سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان من هم بالاخره سوییچ رو گرفتم :D
بنظرتون کابل usb به type c چی بگیرم براش؟ بیشتر برای کانکت کردن به pc میخوام که بتونم روش بازی بریزم و شارژ کردن.

کابل خودش برای شارژ کردن بهترینه... چون کلا سوییچ دو تا آمپر متفاوت داره شارژر خاص و گرونی داره.
ولی برای وصل کردن به کامپیوتر، اکثر کابل های تایپ سی جواب اند. مشکلی ندارن. (هر چند اگه نخوای هک کنی، خلی وصل کردن کنسول به PC فایده ای نداره)

• Like
Reactions: worm

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
کابل خودش برای شارژ کردن بهترینه... چون کلا سوییچ دو تا آمپر متفاوت داره شارژر خاص و گرونی داره.
ولی برای وصل کردن به کامپیوتر، اکثر کابل های تایپ سی جواب اند. مشکلی ندارن. (هر چند اگه نخوای هک کنی، خلی وصل کردن کنسول به PC فایده ای نداره)
ممنون، خب من کپی خور گرفتم کلا، منتهی برای شارژ کردن یه سرچ کردم دیدم که مثنکه شارژر ایپد روش خوب جواب میده که خوشبختانه دارم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام
شاید بخوام یه سوییچ بخرم
سوالم اینه که از بچگی که میکرو داشتم دیگه از محصولات نینتندو استفاده نکردم
آیا کپی شده؟ و مثلا میشه با قیمت کمتری بازی کرد چون فکر نکنم بازی آنلاین بخصوصی داشته باشه
چند مدل داره؟
کلا پیشنهادش میکنید؟

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

• Like
Reactions: Z-fan

lord algh

کاربر سایت
Nov 16, 2015
12
سلام دوستان من میخواستم یه سوییچ دست دوم کپی خور بگیرم فقط نمیدونم چه نکاتی رو موقع تست کنسول در نظر بگیرم تا یه وقت کنسول خراب گیرم نیاد و چند تا سوال هم در باره کنسول دارم ممنون میشم جواب بدین
۱_ موقع خرید کنسول دست دوم به چه نکاتی توجه کنم و قیمت منطقیش الان چنده
۲_ حجم حافظه داخلی کنسول جدای کارت حافظه چه قدره
۳_جایی هست که سوییچ کپی خور نو بفروشن و اینکه آیا میرزه و قیمتش چنده
۴_مشکل دریفت و کلا مشکل های جوی کان خیلی خیلی منو از خرید کنسول میترسونن میخواستم بدونم قضیه چیه درست بشو هست؟
۵_توی کپی خورش برنامه ای چیزی هست مثلا ds 4 یا هر کنترلر مارک دیگه ای بهش وصل کنم
۶_ مدت استاندارد نگه داری باتری توسط نسخه های کپی خور که به خاطر قدیمی تر بودن باتری ضعیف تری دارن چه قدره و آیا قابل تعویضه
۷_ آیا کنسولش راحت خراب میشه و تعمیرکارشم خیلی کم هست یا بیش از حد تعمیرش گرون باشه ؟
۸_ یه جا خوندم کنسول سر کپی خور فیوز میسوزونه اصطلاحا این چیه خطر ناکه یا همون هنگ کردن خودمونه
۹_ آیا شما خودتون خرید کنسول رو به صورت کپی خور به صرفه میدونین و راضی هستین یا خیر
خیلی ممنون که وقت میذارید فقط ببخشید سوالا زیاد شد(:

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام دوستان من میخواستم یه سوییچ دست دوم کپی خور بگیرم فقط نمیدونم چه نکاتی رو موقع تست کنسول در نظر بگیرم تا یه وقت کنسول خراب گیرم نیاد و چند تا سوال هم در باره کنسول دارم ممنون میشم جواب بدین
۴_مشکل دریفت و کلا مشکل های جوی کان خیلی خیلی منو از خرید کنسول میترسونن میخواستم بدونم قضیه چیه درست بشو هست؟
۵_توی کپی خورش برنامه ای چیزی هست مثلا ds 4 یا هر کنترلر مارک دیگه ای بهش وصل کنم
۶_ مدت استاندارد نگه داری باتری توسط نسخه های کپی خور که به خاطر قدیمی تر بودن باتری ضعیف تری دارن چه قدره و آیا قابل تعویضه
۷_ آیا کنسولش راحت خراب میشه و تعمیرکارشم خیلی کم هست یا بیش از حد تعمیرش گرون باشه ؟
۸_ یه جا خوندم کنسول سر کپی خور فیوز میسوزونه اصطلاحا این چیه خطر ناکه یا همون هنگ کردن خودمونه
۹_ آیا شما خودتون خرید کنسول رو به صورت کپی خور به صرفه میدونین و راضی هستین یا خیر
سلام
شاید بخوام یه سوییچ بخرم
سوالم اینه که از بچگی که میکرو داشتم دیگه از محصولات نینتندو استفاده نکردم
آیا کپی شده؟ و مثلا میشه با قیمت کمتری بازی کرد چون فکر نکنم بازی آنلاین بخصوصی داشته باشه
چند مدل داره؟
کلا پیشنهادش میکنید؟

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

من اونی که سوالاش رو شماره گذاری کرده جواب میدم
امیدوارم اون یکی هم جواباشو بگیره... نگرفت سوالشو دقیق تر بپرسه باز من جوابش رو میدم

1. قیمت منطقی کنسول دست دو رو من الان دستم نیست... نو اش حول و حوش 9.5 تا 10.5 متغیره. دست دوم اگه سالم باشه چک و چونه بزنید بیشتر از 8.5 بهتون نفروشن. موقع خرید کنسول هم سه تا چیز رو مطمئن شید. اول این که کلا دستگاه تمیز باشه و پیچی چیزی کم نداشته باشه و پایه پشتش سالم باشه. از شارژ شدنش تو حالت داک و دستی هم مطمئن شید. دوم این که مطمئن شید جویکانش دریفت نداره. اگه داشت میشه بعدا تعویض کرد. فقط سعی کنید باهاش قیمت نهایی رو بیارید پایین :D. و این که فن اش سالم باشه. بعد یه ربع نیم ساعت کار کردن باهاش مشخصه که فن کار می کنه یا نه.

2. 32 گیگ. اصلا برای کسی که بخواد بازی دیجیتالی بخره کافی نیست. ولی برای کسایی که همیشه فیزیکی بازی میخرن، خیلی هم حافظه خوبیه.

3. نمیدونم دقیقش رو حقیقتا. فروشگاه دنیای نو تقریبا بهترین جاییه که من میشناسم. اونم همیشه قیمت هاش خیلی منصفانه نیست ولی جنس هاش و تحویل دهی اش خوبن

4. آره درست بشو هست. احتمالش هست اصن اتفاق هم نیفته ها. ولی کلا اگه هم افتاد راه برای درست کردنش هست (که تاپیک اش تو همین بخش هست بگردید) و اگه هم درست نشد اگه پیدا کنید جوی استیک جایگزین، عوض کردنش هم ممکنه. تو گروه های تلگرامی و اینترنت هستن که عوض کنن

5. نمیدونم

6. 2.5 الی 4 ساعت (بسته به سنگین یا سبک بودن بازی) و نه، باتری جفت کنسول ها اتفاقا یکیه. چیزی که فرق کرده گرافیک کنسول های جدیدتره که خیلی کم مصرف ترن لذا تعویض پذیر نیست این قضیه. برای کنسول های جدید باتری از اگه اشتباه نکنم 5.5 ساعت الی 9 ساعته

7. همممم... دسته هاش خیلی جون دار نیستن. ولی خود کنسول به عنوان یه وسیله دستی خیلی جون داره. در بدترین حالت ممکه فن اش خراب شه یا از کار بیفته که تعویض اش یخورده خرج داره

8. نمیدونم

9. من؟ نظر منو بخواید اگه رفیقی هست که باهاتون بازی بخره، سوییچ اورجینال بخرید جفتتون با هم اشتراکی بازی بخرید. این جوری هم نیست که صد تا بازی بخواهید بخرید. تو تخفیف ها چیزهای خوب همیشه گیرتون میاد و خب میتونید باتری بهتر داشته باشید یا مدل لایت بخرید و کلی کمتر خرج کنید. (مدل های خیلی قدیمی تر و نزدیک به لانچ نور صفحه نمایش شون هم ضعیف تره هر چند فکر نکنم اونا دیگه تو بازار باشن) اگه نه که کپی خور چون بازار تبادل اکانت و بازی های فیزیکی تو ایران تا جایی که من میدونم تقریبا وجود خارجی نداره. مگه این که کم کم واقعا بازار اوجینالش پا بگیره و ملت شروع به خرید و فروش کنن. اون اوایل که کنسول اومده بود و قیمت ها این قدره تخیلی نبود و کنسول هم کپی خور نشده بود، بازار فیزیکی واقعا فعالی داشت کنسول تو ایران. ولی خب با تغییر قیمت ها و هک شدن و این حرفا دیگه اون بازارم از بین رفت که منو به شخصه ناراحت کرد.

lord algh

کاربر سایت
Nov 16, 2015
12
من اونی که سوالاش رو شماره گذاری کرده جواب میدم
امیدوارم اون یکی هم جواباشو بگیره... نگرفت سوالشو دقیق تر بپرسه باز من جوابش رو میدم

1. قیمت منطقی کنسول دست دو رو من الان دستم نیست... نو اش حول و حوش 9.5 تا 10.5 متغیره. دست دوم اگه سالم باشه چک و چونه بزنید بیشتر از 8.5 بهتون نفروشن. موقع خرید کنسول هم سه تا چیز رو مطمئن شید. اول این که کلا دستگاه تمیز باشه و پیچی چیزی کم نداشته باشه و پایه پشتش سالم باشه. از شارژ شدنش تو حالت داک و دستی هم مطمئن شید. دوم این که مطمئن شید جویکانش دریفت نداره. اگه داشت میشه بعدا تعویض کرد. فقط سعی کنید باهاش قیمت نهایی رو بیارید پایین :D. و این که فن اش سالم باشه. بعد یه ربع نیم ساعت کار کردن باهاش مشخصه که فن کار می کنه یا نه.

2. 32 گیگ. اصلا برای کسی که بخواد بازی دیجیتالی بخره کافی نیست. ولی برای کسایی که همیشه فیزیکی بازی میخرن، خیلی هم حافظه خوبیه.

3. نمیدونم دقیقش رو حقیقتا. فروشگاه دنیای نو تقریبا بهترین جاییه که من میشناسم. اونم همیشه قیمت هاش خیلی منصفانه نیست ولی جنس هاش و تحویل دهی اش خوبن

4. آره درست بشو هست. احتمالش هست اصن اتفاق هم نیفته ها. ولی کلا اگه هم افتاد راه برای درست کردنش هست (که تاپیک اش تو همین بخش هست بگردید) و اگه هم درست نشد اگه پیدا کنید جوی استیک جایگزین، عوض کردنش هم ممکنه. تو گروه های تلگرامی و اینترنت هستن که عوض کنن

5. نمیدونم

6. 2.5 الی 4 ساعت (بسته به سنگین یا سبک بودن بازی) و نه، باتری جفت کنسول ها اتفاقا یکیه. چیزی که فرق کرده گرافیک کنسول های جدیدتره که خیلی کم مصرف ترن لذا تعویض پذیر نیست این قضیه. برای کنسول های جدید باتری از اگه اشتباه نکنم 5.5 ساعت الی 9 ساعته

7. همممم... دسته هاش خیلی جون دار نیستن. ولی خود کنسول به عنوان یه وسیله دستی خیلی جون داره. در بدترین حالت ممکه فن اش خراب شه یا از کار بیفته که تعویض اش یخورده خرج داره

8. نمیدونم

9. من؟ نظر منو بخواید اگه رفیقی هست که باهاتون بازی بخره، سوییچ اورجینال بخرید جفتتون با هم اشتراکی بازی بخرید. این جوری هم نیست که صد تا بازی بخواهید بخرید. تو تخفیف ها چیزهای خوب همیشه گیرتون میاد و خب میتونید باتری بهتر داشته باشید یا مدل لایت بخرید و کلی کمتر خرج کنید. (مدل های خیلی قدیمی تر و نزدیک به لانچ نور صفحه نمایش شون هم ضعیف تره هر چند فکر نکنم اونا دیگه تو بازار باشن) اگه نه که کپی خور چون بازار تبادل اکانت و بازی های فیزیکی تو ایران تا جایی که من میدونم تقریبا وجود خارجی نداره. مگه این که کم کم واقعا بازار اوجینالش پا بگیره و ملت شروع به خرید و فروش کنن. اون اوایل که کنسول اومده بود و قیمت ها این قدره تخیلی نبود و کنسول هم کپی خور نشده بود، بازار فیزیکی واقعا فعالی داشت کنسول تو ایران. ولی خب با تغییر قیمت ها و هک شدن و این حرفا دیگه اون بازارم از بین رفت که منو به شخصه ناراحت کرد.
خیلی ممنون(:

RooZi.BeH

کاربر سایت
May 18, 2021
21
نه به اون اصلا کاری نداره اگه تمام فایل هارو کپی کنی مشکلی نداره

مموری رو به فرمت exfat کردی؟!

و اینکه مطمئنی مموری سالمه ؟!

سلام مصطفی جان
ببخشید نبودم این دو روزه

آره داداش رم و فرمت exfat کردم نشد فرمت Fat32 کردم نشد ... با یه اپلیکیشن بکاپ گرفتم و بعد روی جدیده ریستور کردم ...
خلاصه هرکاری کردم نشد

مموری هم سالمه چون روی دوربینم هست و استفاده می کنم ولی چون روی دوربین یدونه 64 SD انداختم این و استفاده نمیکردم خواستم بزنم به نینتندو

• Like

RooZi.BeH

کاربر سایت
May 18, 2021
21

سلام
منم اون قسمتهایی که دوستان دیگه پاسخ ندادن و راهنمایی کنم خدمت شما

1. اگر خواستی کنسول کارکرده کپی خور بگیری، حتما به طرف بگو کل نرم افزارهایی که باهاش هک کرده یا باهاش کنسولش و آپ میکنه رو بهت بده چون رام های کاستوم متفاوتی هست که هرکدوم فایلهای خودش و داره (حتما هم ازش بخواه که Payload hekate رو ببره روی CFW یه قسمت داره برای چک کردن تک تک اعضا کنسول از جوی کانها گرفته تا تاچ و تک تک دکمه ها و حتی فن دستگاه)

3. سووییچ کپی خور نو نداریم ، سری جدید یا همون جعبه قرمز (اصطلاح بازاریش) به خاطر رفع باگ کارت گرافیگ تگرا انویدیا توسط کمپانی نینتندو، کپی خور نمیشن و اصطلاحا پچ شده هستن. چون میدونی! دولوپرهایی که تونستن هک کنن نینتندورو از همین باگه و حفره امنیتی کارت گرافیک استفاده کردن برای هک کردن کنسول (نسخه لایت هم که فعلا شایدم در آینده کپی خور نمیشه) و اگر نظر من و بخوای قابلیت استند شدن سووییچ بسیار بسیار جذابه (مخصوصا بازیهایی که دو نفره تا 4 نفره میشن) پس به خاطر 2 تا 3 میلیون (یا خرید کنسول کارکرده سالم) پولت و برای نسخه لایت نده
** مگر اینکه از این نوجوونهاای باشی که تنهایی حال میکنی بازی کنی و اهل چند نفره بازی کردن نیستی

4. مشکل دریفت جوی کانها رو یه تعداد از بچه های اینجا و حتی فروم های خارجی میگن به خاطره ذرات ریزه خاکه (DUST) عه ( حتی خود نینتندو هم میگه اگر خراب شد به هر علتی بفرستید تا براتون یدونه نوش و بفرستم ) و به نظر من قابل حل شده نیست
** اگر خواستی کاکرده بخری با روشی که تو بند (1) گفتم تست بگیر اگر دیدی جوی کان ها دریفت داره به طرف بگو 2 کم کن از کنسول من جوی کان اکبند بخرم، قبول هم نکرد کنسل کن معامله رو (به هیچ عنوان بیعانه نده به کسی)

5. یکسری دانگل هست تو بازار به است 8bitdo که با وصل کرده به داک کنسولت میتونی هر جوی استیکی رو بهش وصل کنی ( به نسخه لایت نمیخوره). مگر اینکه جوی استیک اصلی نینتندورو بخری که الان حدود 3 پولشه

7. من سه سال هست کنسولم و دارم ، خودم کپی خورش کردم ، بسیار هم باش بازی می کنم و یکسری از بازیهای فکریش و چندین مرتبه بازی کردم هنوز که هنوزه نه مشکل دریفت دارم نه هیچ مشکل دیگه ای و کنسولم و ببینی فکر میکنی نهایتا 6 ماهه خریدم (برمیگرده به خودت که چقدر مراقبت کنی ازش)

8. قطعا هر عملی که باعث تغییرات در نسخه های نرم افزاری یک سخت افزار بشه، ریسک داره (مخصوصا اگر اینکاره نباشی و بترسی) شما خریدی و اگر تهران بودی با من هماهنگ کن بدون هزینه ای برات نهایتا در 30 دقیقه کپی خور میکنم

9. قطعا باتوجه به اوضاع قیمت دلاری و ریالی بازار که باعث شده بازیهای فیزیکی و الکترونیکی قیمتشون به اندازه بازی های Ps5 بالا بره، خرید نسخه کپی خور منطقی تر هست. اما اگر توی کشور دیگه ای بودیم و پشتیبانی خود نینتندورو داشتیم و قیمت بازیها اندازه قیمت یه سوپر مارکت رفتن بود، قطعا خرید بازیهای اصلی و نسخه اصلی نرم افزار کنسول به صرفه تر بود.
** کنسول کپی خور بگیری یا کپی خور بکنی به حدود 2500 بازی رایگان ( یه چیزی تو مایه های 1 ترا حجم بازی) دسترسی پیدا میکنی ;)) اینم گفتم که وسوسه بشی

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام
منم اون قسمتهایی که دوستان دیگه پاسخ ندادن و راهنمایی کنم خدمت شما

1. اگر خواستی کنسول کارکرده کپی خور بگیری، حتما به طرف بگو کل نرم افزارهایی که باهاش هک کرده یا باهاش کنسولش و آپ میکنه رو بهت بده چون رام های کاستوم متفاوتی هست که هرکدوم فایلهای خودش و داره (حتما هم ازش بخواه که Payload hekate رو ببره روی CFW یه قسمت داره برای چک کردن تک تک اعضا کنسول از جوی کانها گرفته تا تاچ و تک تک دکمه ها و حتی فن دستگاه)

3. سووییچ کپی خور نو نداریم ، سری جدید یا همون جعبه قرمز (اصطلاح بازاریش) به خاطر رفع باگ کارت گرافیگ تگرا انویدیا توسط کمپانی نینتندو، کپی خور نمیشن و اصطلاحا پچ شده هستن. چون میدونی! دولوپرهایی که تونستن هک کنن نینتندورو از همین باگه و حفره امنیتی کارت گرافیک استفاده کردن برای هک کردن کنسول (نسخه لایت هم که فعلا شایدم در آینده کپی خور نمیشه) و اگر نظر من و بخوای قابلیت استند شدن سووییچ بسیار بسیار جذابه (مخصوصا بازیهایی که دو نفره تا 4 نفره میشن) پس به خاطر 2 تا 3 میلیون (یا خرید کنسول کارکرده سالم) پولت و برای نسخه لایت نده
** مگر اینکه از این نوجوونهاای باشی که تنهایی حال میکنی بازی کنی و اهل چند نفره بازی کردن نیستی

4. مشکل دریفت جوی کانها رو یه تعداد از بچه های اینجا و حتی فروم های خارجی میگن به خاطره ذرات ریزه خاکه (DUST) عه ( حتی خود نینتندو هم میگه اگر خراب شد به هر علتی بفرستید تا براتون یدونه نوش و بفرستم ) و به نظر من قابل حل شده نیست
** اگر خواستی کاکرده بخری با روشی که تو بند (1) گفتم تست بگیر اگر دیدی جوی کان ها دریفت داره به طرف بگو 2 کم کن از کنسول من جوی کان اکبند بخرم، قبول هم نکرد کنسل کن معامله رو (به هیچ عنوان بیعانه نده به کسی)

5. یکسری دانگل هست تو بازار به است 8bitdo که با وصل کرده به داک کنسولت میتونی هر جوی استیکی رو بهش وصل کنی ( به نسخه لایت نمیخوره). مگر اینکه جوی استیک اصلی نینتندورو بخری که الان حدود 3 پولشه

7. من سه سال هست کنسولم و دارم ، خودم کپی خورش کردم ، بسیار هم باش بازی می کنم و یکسری از بازیهای فکریش و چندین مرتبه بازی کردم هنوز که هنوزه نه مشکل دریفت دارم نه هیچ مشکل دیگه ای و کنسولم و ببینی فکر میکنی نهایتا 6 ماهه خریدم (برمیگرده به خودت که چقدر مراقبت کنی ازش)

8. قطعا هر عملی که باعث تغییرات در نسخه های نرم افزاری یک سخت افزار بشه، ریسک داره (مخصوصا اگر اینکاره نباشی و بترسی) شما خریدی و اگر تهران بودی با من هماهنگ کن بدون هزینه ای برات نهایتا در 30 دقیقه کپی خور میکنم

9. قطعا باتوجه به اوضاع قیمت دلاری و ریالی بازار که باعث شده بازیهای فیزیکی و الکترونیکی قیمتشون به اندازه بازی های Ps5 بالا بره، خرید نسخه کپی خور منطقی تر هست. اما اگر توی کشور دیگه ای بودیم و پشتیبانی خود نینتندورو داشتیم و قیمت بازیها اندازه قیمت یه سوپر مارکت رفتن بود، قطعا خرید بازیهای اصلی و نسخه اصلی نرم افزار کنسول به صرفه تر بود.
** کنسول کپی خور بگیری یا کپی خور بکنی به حدود 2500 بازی رایگان ( یه چیزی تو مایه های 1 ترا حجم بازی) دسترسی پیدا میکنی ;)) اینم گفتم که وسوسه بشی
خوشحالم که هنوز هستن کسانی که پول براشون اهمیت نداره هر آدمی میبینه اینجوری صادقانه حرف زدن و بی منت بودن رو لذت میبره آفرین بهت

Mostafa.m.m

کاربر سایت
Feb 29, 2020
95
نام
Mostafa
سلام مصطفی جان
ببخشید نبودم این دو روزه

آره داداش رم و فرمت exfat کردم نشد فرمت Fat32 کردم نشد ... با یه اپلیکیشن بکاپ گرفتم و بعد روی جدیده ریستور کردم ...
خلاصه هرکاری کردم نشد

مموری هم سالمه چون روی دوربینم هست و استفاده می کنم ولی چون روی دوربین یدونه 64 SD انداختم این و استفاده نمیکردم خواستم بزنم به نینتندو
سلام عزیز
شرمنده منم درگیر بودم تا الان نرسیدم جواب بدم

احتمالا مموریت برای سوییچ مناسب نیست !

مموری کلاس ۱۰ u3 برای سوییچ مناسب هست (البته مموری های hp هستن که کلن برای سوییچن و لوگو سوییچ روشونه اونا بتونی تهیه کنی عالین ولی قیمتشون بالاس)

اگه بازم نشد که دیگه کنسول با مموری جدید کپی خور کن چاره ای نیست (البته می خوای بازم از علی آقا یه سوالی بکن)

آخرین ویرایش:

Mostafa.m.m

کاربر سایت
Feb 29, 2020
95
نام
Mostafa
سوییچ نسخه قدیمی(v1) در حد نو یا حتی نو میتونید از سایت های خارجی گیر بیارید و با ایگرد سفارش بزنید .(و کپی خور کنید)
یا حتی میتونید سری جدید بخرید و بعد مود چیپ sx core رو سفارش بدید و نصب کنید ولی کمی هزینه بره که اگه می خواید باید دست به جیب بشین(x_x)
(نسخه قدیمی(v1) های پچ شده هم با مود چیپ قابل کپی خور شدن هستن!)

درکل ارزش داره با توجه به تغییرات نسخه جدید (v2)

آخرین ویرایش:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
درود
دوستان سوئیچ بنده وقتی جوی کان ها رو روی خود کنسول میزارم بعضی وقتها ارتباط جویکان ها قطع میشه با کنسول و پیغام میده که R+L رو نگهدارید تا جویکان ها متصل بشن.
ولی حب وقتی جویکان رو جدا میکنم از کنسول و بازی میکنم مشکلی نیست!
کسی این مشکل رو داشته ؟ پیشنهادتون چی هست ؟

arash313

عضو جدید
Jun 4, 2021
2
سلام خدمت همگی و سایت خوبتون
من یه مشکلی توی اجرای بازی مورتال کمبت 11 روی نینتندو سوییچ دارم و اینکه توی بازی اولش داره ابدیت رو چک میکنه و دیگه جلوتر نمیره . آموزش برنامه dev menu رو هم خوندم اما فایل نصب این برنامه وجود نداره .... میشه راهنماییم کنید . ممنون میشم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام خدمت همگی و سایت خوبتون
من یه مشکلی توی اجرای بازی مورتال کمبت 11 روی نینتندو سوییچ دارم و اینکه توی بازی اولش داره ابدیت رو چک میکنه و دیگه جلوتر نمیره . آموزش برنامه dev menu رو هم خوندم اما فایل نصب این برنامه وجود نداره .... میشه راهنماییم کنید . ممنون میشم

سلام.
در مورد مورتال 11 قبلا هم گفتم باید به غیر از لینک اکانت کردن باید بطور کاذب نت وصل باشه و یا 90dns روی اون نتی که استفاده میکنید ست باشه و بعد نت وصل میکنید و وارد بازی میشید و اون مرحله که میرسه یه ارور میده و یکم طول میکشه ولی رد میکنه اخر و نت بطور کاذب یعنی مثلا اگه مودم خونگی هست سیم تلفن بکشی یا از طریق تنظیمات مودم فقط نت رو قطع کنی یا اگه گوشی هست فقط هات اسپات خالی بدون روشن کردن دیتا وصل بشی و شما همون 90dns ست کنی روی نت مورد استفادت کافیه و دیگه سرورهای نینتندو وصل نمیشه و دو اموزش زیر باید انجام بدی در کل.

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت

یه کارم دیگم هست اپدیت 1.03 قدیمی نصب کنی اون دیگه چیزی نمیخواد و فقط باید ورژن اپدیت ریست بشه چون اپدیت بالاتر نصب بوده که قدیم با devmenu اینکار میشد ولی الان با برنامه dbi انجام میشه که تو همون اموزش dev menu اونم گذاشتم.

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دوستان سوییچ من از دیشب فقط وقتی که دی ان اس زیر رو میزنم به اینترنت وصل میشه. رو دی ان اس اتوماتیک همیشه به مودم وصل میشه ولی سر وصل شدن به اینترنت ارور تایم اوت میده.
1.1.1.1
1.0.0.1
با سه تا اینترنت مختلف امتحان کردم و وضعیت همین بود، پس مشکل از مودم و اینترنتای من نیست. همه سوییچا با نت ایران مشکل پیدا کردن یا مال من یه جوری داغون شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر