سریال The Last of Us

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بالاخره تیزر دیدم نه خوب بود نه بد
HBO سریال بد نمیسازه. داستان و جلوه های ویژه میدونیم ک خوبن.
ولی هنوزم این دختره نچسبه :D فکر کنم شخصا به لذت بردن من توی سریال ضربه شدیدی بزنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
photo_2022-11-03_00-31-29-jpg.276045

پوستر رسمی سریال که به صورت مشترک از سمت سونی، ناتی داگ و HBO منتشر شده

پ.ن: واقعا زیباست

• Like
  • Cool
Reactions: bezad and Taha75

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
منم الان بازیگر کاراکتر الی رو دیدم 🤣
اصلا محاله از یه ویدئو گیم محبوب، اقتباس فیلم و سریال بگیری و نتیجه خوب در بیاد! (حالا بر عکسش نه!)
از رزیدنت ایول بگیر تا اسسین کرید و آنچارتد و ویچر و هیلو و تومب ریدر و ... همه Fail
ولی خب بسوزه پدر طمع و میل زیاد به شیر دوشی که الان بیش از یک دهه اس گریبان صنعت سرگرمی رو گرفته

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
میخواستم بزارمش که دوستمون گذاشت

شدیدا منتظر سریالم و کاری ندارم به بازیگر الی و ... چون میدونم داستان سریال و جلوه های ویژه ش تایید شده س پس حتما میتونه محصول خوبی باشه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینم از نام سه اپیزود اول سریال🧐

اپیزود 1 -> When You're Lost in the Darkness
تاریخ پخش : 25 دی

اپیزود 2 -> Cordyceps Ordo Seclorum
تاریخ پخش : 2 بهمن

اپیزود 3 -> Long Long Time
تاریخ پخش : 9 بهمن

پ.ن: هایپیم😎
@.Amirone
به پست اول میتونی اضافه اش کنی

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من و مهدی عزیز (@mahdi-xbox ) تصمیم گرفتیم تا فصل اول سریال رو زیرنویس کنیم و یک خاطره از بازیسنتر در زمینه ترجمه سریال های پلی استیشن پروداکشن در وب سایت ساب سین از خودمون به جا بزاریم. البته اگر قصد دارید همون روز پخش سریال رو تماشا کنید، باید کمی صبر کنید چون بعید میدونم ما به سرعت مترجم های حرفه ای برسیم اما پیشنهاد میکنیم برای حمایت از ما این کار رو بکنید و خودم به شخصه به عنوان کسی که با بازی های پلی استیشن بزرگ شده، سعی می کنم توی ترجمه ای که انجام میدم، بازتابی از این قضیه رو حتما به نمایش بزارم و اگر این پروژه خوب پیش بره، حتما تمامی عناوینی که از پلی استیشن پروداکشن منتشر میشن رو به اسم بازی سنتر ترجمه خواهم کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر