سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
بله دوست گرامی شما به این دلیل پیغام اپدیت میگیرید که از hen ورژن پایین استفاده میکنید پس یا از hen 2.1.4 و یا 2.1.4b برای هک استفاده کنید که اینها خودشون اتومات تا ورژن 9 رو اسپوف میکنند و کار اضافی نیاز نداره یا اگر می‌خواهید از همون hen قدیمی که دارید استفاده کنید باید به روش دستی که گفته شد ابتدا اسپوف کنید بعد hen رو ارسال کنید من از نرم افزار موبایل xploit server لیفول استفاده میکنم که خیلی راضیم کش آفلاین میکنه چیزی بنام خاموشی ندارم همون 5.05 هستم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

دوست عزیز در مورد مشکل من راه حلی دارید؟

این پیام هست که نوشتم

• Like
Reactions: Arsinn

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
:-s:-s
بله دوست گرامی شما به این دلیل پیغام اپدیت میگیرید که از hen ورژن پایین استفاده میکنید پس یا از hen 2.1.4 و یا 2.1.4b برای هک استفاده کنید که اینها خودشون اتومات تا ورژن 9 رو اسپوف میکنند و کار اضافی نیاز نداره یا اگر می‌خواهید از همون hen قدیمی که دارید استفاده کنید باید به روش دستی که گفته شد ابتدا اسپوف کنید بعد hen رو ارسال کنید من از نرم افزار موبایل xploit server لیفول استفاده میکنم که خیلی راضیم کش آفلاین میکنه چیزی بنام خاموشی ندارم همون 5.05 هستم

لینک دانلود نرم افزاره رو نداری؟
اگر آنلاین هکش کنیم و کش آفلاین بگیریم مشکلی پیش میاد؟
یا در اصل ماجرا تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط راه حل عوض شده؟!

منظور شما اینه که بازی ها رو بدون بک پورت اجرا میکنه اسپوف؟

زیاد آشنایی ندارم با بک پورت
از بک پورت استفاده نکردم هنوز!

آخرین ویرایش:

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
دوستان کسی از اکسپلویت 7.55 استفاده میکنه؟
داستانش چطوریه؟
پایدار هست؟
خاموش کردنش چطوره؟

بزنیم
یا نزنیم؟
کسی تجربه ای نداره ازش؟

آخرین ویرایش:

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
یه سوال فرقی نمیکنه پکیج را با میرا نصب بشه یا با هن
بعدا اگر با هن ریخته شده باشه با میرا باز میشه ؟

چون برای من با هن گولد جلبریک میشه و دیباگ هم میاد ولی بازی اجرا نمیشه و علامت قفلش روش هست
روش ضربدر هم میزنی؟
آخه گاهی عکس قفل رو داره
اما وقتی اجراش میکنی
اجرا میشه
برای من که اینطوریه گاهی!

• Like
Reactions: samfire3

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
:-s:-s
لینک دانلود نرم افزاره رو نداری؟
اگر آنلاین هکش کنیم و کش آفلاین بگیریم مشکلی پیش میاد؟
یا در اصل ماجرا تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط راه حل عوض شده؟!

منظور شما اینه که بازی ها رو بدون بک پورت اجرا میکنه اسپوف؟

زیاد آشنایی ندارم با بک پورت
از بک پورت استفاده نکردم هنوز!
لینک رو ندارم. فقط روش های اجرا فرق میکنه آفلاین یا آنلاین یا با موبایل اصل ماجرا فرقی نداره وقتی هک شد همه یکی هستند منتهی رو بعضی از کنسول ها بعضی از این روش‌ها یا بعضی از ورژن های hen کمتر خاموشی میدن پس اگر روشی دیدی خوب برات جواب میده به همون بچسب اگر نه یکی دیگه رو امتحان کن. برای اجرای یک بازی روی ورژن پایین‌تر هم بکپورت لازم هست هم اسپوف، کار ایندوتا جداست.

• Like
Reactions: Mahdiyar1982

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوست عزیز در مورد مشکل من راه حلی دارید؟

این پیام هست که نوشتم

قاعدتا هر هکی بازی هایی که نسخه پایین تر نیاز دارند رو بدون هیچ کار اضافه ای باید بتونه اجرا کنه. حالا اگه برای شما اجرا نمیکنه و دیگران هم این مشکلو گزارش کردن احتمال داره مشکل‌ از خود هک 7.55 باشه که جدید هست. البته آیا داخل بازی که قفل داره هم رفتید؟ چه پیغامی داده؟ چونکه گاهی حتی در هک های پایین تر هم قفل روی بازی هست اما اجرا میشه و یکبار روی بازیها جابجا بشی قفله هم میره. در نهایت برای تست حداقل یکی از بازی‌ها رو پاک و مجدد به ترتیب درست ابتدا خود بازی بعد اپدیتش و سپس dlc نصب کنید

• Like
Reactions: شوکی

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان کسی از اکسپلویت 7.55 استفاده میکنه؟
داستانش چطوریه؟
پایدار هست؟
خاموش کردنش چطوره؟

بزنیم
یا نزنیم؟
کسی ترجبه ای نداره ازش؟
دوست عزیز من خودم 7.55 هستم. هنوز استیبل نیست. اگر 7.02 یا پایین تر هستی هونجا بمون و صبر کن تا استیبل بشه.چون اسپکتر و دوستان دارن روی استیبل شدن هک جدید کار می کنن. اگر هم بخوای بیای 7.55 هاست های مختلفی هست و به تازگی رست مود هم اضاف شده و همین طور hen . منتها خود من با هر هاستی امتحان کردم تقریبا تو بهترین حالت 50 درصد اوکی بوده و 50 درصد خاموشی داشته. حالا خودت بهتر می دونی ...

• Like
Reactions: Mahdiyar1982

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
دوست عزیز من خودم 7.55 هستم. هنوز استیبل نیست. اگر 7.02 یا پایین تر هستی هونجا بمون و صبر کن تا استیبل بشه.چون اسپکتر و دوستان دارن روی استیبل شدن هک جدید کار می کنن. اگر هم بخوای بیای 7.55 هاست های مختلفی هست و به تازگی رست مود هم اضاف شده و همین طور hen . منتها خود من با هر هاستی امتحان کردم تقریبا تو بهترین حالت 50 درصد اوکی بوده و 50 درصد خاموشی داشته. حالا خودت بهتر می دونی ...
مرسی
آره
برای برادر زادم چون روی 7.51 بود به ناچار 7.55 رو اکسپلویت کردم

از ساعت 6 عصر تا همین الان که حدودا ساعت یک نصب شب
هرچی هاست بود امتحان کردیم
بارها و بارها
هر بار هم کلیر کوکی و هیستوری و کش رو زدم
و خاموش هم کردم حتی از برق هم کشیدم!!!!
اما حتی یک بار هم اوکی نداد و نتونستم
اکسپلویت کنم
و هر بار خاموش شد

خلاصه دوستان با آگاهی به این موضوع آپدین کنید

حتی تو سایت خود هکر اصلی) گیت هاب( هم نوشته بود امکان موفقیت 10 درصد :))))

خودم روی ورژن قبلی هستم
و با این اوصاف فعلا همونجا بمونم صرفش بیشتره :)))))

Seytor

کاربر سایت
Feb 7, 2021
10
نام
پارسا
من ورژن 5.05 نصب دارم
الان بک پورت بازی مثل vallhala رو نصب میکنم روی بازی علامت ضربدر میاره و میگه اپدیت کن به 7
با فایل بک پورت مگه اسپوف انجام نمیشه ؟
ممکنه بک پورتم خراب باشه ؟
و اگر بخوام اپدیت کنم الان بهترین نسخه پایدار هست که اپدیت کنم
دوست عزیز ، هک ورژن 1.6 لیفول با HEN 2.1.4 برای دستگاهی با فریمور 5.05 بسیار عالی هست.
این هک فریمور اسپوف هم دارد که برای بازی های مثل اسپایدرمن مارول مایلس و فیفا 21 و ... که ورژن های بالاتر را برای اسپوف می خواهد هم دارد.
من هم فریمور دستگاهم 5.05 است
دلیل داره
چون هیچ هکی به اندازه 5.05 فعلا پایداری نداره
شما باید بری در قسمت های صفحه هک و بخشی به نام فریمور اسپوف را پیدا کنی و اسپوف دستگاه را از 7.02 به 7.55 یا هر ورژنی که بازی میگه اسپوف کنی.
البته این کار را باید قبل از نصب بازی بکنی و بعد بازی را نصب کنی و بکپورت.
بعدش بری ببینی احتمالا دیگه علامت ضربدر پایین بازی نیست

• Like
Reactions: Arsinn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر