سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,196
نام
ماکان
اتفاقا بنظرم دنریس زود تر عمل کنه و جانو بکشه :D الان بزرگترین تهدید برای سلطنت دنریس جان هست و بنظرت کسی که کل شهرو به آتیش کشید از جون یه نفر میگذره؟
فقط این آریا بد کینه‌ای از دنریس گرفته اما فکر نکنم بتونه دنریس رو بکشه( اگه نایت گینگ رو نمیکشت احتمالش بود)

GoT توسط عالیجنابات D&D تبدیل شده به فیلم هندی. مطمعن باش چنین فرصت نابی رو به هیچ عنوان از دست نمیدن. البته شاید در مجموع جفتشون هم بمیرن. شایدم تو راست بگی اول دنریس جان اسنو رو بکشه بعد سانسا دنریس رو. ولی نظر من اینه که جان اسنو میزنه دنریس رو میکشه تا ریدمان به سرانجام برسه. کلا وقتی نمیدونی باید یه داستان رو چطور تموم کنی کشتن شخصیت ها بهترین کاره.

جناب مارتین هم گویا از دیدن سریال پشماش ریخته و گفته موندم چطوری این پایان شر و ور رو ساختن! البته دقیقا همچین حرفی نزده و گفته تعجب کردم چقدر پایان سریال با پایان من متفاوته اما خوب منظورش همین بود که من گفتم:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
همین یه خط خوندم فهمیدم بقیشو نباید بخونم..ملیساندر؟!! دوست عزیز دو قسمت پیش مرد..دو قسمت پیشم برای دنی مرگش مهم نبود ..قسمت پیش میساندی مرد و...
بذار ازم بترسن ؟؟؟؟؟!!!!میشه بگی کجای Let it be fear میشه بذار ازم بترسن!!!!؟؟؟ دوست عزیز شما چند بار دیگه هم ببین با زیر نویس بهتر.. فکر کنم زیرنویست لهجه داشته
البته تقصیر از دوستمون نیست ، هم میساندی تلفظش یه جوریه و با ملیساندرا اشتباه گرفته میشه ، من اولین بار نیست میبینم این خطا رو و مورد دوم هم باز تقصیر از اون اسکلای علافیه که نمی‌دونم دنبال چی میگردن و کی مجبورشون کرده که حتما باید ترجمه و زیر نویس انجام بدن و یه گوگل ترانسلیت میارن بالا و هر چی تحویلشون میده کپی پیست میکنن تو زیر نویس!
حالا باز فیلم و سریال خوبه و دست زیاده میشه ساب یا مترجم خوب پیدا کرد ، تو انیمه رسما ما رو زخم کردن ! هر طفل ۱۲-۱۳ ساله ای اونجا شده مترجم ، و سایتها و گروههای انیمه ای هم چون آدم کم دارن به هر ننه قمری اجازه میدن ساب کنه!

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
سریال از رتبه ۲ سایت imdb به رتبه ۴ تنزل پیدا کرد
اپیزد پنجم فصل هشتم تبدیل به بدترین اپیزد کل تاریخ سریال از نظر منتقدین شد
قشنگ خاطرات فصل اخر دکستر برام زنده شد :|

ینی این نویسندرو رسما باید انداخت تو دهن دروگون . گندی زد به فیلم که در تاریخ هم نزدن

• Like
Reactions: only sony

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
الان مخاطب های GOT سه دسته اند تو کل دنیا: اول افرادی که به هر دلیلی متنفرن از فصل آخر که من فکر می کنم بیشترم کسایی اند که کتاب خوندن و تعدادشون خیلی زیاده و نظرشون قابل احترامه، دوم افرادی از جمله خودم که دارن حال می کنن با سریال بازم به هر دلیلی :D و سوم کسایی که وانمود می کنن از افراد اول اند که من این مورد نمی فهمم!
من خودم اصلاً یه خط از کتاب نخوندم و هیچ ادعایی هم ندارم شاید اگر خونده بودم مثل خیلی از شماها بودم ولی الان کیف می کنم می بینم هر اپیزود در حدی که شاید خنده دار باشه براتون که 2 فصل آخر از همه فصل ها بیشتر دوست دارم :D یعنی وقتی نگاه می کنم خطاب به D&D نمی گم ای بابا این چه کاری بود کردی یا این چه بلاییه سر کاراکترا میاری میگم نویسنده سریالن تصمیم گرفتن اینجوری پیش بره اوکی من پام بزارم رو پام لذتش ببرم :D در مورد Plot Hole ها هم که دیگه الان تو اکثر فیلم ها انقدر ریزبینانه بگردین پیدا می کنین بالأخره مخصوص GOT نیست ولی خب زیاد و کم داره بزرگ و کوچیک هم داره :D

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این قسمت فوق العاده بود و تنها ایرادی که میتونم بگیرم این بود که دنیریس میتونست با ریسک کمتر آسیب دیدن بچش (دراگون کوچولو) تو شب حمله کنه. روش حملش به کشتی ها خیلی هوشمندانه بود چون اون تیرکمون ها نمیتونستن عمودی شلیک کنن .. جالبه از بی دقتی اینو ایراد گرفتین!
بچها من کامنتهای منفی رو خوندم ولی واقعا حوصله بحث ندارم بنظرم حتما سریالو اگه زبانتون خوبه با زیرنویس انگلیسی ببینید. شاید برداشتهای غلط بخاطر ترجمهای اشتباه باشه یا شاید فراموشی جزئیات فصول قبلی .
این قسمت به جان اسنو فهموند که اگه اعلام میکرد بعد اون پیروزی که شاه هست این همه بی گناه کشته نمیشد . نگاه کلیسی به خونه ۳۰۰سال پیش اجدادیش خیلی حس خشم رو خوب منتقل کرد واقعا این هنرپیشه بازیش عالی هست . جزئیات ریز داستان و فرار آریا و اون خانم و بچه خیلی کیفیت اپیزودو بالا برد .مثل داستان های فرعی اسکایرم که از اصلی قشنگ تره .
در کل دمشون گرم بشدت منتظر قسمت آخرم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,754
نام
وحید
الان مخاطب های GOT سه دسته اند تو کل دنیا: اول افرادی که به هر دلیلی متنفرن از فصل آخر که من فکر می کنم بیشترم کسایی اند که کتاب خوندن و تعدادشون خیلی زیاده و نظرشون قابل احترامه، دوم افرادی از جمله خودم که دارن حال می کنن با سریال بازم به هر دلیلی :D و سوم کسایی که وانمود می کنن از افراد اول اند که من این مورد نمی فهمم!
من خودم اصلاً یه خط از کتاب نخوندم و هیچ ادعایی هم ندارم شاید اگر خونده بودم مثل خیلی از شماها بودم ولی الان کیف می کنم می بینم هر اپیزود در حدی که شاید خنده دار باشه براتون که 2 فصل آخر از همه فصل ها بیشتر دوست دارم :D یعنی وقتی نگاه می کنم خطاب به D&D نمی گم ای بابا این چه کاری بود کردی یا این چه بلاییه سر کاراکترا میاری میگم نویسنده سریالن تصمیم گرفتن اینجوری پیش بره اوکی من پام بزارم رو پام لذتش ببرم :D در مورد Plot Hole ها هم که دیگه الان تو اکثر فیلم ها انقدر ریزبینانه بگردین پیدا می کنین بالأخره مخصوص GOT نیست ولی خب زیاد و کم داره بزرگ و کوچیک هم داره :D
وضعیت سریال توی فصل اخر طوری شده که هر پایانی توش دربیارن باز یه عده ای میرن تو سایتها 1 میدن منتقدین هم از این قضیه مستثنی نیستن
دلیلش هم تعدد شخصیتهای اصلی سریال هست یه عده فن نایت کینگ بودن یه عده فن سرسی بودن یه عده فن دنریس بودن و همچنین هیترهای این شخصیتها
تمام این ملت هر بلایی سر کارکتر محبوبشون بیاد و شخصیتش متزلزل بشه سریعا حمله میکنن به سریال
یه عده هم که هنوز اپیزود رو ندیده میرن نمرات رو میبینن و ذهن خودشون رو درگیر میکنن
اگر این اپیزود کانیبال کبیر هم ظهور میکرد باز یه عده ای میگفتن چه معنی داره اژدها به این بزرگی از ناکجا اباد اومد توسریال
اگر سامانه های یورون اژدها رو میزد باز یه عده میگفتن چرا اینقدر دقیقن هدایت لیزری روشون نصبه
در کل سریالهایی با این وسعت و حجم داستان هرجوری هم سر و ته داستان رو هم بیارن اخرش به این وضعیت گرفتار میشه
در کل چیزی که واقعیت هست اینه که تو سطح این سریال دیگه تا مدتها سریالی نمیاد

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,532
نام
سپهر
وضعیت سریال توی فصل اخر طوری شده که هر پایانی توش دربیارن باز یه عده ای میرن تو سایتها 1 میدن منتقدین هم از این قضیه مستثنی نیستن
دلیلش هم تعدد شخصیتهای اصلی سریال هست یه عده فن نایت کینگ بودن یه عده فن سرسی بودن یه عده فن دنریس بودن و همچنین هیترهای این شخصیتها
تمام این ملت هر بلایی سر کارکتر محبوبشون بیاد و شخصیتش متزلزل بشه سریعا حمله میکنن به سریال
یه عده هم که هنوز اپیزود رو ندیده میرن نمرات رو میبینن و ذهن خودشون رو درگیر میکنن
اگر این اپیزود کانیبال کبیر هم ظهور میکرد باز یه عده ای میگفتن چه معنی داره اژدها به این بزرگی از ناکجا اباد اومد توسریال
اگر سامانه های یورون اژدها رو میزد باز یه عده میگفتن چرا اینقدر دقیقن هدایت لیزری روشون نصبه
در کل سریالهایی با این وسعت و حجم داستان هرجوری هم سر و ته داستان رو هم بیارن اخرش به این وضعیت گرفتار میشه

در واقعیت این است که هر سریالی می تواند پای بر روی دم یک سریال دیگر بگذارد. مثال فراوان است. شاید این حرفت می تواند زمانی درست باشد که پروژه گزاف ویچر شبکه نتفلیکس به شکست منجر شود و ارباب حلقه های آمازون هم اپیک فیل شود. پس تا این که این دو چیزی از خود نشان نداده اند، پس می توانند جای پای گیم آف ترونز بذارند. من به عنوان یکی از طرفداران فصل پنجم سریال (که خیلی جالب است رای کمتری نسبت دیگر فصل ها در تاپیک آورده است و موافق مرگ جان اسنو (با مرگ جان اسنو اصالت بی رحمی سریال نگه داشته می شد.) و طرفدار پروپا قرص اپیزود "نبرد حرامزاده ها"، این دو فصل و به خصوص فصل هشتم مرا قانع نکرد. منتقدان هم بخشی از تاثیر را دارند که من بعضی وقت ها باهاشون موافقم یا نه. به عنوان مثال در میان سریال ها، احساس می کنم که فصل دوم سریال اوزارک بهتر از فصل اول بود اما منتقدان و سایت های نقدهای آنلاین، امتیاز های بالای 60 به این فصل اعطا نکردند در حالیکه دیدیم که تو SAG و هزاران جایزه دیگر موفق بود.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,383
دوستان از خاندان تارگرین فقط دنی و جان موندن؟ یعنی اگه مثلا جان کشته بشه نسلشون منقرض میشه؟
تو سریال اره همین دو تا موندن ولی یه سری شایعات هست که میگه no one در اصل ریگار تارگرین هست بابای جان که فکر نکنم درست باشه و تو کتابم ممکنه 1 الی 2 تا تارگرین دیگه باشن که چون نخوندم و دو شماره اخر کتاب هم منتشر نشده نمیتونم با قطعیت نظری بدم.

• Like
Reactions: ALI_FURY

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
همین یه خط خوندم فهمیدم بقیشو نباید بخونم..ملیساندر؟!! دوست عزیز دو قسمت پیش مرد..دو قسمت پیشم برای دنی مرگش مهم نبود ..قسمت پیش میساندی مرد و...
بذار ازم بترسن ؟؟؟؟؟!!!!میشه بگی کجای Let it be fear میشه بذار ازم بترسن!!!!؟؟؟ دوست عزیز شما چند بار دیگه هم ببین با زیر نویس بهتر.. فکر کنم زیرنویست لهجه داشته
سلام بی انصافی هست که بیشتر از نیم ساعت وقت گذاشتم و این پست رو نوشتم ولی فقط این یه مورد از اشتباه رو از مطلبم کشیدی بیرون هر کسی میتونه متوجه بشه که بخاطر تشابه اسمی ملیساندر و میساندی این اشتباه رخ داده و من فکر میکنم شما با علم به اینکه میدونستی سو تفاهم شده فقط جهت ترول این پست رو دادی البته همون بهتر که شما با دیدن این مورد ادامه مطلب رو نخوندید . let it be fear ترجمه اش میشه بذار ترس باشه که با توجه به حرف های قبلی دنریس که میگه I dont have love here I only have fear منظورش همون هست بذار ازم بترسن و اگر این موضوع خوشحالت میکنه بدون که با زیرنویس آرین دراما دیدم پس پیشنهاد من به شما این هست که اون سکانس رو چند بار دیگه با دقت ببینید البته اگه زیرنویستون لهجه نداشته باشه. :)

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
اتفاقا تمام کسایی که فن این سریال شدن به خاطر عکس چیزی که میگی طرفدار این سریال شدن.شخصیت های خیلی مهمتر از اینها تو فصول قبل خیلی راحت حذف شدن.مثلا اون موقع چطور کسی نمیرفت به رد ودینگ امتیاز 1 بده؟مگه ند و راب و جان اسنو تو این سریال نمردن؟مگه اون همه شخصیت منفی گنده تر از سرسی نمردن؟
به نظر من دلیل اینکه اپیزود 5 با اینکه از اپیزودهای قبلی بهتر بود نمره کمی گرفته اینه که دیگه هایپ سریال برای همه از بین رفته.بعد اپیزود 3 اصلا یک عده نفهمیده بودن چی دیدن و گول کات ها و موسیقی و جلوه های ویژه و ... خورده بودن ولی بعد چند روز و صحبت های طرفدارا با همدیگه کم کم اشکالات برای همه رو شد.مخصوصا که اپیزودهای اول رو اکثرا دور هم میدیدن و زیاد متوجه نبودن چی میشه ولی الان همون دور هم بینی هم بدتر شده برای سریال چون کافیه یک نفر بهانه گیر باشه از اول تا آخر اپیزود میتونه ایراد بگیره و نظر همرو منفی کنه.

ببین خیلی راحت ایرادات این فصل رو میشد جلوش رو گرفت.الان قضیه اسکورپیون کاملا تناقضه.سه تیر پشت هم به یک اژدهای در حال پرواز در عرض 30 ثانیه تو اپیزود 4 و اپیزود 5 که دیگه انگار لاکپشت پشت این اسلحه ها بود.به نظر خودم اپیزود 5 کاملا منطقی و خوب بود ولی با منطق اپیزود 4 جور در نمیومد!اگر تو اپیزود 4 جور دیگه ای اژدها کشته شده بود الان این حرفها در مورد این اپیزود نبود.یا آریایی که تو اپیزود 3 از فرار عاجز بود چطور با سرعت باد به نایت کنیگ حمله میکنه؟چرا باید همچین تناقضی باشه تو یک اپیزود؟چرا باید دنی یهویی مد کویین بشه در صورتی که داستان و اتفاقات همه داشت دنی رو به این سمت میبرد ولی تو این اپیزود متاسفانه هیچ اتفاقی در این جهت نیفتاد.کاش میساندی رو داخل این اپیزود کشته بود سرسی.اینها همه مشکلات نویسنده هاست.بهانه بیننده نیست.وقتی این همه ایراد تو سریال باشه کم کم ایرادات کوچیک تر هم تو چشم میاد و همه بهانه گیر میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر