سریال The Last of Us

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من حقیقتش اصلا خوشبین نیستم به این سریال.
لست او عاس جز بهترین تجربیات زندگیم (نه فقط گیم) بوده.
سریال و فیلم رو عموما برای مخاطب عام میسازن و گیمرها هیچ وقت توی ساخت فیلم و سریال جامعه ی هدف نیستن (یعنی اصلا جلب رضایت اونا مهم نیست) و ابعاد مادی فقط براشون مهمه.
نمونه هاش تو هیتمن، انچارتد و حتی به نظرم ویچر دیده میشه.

من به عنوان یه گیمر با اون صحنه هایی که جوئل یه تیکه چوب میاورد و الی روش میشست و یه تیکه به جوئل مینداخت زندگی کردم و معمولا کارگردانا چنین صحنه هایی براشون ارزش ساختن نداره و ترجیح میدن صحنه هایی بسازن که هر مخاطبی ببینه و لذت ببره. واسه همینه همیشه فیلم ها و سریالهای بر اساس گیم افتضاح میشه.

البته نمیخام بدبینی کنم و انرژی منفی بدم ولی امیدوارم سریال خوبی بشه

• Like
Reactions: Gotham Knight

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
ینی نابود کردن با این انتخاباشون!! اون از الی که هیچ شباهتی نداره، اینم از ابی که زشت ترین قیافه رو داشت براش خوشکل ترین بازیگر اوردن :|

ادیت: میگن مثکه فیک بوده، آقا رعایت کنید هرچی میبینید نذارید فوری :D

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من حقیقتش اصلا خوشبین نیستم به این سریال.
لست او عاس جز بهترین تجربیات زندگیم (نه فقط گیم) بوده.
سریال و فیلم رو عموما برای مخاطب عام میسازن و گیمرها هیچ وقت توی ساخت فیلم و سریال جامعه ی هدف نیستن (یعنی اصلا جلب رضایت اونا مهم نیست) و ابعاد مادی فقط براشون مهمه.
نمونه هاش تو هیتمن، انچارتد و حتی به نظرم ویچر دیده میشه.

من به عنوان یه گیمر با اون صحنه هایی که جوئل یه تیکه چوب میاورد و الی روش میشست و یه تیکه به جوئل مینداخت زندگی کردم و معمولا کارگردانا چنین صحنه هایی براشون ارزش ساختن نداره و ترجیح میدن صحنه هایی بسازن که هر مخاطبی ببینه و لذت ببره. واسه همینه همیشه فیلم ها و سریالهای بر اساس گیم افتضاح میشه.

البته نمیخام بدبینی کنم و انرژی منفی بدم ولی امیدوارم سریال خوبی بشه
پدرو پاسکال، بازیگر نقش جول تو سریال The Last of Us گفت که این اقتباس به موارد مهم بازی‌ها احترام می‌ذاره و تجربه‌ی خاص ارائه‌شده تو این آثار ناتی‌داگ رو حفظ می‌کنه. ولی شامل لحظات غیرمنتظره هم می‌شه.

اون توضیح داد: «سریال تو دست آدمای درستیه که عاشق لست آو آس هستن. خب نیل [دراکمن] که مشخصه عاشقشه چون بازی رو ساخته. کریگ هم خیلی دوستش داره. این سریال واقعا واسه کسایی ساخته شده که عاشق بازین».

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
o040987_.jpg

تصویر جدیدی از سریال The last of us که مشخصه چقدر به جزئیات توجه دارن 😍

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
سریال The Last of Us احتمالا حاوی فلش بک هایی است که در بازی وجود نداشتند و برای اولین بار در این سریال نمایش داده می شوند و آنا، مادر الی نیز ممکن است در این سریال حضور داشته باشد

503D4052-D86F-4BC4-A002-3AE953F78628.jpeg

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
UP

به گفته ی Kantemir Balagov (یکی از کارگردانان سریال) این سریال در اوایل سال 2023 نمایش داده خواهد شد!

"بازی The Last of Us جایگاه ویژه ای در قلب من دارد، بنابراین این پروژه برای من مهم بود و اولین تجربه سریالی من بود
هنوز در حال فیلمبرداری است. باید اوایل سال آینده منتشر شود"

According to Kantemir Balagov, TLOU will premiere early 2023​

The Last of Us game has a special place in my heart, so this project was important to me, and it was my first series experience

is still filming. should be released early next year​

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
photo_2022-05-30_14-32-45_t9g1.jpg

ساخت اعضای مصنوعی کلیکرهای ترسناک سریال The Last of Us توسط بری گور، برنده جایزه امی

بری گور که روی سریال Stranger Things، سریال Game of Thrones و فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness کار کرده، شخصی است که کلیکرها، رانرها و استاکرها را از بازی The Last of Us با ساخت اعضای مصنوعی به‌خصوص، به سریال The Last of Us می‌آورد.

فیلم‌برداری فصل اول سریال لست آو آس به زودی به اتمام می‌رسد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
تروی بیکر و اشلی جانسون از بازیگران سریال The Last of Us هستند.

نیل دراکمن کارگردان دو اپیزود از سریال The Last Of Us شبکه HBO اعلام کرد این دو بازیگر محبوب که به ترتیب نقش جول میلر و الی را در سری بازی The Last of Us اجرا کرده اند، در سریال The Last of Us نیز حضور دارند.

نیل دراکمن همچنین اعلام کرد که فیلم‌ برداری فصل اول سریال The Last of Us فردا به اتمام می‌رسد. او گفت این اقتباس شدیدا به بازی The Last of Us وفادار است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر