سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
604
نام
سینا
106121

اقا فقط منم که فکر میکنه کیفیت CGI این صحنه اشغاله یا کس دیگه ای هم هست؟
درست مثل این برشای توی فتوشاپ میمونه که از یه صحنه سفید برداشتن گزاشتن رو یه تصویر سیاه و لبه های سفید هنوز پیداس
یه نگاه به سربازای لنیستر بندازین تا متوجه بشین

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
آقا یک نکته خیلی جالب
همونطور که میدونید تو دنیای مارتین به غیر از سه اژدهایی که دنریس داشت هممون میدونیم چه سرنوشتی داشتن و خواهند داشت یک اژدهای دیگه هم وجود داره
اژدهایی که چند باری نقل قول شده تو کتاب اسمش کانیبال و به شدت عظیم و ترسناکه
همونطور که میدونید سایز اژدها به سنش مربوطه مثلا اژدهای دنی ۵ سالشه فقط در صورتی که بالریون وحشتناک حدود ۲۰۰ سال سن داشته
حالا این آقای کانیبال که به علت هم نوع خواری به نوعی جاودان شده از بالریون هم الان سنش بیشتره
حالا با تمام این توضیحات توجه شما رو به عکس پایین جلب میکنم =>

View attachment 106123

آیا ممکنه اون چیزی که یورون تو پرومو اپیزود بعدی دید و گرخید کانیبال باشه ؟
پاسخ من : خیر شو رانر ها شعور استفاده از چنین پتانسیل هایی در دنیای مارتین رو عمرا ندارن ولی ما امیدواریم :D
اومدم همین رو بگم یه تئوری مطرح شده که ممکنه دنریس چند تا اژدهای دیگه داشته باشه و اینا بچه های دروگون هستن میگن تو فصل های قبل که یه مدت دروگون غیب شد تخم گذاری کرده البته من بعید میدونم چون اگر اژدهای دیگه ای داشت تو جنگ با وایت واکرها ازش استفاده میکرد دنریس و یا اصلا حتی وجود هم داشته باشه به اندازه کافی بزرگ نشدن که قابلیت جنگی داشته باشن

• Like
Reactions: TheGodfather

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,732
نام
وحید
آقا یک نکته خیلی جالب
همونطور که میدونید تو دنیای مارتین به غیر از سه اژدهایی که دنریس داشت هممون میدونیم چه سرنوشتی داشتن و خواهند داشت یک اژدهای دیگه هم وجود داره
همونطور که میدونید سایز اژدها به سنش مربوطه مثلا اژدهای دنی ۵ سالشه فقط در صورتی که بالریون وحشتناک حدود ۲۰۰ سال سن داشته
حالا این آقای کانیبال که به علت هم نوع خواری به نوعی جاودان شده از بالریون هم الان سنش بیشتره

View attachment 106123

پاسخ من : خیر شو رانر ها شعور استفاده از چنین پتانسیل هایی در دنیای مارتین رو عمرا ندارن ولی ما امیدواریم :D
توی یکی از اپیزودهای فصلهای قبلی کنار یک جزیره ای(اسمش خاطرم نیست) اژدها توی اسمون دیده شد اگراشتباه نکنم
ولی این تئوری شما رو خیلی دوست میدارم

• Like
Reactions: TheGodfather

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
واریس 100% اپیزود بعدی به رحمت خدا میره:

106125

پ.ن: جداً بعضیا از 24 ساعته ترول کردن سریال و عواملش خسته نمی‌شن؟! جاهای دیگه مثل ردیت هر مین 10 تا تئوری جدید میدن و رفرنسا به فصلای قبلو پیدا می‌کنن، بعد اینجا بعضی از دوستان فقط بلدن ترول کنن...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یادم نمیاد ولی تو لاین داستان اون قسمتهایی بود که جورا تازه مریض شده بود و با تیریون بودن اگر اشتباه نکنم توی قایق بودن قبلا از اینکه گلادیاتور بشن

اون خود دروگون بود داداش
داشت تو والریا دور دور میکرد :D

اومدم همین رو بگم یه تئوری مطرح شده که ممکنه دنریس چند تا اژدهای دیگه داشته باشه و اینا بچه های دروگون هستن میگن تو فصل های قبل که یه مدت دروگون غیب شد تخم گذاری کرده البته من بعید میدونم چون اگر اژدهای دیگه ای داشت تو جنگ با وایت واکرها ازش استفاده میکرد دنریس و یا اصلا حتی وجود هم داشته باشه به اندازه کافی بزرگ نشدن که قابلیت جنگی داشته باشن

این عکسی که نشون میده اژدهای چهارم به شدت سن و سال بالاتری داره با توجه به سایزش
پس نمیتونه بچه های ۳ اژدهای دیگه دنی باشه
اگر شانس دیدن یه دراگون دیگه رو داشته باشیم بی شک کانیبال خواهد بود

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335

View attachment 106125

پ.ن: جداً بعضیا از 24 ساعته ترول کردن سریال و عواملش خسته نمی‌شن؟! جاهای دیگه مثل ردیت هر مین 10 تا تئوری جدید میدن و رفرنسا به فصلای قبلو پیدا می‌کنن، بعد اینجا بعضی از دوستان فقط بلدن ترول کنن...
یعنی ممکنه واریس به دست تیریون لو بره ؟ این احتمال وجود داره

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
106121

درست مثل این برشای توی فتوشاپ میمونه که از یه صحنه سفید برداشتن گزاشتن رو یه تصویر سیاه و لبه های سفید هنوز پیداس
تازه رفتم دوباره این سکانس رو دیدم . بله مصنوعی به نظر میاد .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا یک نکته خیلی جالب

View attachment 106123

رفرنس کانیبال کتابه که سریال الان کاملا از کتاب جدا شده. تو هیچ دیالوگی هم به کانیبال یا Dance of the Dragons اشاره نشده پس به نظر من بعیده!

View attachment 106125

فکر کنم شما کلا معنی "ترول" کردن رو نمیدونین. نمیدونم چه اصراریه از کلماتی که نمیدونیم استفاده کنیم.
اگه از لحاظ شما انتقاد "ترول کردن" هست به نظرم بهتره یه سرچی توی urban dictionary راجع به معنی ترول کنین.

106121

آره منم متوجهش شدم. قشنگ از زیر پای اون سرباز لنیستر پایین سمت چپی معلومه که کراپ شده و بعدش ماسمالی کردن پایینشو :|

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من سعی میکنم لذت ببرم و زیاد تو بحر نیمه خالیِ قضیه نرم تا وقتی کلاً سریال به پایان برسه، البته برخی از ایرادات صد در صد درسته ولی بعضی چیزا رو آدم میبینه و واقعاً میمونه چطور یه نفر میتونه همچین گیر بنی اسرائیلی بگیره! مثلاً چرا اژدها شاه شب رو نخورد؟ واقعاً چرا؟ :D lol

یه ایرادی که توُ قسمت قبل با تمام سعیم برای دقت نکردن به مشکلات و Skip کردنشون دیدم و نتونستم باهاش کنار بیام در مورد کرم خاکستری و فرمانده آویژه ها بود، کسی که از بچگی تربیت شده بود که کلاً احساس نداشته باشه و حتی نمیتونه آمیزش جنسی داشته باشه و خلاصه کلی ازشون گفتن که اینا هیچ رقمه وارد این بازی ها نمیشن و مثل سنگ میمونن، بعد از مرگ میساندی عین بچه هایی که پی انتقام هستن و اصلاً به آویژه ها نمیخورن تو اتاق فکر قبل از جنگ به دنریس با ولع و حرص میگه ما آماده ایم برای کشتن دشمنان.. lol، یه جوری رفتار کردن انگار تازه وارد جنگ شدن و از دست دادن یه نفرو دیدن! و میدونم شاید در کتاب همین اتفاق بیافته ولی مطمئناً اینقدر ساده لوحانه نخواهد بود.

در آخر هم بگم اینطوری که مشخصه سریال قرار با روند برکینگ بدیِ دنریس به پایان برسه و خب میون این همه اتفاق و ماجراها این مورد رو دوست دارم و میتونه جذاب تر کنه اتفاقاته پایانی سریال رو.

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
در پرومو نشون داده که جان به موقع میرسه پیش آویژه ها و لشکر مخلوطی ازآویژه و دوتراکی هست . مگه نصف آویژه ها نمرده بودن ! چطور نشون دادن که آویژه ها تعدادشون هنوز زیاده . یعنی نصف بقیه آویژه ها زمینی همراه جان بودن . شاید . نظر بعدی اینکه موقعی که یورون به آسمون خیره شد صدای اژدها اومد که فقط یه اژدها زنده اس . علت تعجبش فکر کنم بسته شدن آرمور و زره به اژدها باشه که بتونه کایبرن ها یا همون تیرها رو خنثی کنه ! lOl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر