سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
مرسی از راهنمایی ولی داداش این روش هم مثل این که کاملا آفلاین نیست و به اینترنت نیاز داره . اصلا روشی وجود نداره که من آپدیت رو از طریق IDM دانلود کنم و به کنسول انتقال بدم اونم کاملا آفلاین ؟؟
دوستان راه حلی ندارید ؟؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان راه حلی ندارید ؟؟
دوست عزیز راهی نداره
راهی که همه انجام میدادن و فروشنده های اکانت هم انجام میدادن و میدن کماکان برای کنسولهای جیلبریک نشده، استفاده از PSX Downloader هست که ارتباط اینترنت رو لازم داره هرچند انتقال دیتا از اینترنت انجام نمیشه و به صورت لوکال انجام میشه
دنبال چیز اضافه ای هم نگرد...

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
با یه روش هست میشه ولی دردسر زیاد داره
داداش آموزشی چیزی در خصوصش داری ؟؟ چون چیز به درد بخوری میتونه باشه مخصوصا واسه کسایی مثل من که کنسول هکی دارن و ممکنه بخواین با دیسک هم بازی کنن مثل همین دیسک بازی Assassin's Creed Unity که من دارم ولی بدون آپدیت باگ زیادی داره .

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
داداش آموزشی چیزی در خصوصش داری ؟؟ چون چیز به درد بخوری میتونه باشه مخصوصا واسه کسایی مثل من که کنسول هکی دارن و ممکنه بخواین با دیسک هم بازی کنن مثل همین دیسک بازی Assassin's Creed Unity که من دارم ولی بدون آپدیت باگ زیادی داره .

رو کدوم ورژن هستی؟

medium

کاربر سایت
Sep 9, 2008
40
سلام
من ps4 pro دارم ورژن 6.72 که کپی خورش کردم
الان میخوام سیو بازی ها رو بریزم روی هارد و وقتی گزینه saved data in system storage و بعد copy to usb storage device رو انتخاب میکنم ، خطا میده که connect to internet is off و وقتی اینترنت رو وصل میکنم دوباره خطا میده که باید دستگاه رو اپدیت کنم ، که خب چون دستگاه کپی خور شده ، نمیخوام دستگاه اپدیت بشه.... و وقتی گزینه update later رو انتخاب میکنم دوبار برمیگرده صفحه قبل...
برای کپی و بک اپ گرفتن از سیو بازی ها چیکار باید بکنم؟؟؟؟
با تشکر

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام
من ps4 pro دارم ورژن 6.72 که کپی خورش کردم
الان میخوام سیو بازی ها رو بریزم روی هارد و وقتی گزینه saved data in system storage و بعد copy to usb storage device رو انتخاب میکنم ، خطا میده که connect to internet is off و وقتی اینترنت رو وصل میکنم دوباره خطا میده که باید دستگاه رو اپدیت کنم ، که خب چون دستگاه کپی خور شده ، نمیخوام دستگاه اپدیت بشه.... و وقتی گزینه update later رو انتخاب میکنم دوبار برمیگرده صفحه قبل...
برای کپی و بک اپ گرفتن از سیو بازی ها چیکار باید بکنم؟؟؟؟
با تشکر

این کار به همین سادگی نیست. روش داره. با یه برنامه انجام میشه. در حالت عادی باید به اکانت لاگین بشی ولی تو حالت کپی خور یه خورده دردسر داره

• Like
Reactions: medium

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
من روی ورژن 6.72 هستم عزیز .

این برای شما، آموزش نصب آپدیت قانونی برای بازی های قانونی روی PS4 کپی خور

ممنون بابت پاسخ
ولی خب چطور ؟
اموزشی چیزی سراغ ندارین؟

به زبان انگلیسی زیاد هست

این آموزش قدم به قدم با جزئیات

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
داداش دم شما گرم . تو این ویدیو هایی که من دیدم از یه سایت آپدیت مخصوص همون ورژن منتها ارجینال رو دانلود کرد و با Remote PKG installer و PS4 pakage sender خیلی راحت نصبش کرد حتی در ادامه با نرم افزار pkg-merge آپدیت های اورجینال رو به 1 فایل تبدیل کرد و روی یه فلش ریخت و از طریق debug settings خیلی راحت دقیقا مثل Fpkg نصبش کرد دقیقا مثل آپدیت های دامپ شده . دوستان اگر کسی لینک آخرین آپدیت این نرم افزار ها Remote PKG installer و PS4 pakage sende و pkg-merge رو داره لطف کنه ممنون میشم .

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
داداش دم شما گرم . تو این ویدیو هایی که من دیدم از یه سایت آپدیت مخصوص همون ورژن منتها ارجینال رو دانلود کرد و با Remote PKG installer و PS4 pakage sender خیلی راحت نصبش کرد حتی در ادامه با نرم افزار pkg-merge آپدیت های اورجینال رو به 1 فایل تبدیل کرد و روی یه فلش ریخت و از طریق debug settings خیلی راحت دقیقا مثل Fpkg نصبش کرد دقیقا مثل آپدیت های دامپ شده . دوستان اگر کسی لینک آخرین آپدیت این نرم افزار ها Remote PKG installer و PS4 pakage sende و pkg-merge رو داره لطف کنه ممنون میشم .

خواهش میکنم

اول دانلود کرد بعد تبدیل کرد به یک فایل و نصب کرد.
اون برنامه هایی که آخرین آپدیت شون رو خواستی همون جا تو توضیحات ویدئو هست. دوستان ندارن

• Like
Reactions: amin200200

medium

کاربر سایت
Sep 9, 2008
40
این برای شما، آموزش نصب آپدیت قانونی برای بازی های قانونی روی PS4 کپی خور

به زبان انگلیسی زیاد هست

این آموزش قدم به قدم با جزئیات

Sent from my iPhone using Tapatalk
با تشکر فراوان
بعد از 2 روز و بیش از 10 ساعت ور رفتن ، بالاخره درست شد
فقط برای کسانی که مثل من این مشکل رو دارند چند تا توضیح بدم
1-لینک نرم افزار و سایت هایی که تو توضیح استفاده شده بود
تبدیل هکس به دسیمال
Decimal to Hexadecimal Converter

NetCat GUI v1.1
3.72 MB file on MEGA

PS4Debug for 6.72
Release PS4Debug for 6.72 · GiantPluto/ps4debug

PS4OfflineAccountActivator
Release Firmware 6.72 · D-Pyro/PS4OfflineAccountActivator

2- برای اتصال ps4 به کامپیوتر از کابل لن استفاده کردم
3- تو کامپیوتر از قسمت Network and Sharing Center و chgange adapter setting روی کانکشن اینترنت راست کلیک و بعد properties و بعد sharing و بعد تیک گزینه allow other network users to connect through this computer's internet connection رو فعال کردم
4-تو ps4 قسمت تنظیمات
network>set up internet connection>use a lan cable>easy
(دقت کنید که من ارتباط کامپیوترم رو با اینترنت قطع کرده بودم) و گزینه ps4 ip رو روی حالت اتوماتیک بزارید(mtu هم اتوماتیک) ...
بعداز قسمت networ گزینه test internet connection رو انتخاب کردم ، که دستگاه خودش ای پی رو پیداکرد
بعد از گزینه view connection status تونستم ای پی ps4 رو ببینم ( این ای پی رو باید تو نرم افزار NetCat GUI وارد کنید) و بقیه مراحل کاملا طبق همون فابل تصویری اموزش هستش...
راستی اموزش تصویری هم مربوط به

(EP 11) PSN Activate Offline Accounts | Enable Remote Play & Copy Save Files to USB!

MODDED WARFARE
هستش

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
با تشکر فراوان
بعد از 2 روز و بیش از 10 ساعت ور رفتن ، بالاخره درست شد
فقط برای کسانی که مثل من این مشکل رو دارند چند تا توضیح بدم
1-لینک نرم افزار و سایت هایی که تو توضیح استفاده شده بود
تبدیل هکس به دسیمال
Decimal to Hexadecimal Converter

NetCat GUI v1.1
3.72 MB file on MEGA

PS4Debug for 6.72
Release PS4Debug for 6.72 · GiantPluto/ps4debug

PS4OfflineAccountActivator
Release Firmware 6.72 · D-Pyro/PS4OfflineAccountActivator

2- برای اتصال ps4 به کامپیوتر از کابل لن استفاده کردم
3- تو کامپیوتر از قسمت Network and Sharing Center و chgange adapter setting روی کانکشن اینترنت راست کلیک و بعد properties و بعد sharing و بعد تیک گزینه allow other network users to connect through this computer's internet connection رو فعال کردم
4-تو ps4 قسمت تنظیمات
network>set up internet connection>use a lan cable>easy
(دقت کنید که من ارتباط کامپیوترم رو با اینترنت قطع کرده بودم) و گزینه ps4 ip رو روی حالت اتوماتیک بزارید(mtu هم اتوماتیک) ...
بعداز قسمت networ گزینه test internet connection رو انتخاب کردم ، که دستگاه خودش ای پی رو پیداکرد
بعد از گزینه view connection status تونستم ای پی ps4 رو ببینم ( این ای پی رو باید تو نرم افزار NetCat GUI وارد کنید) و بقیه مراحل کاملا طبق همون فابل تصویری اموزش هستش...
راستی اموزش تصویری هم مربوط به

(EP 11) PSN Activate Offline Accounts | Enable Remote Play & Copy Save Files to USB!

MODDED WARFARE
هستش

درود بر شما دوست عزیز. خوشحالم که به نتیجه رسیدی

برای اتصال صحیح شبکه، راه شما درسته فقط چندتا نکته
یکی اینکه تو کنسول کپی خور اتصال به اینترنت مساله ساز نیست فقط باید DNS ال ازیف رو وارد کنین که PSN رو بلاک کنه
یعنی میتونین هم پلی ۴ و هم کامپیوتر یا لپتاپ رو به مودم وصل کنین فقط توی کنسول باید DNS رو وارد کنین

اونایی که با لپتاپ کار میکنن میتونن با وای فای وصل بشن به اینترنت و با شبکه به پلی ۴ شون

به صورت دستی هم میشه آی‌پی وارد کرد. ولی همون روش شیر کردن اینترنت اوتوماتیک و راحت تره

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر