سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
  • Like
Reactions: Meysam

Rooh1368

عضو جدید
Apr 10, 2021
5
سلام دوستان من کنسولم که ورژن 7.55 هستش هک کردم و راحت می تونم کنسول هم ریست کنم بدون اینکه هک بپره فقط یه مشکل دارم بازی رو ریختم رو هارد تو قسمت pakage installer هم بالا میاره ولی وقتی شروع به نصب می کنم بعد از اینکه ده درصد بازیو نصب می کنه ارورر میده دو تا بازی رو امتحان کنم هر دو تا بعد از چند دقیقه ارورر داد هاردم قدیمیه موبایلم تست کردم نشناخت اگر می تونید کمکم کنید ممنون میشم

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
دوستان مال من به شدت ناپایدار شده و خیلی سخت جیلبریک میشه. قبلا نهایت یکبار کرنل پنیک میداد بعد ریستارت هک میشد. الان 20 بار میزنی عین 20 بارشم کرنل پنیک میده. کسی تجربه ای داره؟

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
دوستان مال من به شدت ناپایدار شده و خیلی سخت جیلبریک میشه. قبلا نهایت یکبار کرنل پنیک میداد بعد ریستارت هک میشد. الان 20 بار میزنی عین 20 بارشم کرنل پنیک میده. کسی تجربه ای داره؟
کنسول‌تون رو چه فریموری هستش؟
بهتره کوکی و کش مرورگر رو پاک کنید و از یه هاست دیگه استفاده کنید، احتمالا مشکلتون حل میشه (مخصوصا اگر زیر فریمور 7 باشه)

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
کنسول‌تون رو چه فریموری هستش؟
بهتره کوکی و کش مرورگر رو پاک کنید و از یه هاست دیگه استفاده کنید، احتمالا مشکلتون حل میشه (مخصوصا اگر زیر فریمور 7 باشد)
7.55 ه. ده ها بار اینکار را کردم. نمیدونم چی شده. تقریبا هر هاستی بوده امتحان کردم

Rooh1368

عضو جدید
Apr 10, 2021
5
سلام دوستان در بازیهای کپی خور بازیها خودکار سیو میشه یا نه دوم اینکه من الان برای این کپی خورم نپره سیستم ریست می کنم از روش gold hen استفاده می کنم آیا برای سیستم مشکلی ایجاد می کنه

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
سلام دوستان در بازیهای کپی خور بازیها خودکار سیو میشه یا نه دوم اینکه من الان برای این کپی خورم نپره سیستم ریست می کنم از روش gold hen استفاده می کنم آیا برای سیستم مشکلی ایجاد می کنه
سلام
مثل بازی اورژیناله. نه مشکلی پیش نمیاد.

_simaeiDanial

عضو جدید
Apr 19, 2021
1
آقا خدایی یکی سوال منو دقیق جواب بده خیالم راحت شه لطفا من کنسولم حدود ۵ روز میشه گرفتم کپی خور شدس بعد گاهی اوقات اتوماتیک خاموش میشه البته امروز فهمیدم اگه حدود ۳-۴ ساعت بازی باهاش کنم بلافاصله بعد اینکه وارد یه بازی جدید میشم خودکار خاموش میشه بعد با دسته ام روشن نمیشه با خود دکمه ps4 روشن میشه کسی میدونه درکل این مشکل بخاطر کپی خور بودنه یا یجور باگ نرم افزاریه یا درکل مشکل از کنسوله؟؟؟؟ میترسم کنسولم بسوزه ورژنشم 5.05
بعد یه صفحه ایم بعد اینکه دوباره روشن میشه میاد نمیدونم نوشته dont report با یه گزینه دیگه ولی درکل نمیدونم فقط خیلی میترسم یه موقع بسوزه چون همچین تجربه ای تا الان نداشتم
نه بابا نگران نباش بعضی اوقات لایسنس بازی ها از سمت کنسول چک می شود و سیستم امنیتی مختص کنسول های کپی خور برای لو نرفتن کپی بودن بازی کنسول رو خاموش می کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر