سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

phoenixxx

کاربر سایت
Jan 9, 2014
4
سلام
موارد هک درست اپدیت کن مثل سیگ پچ و اتمسفر نباید مشکلی باشه و اگه این موارد اپدیت کردی و باز اجرا نشد شاید dlc جدیدی نصب کردی اینجوری شده و بدون dlc تست کن ببین اجرا میشه یا نه.

اخرین ورژن اتمسفر
پیلود
اخرین سیگ پچ

پک اماده اتمسفر هم که من خودم میزارم میتونی اینم تست کنی.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 19.5
عزیز دستت درد نکنه درست شد دی ال سی هاشو نصب نکردم درست شد
البته فقط با نصب توسط برنامه DBi حل شد مشکل با بقیه برنامه های نصب یا درخواست آپدیت میکرد یا کار نمی‌کرد ممنون از شما

phoenixxx

کاربر سایت
Jan 9, 2014
4
سلام
موارد هک درست اپدیت کن مثل سیگ پچ و اتمسفر نباید مشکلی باشه و اگه این موارد اپدیت کردی و باز اجرا نشد شاید dlc جدیدی نصب کردی اینجوری شده و بدون dlc تست کن ببین اجرا میشه یا نه.

اخرین ورژن اتمسفر
پیلود
اخرین سیگ پچ

پک اماده اتمسفر هم که من خودم میزارم میتونی اینم تست کنی.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 19.5

keristo

کاربر سایت
Aug 4, 2021
7
دوستان کسی که ازش کنسول رو گرفتم بهم قول داد بیست تا سی گیگ بازی دانلود کنه حرف از دارک وب میزد 🙄 نمیدونم حالا جدا چقدر میتونه بازی های کمیاب رو گیر بیاره برام. حالا چند تا بازی بهم بگین که در مجموع حجمشون همین حدود باشه تا بهش بگم برام بگیره. نمیخوام بازی هایی باشه که راحت گیر میاد و خودمم میتونم راحت دان کنم
دارک وب ؟ مثلا چه بازیهایی ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
دوستان کسی که ازش کنسول رو گرفتم بهم قول داد بیست تا سی گیگ بازی دانلود کنه حرف از دارک وب میزد 🙄 نمیدونم حالا جدا چقدر میتونه بازی های کمیاب رو گیر بیاره برام. حالا چند تا بازی بهم بگین که در مجموع حجمشون همین حدود باشه تا بهش بگم برام بگیره. نمیخوام بازی هایی باشه که راحت گیر میاد و خودمم میتونم راحت دان کنم

سلام
همه بازیها تو سایتهای معمولی هست و بازی کمیاب کلا نداریم و طرف بازار گرمی کرده به اصطلاح و از سایتهای زیر میتونی دانلود کنی و یه اکانت یا لیچر مستقیم کننده اپلودسنتر یک فیشر یا تورنت بتونی بخری همه بازیها به راحتی میتونی دان کنی و سایتهای ایرانی هم هستن مثل نوین اسپات و شاتللند و غیره میتونی با سرچ بگردی.

nsw2u.org
NXBrew.com | Free Nintendo Switch Gaming XCI, NSP Downloads

سلام . من بعضی بازیها رو نمیتونم اجرا کنم یا پیام دانلود میده یا ای شاپ . چیکار باید بکنم ........

سلام.
دستگات داداش هکی هست یا اورجینال؟
اگه هکی هست چند مورد میگم اول موارد هک مثل اتمسفر و سیگ پچ و فریمور مطمئن شو به روز باشه و میتونی اموزش daybreak بخونی پک هک هم داخلش هست برای راحتی کار و دوم در کنسولهای هکی این دو پیغام بیشتر موقعی میاد که اولا بازی از پوشه نینتندو در مموری پاک شده باشه که بازی باید پاک و مجداد نصب بشه یا کنسول دسته دو گرفتی و اون طرف قبلی بازی با اپدیت بالاتر نصب کرده و بعد پاک کرده که شما رفتی همون بازی با اپدیت پاینتر و یا حتی بدون اپدیت نصب کردی که پیغام میده اپدیت رو بگیر بصورت انلاین که برای حل این مشکل یا اخرین اپدیت بازی دانلود و نصب میکنی و یا با برنامه dbi ریست میکنی اون پیغام و درست میشه موقع اجرا و اموزش اون در زیر هست و فقط اموزش رو بخون کامل ولی از برنامه dbi استفاده کن چون dev menu جواب نمیده در فریمورهای جدید.

برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها

keristo

کاربر سایت
Aug 4, 2021
7
سلام
همه بازیها تو سایتهای معمولی هست و بازی کمیاب کلا نداریم و طرف بازار گرمی کرده به اصطلاح و از سایتهای زیر میتونی دانلود کنی و یه اکانت یا لیچر مستقیم کننده اپلودسنتر یک فیشر یا تورنت بتونی بخری همه بازیها به راحتی میتونی دان کنی و سایتهای ایرانی هم هستن مثل نوین اسپات و شاتللند و غیره میتونی با سرچ بگردی.

nsw2u.org

سلام.
اگه هکی هست چند مورد میگم اول موارد هک مثل اتمسفر و سیگ پچ و فریمور مطمئن شو به روز باشه و میتونی اموزش daybreak بخونی پک هک هم داخلش هست برای راحتی کار و دوم در کنسولهای هکی این دو پیغام بیشتر موقعی میاد که اولا بازی از پوشه نینتندو در مموری پاک شده باشه که بازی باید پاک و مجداد نصب بشه یا کنسول دسته دو گرفتی و اون طرف قبلی بازی با اپدیت بالاتر نصب کرده و بعد پاک کرده که شما رفتی همون بازی با اپدیت پاینتر و یا حتی بدون اپدیت نصب کردی که پیغام میده اپدیت رو بگیر بصورت انلاین که برای حل این مشکل یا اخرین اپدیت بازی دانلود و نصب میکنی و یا با برنامه dbi ریست میکنی اون پیغام و درست میشه موقع اجرا و اموزش اون در زیر هست و فقط اموزش رو بخون کامل ولی از برنامه dbi استفاده کن چون dev menu جواب نمیده در فریمورهای جدید.

خیلی ممنون و تشکر فراوان بابت پاسخ کامل و حوصله ای که گذاشتید ....دستگاهم کپی خور هست و دست دوم خریدم به قول شما احتمالا ورژن بالاتر نصب کرده ....آموزشها رو میخونم و اجرا میکنم حتما جواب میده ....بازم تشکر ....

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66
سلام

nsw2u.org

سلام.

سلام ممنون. بعد اینکه چون شغلش اینه بهش گفتم بهم یاد بده چجوری اپدیت کنم اتمسفر و دستگاه رو بهم یاد نداد گفت من شغلمه و نمیتونم یاد بدم اگه میخوای خودت برو یاد بگیر ولی خیلی خیلی سخته و فیوز میسوزونی و گفت یه نرم افزاری داره ایکونش یک خَر هستش بخوای برات میریزم ولی نمیتونی باهاش کار کنی و اپدیت کنی و در نهایت دستگاه رو هم خراب میکنی. گفت بیارش پیش خودم اپدیت خواستی بکنی برات انجام میدم. میخواستم ببینم واقعا چقدر سخته؟ من نا اشنا نیستم با حک کردن دستگاه ها. ولی خیلی هم وارد هم نیستم. در این حد سخته واقعا؟ و بهتره دستگاه رو بدم دست خودش؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام ممنون. بعد اینکه چون شغلش اینه بهش گفتم بهم یاد بده چجوری اپدیت کنم اتمسفر و دستگاه رو بهم یاد نداد گفت من شغلمه و نمیتونم یاد بدم اگه میخوای خودت برو یاد بگیر ولی خیلی خیلی سخته و فیوز میسوزونی و گفت یه نرم افزاری داره ایکونش یک خَر هستش بخوای برات میریزم ولی نمیتونی باهاش کار کنی و اپدیت کنی و در نهایت دستگاه رو هم خراب میکنی. گفت بیارش پیش خودم اپدیت خواستی بکنی برات انجام میدم. میخواستم ببینم واقعا چقدر سخته؟ من نا اشنا نیستم با حک کردن دستگاه ها. ولی خیلی هم وارد هم نیستم. در این حد سخته واقعا؟ و بهتره دستگاه رو بدم دست خودش؟
قابلی نداشت و طرف مغازه داره توقع داری چی بگه و از ترس و نابلدی مردم میخواد پول دربیاره و شما احتیاط کنی و سر حوصله و دقت مطالب اموزشی بخونی معمولا مشکلی پیش نمیاد و هکش هم خیلی ساده هست و کافیه autorcm روشن باشه(تو اموزش daybreak روش فعال سازیش گفتم ولی معمولا فعاله و فعال بود دستش نزن ) و ریختن کاستوم فریمور که راحته یه مشت فایل میخوای بریزی تو مموری و بعد پیلود بزنی دستگاه بالا بیاد و زمان اپدیت کردن هم همینطور همون autorcm روشن باشه و با برنامه daybreak راحت میتونی اپدیت کنی و شما یه بکاب 30 گیگی هم هست از ناند بگیری زمانی که دستگاه سالم هست و جای امن بزاری مثل کامپیوتر دیگه هر مشکل نرم افزاری هم پیش بیاد با ریستور کردن اون بکاب دستگاه بالا میاد و من کل چیزایی که لازم داری برات اموزش میزارم بخون راحته.

داخل اموزش daybreak نحوه اپدیت کردن هک و بعد اپدیت فریمور توضیح داده شده و همیشه هم اول هک رو باید به روز کنی و بعد فریمور اپدیت کنی و همیشه هم به ورژن فریموری که هک ساپورت میکنه توجه کن و بالاتر اپدیت نکنی یه موقع و یه پک اتمسفر هست من همیشه خودم میزارم کافیه این رو بریزی تو مموری و پیلود بزنی تا بالا بیاد دستگاه بو همیشه هم به غیر از پوشه nintendo که بازیهات درش هست بقیه پوشه ها در مموری پاک یا انتقال بده و بعد پک رو بریز و روی فایلهای قبلی مموری نریز که اشکال به جود میاد و داخل پک هم همه برنامه و چیزهایی که ضروریه گذاشتم و در اموزشهای بعدی که لینک گذاشتم نیازی نیست برنامه هایی که مربوط به سوییچ هست از اموزشهای بعدی بگیری همه داخل همون پک که گفتم موجوده و فقط برنامه های مربوط به کامپیوتر اگه چیزی هست بگیر و اگرم میخوای همه کارها خودت سر در بیاری مثل ساختن پک هک اتمسفر کافیه این پست و چند پست صحفه بعدش با دقت و سر حوصله بخونی و همه رو بخون بعد اقدام کن.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66
قابلی نداشت و طرف مغازه داره توقع داری چی بگه و از ترس و نابلدی مردم میخواد پول دربیاره و شما احتیاط کنی و سر حوصله و دقت مطالب اموزشی بخونی معمولا مشکلی پیش نمیاد و هکش هم خیلی ساده هست و کافیه autorcm روشن باشه(تو اموزش daybreak روش فعال سازیش گفتم ولی معمولا فعاله و فعال بود دستش نزن ) و ریختن کاستوم فریمور که راحته یه مشت فایل میخوای بریزی تو مموری و بعد پیلود بزنی دستگاه بالا بیاد و زمان اپدیت کردن هم همینطور همون autorcm روشن باشه و با برنامه daybreak راحت میتونی اپدیت کنی و شما یه بکاب 30 گیگی هم هست از ناند بگیری زمانی که دستگاه سالم هست و جای امن بزاری مثل کامپیوتر دیگه هر مشکل نرم افزاری هم پیش بیاد با ریستور کردن اون بکاب دستگاه بالا میاد و من کل چیزایی که لازم داری برات اموزش میزارم بخون راحته.

داخل اموزش daybreak نحوه اپدیت کردن هک و بعد اپدیت فریمور توضیح داده شده و همیشه هم اول هک رو باید به روز کنی و بعد فریمور اپدیت کنی و همیشه هم به ورژن فریموری که هک ساپورت میکنه توجه کن و بالاتر اپدیت نکنی یه موقع و یه پک اتمسفر هست من همیشه خودم میزارم کافیه این رو بریزی تو مموری و پیلود بزنی تا بالا بیاد دستگاه بو همیشه هم به غیر از پوشه nintendo که بازیهات درش هست بقیه پوشه ها در مموری پاک یا انتقال بده و بعد پک رو بریز و روی فایلهای قبلی مموری نریز که اشکال به جود میاد و داخل پک هم همه برنامه و چیزهایی که ضروریه گذاشتم و در اموزشهای بعدی که لینک گذاشتم نیازی نیست برنامه هایی که مربوط به سوییچ هست از اموزشهای بعدی بگیری همه داخل همون پک که گفتم موجوده و فقط برنامه های مربوط به کامپیوتر اگه چیزی هست بگیر و اگرم میخوای همه کارها خودت سر در بیاری مثل ساختن پک هک اتمسفر کافیه این پست و چند پست صحفه بعدش با دقت و سر حوصله بخونی و همه رو بخون بعد اقدام کن.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
خیلی ممنون، الان در حال حاضر اخرین ورژن اتمسفره فکر نکنم لازم باشه تا شش ماه دیگه. اون موقع میام این مراحل رو میخونم و انجام میدم🌷🙏

The poet

کاربر سایت
Aug 2, 2021
66
دوستان یک کاربری با آی دی ehsan servat توی گروه های نینتندو فعال بودند و فکر میکنم هستند ولی ایدی شون عوض شده.میشه یکی بگه الان ایدی شون چیه

keristo

کاربر سایت
Aug 4, 2021
7
سلام . برای نصب بازی gta vice city مشکل دارم .....دیتا داره چه جوری نصب کنم ؟ آیکون بازی میاد و یه پیام میده عکس همه رو میفرستم راهنماییم کنید .

Attachments

• IMG_20210809_193825.jpg
    IMG_20210809_193825.jpg
    513.2 KB · مشاهده: 8
  • IMG_20210809_193909.jpg
    IMG_20210809_193909.jpg
    298.8 KB · مشاهده: 9
  • IMG_20210809_193916.jpg
    IMG_20210809_193916.jpg
    147.7 KB · مشاهده: 9

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام . برای نصب بازی gta vice city مشکل دارم .....دیتا داره چه جوری نصب کنم ؟ آیکون بازی میاد و یه پیام میده عکس همه رو میفرستم راهنماییم کنید .

سلام
شما اول بازی ورژن pc نصب کن و فولدرهایی که در عکس زیر مشخص کردم باید کپی کنی تو یه فولدر( یه فولدر درست کن اسمش بزار برای مثال gta vice city یا اسم دیگه و فرق نمیکنه)

gta_vc.jpg

یه فولدر دیگم به اسم userfiles بساز و داخل همون فولدر gta vice city بریز( این مال سیو بازی هست خودت باید بسازی و میتونی سیو بازی کامپلیت شده هم دانلود کنی بریزی داخلش و حتی سیو مد شده با جان بینهایت و غیره هم هست)

در اخر باید پک اجرایی بازی از زیر دانلود کنی و محتویاتش داخل همون پوشه gta vice city باید بریزی(پک رو اخر کار بریز بعد از اینکه اون فولدرهای اصلی ریختی) و در اخر همین فولدر به مموری در پوشه switch انتقال بده و بازی رو از قسمت برنامه ها در سوییچ بصورت فول رم باید اجرا کنی(برای حالت فول رم دکمه R بگیر و یه بازی به دلخواه همزمان اجرا کن میری قسمت برنامه ها و از قسمت گالری وارد نشی که بازی ارور میده حین اجرا)

لینک دانلود پک اجرایی gta vc

یه چند نکته هم بگم و این ورژن هنوز نسخه اولیه هست و مشکلات داره و در بازی و خصوصا حین انجام ماموریت ها ممکنه بصورت راندوم و تصادفی کرش کنه بازی و بپره بیرون و بهتره بعد از بردن هر ماموریت بازی سیو کنی یا اگه فقط قصدت گشتن تو بازی هست سیو کامپلیت شده بازی دانلود و بریزی تو پوشه userfiles
اگرم میخوای فایل nsp بازی ایکونش بیاد توی قسمت برنامه ها با یه برنامه مثل Nro2Nsp اینکار انجام بدی که لزومی هم نداره اینکار.
این بازی ورژن فارسی هم داره ولی بعضی فایلهای اجرایی اون ورژن با نسخه انگلیسی تفاوت داره و اشکالات گرافیکی ممکنه پیش بیاد ولی اگر فایلهای صوتی بازی(پوشه Audio) بریزی مشکلی نداره و بازی دوبله میشه قسمت ماموریتها.

نسخه اماده این بازی هم هست در لینک زیر ولی پک اجرایی بازی قدیمیه و میتونی اونم بگیری و فقط پک اجرایی بازی داخلش بریزی.

لینک دانلود gta vc نسخه کامل انگلیسی برای سوییچ

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: XENOS and m.d.makan

keristo

کاربر سایت
Aug 4, 2021
7
سلام
شما اول بازی ورژن pc نصب کن و فولدرهایی که در عکس زیر مشخص کردم باید کپی کنی تو یه فولدر( یه فولدر درست کن اسمش بزار برای مثال gta vice city یا اسم دیگه و فرق نمیکنه)

gta_vc.jpg

یه فولدر دیگم به اسم userfiles بساز و داخل همون فولدر gta vice city بریز( این مال سیو بازی هست خودت باید بسازی و میتونی سیو بازی کامپلیت شده هم دانلود کنی بریزی داخلش و حتی سیو مد شده با جان بینهایت و غیره هم هست)

در اخر باید پک اجرایی بازی از زیر دانلود کنی و محتویاتش داخل همون پوشه gta vice city باید بریزی(پک رو اخر کار بریز بعد از اینکه اون فولدرهای اصلی ریختی) و در اخر همین فولدر به مموری در پوشه switch انتقال بده و بازی رو از قسمت برنامه ها در سوییچ بصورت فول رم باید اجرا کنی(برای حالت فول رم دکمه R بگیر و یه بازی به دلخواه همزمان اجرا کن میری قسمت برنامه ها و از قسمت گالری وارد نشی که بازی ارور میده حین اجرا)

لینک دانلود پک اجرایی gta vc

یه چند نکته هم بگم و این ورژن هنوز نسخه اولیه هست و مشکلای داره و در بازی و خصوصا حین انجام ماموریت ها ممکنه بصورت راندوم و تصادفی کرش کنه بازی و بپره بیرون و بهتره بعد از بردن هر ماموریت بازی سیو کنی یا اگه فقط قصدت گشتن تو بازی هست سیو کامپلیت شده بازی دانلود و بریزی تو پوشه userfiles
اگرم میخوای فایل nsp بازی ایکونش بیاد توی قسمت برنامه ها با یه برنامه مثل Nro2Nsp اینکار انجام بدی که لزومی هم نداره اینکار.
این بازی ورژن فارسی هم داره ولی بعضی فایلهای اجرایی اون ورژن با نسخه انگلیسی تفاوت داره و اشکالات گرافیکی ممکنه پیش بیاد ولی اگر فایلهای صوتی بازی(پوشه Audio) بریزی مشکلی نداره و بازی دوبله میشه قسمت ماموریتها.

نسخه اماده این بازی هم هست در لینک زیر ولی پک اجرایی بازی قدیمیه و میتونی اونم بگیری و فقط پک اجرایی بازی داخلش بریزی.

لینک دانلود gta vc نسخه کامل انگلیسی برای سوییچ
داداش دمت گرم اسمتو باید بزارم دکتر سوییچ ....خیلی کارت درسته ....ایولا ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر