سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
از نظر نبرد و جلوه های سینمایی خوب بود این قسمت. به لحاظ داستانی ولی اصلا منو راضی نکرد.
نفهمیدم کلا هدف دنریس چی بود از آتیش زدن مردم. چطور یه دفعه انقدر انتقامجو شد؟ اصلا چه نیازی داشت شهر رو آتیش بزنه وقتی مستقیم میتونست بره طرف برج ها و سرسی رو بکشه!
یاد متال گیر V افتادم که معلوم نشد ونوم چرا یه دفعه اونطوری شد!
اینکه زمینه سازی کنن که مردم راضی بشن دنریس کشته بشه به تنهایی کافی نیست که انقدر ساده و بی منطق دنریس رو منفور کنن

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
هدف اریا تو این قسمت مشخص شد .

میگم این دروگون به لوله گاز شهری وصله ؟:D
دقیقا :))unlimited آتیش میزد چه سرعتی هم پیدا کرده بود ظاهرا نشادر هم مصرف کرده بود=))

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام
اول از همه بگم که عصبانیم چون یکی از کابرا زر زیادی زد! سر در تاپیک زدن اسپویل تا آخرین قسمت پخش شده، آزاده. نه اینکه بری اسپویل‌هایی که فلان گروه تو نت پخش کردن رو بیای اینجا بگی! اعصابم رو خورد کرد.
این قسمت هم اصلا برای من راضی کننده نبود؛ اون همه کشتی و تیرکمون، اصلا بگیم دنی جاخالی میداد، بابا حداقل دو تا تیر بیشتر ول کنید تو هوا! هیچی! منتظر بودن بیاد آتیش بزندشون! اون صحنه ترکیدن دروازه تهش بود! اون همه تیرکمان رو دیوار! یکی شون برنگشت ببینه اژدها داره از پشت سر میاد؟!
من باب جیمی، کاشکی زخم کمتری برمیداشت تا منطقی تر باشه، نه اینکه دو تا پهلوش سوراخ شه! یکم خفن تر هم ترتیب یورون رو میداد، میزد مثلا دستی که خنجر داره رو قطع میکرد یا سرش رو میزد.
این رستگاری جیمی رو نمیدونم چرا فکر میکنید رستگار نشد، شد دیگه. تو نبرد وینترفل شرکت کرد. و معلوم بود که برمیگرده پیش سرسی، چون زندگیش فقط حول سرسی میچرخیده تو کل دوران. مردن‌شون هم کاشکی بهتر از آب درمیومد. سرسی مرگ اپیک‌تری میطلبید ولی خب در آغوش همدیگه بودن برای من کافی بود.
راستی من باب وایلد فایرها، کار سرسی نبوده، بلکه مد کینگ همون بیست و اندی سال پیش، کل شهر رو پر میکنه از اونا.
نبرد برادرای کلگین هم خوب بود ولی کاش به قول دوست مون کاشکی اون لبخند پیروزی رو در چهره سندور میدیدیم قبل از مردن.
حدسم برای قسمت بعد اینه که آریا خودش رو شبیه جان میکنه و دنریس رو میکشه. دروگون رو میخوان چیکار کنند؟!
برای نایت کینگ و آدرا و برن هم منتظرم یه توضیحی بدن.

من هنوز با این ارتشا کنار نیومدم! تو نبرد وینترفل هیچی از ارتش شمال و آنسالید و دوتراکی باقی نموند! اینا چین ما میبینیم؟! از طرف دیگه، گلدن کمپانی ۲۰ هزار نفر بودن! چرا اینقدر کم بودن پس؟!
خدایی بودجه HBO اینقدر ته کشیده دیگه؟!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
من فکر کنم دروگون تو لحظه های آخر گوش به فرمان جان بشه . بلاخره این خون تارگرین یک جا باید خودش رو نشون بده و یک قابلیت برتر به جان بده . نایت کینگ و آدر هم احتمالا معلوم میشه جنگشون برای از بین بردن برن بود . یک جورایی جنگ تاج و تخت بین برن به عنوان یک نایت کینگ احتمالی و نایت کینگ قبلی بوده . این برن هم خیلی بیخیال منتظر بوده تا همه به جون هم بیفتن و کسی آخر نمونه و به راحتی بشینه بر تخت . چون احتمالا یک جنگ ریزی بین دنریس و گروه مخالف هاش به وجود میاد که چند نفر دیگه از کاراکتر هارو هم به کشتن بده و بعد آریا دنی رو بکشه و جان هم بگه گور بابای تاج و تخت و بره پیش رفقای وحشی اش . دیگه نه واریسی هست که بخواد با سیاست هاش کاری کنه که شاهی انتخاب شه نه چیزی . آریا هم که همیشه میگه من هیچ کی نیستم مثل جان بره گم و گور شه

• Like
Reactions: Alkazar

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
راستی من باب وایلد فایرها، کار سرسی نبوده، بلکه مد کینگ همون بیست و اندی سال پیش، کل شهر رو پر میکنه از اونا.
دقیقا منفجر شدن وایلد فایرها وقتی دراگون شهر آتیش می زد، تداعی کننده مد کینگ بود! قشنگ این حس به من بیننده منتقل می کرد که مدکینگ جدیدی خلق شده! این بار با آتیش اژدها.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
دنریس و دوستاش بعد از نبرد:D

kyvfw1429dgk.jpeg

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کاری به اپیزود ندارم :D
الان فقط نگراتم که سریال تجربه کتاب رو برامون خراب کنه :| چون نویسنده های سریال احتمالا فقط کلیت پایان رو از جورج مارتین شنیدن و بعد خودشون یه چیز سر هم کردن، ( مثلا به نظرم مدکوئین شدن دنریس رو توی کتاب ها هم میبینیم ولی با جزییات تر).
یعنی سریال یه چیزی شبیه اسپویل های آبکی برای کتاب ها هست الان :| شبیه اینکه منتظر سریال باشید و یکی بیاد بگه " فلانی میمیره" و بعد بره پی کارش :| یه نکته کلیدی داستان براتون رو میشه و دیگه مثل سابق از داستان لذت نمیبرید....
حیف واقعا.

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا جدا از اینکه دوتراکیا جدا نمیخان منقرض بشن (:D) قسمت خوبی بود نسبت به قسمت های دیگه ی فصل و اون حس همیشگی گیم آو ترونز رو میداد ولی ای کاش خراب نمیکردن 2 قسمت قبلیو :(

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
کاری به اپیزود ندارم :D
الان فقط نگراتم که سریال تجربه کتاب رو برامون خراب کنه :| چون نویسنده های سریال احتمالا فقط کلیت پایان رو از جورج مارتین شنیدن و بعد خودشون یه چیز سر هم کردن، ( مثلا به نظرم مدکوئین شدن دنریس رو توی کتاب ها هم میبینیم ولی با جزییات تر).
یعنی سریال یه چیزی شبیه اسپویل های آبکی برای کتاب ها هست الان :| شبیه اینکه منتظر سریال باشید و یکی بیاد بگه " فلانی میمیره" و بعد بره پی کارش :| یه نکته کلیدی داستان براتون رو میشه و دیگه مثل سابق از داستان لذت نمیبرید....
حیف واقعا.
حرف دل من رو زدی.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اگه این قسمتو به عنوان یه فیلم سینمایی ببینین یا بدین کسی ببینه که هیچی راجع به گات نمیدونه و قبلا هیچی ندیده قطعا یکی از بهترین فیلمایی خواهد بود که دیده. موسیقی عالی کارگردانی عالی افکت عالی ....
اما برای ما نه. فیلمنامه به شدت مضحک و هندی طور بود.
به شخصه با خیلی موارد مشکل داشتم اما با خاک یکسان کردن کینگز لندینگ توسط دنریس واقعا خوشحالم کرد و این بشر چهره واقعی خودشو نشون داد. امیدوارم تو کتابم همین اتفاق بیفته!

پ.ن: هرطور حساب کنیم باید اریا ۴-۵ بار میمرد. The plotarmor is strong with this (no) one :))

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
یکی از بدترین و بی منطق ترین قسمت هایی که دیدم! این از من :D
دادا شما برو ستایش نگاه کن! منطق توی اون موج میزنه :D
نکنه منطقی از نظر شما این بود که سرسی با فیل هاش دنریس رو شکست بده؟(راستی آخرش چرا فیل نیوردن؟)
هر طور حساب کنی دنریس با اون اژدها پیروز میشد و اون قضیه "دیوانه"شدنش هم ۸ فصل هست که زمینه‌سازی شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر