سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
این قسمت، قسمت دو راهی ها بود. جان یا دنریس، کدوم باید بر تخت بشینه؟ جان رازشو بگه یا نگه؟ استدلال جان برای گفتن رازش درسته یا استدلال دنریس برای مخفی کردنش؟ منطق تیریون درسته که باید در هرحال به دنریس وفادار بود یا منطق واریس؟ دنریس بهتره اسیر احساسات بشه و به کشتی های یورون حمله کنه یا عقب نشینی کنه؟ استراتژی دنریس برای حمله فوری درست بود یا حرف سانسا که باید به نیروها استراحت داد؟ جیمی باید در شمال یه جای امن بمونه یا بره جنوب واسه جنگ؟ تیریون و جیمی تهدید بران رو که شلیک می کنه جدی بگیرن و برای زنده موندن بهش باج بدن یا باهاش درگیر شن و جونشون به خطر بندازن؟ تیریون زندگیشو ریسک کنه و بره با سانسا از نزدیک حرف بزنه یا نه؟ سانسا به نیروهاش دستور بده همونجا کار تیریون تموم کنن یا نه؟ آیا پیشنهاد تیریون رو بپذیره یا رد کنه؟ و آخر سر اون مترجمه همراه خودش سرسی رو بندازه پایین یا نه؟ قشنگ شخصیت ها بر سر دو راهی قرار گرفتند! و انتخاب هاشونم کردن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اپیزود ۴ اپیزودی بدی نبود ولی انقدر ۳ بد بود برای من که هنوز تاثیرات پروانه ایش باقیه و همین باعث میشه ۴ هم اونطور که باید لذت بخش نباشه برام

بعد از مدت ها یخورده اون روی سگ سریال دوباره بالا اومد و یکم از سورپرایز های ناگهانی لذت بردیم
خیلی وقت بود انقدر قشنگ درس عبرت نداده بود به کارکترهاش
یعنی واقعا تیم دنریس یه مشت آدم بی مغز تشریف دارن. من از همه توقع داشتم الی تیریون و واریس ! این دوتا چشون شده ؟
خب وقتی تو تیم رقیب بزرگترین دریانورد وستروس حضور داره که اقیانوس به نوعی خونش محسوب میشه مگه مغز خر خوردید اینطوری از دریا رفت و آمد میکنید ؟
این یورون رو اینطوری نگاه نکنید انقدر چندش تو سریال شخصیت پردازی شده دوستان کتاب خون میدونن چه هیولای هفت سریه (که البته ارادت منم از عکس پروفایل و امضام به ایشون کاملا مشخصه)
اگر فقط ده درصدش هم از کتاب به سریال منتقل شده باشه تو دریا هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه شانسی در مقابلش داشته باشه.

بعد خارج از کلکسیون سوتی هایی که سریال داره مثل همین داستان لیوان قهوه ای که گذاشتن بودن رو میز :)) سوتی های بسیاری هم تو فیلمنامه وجود داره

آقا شما خودتو یه لحظه بذار جای دنریس
به لحظه ورودت برای شاخ تو شاخ شدن با دشمنت (نایت کینگ) یه شخصی به اسم برن وجود داره که کل آمار طرف رو آنلاین بهت میده
میگه یارو همین الان دیوار رو آورد پایین ، اژدها داره و فلان وقت میرسه و از این حرفا
مطمئن میشی که هم علم غیب داره هم میتونه در لحظه هر جا بخواد حضور داشته باشه
انقدرم آگاهه که قشنگ نقشه میکشه این اهریمن باستانی (شاه شب)‌ دقیقا میاد تو فلان نقطه که به خدمت من برسه و همین اتفاق هم میوفته.
حالا شما که دنریس باشید دقیقا چرا برای جنگ های بعدی نباید با این فرد مشورت کنید ؟
من بودم میذاشتم رو کولم با خودم میبردمش این برن الان با ارزش ترین دارایی کل وستروسه :|

از این مورد هم که بگذریم خداییش این شو رانر ها دقیقا مشکلشون با گوست چیه ؟ با این حیوون بدبخت پدر کشتگی دارن ؟ دقت کردید به هر روشی تو هر اپیزود میخوان از شرش خلاص شن

در آخرم بگم به شکل عجیبی از هر دو ملکه بدم میاد
یعنی واقعا الان بیشتر از همیشه دلم یک نایت کینگ میخواد بزنه هر دوتاشونو شرحه شرحه کنه ! حیف که به قول شاعر اون که رفته دیگه هیچوقت نمیاد :(

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
پروموی قسمت 4 دنریس رونشون میده که موهاش کامل بازه ( از نظر روحی قشنگ به هم ریخته ). تیریون هم خیلی با شک و شبهه نگاهش میکنه . من فکر میکنم دنریس میمیره یا اینکه مثل پدرش mad میشه و اتیش بازی راه میندازه ( سر اینکه جان خیلی خاطرخواه داره و دوروبرشن خیلی سرخورده شد و الانم خشم از دست دادن اژدها هم موستولی شده و دور از انتظار نیست که حرکت خفنی بزنه .
بابا این سانسا باید میمید... بکش بیرون دیگه...
من فک کنم یه کلیف هنگر داریم قسمت بعد اونجا که یورون اسمون رو نگاه کرد خیلی رفته رو مخم. اینا با اون S400 :)) هاشون دیگه از هیچ احدی ترسی ندارن کشتی ها رو هم که پرپر کردن .
بریم بگیم جون مادرت نورپردازیت درست باشه ناموسا...!!!!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
پروموی قسمت 4 دنریس رونشون میده که موهاش کامل بازه ( از نظر روحی قشنگ به هم ریخته ). تیریون هم خیلی با شک و شبهه نگاهش میکنه . من فکر میکنم دنریس میمیره یا اینکه مثل پدرش mad میشه و اتیش بازی راه میندازه ( سر اینکه جان خیلی خاطرخواه داره و دوروبرشن خیلی سرخورده شد و الانم خشم از دست دادن اژدها هم موستولی شده و دور از انتظار نیست که حرکت خفنی بزنه .
من فک کنم یه کلیف هنگر داریم قسمت بعد اونجا که یورون اسمون رو نگاه کرد خیلی رفته رو مخم. اینا با اون S400 :)) هاشون دیگه از هیچ احدی ترسی ندارن کشتی ها رو هم که پرپر کردن .

آره موافقم کاملا
اون نگاه یورون بی دلیل نیست
اکثر کامنتای فروم های خارجی رو خوندم میگن به احتمال قوی دروگو قرار آرمور ببنده :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
من فک کنم یه کلیف هنگر داریم قسمت بعد اونجا که یورون اسمون رو نگاه کرد خیلی رفته رو مخم.

آخ گفتی , برا منم دقیقا همینطور هست . کشتی هاش همه مجهز به کمان هایی که کایبرن درست کرده هست ( کمان که چه عرض کنم بقول بچه ها S400 :D ) , قیافه یورون اون لحظه آخر چرا تغییر کرد؟ چی دید تو آسمون مگه ؟ :-?

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آخ گفتی , برا منم دقیقا همینطور هست . کشتی هاش همه مجهز به کمان هایی که کایبرن درست کرده هست ( کمان که چه عرض کنم بقول بچه ها S400 :D ) , قیافه یورون اون لحظه آخر چرا تغییر کرد؟ چی دید تو آسمون مگه ؟ :-?

مثل اینکه این یکی کویین رو هم میخاد به دست بیاره :D

• Like
Reactions: Silent Storm

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
شاید سرسی بالاخره به آرزوش رسیده و فیل گیرش اومده! :D

dsrg_h4dbad49e.jpg

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
اینجور که بوش میاد این قسمت هم گند زده

رفقا یه پولی جمع کنید برا این دوستمون یه جایزه ای بخریم , بالاخره کلی زحمت داره میکشه و ذوق میکنه سر نمرات سریال :):)

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
آره موافقم کاملا
اون نگاه یورون بی دلیل نیست
اکثر کامنتای فروم های خارجی رو خوندم میگن به احتمال قوی دروگو قرار آرمور ببنده :D
اخ اخ ارمور ببنده که خداس....:-t ( Patriot anti-Air Missile System ):)):)):))

arman_69

کاربر سایت
Jan 5, 2019
257
آقا شما خودتو یه لحظه بذار جای دنریس
به لحظه ورودت برای شاخ تو شاخ شدن با دشمنت (نایت کینگ) یه شخصی به اسم برن وجود داره که کل آمار طرف رو آنلاین بهت میده
میگه یارو همین الان دیوار رو آورد پایین ، اژدها داره و فلان وقت میرسه و از این حرفا
مطمئن میشی که هم علم غیب داره هم میتونه در لحظه هر جا بخواد حضور داشته باشه
انقدرم آگاهه که قشنگ نقشه میکشه این اهریمن باستانی (شاه شب)‌ دقیقا میاد تو فلان نقطه که به خدمت من برسه و همین اتفاق هم میوفته.
حالا شما که دنریس باشید دقیقا چرا برای جنگ های بعدی نباید با این فرد مشورت کنید ؟
من بودم میذاشتم رو کولم با خودم میبردمش این برن الان با ارزش ترین دارایی کل وستروسه
احتمالش هست که قدرت های برن بعد از مرگ نایت کینگ از کار افتاده باشه.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اگه این اپیزود جزو فصل ۸ نبود و بعد از اون اپیزود افتضاح قبلی نمیومد میگفتم اپیزود خوب و استانداردی بود برای این سریال.ولی بدون اینها که گفتم یه اپیزود معمولی تو فصل آخر بحساب میاد.بماند که اژدهای دنریس مسخره مرد.مثل ویسیریون که اونم مزخرف مرد.با ابهت ترین موجودات سریال نباید اینقدر راحت بمیرن.بماند که داستان انواع سوتی ها و مشکلاتو داره.کلا عادی شده.بعد فصل ۶ دیگه این سریال مثل قبل نشد.

قسمت بعد بنظرم سرسی ببره جنگو ولی قسمت آخر حس میکنم سرسی و دار دسته اش کلا نابود شن.یه حسی بهم میگه داستان نایت کینگ تو قسمت آخر ادامه پیدا کنه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اون طوری که یورن آخر پرومو شخم رفت ، فقط سه تا سناریو به ذهنم میرسه!

۱- یه اسکادران کامل b52 دیده:D

۲- به هر ترتیبی شده ، تحریک دنریس یا خشم از دست دادن برادرا دروگو تحریک شده رشد هورمونیش افزایش پیدا کرده باشه و چند برابر بزرگتر از Black Dread (بالریون)شده باشه!
۳- ریگال : بیاین بخورینش ، son of the ...

بعدشم در اینکه یا آریا می‌کشه سرسی یا اینکه در قتلش نقش داره شک نکنید !
دنریس هم بعد از نابود کردن کینگز لندینگ میمره و به دروگو می‌پیونده درست مثل رویای فصل دوم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر