۴ که نیست و خیلی بعیده ...
من تو تنظیمات هک یه گزینه زدم تمام اپدیت بازی ها پاک شد البته بازی های هکی نه ظرفیتی ...
بعد تو بازی هم نمیرفت و میگفت باید اپدیت بریزی .. دیگه بیخیال شدم تا اینکه بخاطر کمبود جا یکی از اون بازی های ظرفیتی ریختم داخل هارد اکسترنال بعد دیدم اپدیت اون بازی برگشت ... بقیه بازی ها رو ریختم داخل هارد و درست شد ... بعید میدونم بخاطر کمبود جا بوده باشه ...
بعید یه روش دیگه هم هست که انجام بدی بد نیست شاید درست بشه ( البته من بازیم قفل میشد این کار میکردم ) تو خیلی از هاست ها یه گزینه هست به نام rif renember این میزدم از تو هاست بازی ها درست میشد...

• Like
Reactions: _ARTAS_

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
سلام دوستان وسط هک سیستمم هنگ کرد ارور میده

the update file cannot be used ce-34788-0

فایل ورژن خودم با بالاترو گرفتم کار نمیکنه چیکار کنم

از تو safe mode یه باز زدم ابدیتو ولی بازم این ارورو داد

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان وسط هک سیستمم هنگ کرد ارور میده

the update file cannot be used ce-34788-0

فایل ورژن خودم با بالاترو گرفتم کار نمیکنه چیکار کنم

از تو safe mode یه باز زدم ابدیتو ولی بازم این ارورو داد
اگر این خطا رو دارید و کنسول بهیچ عنوان بالا نمیاد شما باید از داخل سیف مود فایل کامل ریکاوری ورژن خودتون رو نصب کنید البته با این کار همه چیزهاتون پاک میشه مثل روز اول (فایل اپدیت حدود 300 مگ حجم داره اما فایل کامل ریکاوری حدود یگ گیگ هست که کل نرم افزار رو دوباره نصب میکنه).. مثلا اینجا فایل ریکاوری فریمور های مختلف رو گذاشته :
آموزش آپدیت PS4 با Reinstall System Software | هوشیار

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر