سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
با تشکر فراوان
بعد از 2 روز و بیش از 10 ساعت ور رفتن ، بالاخره درست شد
فقط برای کسانی که مثل من این مشکل رو دارند چند تا توضیح بدم
1-لینک نرم افزار و سایت هایی که تو توضیح استفاده شده بود
تبدیل هکس به دسیمال
Decimal to Hexadecimal Converter

NetCat GUI v1.1
3.72 MB file on MEGA

PS4Debug for 6.72
Release PS4Debug for 6.72 · GiantPluto/ps4debug

PS4OfflineAccountActivator
Release Firmware 6.72 · D-Pyro/PS4OfflineAccountActivator

2- برای اتصال ps4 به کامپیوتر از کابل لن استفاده کردم
3- تو کامپیوتر از قسمت Network and Sharing Center و chgange adapter setting روی کانکشن اینترنت راست کلیک و بعد properties و بعد sharing و بعد تیک گزینه allow other network users to connect through this computer's internet connection رو فعال کردم
4-تو ps4 قسمت تنظیمات
network>set up internet connection>use a lan cable>easy
(دقت کنید که من ارتباط کامپیوترم رو با اینترنت قطع کرده بودم) و گزینه ps4 ip رو روی حالت اتوماتیک بزارید(mtu هم اتوماتیک) ...
بعداز قسمت networ گزینه test internet connection رو انتخاب کردم ، که دستگاه خودش ای پی رو پیداکرد
بعد از گزینه view connection status تونستم ای پی ps4 رو ببینم ( این ای پی رو باید تو نرم افزار NetCat GUI وارد کنید) و بقیه مراحل کاملا طبق همون فابل تصویری اموزش هستش...
راستی اموزش تصویری هم مربوط به

(EP 11) PSN Activate Offline Accounts | Enable Remote Play & Copy Save Files to USB!

MODDED WARFARE
هستش
خوبه که حوصله کردید و به نتیجه رسیدید اما فکر نمی‌کنید برای شما که کنسول هکی دارید راحت تر بود که بجای دو روز و ده ساعت تلاش یک بسته نامحدود یکشبه ایرانسل به مبلغ 800 تومن می‌گرفتید و نسخه هکی کامل و اپدیت شده بازی رو دانلود می‌کردید!

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

medium

کاربر سایت
Sep 9, 2008
40
خوبه که حوصله کردید و به نتیجه رسیدید اما فکر نمی‌کنید برای شما که کنسول هکی دارید راحت تر بود که بجای دو روز و ده ساعت تلاش یک بسته نامحدود یکشبه ایرانسل به مبلغ 800 تومن می‌گرفتید و نسخه هکی کامل و اپدیت شده بازی رو دانلود می‌کردید!

ظاهرا اشتباه متوجه شدید...
قصد من فعال کردن امکان بک اپ گیری از سیو تمام بازی ها روی کنسول هکی بود و ربطی به خود بازی ها نداشت.

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
ظاهرا اشتباه متوجه شدید...
قصد من فعال کردن امکان بک اپ گیری از سیو تمام بازی ها روی کنسول هکی بود و ربطی به خود بازی ها نداشت.
یکجا آموزش نصب اپدیت قانونی روی بازی قانونی در کنسول هکی ریپلی شده بود فکر کردم در رابطه با اون کار هست. برای بکاپ گیری از سیو ها رو کنسول هکی اگر اکانتی که دارید پیش از هک کردن کنسول فقط یکبار هم به PSN متصل شده باشید خیلی ساده از طریق منو تنظیمات خود کنسول میشه رو فلش بکاپ گرفت مال من الان همینجوریه اما اگر نه ظاهرا خیلی دنگ و فنگ داره

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود. من یک مشکلی پیدا کردم البته نمیدونم ربطی به هک داره یا نه. من کنسولم هکی هست از زمان 5.05 تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم چند روز پیش بازی استار وار جدای رو نصب کردم و چند ساعتی هم بازی کردم و بعد بطور معمول کنسول رو خاموش کردم. امروز که کنسول رو روشن کردم دیدم که اینگار خیلی کند هست صفحه اصلی که بالا اومد عکس بازیها نبود (هنوز هک انجام نداده) مربع خالی بود شاید یکی دو دقیقه طول کشید تا یکی یکی عکس بازیها لود شد و صفحه کامل بالا آمد بعد هم که خواستم هک رو انجام بدم مرورگر طول کشید تا بالا اومد و حتی حروف آدرس رو که خواستم وارد کنم دکمه رو که رو دسته میزدم چند ثانیه طول میکشید تا اونجا وارد بشه. یکبار دستگاه رو خاموش روشن کردم اینبار کمی زودتر لود شد اما بازهم کندی داره مثلا بازی که اجرا میکنم قبلا تو سی ثانیه لود میشد حالا دو سه دقیقه طول میکشه چه لود اولیه یا چک پوینت های وسط بازی حتی بازیهای دیگه و حین بازی هم کندی و افت فریم رو حس میکنم. آیا چنین تجربه ای داشتید؟ نصب یک بازی میتونه چنین مشکلی ایجاد کنه؟ البته در نهایت اون بازی جنگ ستارگان رو پاک کردم اما بازهم تو بازیهای دیگه کندی هست (قبلا نبود). چکار باید کرد؟

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
درود. من یک مشکلی پیدا کردم البته نمیدونم ربطی به هک داره یا نه. من کنسولم هکی هست از زمان 5.05 تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم چند روز پیش بازی استار وار جدای رو نصب کردم و چند ساعتی هم بازی کردم و بعد بطور معمول کنسول رو خاموش کردم. امروز که کنسول رو روشن کردم دیدم که اینگار خیلی کند هست صفحه اصلی که بالا اومد عکس بازیها نبود (هنوز هک انجام نداده) مربع خالی بود شاید یکی دو دقیقه طول کشید تا یکی یکی عکس بازیها لود شد و صفحه کامل بالا آمد بعد هم که خواستم هک رو انجام بدم مرورگر طول کشید تا بالا اومد و حتی حروف آدرس رو که خواستم وارد کنم دکمه رو که رو دسته میزدم چند ثانیه طول میکشید تا اونجا وارد بشه. یکبار دستگاه رو خاموش روشن کردم اینبار کمی زودتر لود شد اما بازهم کندی داره مثلا بازی که اجرا میکنم قبلا تو سی ثانیه لود میشد حالا دو سه دقیقه طول میکشه چه لود اولیه یا چک پوینت های وسط بازی حتی بازیهای دیگه و حین بازی هم کندی و افت فریم رو حس میکنم. آیا چنین تجربه ای داشتید؟ نصب یک بازی میتونه چنین مشکلی ایجاد کنه؟ البته در نهایت اون بازی جنگ ستارگان رو پاک کردم اما بازهم تو بازیهای دیگه کندی هست (قبلا نبود). چکار باید کرد؟

این مشکل از هارد دستگاهه. شاید با یه ریست حل بشه. اگه با ریست حل نشه هارد باید چک بشه که مشکلی داره یا نه که اگه سخت افزاری باشه باید هارد عوض بشه

• Like
Reactions: Arsinn

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164

کنسول رو ریست کن و اگه خوب نشد کنسولت به یک سرویس کامل احتیاج داره ببر مغازه برات سرویس می کنن و اگه خوب نشد هارد کنسول مشکل داره

• Like

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان برای اجرای گلدن هن اول باید دستگاه با میرا هک بشه بعد گلدن هن اجرا بشه یا نه میشه همون اول گلدن هن رو اجرا کرد؟
سرور خوب چی سراغ دارید به ما هم پیشنهاد بدید با تشکر

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من با یک ریبیلد دیتا مشکلم حل شد البته اون بازی روهم پاک کردم حالا نمیدونم مشکل از خود بازی بود و یا شاید هم هاردم خیلی پر شده بوده ولی در نهایت از اونجایی که از روز اول هیچگاه ریست فاکتوری نکرده بودم و فایل های متفرقه و سیو این چیزها خیلی زیاد رو کنسول داشتم تصمیم گرفتم ریست فاکتوری هم کنم تا خلوت بشه. اما سوال دیگه اینکه من همیشه هک آفلاین انجام می‌دادم با الازیف یا اندروید حالا بخاطری که اون hen که نیاز دارم که روی 5.05 اسپوف هم کنه بصورت آفلاین موجود نیست یا پیدا نکردم میخوام آنلاین انجام بدم آیا قبل از اتصال به نت کار خاصی باید انجام داد یعنی نت باعث اپدیت اتوماتیک کنسول نمیشه؟ اگر هاست خوبی هم که این hen رو داشته باشه معرفی کنید ممنون میشم

• Like
Reactions: daryooshaghayi

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام دوستان برای اجرای گلدن هن اول باید دستگاه با میرا هک بشه بعد گلدن هن اجرا بشه یا نه میشه همون اول گلدن هن رو اجرا کرد؟

همون گلدهن کافیه نیاز به کار دیگه نیست. یکی از بهترین هاست‌ها

karo218.ir

من با یک ریبیلد دیتا مشکلم حل شد البته اون بازی روهم پاک کردم حالا نمیدونم مشکل از خود بازی بود و یا شاید هم هاردم خیلی پر شده بوده ولی در نهایت از اونجایی که از روز اول هیچگاه ریست فاکتوری نکرده بودم و فایل های متفرقه و سیو این چیزها خیلی زیاد رو کنسول داشتم تصمیم گرفتم ریست فاکتوری هم کنم تا خلوت بشه. اما سوال دیگه اینکه من همیشه هک آفلاین انجام می‌دادم با الازیف یا اندروید حالا بخاطری که اون hen که نیاز دارم که روی 5.05 اسپوف هم کنه بصورت آفلاین موجود نیست یا پیدا نکردم میخوام آنلاین انجام بدم آیا قبل از اتصال به نت کار خاصی باید انجام داد یعنی نت باعث اپدیت اتوماتیک کنسول نمیشه؟ اگر هاست خوبی هم که این hen رو داشته باشه معرفی کنید ممنون میشم

شما هم از همین هاست که به دوست دیگه مون معرفی کردم استفاده کنین گلدهن داره فقط برای اتصال به اینترنت گزینه IP رو دستی انجام بدین و در قسمت dns اینارو وارد کنین

165.227.83.145
192.241.221.79

البته گزینه آپدیت اتوماتیک رو از تنظیمات بردارین کفایت میکنه

• Like
Reactions: شوکی and Arsinn

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
همون گلدهن کافیه نیاز به کار دیگه نیست. یکی از بهترین هاست‌ها

karo218.ir

شما هم از همین هاست که به دوست دیگه مون معرفی کردم استفاده کنین گلدهن داره فقط برای اتصال به اینترنت گزینه IP رو دستی انجام بدین و در قسمت dns اینارو وارد کنین

165.227.83.145
192.241.221.79

البته گزینه آپدیت اتوماتیک رو از تنظیمات بردارین کفایت میکنه
من گولدن هن رو باید انتخاب کنم یا 2.1.4b رو؟فرقشون چیه و کدوم پایدار تر هست؟

• Like
Reactions: شوکی

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
نه گلد هن رو بزنی هک می شه و میرا نمی خواد و من خودم از تریق ای پی هاست رو از کامپیوتر به ps4 می فرستم و از exploitقدیمی استفاده می کنم و خاموشیم کم شده و هاستم زود کش می شه 7.55

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: شوکی

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
من گولدن هن رو باید انتخاب کنم یا 2.1.4b رو؟فرقشون چیه و کدوم پایدار تر هست؟

پایداری مربوط به کرنل اکسپلویت میشه. گلدهن کامل‌تر و به‌روزتره. پروسه جلبریک اخیرا کمی تغییر کرده. اول کرنل اکسپلویت اجرا میشه بعد شما هر پیلودی که بخواین رو اجرا می‌کنین.روی کنسول‌هایی که من انجام دادم رست مود با گلدهن بدون نقص کار میکنه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر