سریال The Last of Us

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
تبریک به دوستان
امیدوارم این سریال بعد اتفاقات قسمت اول Last of us داستان خودش رو از بازی جدا کنه
اینطوری هم جذاب تر میشه و واسه ما تکراری نیست
این سریال پتانسیل این رو داره از لحاظ داستانی حتی از بازی هم بهتر بشه
تایید شد سریال فصل اول داستان قسمت اول و فصل دوم داستان قسمت دوم بازی رو دنبال میکنه و قرار نیست جلو بزنه از بازی ها...

---

بلاخره ثابت شد که ساخت سریال از روی بازی میتونه به همون اندازه بی نقص باشه و این کار هم فقط از تیم ناتی داگ + HBO + سونی بر میومد :)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خیلیا گفتن با بهترین اقتباس تاریخ از بازیها سر و کار داریم! حتی منم انتظارش رو نداشتم...
من زیاد به این سایت های نقد فیلم و سریال اعتماد ندارم ولی دیدم چندتا از اهالی صنعت گیم هم تونستن سریال رو ببینن و خیلی ازش تعریف کردن.
کلا دوران جالبیه...الان هر بازی بزرگی که تجربه کنیم می‌تونیم انتظار داشته باشیم که فیلم و سریال هم براش ساخته بشه و اگه معمولا همچین کیفیتی داشته باشن و وضعیتی مثل سریال Resident Evil یا Halo پیش نیاد، خیلی میتونه توی محبوبیت IP و به یاد موندنی شدنش کمک کنه...مخصوصا برای اونایی که دارن توی این نسل بزرگ میشن و در کنار بازیاشون، فیلم و سریال های پرخرجی از بازیها رو هم میتونن تجربه کنن...این واسه دوران بچگی ما یه رویا بود، اون موقع معمولا برعکسش رو داشتیم و اکثرا یه بازی درپیت در کنار فیلمهای بزرگ منتشر میکردن!

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
این IP چیه که لامصب هم تو صنعت بازی یکه تازی میکنه و هم سریال تلویزیونیش اینجوری میشه بهترین اقتباسی که تا حالا از بازی ساخته شده! فردا روزی پارت سوم قراره چه غوغایی به پا کنه تماشاییه قطعا!
به شدت منتظر هنرنمایی پدرو پاسکال هستم. هیچوقت اونطوری که باید دیده نشد و هنرنمایی هاش جایزه ای براش به همراه نداشت.امیدوارم سریال tlou بتونه براش جبران کنه.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
بعید نیست که سونی و نوتی داگ از چهره جول و الی تو سریال (پاسکال و رمزی) برای بازسازی لست دو برای ps5 استفاده کنه برای درک عمیق تر سریال. با توجه به شایعاتی که منتشر شده last of us part 2 برای ps5 در حال بازسازی هست ( نه در حد لست یک ریمیک) . مثل لست یک ریمیک که شایعات ساختش قوی بود و بالاخره تایید شد و منتشر شد. و ای کاش مثل نتفلیکش یک دفعه قسمت ها رو بیرون میدادن .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
بعید نیست که سونی و نوتی داگ از چهره جول و الی تو سریال (پاسکال و رمزی) برای بازسازی لست دو برای ps5 استفاده کنه برای درک عمیق تر سریال. با توجه به شایعاتی که منتشر شده last of us part 2 برای ps5 در حال بازسازی هست ( نه در حد لست یک ریمیک) . مثل لست یک ریمیک که شایعات ساختش قوی بود و بالاخره تایید شد و منتشر شد. و ای کاش مثل نتفلیکش یک دفعه قسمت ها رو بیرون میدادن .
نههههههههههههههههههههههههههههه. یعنی گند بزنن به قیافه الی؟ برم دو رکت نماز وحشت بخونم بیام
منی ک بخاطر این بازی PS4 گرفتم و الان منتظرم بیاد روی PC بزنم و خیلی منتظر سریالش بودم این دختره یکاری کرده ک اصلا بی تفاوت شدم
دیگ حداقل بازی رو گند نزنه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
تایید شد سریال فصل اول داستان قسمت اول و فصل دوم داستان قسمت دوم بازی رو دنبال میکنه و قرار نیست جلو بزنه از بازی ها...
من آخرین چیزی که خوندم این بود که گفتن هر چند فصل لازم باشه برای پوشش داستان بازی می سازیم.
اما خود Druckmann تایید کرد که سریال TLOU هیچ چیزی به جز داستان بازی رو بازگویی نمی کنه.
یعنی کلا سریال به صورت صد در صدی داستان بازی رو بازگو می کنه.

خود من فکر می کردم اگر سریال بگیره شاید حالت اقتباسی از رو بازی برن جلو یا یک داستانی بین نسخه 1 و 2 در فصل های بعدی تعریف کنن که گویا خبری نیست.

----
این Craig Mazin خوب از کمدی مزخرف نوشتن خودش رو کشید بالا.
رسما با کارگردانی و نویسندگی Chernobyl از این رو به اون رو شد.
نویسنده Borderlands هم هست.

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من آخرین چیزی که خوندم این بود که گفتن هر چند فصل لازم باشه برای پوشش داستان بازی می سازیم.
اما خود Druckmann تایید کرد که سریال TLOU هیچ چیزی به جز داستان بازی رو بازگویی نمی کنه.
یعنی کلا سریال به صورت صد در صدی داستان بازی رو بازگو می کنه.

خود من فکر می کردم اگر سریال بگیره شاید حالت اقتباسی از رو بازی برن جلو یا یک داستانی بین نسخه 1 و 2 در فصل های بعدی تعریف کنن که گویا خبری نیست.

----
این Craig Mazin خوب از کمدی مزخرف نوشتن خودش رو کشید بالا.
رسما با کارگردانی و نویسندگی Chernobyl از این رو به اون رو شد.
نویسنده Borderlands هم هست.
البته صددرصد فقط داستان بازی نیست ها. یه بخشی از فصل اول به داستان مادر الی اختصاص داده شده و ما می‌بینیمش در صورتی که تو بازی نبود. یه بار هم گفتن چیزایی که خیلی دوس داشتن تو بازی باشه ولی مجبور شدن حذف کنن رو میارن توی سریال.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اینا اگه میخواستن اینکار رو بکنن برای تلو ریمیک اینکار رو میکردن نه نسخه 2.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر