سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin
دوستان بازی mortal kombat 11 چرا بخش استوریش باز نمیشه ؟ قفل هست - برای شما هم اینطور هست ؟
من نسخه ی 1.0 رو بازی کردم با بک پورت به 5.05 هیچ مشکلی در بخش داستانی و بخش مبارزه تن به تن نداشت..

• Like
Reactions: tedony

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
یه سوال داشتم اگه کسی میدونهدراهنمایی کنه لطفا.
من الان چندتا سی دی دارم مربوط به آپدیت های زیر ۶.۷۲ الان اگه کپی خور کنم میتونم از سی دی ها بازی نصب کنم و دیگه بدون سی دی بازی ران کنم و سی دی ها به شخص دیگه واگذار کنم ؟
هک کن کنسول رو و بازی هایی که دوس داری رو دانلود و نصب کن و حالشو ببر..سی دی هات رو هم بفروش بره...کلا این پروسه ربطی به سی دی هات نداره دیگه...هک کنی بلااستفاده میشن...

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
درود دوستان دوسالی میشه که کنسول هکی ندارم امروز برای یکی از آشناها کنسول 5.05 خریدیم و از روش feri-sali1 منو هک رو توی www آوردم و پیام هم داد به 2.1.4 hen خوش آمدید و بازی Call of duty WWII هم نصب اجرا شد اما وقتی مثلا unravel 2 یا AC odyssey رو میخوام نصب کنم وسط نصب ارور میده و نصب نمیشه آیکون بازی تو داشبورد میاد و روش یه ضربدر سیاه کوچیک میخوره.با Flash usb بازی رو از منو دیباگ میزنم نصب بشه.
چه کنم؟
دیشب رفتم بازم تست کردم و باز هم ارور داد وسط نصب بازیهای قدیمی 5.05 نصب اجرا میشن ولی جدیدها نمیشه قضیه اجرا نیست نصب نمیشن.اینترنت هم کاملا قطع بود.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
یه سوال داشتم اگه کسی میدونهدراهنمایی کنه لطفا.
من الان چندتا سی دی دارم مربوط به آپدیت های زیر ۶.۷۲ الان اگه کپی خور کنم میتونم از سی دی ها بازی نصب کنم و دیگه بدون سی دی بازی ران کنم و سی دی ها به شخص دیگه واگذار کنم ؟
کنسول PS4 مگه بازیاش روی CD هستش؟ =))

• Sad
Reactions: Ali2282

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر