سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چرا می خواید اینکارو با خودتون بکنید؟
حداقل اپیزود فردا رو ببینید :|
دیدی بعضی بازیا چند نوع پایان داره

بعدم اینا هایلایتهاشو لو میده اون هیجانو از بین نمیبره خیلی وقتاهم اونی نمیشه که میگه بعد کلا ذهنت بیشتر کسی که اسپویلو ندیده درگیر میشه و از طرفی میگی اونی که اسپویل کرده بود پایان باحالتری براش بسته بود

• Like
Reactions: Boss and TEK ZXEN

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
چیزی به قسمت بعد نمونده مزه ی سریالو از دست میدین با اسپویلا . تا حالا اسپویلی باز نکردم چون میدونم مزه ی فیلم به ندونستنش و غیرقابل پیش بینی بودنشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من فکر کردم بخش مهمی از کل ۳ قسمت آینده است ، بعد که دیدم فقط یه تیکه از قسمت بعده بی خیال شدم
جدی .. پس ارزش نداره منم فکر کردم پایان داستانه ولی بچها اگه لو رفت لطفا تو این تاپیک بزارید خیلیا براشون جالبه زودتر بدونن . از طرفی خیلیهاشم فیکه !

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
نه آخه مسئله اینه دو سال صبر کردید و کمتر از 6 ساعت دیگه هم می تونید ببینید، حیفه واقعاً، هر چقدر مزخرف باشه یا هرچی.
شماهارو بفرستن westworld چه کارایی که نمیکنید! :D
WW که اصلا قابل مقایسه با GOT نیست. داستانش اونقد عمیقه و پیچش داره که حتی اگه بدونی چی میشه بازم طی اتفاقات شوکه میشی و به قول معروف برگات میریزه :D
هر چند من بازم معتقدم اسپویلا به نظر فیک باشن. بعید نیست خودشون بیان یه سری فیک فوتیج لیک کنن تو اینترنت .. :-"

جدی .. پس ارزش نداره منم فکر کردم پایان داستانه ولی بچها اگه لو رفت لطفا تو این تاپیک بزارید خیلیا براشون جالبه زودتر بدونن . از طرفی خیلیهاشم فیکه !
اگه واقعا پایان داستان واستون مهمه منتظر کتابا باشین که هیچ احدی نمیتونه و نخواهد تونست واستون اسپویل کنه. پایان اصلی داستان اون خواهد بود.

من فکر کردم بخش مهمی از کل ۳ قسمت آینده است ، بعد که دیدم فقط یه تیکه از قسمت بعده بی خیال شدم
معلوم نیست آخه یکی میگه کل فصل لیک شده یکی میگه قسمت بعد لیک شده دارن کات میکنن میفرستن. یادمه حین فیلم برداری فصل 7 بود یا 8 گفته بودن که 10 ساعت فیک فوتیج فیلم میگیرن که اگه کسی اسپویل کرد یا هک شد اونا لو بره ولی نمیدونم قضیش چطوریه یا اصلا اینکارو کردن یا نه!

• Like
Reactions: Boss

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
WW که اصلا قابل مقایسه با GOT نیست. داستانش اونقد عمیقه و پیچش داره که حتی اگه بدونی چی میشه بازم طی اتفاقات شوکه میشی و به قول معروف برگات میریزه :D
هر چند من بازم معتقدم اسپویلا به نظر فیک باشن. بعید نیست خودشون بیان یه سری فیک فوتیج لیک کنن تو اینترنت .. :-"

درسته، اون یه مقوله دیگه است، ولی منظورم به این بود که این حرکت (خوندن اسپویلی قسمتی که چند ساعت دیگه پخش میشه) مثل مهمان هاست که میرفتن وست ورد و اصلاً خویشتن داری نمیکردن چون آزاد بودن :D

• Like
Reactions: Albis

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آها از اون بابت :D
این که مسلمه اصلا یکی از اهداف وست ورد اینه که بگه اگه آزادی مطلق داشته باشیم تازه Dark Side هر کسی رونمایی میشه.
ولی واقعا هیچوقت نفهمیدم اسپویل کردن چه لذتی داره. پیج فوتبال باز میکنی تو کامنتاش یکی Endgame اسپویل کرده. از اونور میری اینستاگرام پیج روان شناسی میبینی یکی نوشته نایت کینگ میمیره ... کلا سادیسم دارن یه سری و با اینکه طرف اثر کارشو نمیبینه اما لذت میبره :|

وست ورد فراتر از یه سریاله، یه جورایی داره دنیارو اسپویل میکنه!، جزو سریال های سنگین و خیلی خاصه، هر قسمتش که تموم میشد با خودم میگفتم قسمت بعد اگه بود هم نمیبینم! چون همین یه قسمت منو سیراب کرده (قشنگ فیلم و سریالم تکمیل میشد) تازه باید ده بار دیگه هم ببینم، این حسو نسبت به گیم آف ترونز هم داشتم ولی کم کم از این حالت خارج شد..

نمیخوام تاپیک رو از مسیر اصلی خارج کنم فقط می خوام این قضیه اسپویل رو یه جورایی تحت تاثیر قرار بدم که بیخیالش بشن :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
این اپیزود بنظرم Got ـی ترین اپیزود این سیزن بود :D اما نکته ای که هست اینکه چرا واقعا هیچ چالشی تو رایتینگ این سیزن دیده نمیشه، همه چی از اول فصل تا الان خطی پیش رفته بدون سورپرایز یا چیزی که یک دفعه سطح سریالو بکشونه بالا.
نیمه اول که مهمونی و خوشحالی بود هیچی، نیمه دوم یک دفعه تصمیم گرفتن حمله کنن و دنریس فست ترول زد و در عرض 5 دقیقه یک اژدها نابود شد با کلی کشتی و آدم.
با اینکه بنظرم اپیزود خوبی بود ولی فک نکنم تو این نقطه از سریال "خوب" جوابگو باشه :D

بازم خداروشکر دیده میشد این اپیزود، سطح انتظاراتو فعلا رو همینقد نگه باید داشت :-"

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,527
نام
سپهر
اپیزود رو دیدم. فکر کنم که اپیزود سریال The Viking هم همین طوری بود اما قطعا هم از لحاظ فیلم نامه و کارگردانی و توییست هایش، اپیزود جذابی بود. توی نقدها که جالب ترین نقد، نقد سایت Vox هست که در واقع نمرات نسبتا خوبی به اپیزودهای این سریال میداد اما این دفعه کاملا آب رو روش قطع کرده!

The script ... was a mess, making for the weakest episode of the final season so far and an inauspicious preview of the show’s remaining few hours. ... The death of Missandei is the latest example of how much Game of Thrones has suffered the further it gets from George R.R. Martin’s books. There is raw pain in what happens to her, but little else. It’s an adequate cover version of something you once loved, but it has so little of the original soul.

• Like
Reactions: IMANOKA

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
این اپیزود که به جز مرگ اژدهای مظلوم و دقایق آخرش رسماً هیچی نداشت، ولی دیگه این سوتی... الله اکبر! :D
یعنی بین این همه عوامل که اونجا بودن قبل فیلمبرداری و وسط فیلمبرداری و بعدش، کسی متوجه این نشده بوده؟!

با اینکه می‌شد حدس زد یکی از اژدهاها منهدم میشه، ولی صحنه مرگش خیلی دردناک بود. :( حالم بهم میخوره از این کشتی‌های یورون. نمی‌دونم دفعه چندم هست که یه دفعه از عالم غیب سر می‌رسن و یه غلطی می‌کنن میرن. یعنی انگار تکنولوژی زیردریایی دارن و هر وقت عشق‌شون بکشه از زیر آب میان بیرون و عشق و حال می‌کنن و برمی‌گردن. کلاً مزخرف‌ترین کاراکتر سریال برای من همین یورون بوده و امیدوارم خیلی خوشگل بمیره.
الآن این دخترک اژدهاسوار و همراهانش دقیقاً میخوان چیکار کنن؟! :D یه اژدها بیشتر ندارن که اون هم کافیه دو تا تیر بهش بخوره تا بترکه. از نظر لشکر و نیرو هم زیر خط فقر هستن. کلاً شرایط جوری هست که در حالت منطقی نمی‌تونن کار خاصی بکنن و باید دید آخرش چه معجزه‌ای رخ میده و اوضاع به کجا میرسه که اینا سرسی و دار و دسته رو منهدم کنن.
-------------------
این هم باحال بود! :D

yk1t_wsr4801q3iw21.jpg

کلاً بعید نیست یورون بخواد پررو بازی دربیاره و آخرش توسط همین سرسی به قتل برسه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر