سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
184
نام
r$h!a
دوستان برای جیلبریک یوزر جدید بسازم ؟
به چه جهت یوزر جدید میسازید ؟
برای اینکه یوزر اصلی برای مولتی بازی کردن بن نشه ؟
مثلا هک بهتر جواب بده به نظر من هیچ تاثیری نداره ونیازی نیست

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
مثلا هک بهتر جواب بده به نظر من هیچ تاثیری نداره ونیازی نیست
برای بهتر جواب دادن که واقعا منطقی به نظر نمیاد و حاضر نیستم همچین کاری کنم
ولی اکانتم برام مهمه ، ترجیح میدم بن نشه ! که این هم فکر نکنم روزی قرار باشه آپدیت کنم چون کلی بازی هکی داریم بعدش هم میریم 5 ?

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
آقا dirt 5 خیلی مشکل داره من الان روی ps4 pro ورژن ۷.۰۲ مشکل hdr دارم یعنی وقتی hdr روشنه بازی سفیده منو ها درسته ولی خود بازی سفیده وقتی خاموش کنم hdr رو درست میشه فرم ریت هم داغونه اسکرین تیرینگ هم داره بازی :|

112homayoun

کاربر سایت
Dec 25, 2018
5
آقا dirt 5 خیلی مشکل داره من الان روی ps4 pro ورژن ۷.۰۲ مشکل hdr دارم یعنی وقتی hdr روشنه بازی سفیده منو ها درسته ولی خود بازی سفیده وقتی خاموش کنم hdr رو درست میشه فرم ریت هم داغونه اسکرین تیرینگ هم داره بازی :|
بکپورت اولیه بعضی بازی‌ها از hdr پشتیبانی نمی‌کنه که با خاموش کردن hdr درست میشه
بقیه مشکلات هم فکر کنم از بکپورتی که استفاده می‌کنید باشه
ولی مثل اینکه opoisso 893 فایل فیکس‌شو درست کرده
اونو امتحان کن ببین چطوریه

Attachments

• IMG_20210328_000533.jpg
    IMG_20210328_000533.jpg
    153.7 KB · مشاهده: 9
  • Like
Reactions: K A M B I Z

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
دوستان این بازی های PS2 که به صورت رسمی توسط سونی با تروفی و غیره روی PS4 عرضه شدن را میشه با جیلبریک اجرا کرد؟ امولاتور نمیخام ها چون میخام تروفی داشته باشه.

جایی هست بشه پیداش کرد اینارو؟

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
من رو‌۷.۰۲ هستم و‌ گلدن هن که اومد نجات پیدا کردم چون رست مود قشنگ داره جواب میده سه بار پست سر هم رست‌ مود زدم تا الان..

• Like
Reactions: NHM

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان با اینترنت گوشیم هات اسپات میکنم با کامپیوتر دانلود میکنم ، ولی باطری گوشیم خیلی زود خالی میشه
شارژر هم میزنم بهش تا دیرتر خاموش بشه
واسه همین باطری گوشیم داغون شد !!
شما چه کار میکنید ؟

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
184
نام
r$h!a
دوستان با اینترنت گوشیم هات اسپات میکنم با کامپیوتر دانلود میکنم ، ولی باطری گوشیم خیلی زود خالی میشه
شما چه کار میکنید ؟
بزار رو usb tethering

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
شما چه کار میکنید ؟
هات اسپات باتری گوشی رو داغون می کنه من توی گوشی دانلود می کنم وانتقال می دهم روی هاردبا کامپیوتر

• Like
Reactions: Darkside Fury

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
هات اسپات باتری گوشی رو داغون می کنه من توی گوشی دانلود می کنم وانتقال می دهم روی هاردبا کامپیوتر
من قبلا ای کارو میکردم ولی چون گوشی دانلود منیجر کاملی در حد idm نداره اکثرا موقع اکسترکت یکی دوتا از پارتها مشکل دار بودن و نیاز به ریپیر پیدا می‌کردند که کلی وقتمو تلف میکرد . خوشبختانه همون موقع یک مودم هوااوی سیمکارتی خریدم که وای فای هم داره (من 120 خریدم الان دو ملیون تومنه!) بهرحال اگر مودم نباشه بهترین کار بنظرم همون اتصال سیمی گوشی به کامپیوتر از طریق usb tethering هست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر