سریال The Last of Us

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,573
نام
سپهر
زیاد درگیر اون امتیاز IMDb نشین! :D قسمت مربوط به Left Behind که پخش بشه، یه عده چنان جهاد اکبر می‌کنن که بعید نیست میانگین (که فعلاً ۹.۶ هست) تا ۷ هم پایین بیاد! :D

بخش TV IMDB رو قبول دارم؛ واقعا در امتیازدهی اپیزودیک سریال‌ها منطقی عمل می‌کنه؛ همه اون اپیزود تاپ‌هایی که دیده‌ام، نمرات بالایی گرفتند.
قسمت اولو ندیدم اما هنوز فاز دوستانی که بعد یک اپیزود میرن به کل سریال نمره میدنو درک نکردم حالا میخواد 10 باشه یا 1.
هر اپیزود صفحه جداگونه خودشو داره وقتی با چند قسمت اول به کل سریال نمره میدی گند میزنی تو نمره واقعیش! تاحالا خیلی پیش اومده یک سریال معروف 2-3 اپیزود اولش قوی نیست بعد که اوج میگیره قوی میشه اما چون چندین هزار نفر ریختن همون اول بهش نمره پایین دادن چند ماه طول میکشه برسه به اون نمره ای که حقش هست.

کلا هرچیزی که فن‌های BB/BCS احساس خطر کنند، گازنبری آن سریال رقیب را مورد عنایت قرار می‌دن. بالعکس، من از این آزادی اختیار IMDB خوشم میاد. نمی‌دونم چنین آزادی رو Letterboxd داره یا نه! حملات گازنبری اون‌ها ریت Chernobyl و GOT رو کشید پایین! در مورد مثال هم سریال Watchmen له شد توسط فن‌های کمیک و اسنایدر تو IMDB ولی وقتی اپیزود A God walks in the Bar اومد، رای‌های مثبت بازگردانده شد.

• Like
Reactions: Dinosaur

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,875
نام
مهراد
خب زیرنویس هم با اینکه از صبح درگیرش بودم ترجمه شد و تا الان سه بار قسمت اول دیدم پنج بار هم متنشو خوندم :D

اگه هنوز شروع نکردید به تماشای سریال، امیدوارم از تماشاش با زیرنویس اختصاصی من برای انجمن بازی سنتر لذت ببرید. (و هر هفته هم منتظر ترجمه قسمت جدید باشید)

Subscene - The Last of Us - First Season Farsi/Persian subtitle

@.Amirone
ممنون میشم زیرنویس به پست اول اضافه کنی

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
به نیم ساعت اول ۹ میدم به کل اپیزود ۷. نیم ساعت اول دقیقا همون استرس اول خود بازی رو بهم داد. خوب ساختن احتمالا تا اخر فصل سریال پر و پیمونی بشه که این همه ازش تعریف شده‌.بیشتر از همه منتظر اپیزود دومم که انگار خود دراکمن کارگردانی کرده.

• Like
Reactions: GUѦRDiAN

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تاریخ انتشار اپیزودهای سیزن اول

• Episode 1 - January 16
• Episode 2 - January 23
• Episode 3 - January 30
• Episode 4 - February 6
• Episode 5 - February 13
• Episode 6 - February 20
• Episode 7 - February 27
• Episode 8 - March 6
• Episode 9 - March 13

Los Galacticos

💥Hala Madrid💥
Gold User
Feb 4, 2020
1,137
قسمت اول رو دیدم. ای کاش برای شخصیت جول و الی بازیگرای دیگه ای انتخاب میکردن. شدیدا تو ذوق میزنن این دوتا. مخصوصا شخصیت جول. ای کاش برای شخصیت جول از تروی بیکر یا نیکولای کاستر والدو استفاده میکردن و برای الی هم فقط و فقط باید از الن پیج استفاده میکردن تا حس بازی رو به طور کامل القا کنه.

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
بهتره برای فصل دوم که الی بزرگ میشه از یه بازیگر دیگه استفاده کنن . یه سریال با این بودجه میسازن و بازیگرای در حد لیگ بنگلادش میزارن توش

Attachments

• photo_2022-07-31_20-24-34.jpg
    photo_2022-07-31_20-24-34.jpg
    64 KB · مشاهده: 48
  • Like
Reactions: sam and db07

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
قسمت اول رو دیدم. ای کاش برای شخصیت جول و الی بازیگرای دیگه ای انتخاب میکردن. شدیدا تو ذوق میزنن این دوتا. مخصوصا شخصیت جول. ای کاش برای شخصیت جول از تروی بیکر یا نیکولای کاستر والدو استفاده میکردن و برای الی هم فقط و فقط باید از الن پیج استفاده میکردن تا حس بازی رو به طور کامل القا کنه.
داش الن پیج دیگه الان پسر شده :D

1673939618797.png

ولی قبول دارم این دختره نصف لذت سریال به فنا داده. اصلا باحالحال نکردم

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,767
نام
محمد امین
جدی یعنی با نقش جول ام مشکل دارید ؟ اصلا اونجا که سارا مرد یه کاری کرد مو به تنم سیخ شد
دیگه شما حس میکنم خیلی تعصبی دارید نگاه میکنید
یکم شل کنید لذت ببرید همش یه سریال دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر