سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Ervin1988

کاربر سایت
Aug 18, 2021
3
سلام
من آشنایی کمی با کنسول سوییچ دارم،
یه کنسول کپی خور شده دستمه که شارژ باتریش تموم میشه دیگه روشن نمیشه و شارژ نمیگیره.
چطور میتونم بیارمش بالا که روشن بشه؟
حتی میخوام دیگه کپی خور نباشه که این مشکل حل بشه...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام
من آشنایی کمی با کنسول سوییچ دارم،
یه کنسول کپی خور شده دستمه که شارژ باتریش تموم میشه دیگه روشن نمیشه و شارژ نمیگیره.
چطور میتونم بیارمش بالا که روشن بشه؟
حتی میخوام دیگه کپی خور نباشه که این مشکل حل بشه...
سلامر
کنسول هکی که حالت AutoRCM فعاله نباید گذاشت شارش صفر بشه وگرنه این مشکل پیش میاد و راه حلش هم اینه 24 ساعت یا بیشتر بزار تو داک یا مستقیم بزن به شارژش و بعد پیلود بزن باید بالا بیاد و اگه باز شارژ کمه بزار تو شارژ و ایندفه مثل حالت معمولی سریع شارژ میشه و مشکلی نیست(نکته برای حل این مشکل عجله هم نکن 24 ساعت یا حتی بیشتر بزار تو شارژ بمونه و یه راه حل دیگم اینه اگه هنوز ذره ای شارژ مونده بزنی به کامپیوتر و پیلود بزنی و تا بالا اومد شارژر هم دم دست باشه سریع بهش وصل کنی و بزاری شارژ بشه و میتونی اول اینو تست کنی نشد همون راه اول برو و در کل مشکل شایعی هست و اینجوری که گفتم حتما درست میشه و نگران نباش)

• Like
Reactions: XENOS and Ervin1988

Ervin1988

کاربر سایت
Aug 18, 2021
3
سلامر
کنسول هکی که حالت AutoRCM فعاله نباید گذاشت شارش صفر بشه وگرنه این مشکل پیش میاد و راه حلش هم اینه 24 ساعت یا بیشتر بزار تو داک یا مستقیم بزن به شارژش و بعد پیلود بزن باید بالا بیاد و اگه باز شارژ کمه بزار تو شارژ و ایندفه مثل حالت معمولی سریع شارژ میشه و مشکلی نیست(نکته برای حل این مشکل عجله هم نکن 24 ساعت یا حتی بیشتر بزار تو شارژ بمونه و یه راه حل دیگم اینه اگه هنوز ذره ای شارژ مونده بزنی به کامپیوتر و پیلود بزنی و تا بالا اومد شارژر هم دم دست باشه سریع بهش وصل کنی و بزاری شارژ بشه و میتونی اول اینو تست کنی نشد همون راه اول برو و در کل مشکل شایعی هست و اینجوری که گفتم حتما درست میشه و نگران نباش)
ممنون از راهنمایی 🙏
فقط پیلود چجوری انجام میشه؟
من اصلن اینارو بلد نیستم ☹

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
ممنون از راهنمایی 🙏
فقط پیلود چجوری انجام میشه؟
من اصلن اینارو بلد نیستم ☹

خواهش.پست اول تابیک زیر بخون و اخرین ورژن برنامه های اون پست اموزشی هم برات میزارم چون مال اون پست قدیمی هست و کاستوم فریمورت احتمالا اتمسفر باشه و از پیلود Fusee Primary.bin جدیدترینش استفاده کن.

هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

لینک دانلود TegraRcm

لینک دانلود Fusee Primary.bin

شما میخوای اموزش کامل یه جورایی یاد بگیری باید وقت بزاری و با دقت این پست(کلیک کنید) و چند پست صحفه بعدش بخونید و جدیدترین پک هک هم اگه ساختش براتون سخته من در اموزش زیر میزارم و کافیه این پک بریزید در مموری و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک بزنید تا دستگاه بالا بیاد.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

Ervin1988

کاربر سایت
Aug 18, 2021
3
خواهش.پست اول تابیک زیر بخون و اخرین ورژن برنامه های اون پست اموزشی هم برات میزارم چون مال اون پست قدیمی هست و کاستوم فریمورت احتمالا اتمسفر باشه و از پیلود Fusee Primary.bin جدیدترینش استفاده کن.

هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

لینک دانلود TegraRcm

لینک دانلود Fusee Primary.bin

شما میخوای اموزش کامل یه جورایی یاد بگیری باید وقت بزاری و با دقت این پست(کلیک کنید) و چند پست صحفه بعدش بخونید و جدیدترین پک هک هم اگه ساختش براتون سخته من در اموزش زیر میزارم و کافیه این پک بریزید در مموری و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک بزنید تا دستگاه بالا بیاد.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
ممنون از لطفت 🙏

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سلام دوستان من تازه سفارش دادم سوییچ و قبلا نداشتم
میشه بگید ارزون ترین راه برا بازی چیه؟ بجز اینکه فیزیکی بگیرم بفروشم
هک هم نمیخوام بکنم
اکانت اشتراکی چیزی نداره؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
هک هم نمیخوام بکنم
چقدر بخش سوییچ شلوغ و فعاله دسخوش :|

• Like
Reactions: Z-fan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
هک هم نمیخوام بکنم
چقدر بخش سوییچ شلوغ و فعاله دسخوش :|

سلام
تو ضمینه انلاین من تجربه ای ندارم ولی جواب سوالتون در این پست(کلیک کنید) اخر متن هست.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سلام
تو ضمینه انلاین من تجربه ای ندارم ولی جواب سوالتون در این پست(کلیک کنید) اخر متن هست.
من سری جدید گرفتم میتونم خودم هکش کنم؟
البته اگه کسی پیداشه با هم اشتراکی بخریم که خیلی بهتره.
و اینکه در صورت هک کردن کنسول قطعا بن میشه یا میشه باز آنلاین شد و قانونی استفاده کرد.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
من سری جدید گرفتم میتونم خودم هکش کنم؟
البته اگه کسی پیداشه با هم اشتراکی بخریم که خیلی بهتره.
و اینکه در صورت هک کردن کنسول قطعا بن میشه یا میشه باز آنلاین شد و قانونی استفاده کرد.

سری جدید در حال حاضر فقط سخت افزاری و با کار گذاشتن مد چیپ داخلش قابلیت هک شدن هست و چیپش هم گیر نمیاد بخاطر دستگیری تیم سازندش و گیر هم بیاد باید کنسول بدی یه تعمیرکار برات کار بذاره و کاره هر کسی هم نیست(البته شاید در اینده یه هک نرم افزاری یا ساده بیاد که فعلا خبری نیست)

کنسولی که هک بشه تا انلاین نشی و به سرورهای نینتندو وصل نشی بن نمیشه و نباید هم با کنسول هکی انلاین بازی کرد و البته روشهایی بود برای انلاین بازی کردن با کنسول هکی ولی خیلیها بن شدن اخرش و روزی هم بخوای اورجینال بازی کنی کافیه از حالت هک درش بیاری و Autorcm خاموش و همه چیز ریست کنی بکلی و برنامه هم هست برای اینکار بعد میری اورجینال بازی میکنی و از این بابت مشکلی نیست.

در مورد اشتراکی و غیره من زیاد خبر ندارم و دوستانی اینجا هستن میتونی باهاشون مشورت کنی.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
56
سلام
راه تشخیص سوئیچ هکی و غیر هکی چیه
سال تولیدشون فرق داره یا کد خاصی دارن
چون خیلی ها آگهی میکنن میگن هکش نکردم ولی قابلیت هک شدن داره

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام
راه تشخیص سوئیچ هکی و غیر هکی چیه
سال تولیدشون فرق داره یا کد خاصی دارن
چون خیلی ها آگهی میکنن میگن هکش نکردم ولی قابلیت هک شدن داره

سلام
از طریق چک کردن سریال کنسول از سایت زیر و رنگ سبز بود حتمی هست ولی نارنجی هم بود باز امکانش هست هک بشه.

Checker - Switch Serial Number Checker (SSNC)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوستان
من يه سوويچ هكي دارم
ميخواستم اتمسفر رو آپديت كنم
یعنی قبل اپدیت همون پک اتمسفر که گذاشتم بریز داخل مموریت بعد اپدیت کن چون وقتی اتمسفرت پایین باشه و فریمور بالاتر ساپورت نکنه و اپدیت کنی مشکلاتی پیش میاد از جمله بالا نیومدن کنسول و اخرین اپدیت هم همون پست اموزشی بخونی نوشتم همون فریمور 12.1.0 هست و میشه گفت بدون هیچ مشکلی هست پس بهترین هم میتونه باشه به همین اپدیت کن و یه نکته هم بگم فایلهای هک قبلیت قبل ریختن پک من باید پاک کنی قبلش و بعد اونا بریزی و یا بکاب بگیر بریز تو کامپیوتر یا هر جای دیگه اگه لازمشون داری و فقط پوشه nintendo در مموری پاک نکنی و دست نزنی که بازیهات درون این پوشه هست.
سلام
علي جان فك كنم كنسول رو نابود كردم.
براي اپديت اومدم كنسول رو وصل كردم به pc بعد برنامه tinfoil رو باز كردم توي كنسول از اطلاعات مموري كارتم كپي گرفتم اول بعد كلا فايل ها رو پاك كردم البته به جز پوشه nintendo بعد پك شما رو كپي كردم توي مموري كارت ولي خب وسط كار قطع شد
بعدش رفتم توي البوم و كنسول يه دفعه صفحه سياه شد و پيغام faital error : failed to read BCTO from SD press power to reboot.
الانم هر چي دكمه پاور رو ميزنم كنسول اصلا هيچ صفحه اي نمياره!!!
روشن نميشه اصلا.
😭😭😭

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام
دوستان
من يه سوويچ هكي دارم
ميخواستم اتمسفر رو آپديت كنم

سلام
علي جان فك كنم كنسول رو نابود كردم.
براي اپديت اومدم كنسول رو وصل كردم به pc بعد برنامه tinfoil رو باز كردم توي كنسول از اطلاعات مموري كارتم كپي گرفتم اول بعد كلا فايل ها رو پاك كردم البته به جز پوشه nintendo بعد پك شما رو كپي كردم توي مموري كارت ولي خب وسط كار قطع شد
بعدش رفتم توي البوم و كنسول يه دفعه صفحه سياه شد و پيغام faital error : failed to read BCTO from SD press power to reboot.
الانم هر چي دكمه پاور رو ميزنم كنسول اصلا هيچ صفحه اي نمياره!!!
روشن نميشه اصلا.
😭😭😭

سلام
نگران نباش 12 ثانیه دکمه پاور بگیر تا هنگش اول برطرف بشه ولی پیلود دیگه نزن و مموری در بیار از کنسول از اول پک رو بریز با ریدر و دوباره جا بزن و پیلود بزن باید مشکل برطرف بشه.

• Like
Reactions: genaveh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر