سریال The Last of Us

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
رسما اعلام شد پخش سریال THE LAST OF US اوایل 2023 (زمستان امسال) آغاز خواهد شد!

کیس بلوز مدیر نظارت بر محتوای HBO این خبر را اعلام کرد، ایشان در ادامه گفته بعد از اینکه دیروز این شبکه 140 نامزدی در مراسم EMMY امسال بدست آورده ، HBO و HBOMax سخت تر از گذشته بر روی محتوا های خود کار میکنند.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
نظر بلا رمزی بازیگر نقش الی درباره سریال:

فکر می کنـم مـردم عاشـق سـریال خواهند شد. البته که می دونم افرادی بودن کـه در ایـن بـاره نگرانی هایی داشتن. وقتی چیزی برای شما به عنوان بیننـده - به عنوان گیمـر - انقـدر ارزشـمنده طبیعیه که درباره اقتباسش نگران باشید. امـا صادقانه بگم ، فکر می کـنـم مـردم قـراره عاشقشـن بشـن.

سریال تـا حـد خیلـی زیـادی ضربآهنگ احساسـی بـازی رو دنبـال میکنه و بـه بـازی وفاداره و براش ارزش قائل می شـه. و ایـن سریال جان تازه ای به بازی می بخشه.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
به نظر من نقش جول خیلی خوب درومده ولی سنگینی اون سکانس اصا درنیومده و شاید توی تیزر اینطوریه. باید منتظر یه تریلر کامل رسمی باشیم. نباید اصا اون سکانس رو نشون میدادن اینقدر زود.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من انتظارم زیادی نداشتم و همین چند لحظه که نشون دادن برام خیلی جذاب بود مخصوصا جول که دیگه مطمئن شدم خوب از آب دراومده.
بعید میدونم لحظاتی که توی بازی داشتیم رو بتونن به خفنیت خود بازی دربیارن ولی حالا که تو سریال فرصت بیشتری واسه پرداخت به شخصیت‌ها هست، من بیشتر از هر چیزی منتظر اینم که لحظات جدیدی رو تو سریال ببینیم که تو بازی نداشتیم.

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سریال از همه ابعاد بنظر خوب میاد فقط چرا من نمیتونم با صورت این دختره بلا رمزی ارتباط برقرار کنم؟ حس میکنم اون شوخی هایی که الی با جوئل میکرد یا اون جاه طلبی هایی که توی نسخه دوم بازی ازش دیدیدم رو این بازیگر هیچ جوره نمیتونه انجام بده و حتی حدس میزنم با رانت و پارتی بازی این نقش رو گرفته؟ : )))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر