سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این چی بود ؟
چرا انقدر مزخرف بود ؟
یهو تصمیم گرفتن دروگون همینطوری زد ضربه بشه ؟
۴ تا تا اسکورپیون با ۴ تا نیزه زدن ریگال رو قیمه قیمه کردن بعد ۴۰۰ تا اسکورپیون با خدادتا نیزه یکیشونم نتونست خط بندازه رو دروگون :|
مگه همین فصل قبل نبود بران با یدونه اسکورپیون اونم تازه مدل قدیمیش دروگون رو زد زخمی کرد جوری که مجبور شد بشینه ؟
بعد الان این همه اسکورپیون هیچ تهدیدی برای دروگون نبودن ؟
یعنی ده دقیقه سر جمع فکر نکردن به فیلمنامشون

مورد بعدی اینه که دیگه این فصل گند فن سرویس رو درآورد
مبارزه برادرای کلگین باید انقدر قابل پیشبینی و آبکی در میومد ؟
وسط راه پله دوتا این بزنه دو تا اون بزنه بعد همدیگه رو بچسبن بپرن پایین !
نه دیالوگی نه احساس انتقام خاصی که منتقل بشه فقط انگار یک انجام وظیفه بود این سکانس که انجام شد.

جان اسنو هم که از ابتدا یک کارکتر احمق بود تا آخرشم احمق میمونه و احتمالا همینقدر احمق هم میمیره

از آریا نگم براتون
کارکتری که تو دو تا اپیزود قبلی حداقل ۸ متر فاصله رو روی هوا طی کرد و مخوف ترین اهریمن باستانی جهان رو با چاقو رو هوا ترکوند الان داشت زیر دست و پای ملت میمرد !
با شاه شب چشم تو چشم شد نترسید بعد وسط ردکیپ که سندور گفت برو خطرناکه دمش رو گذاشت رو کولش د برو که رفتیم :|

یورون هم که کلا حرفی ندارم در موردش بزنم انقدر شخصیت مسخره و احمقی بود که نقدی نمیشه بهش وارد کرد تنها هدفش تو زندگی چیز سرسی بود که بهش تبریک میگیم رسید بهش.

بعد گلدن کمپانی رو داشتید ؟
اون فرمانده پر آوازه رو داشتید ؟
لحظه فرارش انگار رابین آرن (همون پسر خواهر کتلین) داشت فرار میکرد !
آقا اینا واسه خودشون ابهتی داشتن. شاخی بودن گردن کلفتی بودن حداقل دو دقیقه میذاشتید مبارزه کنن.

تنها نکته مثبتم دیوانه شدن دنریس بود که قطعا اونم مارتین بهشون گفته بود و از اندینگ کتاب خبر داشتن وگرنه به والله اگر مغز خودشون میکشید چرخش شخصیتی ایجاد کنن

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دادا شما برو ستایش نگاه کن! منطق توی اون موج میزنه :D
نکنه منطقی از نظر شما این بود که سرسی با فیل هاش دنریس رو شکست بده؟(راستی آخرش چرا فیل نیوردن؟)
هر طور حساب کنی دنریس با اون اژدها پیروز میشد و اون قضیه "دیوانه"شدنش هم ۸ فصل هست که زمینه‌سازی شده!
نکته ی منطقی این بود که اژدهایی که تو قسمت 4 اینقدر ضعیف جلوه دادن تو قسمت 5 نیاد یهو کل شهر و ارتش یورون رو بتنهایی نابود کنه. جیمی لنستر نیاد با هزارتا چاقو تو پهلو نمیره نمیره تا صحنه ی در اغوش گرفتن سرسی شروع بشه! دنریس چرا باید وقتی همه تسلیم شدن بیاد شهرو اینطوری به اتیش بکشه؟ ووو کلا بجای اینکه اتفاق ها نتیجه ی سیر یک پیش زمینه ی منطقی باشه ، فقط داشتن رخ میدادن!

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
این قسمت به نظرم بهترین قسمت این فصل بود
فقط کاش نبرد یه ذره چالش برنگیز تر بود ، دنریس رسما به هیچ ارتشی نیاز نداشت برا گرفتن کینگزلندینگ ،پَ چرا از فصل یک داشت ارتش جمع می کرد.
در کل راضی ام ، دیگه هم واقعا منطقو خاموش کردم برا این سریال، مرض دارم مگه زهرمار کنم سریالو برا خودم، سریال reade درسته ، ولی جذاب reade:D
حالشو ببرین باو این حجم منطقو برا زندگیتون خرج کنین:-"
#نظر_شخصی !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,059
نام
آریا
ملت:
+ یعنی اون چیزی که یورون توی آسمون دید چی میتونه باشه؟ لشکر مسلمانان چطوری بر کفار پیروز میشه وقتی تعدادشون یک صدم اونا هست؟
* ممکنه کانیبال از راه برسه. بعید هم نیست یه آرموری چیزی به اژدها وصل کنن که آسیب نبینه. به هر حال حتماً یه اتفاق خفنی می‌افته، وگرنه وقتی یه اژدها رو با 2،3 تا تیر می‌کشن، اون یکی هم بعیده جلوی اون همه تیرکمون دووم بیاره.

سازندگان سریال:
بیــــلـــاخ بابا! :)) 65تا تیرکمون در زوایای مختلف هیچ غلطی جلوی یدونه اژدهای خشمگین نمیتونن بکنن و به معجزه ما سازندگان سریال، همون یه اژدها کافیه تا کل کشتی‌ها و تیرکمون‌ها ذوب بشن و تمام! :)) دفعه قبل هم اژدهای مورد نظر حال نکرده بود اینا رو ذوب کنه که یه قسمت بیشتر دستمزد بگیریم!
-------------
تا الآن فکر می‌کردم سریالی روی دست LOST بلند نمیشه از جهت منهدم کردن مخاطبش. ولی Game of Thrones حداقل برای من که موفق به انجام این کار شد! خدا رو شکر که می‌تونم با کتاب‌ها سرگرم بشم و یه کمی غم و غصه سریال رو بشوره ببره!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در کل اینطور که پیداست، پایان کتاب های مارتین هم شبیه همین اپیزود میشه.
پیروزی دنریس و فتح Kings landing ولی با کشتار مردم و سوختن شهر و نشون دادن اینکه در کل جنگ خوب و بد نداره و هر دو طرف جنگ شبیه همن! (کشتن مردم بیگناه توسط Unsullied ها که خودشون برده بودن و ازاد شدن، ارتش شمال هم که اون همه علیه حکومت و ظلم جنگیدن تا به شهر رسیدن شروع کردن به کشتار و تجاوز و ... )
بطور کلی بخوایم نگاه کنیم، اتفاقات مهم این اپیزود قابل پیش بینی و تا حد زیادی واقع گرایانه بودن ولی نحوه پرداختن به این اتفاق ها هست که سریال رو خراب کرده.
مثلا مرگ سرسی و جیمی کنار هم، دیوانه شدن دنریس و ... جا داشت خیلی بیشتر و بهتر بهشون پرداخته بشه، ولی داریم سریالی رو میبینیم که کل تهدید و مرموز بودن وایت واکر ها رو توی یک اپیزود تموم کردن و در کل ازشون انتظاری نمیره درست حسابی به بقیه موارد داستان بپردازن.
+
در کل بزرگترین جذابیت کتاب ها الان سرنوشت شخصیت های کلیدی هست که توی سریال نیستن و داستان other ها و شمال دیوار. سرنوشت Kings landing و کاراکتر های حاظر توی سریال برامون اسپویل شدن :D

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
چقد سخت میکنین برای خودتون داستانو ! این سریال خیلی خوش بینانه بگیم از فصل 7 اصن فازش عوض شده اون حس خاصی که قبلن تو سریال بود نداره! من در تعجب بودم از اونایی که انقد این تئوریا رو انقد بزرگ کرده بودن برای خودشون یکیش که دیگه خیلی تابلو بود کانیبال بود ! سطح توقع باید اورد پایین ، میدونم خیلی سخته هممون از اول سریال تا الان دنبال کردیم سخته کنار اومدن با خیلی از صحنه ها ولی چیزیه که فعلن هست و هفته دیگم کلن تموم میشه ! سعی کنین لذت ببرین و سخت نگیرین به خودتون.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

• Like
Reactions: AlirezaGrimes

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چه ایرادات خنده داری به سریال میگیرین خداوکیلی!

دنریس تا الان دوتا دراگون از دست داده اونم به واسطه عنصر قافلگیری بوده، وگرنه در دیدار دوباره با یورون و شاه شب دنریس حواسش به دراگون هاش بوده و فهمیده چه طوری باید باهاشون مقابله کنه.

نکته دوم دنریس از فصل اول مد کوئین بود، جایی که برادرش رو با طلای ذوب شده کتلت کرد و گفت تارگرین واقعی نمیسوزه؟!!!!! و به حرف جادوگر گوش کرد و ... دنریس تو سریال قطعا یکی از خارق العاده ترین شخصیت پردازیهای تاریخ تی وی رو داره و مو لا درزش نمیره. حتی اکت املیا کلارک هم میشه در همین راستا دونست. فصل های اول خود واقعی ش بوده و واقعا خوب بازی میکرد، از جایی که میخواست خودش رو یک ملکه خوش قلب نشون بده بازی ها افتضاح و این قسمت یکی از بهترین پرفورمنس های کل سریال رو به صحنه اورد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,195
نام
∂αнмα
در کل نمیدونم چی بگم یـ حس به شدت دو گانه پیدا کردم نسبت به این قسمت سریال از یـ طرف دوستان مخالف درست میگن از یـ طرف از بعد سینمایی واقعا خفن بود من هرچی سر قسمت 3 حال نکردم با اکشن هاش ولی اینجا تدوین و همه چیز عالی بود حیف که فقط یـ اکشن تو خالی بود شاید برا لحظاتی آدم رو ببره تو اوج ولی بعد منطق سریال تو ذوق میزنه مرگ جیمی رو از همه بیشتر ناراحتم کردم کاری نداریم سازنده ها با تغییر 180 درجه ای وسط جنگ ریدن به شخصیت پردازیش ولی واقعا دلم براش سوخت در کل ای بمیرید D&D که با راش دادن سریال گند زدید به منطق روایی داستان که حالا نتونیم به نقطه اوجش برسیم حیف این پتانسیل ....

آخرین ویرایش:

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
398
نکته ی منطقی این بود که اژدهایی که تو قسمت 4 اینقدر ضعیف جلوه دادن تو قسمت 5 نیاد یهو کل شهر و ارتش یورون رو بتنهایی نابود کنه. جیمی لنستر نیاد با هزارتا چاقو تو پهلو نمیره نمیره تا صحنه ی در اغوش گرفتن سرسی شروع بشه! دنریس چرا باید وقتی همه تسلیم شدن بیاد شهرو اینطوری به اتیش بکشه؟ ووو کلا بجای اینکه اتفاق ها نتیجه ی سیر یک پیش زمینه ی منطقی باشه ، فقط داشتن رخ میدادن!
دوست عزیز ۸ فصله که سریال برای دیوانه شدن دنریس داره زمینه‌سازی میکنه! کلا این خاندان تارگرین دو حالت دارن! یا یکی میشه مثل جان خوش قلب و فلان یکی دیگه هم میشه مثل دنریس، کاملا قاطی و کلا حد وسطی ندارن دوست عزیز
قسمت ۴ بطور غافلگیری اون اژدها کشته شد!
کلا ایراد الکی از فصل ۸ زیاد گرفته شده و ۹۹ درصدشون هم نشون دهنده ی ضعف و بی‌توجهی بیننده هست!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چه ایرادات خنده داری به سریال میگیرین خداوکیلی!

دنریس تا الان دوتا دراگون از دست داده اونم به واسطه عنصر قافلگیری بوده، وگرنه در دیدار دوباره با یورون و شاه شب دنریس حواسش به دراگون هاش بوده و فهمیده چه طوری باید باهاشون مقابله کنه.

نکته دوم دنریس از فصل اول مد کوئین بود، جایی که برادرش رو با طلای ذوب شده کتلت کرد و گفت تارگرین واقعی نمیسوزه؟!!!!! و به حرف جادوگر گوش کرد و ... دنریس تو سریال قطعا یکی از خارق العاده ترین شخصیت پردازیهای تاریخ تی وی رو داره و مو لا درزش نمیره. حتی اکت املیا کلارک هم میشه در همین راستا دونست. فصل های اول خود واقعی ش بوده و واقعا خوب بازی میکرد، از جایی که میخواست خودش رو یک ملکه خوش قلب نشون بده بازی ها افتضاح و این قسمت یکی از بهترین پرفورمنس های کل سریال رو به صحنه اورد
این بحث تموم شدست چون قبلا در موردش زیاد حرف زدیم، ولی برای یاد اوری، اژدهای دوم وسط دریا و توی ارتفاع زیاد با 3 تا تیر پشت سر هم مرد! اونم در حال حرکت. حالا جدا از اینکه دنریس کور بود و ناوگان یوران رو ندید، نحوه کشته شدن اژدهاش واقعا مسخره بود.

این دوگانگی شخصیت دنریس رو درسته از اول شاهدش بودیم، ولی توی چند فصل اخیر خیلی بد بهش پرداخت شد. درسته دنریس با دشمن هاش با خشم و .... برخورد میکرد، ولی مردم عادی رو کاری بهشون نداشت. دیوانه شدنش قابل پیش بینی بود (مخصوصا اینکه تیو وستروس بهش به چشم یه خارجی نگاه میکنن و از دست دادن دوستاش و ...) ولی بازم قابل باور نبود که بیاد یدفعه کل شهر رو به اتیش بکشه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوست عزیز ۸ فصله که سریال برای دیوانه شدن دنریس داره زمینه‌سازی میکنه! کلا این خاندان تارگرین دو حالت دارن! یا یکی میشه مثل جان خوش قلب و فلان یکی دیگه هم میشه مثل دنریس، کاملا قاطی و کلا حد وسطی ندارن دوست عزیز
قسمت ۴ بطور غافلگیری اون اژدها کشته شد!
کلا ایراد الکی از فصل ۸ زیاد گرفته شده و ۹۹ درصدشون هم نشون دهنده ی ضعف و بی‌توجهی بیننده هست!
به اتیش کشیدن مردم عادی اونم بعد از تسلیم شهر واقعا اتفاقی نیست که بگم از قبل میتونستم توی شخصیت دنریس ببینم!
بطور غافل گیری اژدهای اول مرد! باشه! اگر اژدها اینقدر قدرتمنده که تو قسمت ۵ نشون میدن، نمیتونست اژدهای دوم برگرده و بزنه کل ناوگان رو منهدم کنه؟ حالا من نمیگم قدرتی که از اون تیرها تو قسمت ۴ نشون دادن حتی یک درصدش هم تو قسمت ۵ نبود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر