سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یه سوال اینکه آیا اجرای یه بازی مشابه رو ورژن مثلا 5.05 با ورژن بالاتر مثلا 7.55 از لحاظ کیفیت و فریم و... تفاوتی هم دارن یا نه کوچیکترین تفاوتی وجود نداره؟
تفاوتی نداره

FARoX

کاربر سایت
Jun 10, 2021
8
نام
Farzam
سلام من میخوام بازی Crazy taxi که برای sega dreamcast هستش رو روی پلی استیشن فور که جیل بریک کردم اجرا کنم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه لطفا بگید چون ویدیو هایی که ازش میبینم متوجه نمیشم.(نسخه آمریکاش قابل بازیه) و بعد اینکه باید حتما برنامه ای مثل Retroarch برای اینکار نصب کرد یا بدون اینم میشه؟
1623353319068.png

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام من میخوام بازی Crazy taxi که برای sega dreamcast هستش رو روی پلی استیشن فور که جیل بریک کردم اجرا کنم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه لطفا بگید چون ویدیو هایی که ازش میبینم متوجه نمیشم.(نسخه آمریکاش قابل بازیه) و بعد اینکه باید حتما برنامه ای مثل Retroarch برای اینکار نصب کرد یا بدون اینم میشه؟
View attachment 210679
نه داداش این بازی واسه PS2 هم اگر اشتباه نکنم عرضه شده بوده که اگر این طوری باشه نسخه تبدیل شده واسه PS4 هم موجوده که به صورت فایل PKG آماده نصب هستش و مثل بقیه بازی ها نصب میشه و راحت اجرا میشه و نیاز به انجام هیچ کار اضافه ای نیستش . ( من خودم بازی The Godfather رو که واسه PS2 عرضه شده بود و تبدیل شدش موجود بود رو نصب کردم و بازی کردم ) . البته اگر بازی PS2 هم در اختیار داشته باشی که با یه نرم افزار توی کامپیوتر میتونی خیلی راحت تبدیل کنی و روی PS4 نصب کنی .

• Like
Reactions: FARoX

Seytor

کاربر سایت
Feb 7, 2021
10
نام
پارسا
دوستان سلام. خواستم یک سوال ازتون بپرسم. مگه بازی call of duty cold war در لیست منتشر شده برای بازی های 7.55 نبود؟ اما نسخه هکی بازی جز بازی هایی که نسخه هکیشون منتشر شد نبود. کسی می تونه به سوال من پاسخ بده ؟
با تشکر از دوستان فعال :)

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان سلام. خواستم یک سوال ازتون بپرسم. مگه بازی call of duty cold war در لیست منتشر شده برای بازی های 7.55 نبود؟ اما نسخه هکی بازی جز بازی هایی که نسخه هکیشون منتشر شد نبود. کسی می تونه به سوال من پاسخ بده ؟
با تشکر از دوستان فعال :)
مثل این که ورژن 8 نیاز داشته و این بازی دامپ نشده تا کنون

Seytor

کاربر سایت
Feb 7, 2021
10
نام
پارسا
مثل این که ورژن 8 نیاز داشته و این بازی دامپ نشده تا کنون
طبق گفته آخرین پیام هایی که در انجمن ( آخرین اخبار هک PS4 ) آمده است. باگ هایی در ورژن 8.50 پیدا شده و با استفاده از این باگ ها می توان ورژن پایین تر یعنی 8.03 را هک کرد، این بدان معناست که هک 8.03 تقریبا حدود 95% تمام شده است و کم کم باید منتظر انتشارش باشیم.
پس یعنی بازی Coll Of Duty Cold War با انتشار هک جدید قطعا می آید درسته ؟؟؟؟؟
این هم از تصویر پیام درون انجمن آخرین اخبار هک PS4 که نشون میده هک 8.03 و 8.50 در آخرین مراحل خود است.:clap::clap:
Capture.JPG

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود بر شما. من روی 5.05 هستم بازی اسشن اودیسه رو خواستم نصب کنم خود بازی یعنی نسخه اولیه با بکپورتش نصب و اجرا میشه اما بعد که خواستم اپدیت و dlc هارو نصب کنم به مشکل خوردم. اپدیت 1.54 اون سایت p30day بصورت بکپورت گذاشته که نصب نمیشه و پیغام خطا میده و سایت دانلودها هم که این اپدیت رو فقط برای 6.72 گذاشته یعنی بکپورت شده نگذاشته. حالا سوالم اینه آیا کسی جایی سراغ دارد داخلی یا خارجی که این اپدیت بکپورت شده رو برای دانلود گذاشته باشه؟ آیا روشی وجود نداره که خودم بتونم این اپدیت رو بکپورت و نصب کنم؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Amirabd112

عضو جدید
Jul 30, 2021
1
سلام من ورژن دستگاهم 5.05 وجیلبریکش کردم الان میخوام بازی the last of us part رو بریزم باید کل پارت هارو دانلود و نصب کنم یا نیاز به بک پورت داره

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام من ورژن دستگاهم 5.05 وجیلبریکش کردم الان میخوام بازی the last of us part رو بریزم باید کل پارت هارو دانلود و نصب کنم یا نیاز به بک پورت داره
نیاز به بکپورت داره اول خود بازی رو نصب کنید و بعد بکپورت رو. من از دانلودها گرفتم روی 5.05 با بکپورت بدون مشکل بازیش کردم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام، من دیتای بازیهای جلبریکی از سایتهای ایرانی دانلود میکنم ولی موقع اکسترکت خیلی به مشکل میخورم
اول کل پارت ها رو تست میکنم ولی اکثر مواقع از هر ۵ پارت دوتاسه تا پارت هام خرابن و نیاز به repair دارن اینطور خیلی طولانی میشه
خواستم بدونم این مشکل با فایل های RAR برای همه هست با این شدت یا مشکلی از سمت من هست؟؟؟

• Like
Reactions: mobile1199

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
سلام، من دیتای بازیهای جلبریکی از سایتهای ایرانی دانلود میکنم ولی موقع اکسترکت خیلی به مشکل میخورم
اول کل پارت ها رو تست میکنم ولی اکثر مواقع از هر ۵ پارت دوتاسه تا پارت هام خرابن و نیاز به repair دارن اینطور خیلی طولانی میشه
خواستم بدونم این مشکل با فایل های RAR برای همه هست با این شدت یا مشکلی از سمت من هست؟؟؟
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم قبلا و همین سوال برام پیش اومده بود. جایی مطرح نکردم و دنبالش نرفتم. هاردم رو که عوض کردم دیگه یه بار هم پارت های rar ناقص نشد و نیاز به تعمیر نبود. با توجه به این حدس میزنم از هارد قبلیم بوده باشه.

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم قبلا و همین سوال برام پیش اومده بود. جایی مطرح نکردم و دنبالش نرفتم. هاردم رو که عوض کردم دیگه یه بار هم پارت های rar ناقص نشد و نیاز به تعمیر نبود. با توجه به این حدس میزنم از هارد قبلیم بوده باشه.

اگر با نت شبانه ایرانسل دانلود رو انجام میدید، مشکل به خاطر همونه و ابدا از سمت هارد نیست. علتش هم این هست که برای روت عبوری ایرانسل بر خلاف سرعت بالایی که داره، از DNS های به شدت به درد نخور استفاده شده و همین باعث میشه گاها فایل ها چندین بار از نو دانلود بشن یا کلا آسیب ببینن.

در این صورت تنها راهکار موجود، استفاده از V*P*N و یا تک کانکشن کردن دانلود های شبانه هست.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
اگر با نت شبانه ایرانسل دانلود رو انجام میدید، مشکل به خاطر همونه و ابدا از سمت هارد نیست. علتش هم این هست که برای روت عبوری ایرانسل بر خلاف سرعت بالایی که داره، از DNS های به شدت به درد نخور استفاده شده و همین باعث میشه گاها فایل ها چندین بار از نو دانلود بشن یا کلا آسیب ببینن.

در این صورت تنها راهکار موجود، استفاده از V*P*N و یا تک کانکشن کردن دانلود های شبانه هست.
والا من مطمئن نیستم که از هارد باشه. یادمه رو سیستم قبلی خیلی این مشکل رو داشتم. با هر دو ایرانسل و همراه اول دانلود میکردم. ولی هیچوقت دقت نکردم که مثلا فایل هایی که با ایرانسل میگیرم مشکل دار میشه فقط یا نه.
البته سیستم قبلیه هنوز هم هست یه بار باید تستش کنم مطمئن بشم.

• Like

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
سلام رفقا من pes2021 را دانلود کردم ورژن اسموک پو .. ورژن دستکاهم ۵.۰۵ هست.. این جریان spoof چیه؟ چیزی باید نصب کنم؟ چون بازی نصب کردم توی بازی ها اضافه نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر