سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
با سلام
دوستان من ورژن کنسولم 6.72 هستش و بازی های هکی رو نصب و بازی میکنم . یه سوال داشتم از دوستان . من یه دونه دیسک بازی Assassin's Creed Unity رو دارم و ریجن 3 هستش . میخواستم بدونم اگر بخوام با دیسک این بازی رو بازی کنم چه طوری و از کجا آپدیت این بازی رو دانلود کنم و چه جوری به کنسولم انتقالش بدم ؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
با سلام
دوستان من ورژن کنسولم 6.72 هستش و بازی های هکی رو نصب و بازی میکنم . یه سوال داشتم از دوستان . من یه دونه دیسک بازی Assassin's Creed Unity رو دارم و ریجن 3 هستش . میخواستم بدونم اگر بخوام با دیسک این بازی رو بازی کنم چه طوری و از کجا آپدیت این بازی رو دانلود کنم و چه جوری به کنسولم انتقالش بدم ؟
درود. نمیتونی چنین کاری بکنی اپدیت دامپ شده و هکی که رو نسخه معمولی نصب نمیشه یا باید با همون دیسک بدون اپدیت بازی کنی یا نسخه کامل هکی بازی رو دانلود و نصب کنی

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
درود. نمیتونی چنین کاری بکنی اپدیت دامپ شده و هکی که رو نسخه معمولی نصب نمیشه یا باید با همون دیسک بدون اپدیت بازی کنی یا نسخه کامل هکی بازی رو دانلود و نصب کنی

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
داداش خودم میدونم که آپدیت دامپ شده و هکی روی نسخه اصلی نصب نمیشه منظور بنده همون آپدیت اورجینال بود چون دیسک بازی رو دارم گفتم چه جوری انتقالش بدم به کنسول ؟؟ آیا راهی وجود داره که به صورت آفلاین آپدیت اورجینال رو به کنسول انتقال بدم ؟؟ مرسی /

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
با سلام
سلام یادمه توی یوتیوب یه ویدیو دیدم با برنامه patch installer این کار رو انجام میداد و با ps4 آپدیت اورجینال رو (مناسب با فریمر کنسول مثلا 6.72) دانلود میکرد
لینک ویدیو :

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام یادمه توی یوتیوب یه ویدیو دیدم با برنامه patch installer این کار رو انجام میداد و با ps4 آپدیت اورجینال رو (مناسب با فریمر کنسول مثلا 6.72) دانلود میکرد
لینک ویدیو :
مرسی از راهنمایی ولی داداش این روش هم مثل این که کاملا آفلاین نیست و به اینترنت نیاز داره . اصلا روشی وجود نداره که من آپدیت رو از طریق IDM دانلود کنم و به کنسول انتقال بدم اونم کاملا آفلاین ؟؟

Alii1233

عضو جدید
Apr 30, 2021
2
سلام اساتید ورژن دستگاه من ۷.۵۱ داخل تاپیک اخرین اخبار هک نوشته بود نسخه ۷.۵۵ کپی خور شده خواستم بپرسم الان این رو ۷.۵۱ ام کار میکنه یا فقط برای ۷.۵۵ ؟

ghtania

کاربر سایت
Nov 13, 2018
28
خیلی ممنون فقط اموزش برای کپی‌خوردن این ورژنو باید از کجا پیدا کنم تو کدوم از تاپیکاست ؟
سلام ، هک در نسخه های FW 7.55 FW 7.51 هنوز پایدار نشده است .

آموزش هک پلی استیشن ۴ – PS4 Exploit FW 7.55 Tutorial در سایت دانلودها لینک زیر :

آموزش هک پلی استیشن 4 - PS4 Exploit FW 7.55 Tutorial
آموزش کپی خور کردن PS4 هایی با فریمور 7.55 درسایت هشیار لینک زیر :
آموزش کپی خور کردن PS4 هایی با فریمور 7.55 | هوشیار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر