سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من اطلاعاتم کمه و باید از دوستانی که بلدن کمک بگیریم، ولی هرفایلی رو با استفاده از نرم افزارهای مختلف میشه اسپلیت کرد و دوباره یونیت(فرقی نداره فایل هرچی باشه)، من نمی دونم دلیل اینکه ادمین سایتهافقط از RAR استفاده میکنن چیه، و حدسم اینکه فایل های rar بخاطر نوع خاصی که دارن و فشرده بودن احتمال خرابیشون بیشتره از فایل های غیرفشرده و معمولی هست، حتمن دلیل اصلیشون این هست که فایل رو اسپلیت کنن و روی سرور بزارن درسته؟
مسئله اینجاست که سرور های آپلود هر فرمتی رو ساپورت نمیکنند rar یک فرمت عمومی هست که همه جا ساپورت میشه ضمن آنکه قابلیت ریکاوری داره اتفاقا اگر بصورت مثلا pkg پارتی می‌گذاشتند مشکل بیشتر بود.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
مسئله اینجاست که سرور های آپلود هر فرمتی رو ساپورت نمیکنند rar یک فرمت عمومی هست که همه جا ساپورت میشه ضمن آنکه قابلیت ریکاوری داره اتفاقا اگر بصورت مثلا pkg پارتی می‌گذاشتند مشکل بیشتر بود.

من قبلن هیشمه بازیهای ps4 رو رو پی سی از سرورهای سونی pkg دانلود میکردم و با نرم افزار انتقال میدادم، با هزارجور اینترنت هم اینکارو میکردم و از اون همه بار فقط یک بار یه پارت از فایل ها خراب دانلود شد
یا نمونه دیگه OFW خود کنسول، اگه شما دستی بخوای کنسولت رو اپدیت کنی بهترین کار اینه md5 فایل رو چک کنی، من از زمان ps3 تا الان با این همه دانلود دستی حتی یبارم نشد md5 فایل اشتباه دربیاد که حساس ترین نوع دانلود و چک کردن بیت به بیت فایل هست

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
درسته. داخل مرورگر دکمه اپشن رو که بزنید از ستینگ کوکی و browsing history و همه رو پاک کنید پنجره ای باره ببندید تا هیچ صفحه یا تاریخچه ای داخل مرورگر نباشه. old یا n فرقی نداره ورژن های مختلفه یکیش امتحان کنید اگر بعدا یوقت دیدید خاموشی زیاد داره میتونید اون یکی رو امتحان کنید(همه کارها از اول). و hen هم حتما 2.1.4b باشه (بدون b هم داره).

آقا من انجام دادم... ورژن هم ۲.۱.۴b شد ولی بازی اضافه نشد! به نظرتون مشکل کجاست؟؟؟

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
دوباره نصب کن
باز زدم متاسفانه باز اضافه نشد... نمی‌دونم مشکل کجاست. نصب شده ولی تو لیست نمیاد چون بعد از نصب چک کردم میگه نصب شده... و سوال میکنه دوباره میخوای نصب کنی... پیوست

Attachments

• IMG_20210804_205827.jpg
    IMG_20210804_205827.jpg
    361.3 KB · مشاهده: 15

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
باز زدم متاسفانه باز اضافه نشد... نمی‌دونم مشکل کجاست. نصب شده ولی تو لیست نمیاد چون بعد از نصب چک کردم میگه نصب شده... و سوال میکنه دوباره میخوای نصب کنی... پیوست
داری آپدیت رو نصب میکنی،فایل بیس رو باید نصب کنی

• Like
Reactions: Arsinn

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
من هم با همون نا محدود همراه اول ده ها بازی رو از دوتا سایت ایرانی دانلود کردم و حتی یک پارتش هم مشکل نداشته. پس اگه قرار باشه مشکل رو پای بی ثباتی اینترنت همراه بگذاریم( که همین هم هست) منطقه ای هست یعنی نمیشه بطور عام گفت نت همراه اول مشکل دار هست یا ایرانسل قطعا به مکان و منطقه شما بستگی داره وی پی ان هم کار رو بدتر میکنه چون سرعت رو کاهش میده هم قطع شدن دارن بعیده مثلا شب تا صبح متصل بمونه مگر پولی یا کیفیت باشه. در رابطه با سیستم برای یک دانلود نیازی نیست خیلی قوی باشه مال من دوهسته ای رم چهار هست در مورد سیستم تنها چیزی که هست حتما از آخرین ورژن idm برای دانلود و winrar برای استخراج و تعمیر فایلها استفاده کنید اگر با این وجود بازهم مشکل داشتید ديگه باید اینترنت رو عوض کنید.

امروز با یکی از اساتید فن شبکه صحبت کردم گفتن ایراد از برنامه IDM هست. این رو تست میکنم نتیجه رو میگم.

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160

دقیق و درست!

• Like
Reactions: Arsinn

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
همین بود که دان زدم۱۵ تا فایل رر بود ... ۳۲ گیگ حجمشه ... ورژن اسموک ... این آپدیته؟؟
بله این پچ و اپدیت هست شما باید اول خود بازی رو که بالای صفحه هست و زده V1.0 و 32.5 گیگ حجم داره رو نصب کنید بعد این اپدیت رو روی اون نصب کنید.

• Like
Reactions: memi

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
خب وقتی خود بازی روی ۵.۰۵ نصب نشه چه فایده داره پچش نصب بشه! مسخره نیست؟ اول خود بازی باید بک پورت باشه بعد آپدیت و پچش.... نه؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
خب وقتی خود بازی روی ۵.۰۵ نصب نشه چه فایده داره پچش نصب بشه! مسخره نیست؟ اول خود بازی باید بک پورت باشه بعد آپدیت و پچش.... نه؟
داداش وقتی اپدیت یا پچ بکپورت شده باشه بازی روی 5.05 هم نصب میشه دیگه نیازی نیست خود بازی هم بکپورت باشه درواقع خود بازی که هیچوقت بکپورت نمیشه یا یک بکپورت کوچک برای اجرای نسخه بیس بازی میدن یا اپدیت بکپورت شده . البته من این بازیو نصب نکردم اما سایت p30day که گذاشته هم اپدیت V1. 03 رو بصورت بکپورت گذاشته هم اون دوتا دریم پچ و اسموک پچ رو.

• Like
Reactions: memi

mhvn

کاربر سایت
Nov 17, 2009
10
دوستان دی ال سی Awe بازی control دامپ شده؟ چون که توی آپدیت ۱.۱۲ که شامل محتویات این دی ال سی هست میگن اون آپدیت رو نصب کنی میتونی بازی کنی، بعضی ها هم میگن نمیشه. حالادامپ شده و میشه بازی کرد یا نه؟ کسی تست نکرده؟ چون توی دی ال سی های موجودش برای دانلود foundation هست ولی awe نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر