سریال Stranger Things [اسپویل تا آخرین اپیزود آزاد می باشد]

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
چقدر عالی بود این فصل.

همون طور که بچه ها گفتن اولش خیلی دل و دماغ دیدن نداشتم اما با گذشت یه اپیزود میخکوب شدم و دیگه نتونستم ولش کنم.

تنها بخشی که ضعیفه، خط داستانی هاپر و بخش روسیه هست به نظرم.

هر چقدر Ozark فصل آخر خراب کرد، BCS و ST عوضش جبران کردن!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
چقدر عالی بود این فصل.

همون طور که بچه ها گفتن اولش خیلی دل و دماغ دیدن نداشتم اما با گذشت یه اپیزود میخکوب شدم و دیگه نتونستم ولش کنم.

تنها بخشی که ضعیفه، خط داستانی هاپر و بخش روسیه هست به نظرم.

هر چقدر Ozark فصل آخر خراب کرد، BCS و ST عوضش جبران کردن!

BCS و ST هنوز تموم نشدند؛ لقمه حساس ST همین دو قسمتش هست که دو هفته دیگه میاد. Ozark نیم فصل اول فصل چهارم عالی بود ولی نیم فصل دوم و اندینگش نه!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
موقعی که اومدم سراغ فصل 4 خیلی انتظاری ازش نداشتم با توجه اینکه با فصل 3 خیلی حال نکردم و گفتم نتفلیکس باز داره مثل بعضی پروژه های دیگه اش فقط کشش میده....اما واقعاً پرام ریخت، تا الان 7 تا اپیزود 1 ساعت و خرده ای جذاب؛ بگم از فصل 1 بیشتر باهاش حال کردم بیراه نگفتم :D بخصوص اپیزود 4 و 7 با اینکه تا حدودی قابل پیش بینی بود ولی میخکوب کننده بود!

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
سر در تاپیک نوشته شده اسپویل تا آخرین قسمت آزاده، ولی من باز تو اسپویلر میذارم. :D

آقا خداوکیلی من همزمان چهار دست و پام بشکنه، فلج بشم، کور هم بشم، یه دقیقه هم بمیرم، بعد با همه این اوصاف یه فرد محترم بیاد منو احیا کنه که مثلا نجاتم داده باشه، تا آخر عمرم نمیبخشمش. :D باو لامصبا میذاشتین این مکس بدبخت بمیره دیگه. :(

ولی واقعا فصل محشری بود. شاید حتی بهترین فصل سریال.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر