سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
خب اين تحليل شماست. تحليل من ميگه كه بران بزرگترين انگيزش به وجود آوردن خاندان خودش و تمام تصميماتش در جهت تحقق همين هدف
اين ميتونيم از قسمتي كه به خاطر يه قلعه به تيريون( كه اون زمان زندان بود) خيانت ميكنه هم فهميد منتهي اون موقع افراد مثبت سريال براش سود داشتن كه اين تصور غلط رو براي شما به وجود آورد كه انسان فداكاري الان منفعتش رو اينجا ميبينه
اتفاقا من نگران بودم الان يهو آدم با شرافتي بشه بياد سمت تيرين و جيمي ولي اين تصميمش كاملا به شخصيتي كه اين چند تا سيزن دولوپ شده بود ميخورد.
شخصیت پردازی بران عالی بوده، اینکه بسیار حریص و طماع و رذله کاملا درسته! تیریون هم با اون هوش سابقش! از همون اول اینو فهمید و با همین نقطه ضعف بران تونست این قسمت جون خودش و داداششو نجات بده. اون سکانس فصل پیش یه وصله ناجور بود! ضعف نویسندگی داستان بود که برای مهیج تر شدن سکانس و خلق یه صحنه اکشن زیبا ( فرار از دست آتش اژدها) تو شخصیت پردازیش سوتی دادن! و این تصور ایجاد کردن که داره فداکاری می کنه که با بقیه قسمتا جور در نمی اومد.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این قضیه که چرا سرسی نزده ملتی که اومدن مذاکره کنن رو نکشته اصلا چیز عجیبی نیست به نظرم :D هم توی خیلی از کتاب ها این موضوع وجود داره و هم توی واقعیت. استاد بزرگوار جناب دیوید گمل اصلا خود این مطلب رو دقیقا تو یکی از رمان هاش توی یه سوال و جواب توضیح میده. کلا این موضوع جای گیر دادن نداره :D
حله داداش خخخ من نگران بروبچ بودم اخه سرسی خیلی نامرد و وحشیه . جای نگرانی که داشت ؟؟؟ :D

• Like
Reactions: REZA TAEL

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
gc8q_1557165410279.jpg

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
پست من چرا پاک شد؟ پست فیلمنامه
دوست عزیز تو اسپویل بنویس . طبق قوانین بن دائمی یوقت میشی . شما نوشته بودید و گفته بودید کسی نخونه .
از سایت ردیت ترجمه کرده بودی ؟ منبع کجاست ؟ چقدر اعتبار داره؟
برای اسپویل از منو بالا اون کلیک بزن که پنحره باز بشه
اینجوری

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
این اپیسود کلیت جذاب بودنش باز توی دیالوگ ها و روابط بود ! کشته شدن اون اژدها دوًم ِ هم یهویی بود یه هولـی مولـی رسیدم بگم دیدم رفت زیر ِ آب !

و همچنان مو قرمز با اون دیالوگ ِ " My heart is broken " یه حال ِ دیگه ای به قسمت داد .
شک و تردید تیریون و جفت مکالمشون با خواجه هم بنظرم خیلی خوب بود .

اما در کل ؛ در مقایسه با رسالت GOT ؟ حقیقتاً ضعیف ...

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
سلام

پست اول تاپیک پیشکش . اسم تاپیک رو که اقلاً خوندید ؟
خونده بودم ولی به این نکته دقت نکرده بود تا اخرین قسمت پخش شده رسمی فکر میکردم اسپویل کلا ازاده
-------------------------
فیلمنامه این فصل رو میدادن مهران غفوریان مینوشت بهتر جمع و جورش میکرد

• Like
Reactions: Albis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر