سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
سلام
به همه دوستان
نسخه hen روی دستگاه رو از کجا میشه دید؟و چطور میتونم hen رو اپدیت کنم که بشه بازیای حدیدم ریخت رو دستگاه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

دو صفحه قبل لینک تصویری رو گذاشتم
با قندشکن باز کن

Hosein_b1

کاربر سایت
Jul 28, 2020
6
از این لینک استفاده کن و فایلا رو دانلود کن...ترجیحا با موبایل انجام بده که راحت تره
PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads
توضیحات کاملش رو صفحه ی 58 همین تاپیک توضیح دادم...
اگه با موبایل اینکارو انجام بدم و hen رو اپدیت کنم هر بار که دستگاهو خاموش روشن کنم باید به نت وصل شم برای اجرای بازیا؟؟

Ramin.sh

کاربر سایت
Jul 26, 2020
7
دوستان تو سایت reddit یه مطلب دیدم که صفحه جیلبریک 6.72 رو تو قسمت user's guide کش میکنه و دیگه مشکلاتی مثل پاک کردن و پاک شدن کش مرور گر رو نخواهید داشت. این همون متد الازیف هستش. ترجمه مطلب به زبان ساده واسه دوستان مبتدی :
settings>network>set up internet connection>
حالا بسته به نوع مودمتون wifi یا lan رو انتخاب میکنید و بعدش گزینه custom رو انتخاب کنید.
حالا باید شبکه wifi یا lan مورد نظرتون که میخواین از طریق اون به اینترنت وصل شید رو انتخاب کنید، میتونه مودم خونتون باشه یا یه موبایل با اینترنت و هات اسپات روشن.
حالا تو قسمت ip adress گزینه automatic رو انتخاب کنید.
تو قسمت DHCP host name گزینه do not specify رو بزنید.
در قسمت dns setting گزینه manual رو بزنید.
حالا این آدرسها رو وارد کنید:
primary dns : 108.61.128.158
secondary dns : 165.227.83.145
حالا next و سپس تو قسمت mtu setting, گزینه autimatic رو انتخاب کنید. و حالا test internet setting رو بزنید که مطمئن شید به شبکه وصلید.
حواستون باشه که تو آپدیت فرمور نره که دردسر نشه. اگه رفت برید تو notification و جلوشو بگیرید.
حالا برید تو setting و user's guide رو انتخاب کنید. اگه مراحل رو درست رفته باشید باید صفحه هاست رو ببینید.
حالا catch all رو بزنید و منتظر شین تا ۱۰۰٪ تکمیل شه. حدودا ۵ دقیقه طول میکشه. بعد از اتمام از قسمت network تیک connect to internet رو بردارید.
حالا دیگه هر وقت به user's guide مراجعه کنید صفحه رو بصورت آفلاین مشاهده میکنید. واردش شین و 6.72 رو بزنید و بعدش هم mira.
منتظر شین تا پیغام تکمیل جیلبریک بیاد و ازتون بخواد با فشردن دکمه ps از صفحه خارج شین و تمام.
احتمالش هست که جیلبریک کامل نشه و کنسول خاموش شه. دوباره امتحان کنید.
شاید بنظر سخت بیاد اما کلا ۱۰ دقیقه وقت میگیره. امیدوارم مطلب مفید بوده باشه.

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سایت دانلودها تقریبا یک هفته است بک پورت ۵.۰۵گذاشته و راحت اجرا میشه بدون هیچ مشکلی عزیز....
اینو که خودمونم میدونیم ولی کسی که رد دد2 رو یه هفته ای تموم کنه 90 درصد بازیو انجام نداده -___-

• Like
Reactions: naruto u

Majiz

کاربر سایت
Sep 29, 2018
6
آموزش جیلبریک 6.72 توسط ماژول ESP8266 و نکات قابل توجه در خصوص این برد را از این لینک در نوین اسپات بخوانید.

@Fox_Tech98

من از این روش دارم استفاده میکنم ماژولشم خریدم داره عالی کار میکنه کمتر از ۱۵ ثانیه هم کامل جیلبریک میکنه مشکل خاموشی و هنگ هم نداشتم
d3e3ec1898bc71a6d86834b0e4928d40.jpg

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
سلام لطفا یکی جوابمو بده من یه دونه هارد اکسترنال بیشتر ندارم میخوام فرمتشو به EXFAT تبدیل کنم اطلاعاتشو نیاز دارم تو سایت های مختلف هم خوندم جواب نداد که نداد CMD و نرم افزارها مختلف رو هم تست کردم عملی نشد
یه سوال دیگه اینه که اگه بدون حذف اطلاعات بشه فرمتشو به EXFAT تغییر داد آیا میتونم توش بازی بریزم نصب کنم یا حتما باید با کنسول فرمت بزنم؟
بزرگان PLEASE HELP ME:((:((:((

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
سلام لطفا یکی جوابمو بده من یه دونه هارد اکسترنال بیشتر ندارم میخوام فرمتشو به EXFAT تبدیل کنم اطلاعاتشو نیاز دارم تو سایت های مختلف هم خوندم جواب نداد که نداد CMD و نرم افزارها مختلف رو هم تست کردم عملی نشد
یه سوال دیگه اینه که اگه بدون حذف اطلاعات بشه فرمتشو به EXFAT تغییر داد آیا میتونم توش بازی بریزم نصب کنم یا حتما باید با کنسول فرمت بزنم؟
بزرگان PLEASE HELP ME:((:((:((
میتونی پارتیشنش کنی یه قسمت مثلا ۱۰۰ کیگ جدا کنی براs ریختن بازی فرمتشم بزاریexfat

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
دوستان تو سایت reddit یه مطلب دیدم که صفحه جیلبریک 6.72 رو تو قسمت user's guide کش میکنه و دیگه مشکلاتی مثل پاک کردن و پاک شدن کش مرور گر رو نخواهید داشت. این همون متد الازیف هستش. ترجمه مطلب به زبان ساده واسه دوستان مبتدی :
settings>network>set up internet connection>
حالا بسته به نوع مودمتون wifi یا lan رو انتخاب میکنید و بعدش گزینه custom رو انتخاب کنید.
حالا باید شبکه wifi یا lan مورد نظرتون که میخواین از طریق اون به اینترنت وصل شید رو انتخاب کنید، میتونه مودم خونتون باشه یا یه موبایل با اینترنت و هات اسپات روشن.
حالا تو قسمت ip adress گزینه automatic رو انتخاب کنید.
تو قسمت DHCP host name گزینه do not specify رو بزنید.
در قسمت dns setting گزینه manual رو بزنید.
حالا این آدرسها رو وارد کنید:
primary dns : 108.61.128.158
secondary dns : 165.227.83.145
حالا next و سپس تو قسمت mtu setting, گزینه autimatic رو انتخاب کنید. و حالا test internet setting رو بزنید که مطمئن شید به شبکه وصلید.
حواستون باشه که تو آپدیت فرمور نره که دردسر نشه. اگه رفت برید تو notification و جلوشو بگیرید.
حالا برید تو setting و user's guide رو انتخاب کنید. اگه مراحل رو درست رفته باشید باید صفحه هاست رو ببینید.
حالا catch all رو بزنید و منتظر شین تا ۱۰۰٪ تکمیل شه. حدودا ۵ دقیقه طول میکشه. بعد از اتمام از قسمت network تیک connect to internet رو بردارید.
حالا دیگه هر وقت به user's guide مراجعه کنید صفحه رو بصورت آفلاین مشاهده میکنید. واردش شین و 6.72 رو بزنید و بعدش هم mira.
منتظر شین تا پیغام تکمیل جیلبریک بیاد و ازتون بخواد با فشردن دکمه ps از صفحه خارج شین و تمام.
احتمالش هست که جیلبریک کامل نشه و کنسول خاموش شه. دوباره امتحان کنید.
شاید بنظر سخت بیاد اما کلا ۱۰ دقیقه وقت میگیره. امیدوارم مطلب مفید بوده باشه.
این آپدیته رو من خیلی میترسم واسه همین هنوز سمت آپدیت هن نرفتم
آپدیتش راهی نداره عیر فعالش کنیم؟!!

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin
آموزش جیلبریک 6.72 توسط ماژول ESP8266 و نکات قابل توجه در خصوص این برد را از این لینک در نوین اسپات بخوانید.

@Fox_Tech98

من از این روش دارم استفاده میکنم ماژولشم خریدم داره عالی گار میکنه کمتر از ۱۵ ثانیه هم کامل جیلبریک میکنه مشکل خاموشی و هنگ هم نداشتم
d3e3ec1898bc71a6d86834b0e4928d40.jpg

ممنون میشم بگید از کجا خریداری کردید...تقریباً 20 تا سایت رو گشتم یا این نمونه نبود و یا ناموجود بود...بنده تهران هستم

Majiz

کاربر سایت
Sep 29, 2018
6
ممنون میشم بگید از کجا خریداری کردید...تقریباً 20 تا سایت رو گشتم یا این نمونه نبود و یا ناموجود بود...بنده تهران هستم
https://daneshjookit.com/module/مخا...د-nodemcu-پایه-esp8266-تراشه-ch340g-wifi.html

سایت بسیار خوبی هستش یکروزه رسوند بهم منم تهرانم ولی به همه جای ایران ارسال داره فقط روش های ارسالش مختلف هستش درست انتخاب کن

• Like
Reactions: reallife0002

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر