سرزمین رویا وی تو Dreamland V2

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام آقا پویان تریلر رو دیدم بازی به نظرم خیلی خوب شده فقط یک چیزی سعی کن راه رفتن و پرش کاراکتر رو یک مقدار بهتر کنید و توی اون محیط تاریک یک فندک و یا یک مشعل دستش قرار بدی تا با اینور و اونور رفتن کمی روشن بشه تا جاهایی از بازی کارکتر توی تاریکی گم می شد که این به بازیتون ضربه میزنه
منتظر ریلیز بازی خوبتان هستیم

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان عزیز امروز بنیاد بودیم و انشالله بازی بعد از ایام عید مورد مشورت شورا نظارت قرار میگیره اما در حال حاضر ما برای بازی احتیاج به کانسپت کار داریم اگه دوستان کسی رو میشناسن ممنون میشیم اطلاع بدن چون کانسپتهای بازی رو باید ببریم بنیاد ..

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
بازی سرزمین رویا بازگویی داستان که نسخه بازسازی شده از بازی با همین نام میباشد مراحل تولید خود را پشت سر گذاشته و هم اکنون در انتظار مجوز از بنیاد ملی بازیهای رایانه ای میباشد این بازی به احتمال زیاد تابستان امسال منتشر خواهد شد. و در نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.
نمونه ای از کانسپت آرتهای بازی
Elisan-CA-1.jpg

Nix-CA-1.jpg

Jar-Jar-CA-1.jpg

Ghool-CA-1.jpg

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
blog-image-117.png

دوستان عزیز امروز بعد از مدتها تلاش و پیگیری های تیم دریم فکتوری معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای پروانه ساخت بازی سرزمین رویا را به نویسندگی پویان کبودوند تصویب کرد و این بازی بعد از ارسال به اسرا نظام کنترل و درج سنی بازیها و دریافت رنج سنی بازی برای انتشار آماده خواهد شد. البته قبل از آن ما در حال تلاش برای آماده سازی و دریافت اجازه برقراری غرفه در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران هستیم خبرهای بعدی پیرامون این مسئله بزودی اعلام خواهد شد.
متن خبر در وبسایت معاونت و نظارت بازیهای رایانه ای
با تشکر مدیریت تیم دریم فکتوری

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
blog-image-118.png

امروز بالاخره بعد از تلاشهای فراوان با خبر حضور تیم دریم فکتوری در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران با شما هستم تیم دریم فکتوری ( کارخانه رویایی ) در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای تهران حاضر خواهد بود و شما عزیزان میتوانید از غرفه ما در این نمایشگاه دیدن نمایید و با بازیهای جدید تیم و همچنین صحنه های جدیدی از بازی سرزمین رویا بازگویی داستان و عوامل ساخت آن نیز آشنا شوید

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان عزیز و علاقمندان جهت بازدید از غرفه تیم دریم فکتوری ( کارخانه رویایی) میتوانند در تاریخ ۶ تیرماه به مدت ۴ روز در مصلی بزرگ امام خمینی در بخش تولیدات ، غرفه کارخانه رویایی (A50 ) از غرفه ی ما دیدن نمایند. ( شایان ذکر است پروژه دوم این تیم در این غرفه معرفی خواهد شد)
منتظر حضور شما در غرفه تیم کارخانه رویایی خواهیم بود

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقای کبودوند بنده کم سعادت هستم که نمیتونم خدمت شما برسم چون داخل امتحانات هستم
امیدوارم موفق باشید

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
اولین و آخرین پروژه بازیسازی تیم دریم فکتوری بازی سرزمین رویا به احتمال فراوان توسط عصر بازی منتشر خواهد البته این مطلب هنوز بصورت رسمی تایید نشده و تیم دریم فکتوری بعد از فروش این بازی دیگر با دنیای بازیسازی خداحافظی خواهد کرد

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
اولین و آخرین پروژه بازیسازی تیم دریم فکتوری بازی سرزمین رویا به احتمال فراوان توسط عصر بازی منتشر خواهد البته این مطلب هنوز بصورت رسمی تایید نشده و تیم دریم فکتوری بعد از فروش این بازی دیگر با دنیای بازیسازی خداحافظی خواهد کرد

آخه چرا؟؟
شماها که کارتون خیلی خوب بود...!!!؟

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
آخه چرا؟؟
شماها که کارتون خیلی خوب بود...!!!؟
عزیزم ما توی کار دوبعدی هستیم و ایران جایی برای بازیساز دو بعدی نداره و هرکسی هم میخواد با این روال پیشرفت کنه باید حتما حمایت شده نهادی ارگانی چیزی باشه که بتونه موفق بشه

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
خب دوستان عزیز بنا به درخواست یک دوست عزیز و ارجمند که در عرصه بازیهای رایانه ای هم فعالیت دارند و بسیار هم سرشناس هستند تیم دریم فکتوری به روند ساخت پروژه های خودش ادامه خواهد داد اما احتمالا بدون مدیریت اینجانب و با مدیریت شخص جدید و سرشناسی این خبر رو هم اعلام کنم که بزودی بخش بازیهای آندرویدی و ایندی تیم دریم فکتوری هم آغاز بکار خواهد کرد و اینجانب فقط به عنوان گرافیست و سخنگوی اخبار این تیم فعالیت خواهم کرد

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
خب دوستان عزیز بنا به درخواست یک دوست عزیز و ارجمند که در عرصه بازیهای رایانه ای هم فعالیت دارند و بسیار هم سرشناس هستند تیم دریم فکتوری به روند ساخت پروژه های خودش ادامه خواهد داد اما احتمالا بدون مدیریت اینجانب و با مدیریت شخص جدید و سرشناسی این خبر رو هم اعلام کنم که بزودی بخش بازیهای آندرویدی و ایندی تیم دریم فکتوری هم آغاز بکار خواهد کرد و اینجانب فقط به عنوان گرافیست و سخنگوی اخبار این تیم فعالیت خواهم کرد
خوب باز جای شکرش باقیه ... ( مدیر جدید مهدی فنایی نیست؟؟:d)
غرفتونو دیدم ، خیلی ساده بود ، کاش حداقل تست بازی رو میزاشتین ، ولی واقعا خیلی نسبت به قبل پیشرفت کرده ، امیدوارم همیشه موفق باشی پویان جان....

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
blog-image-119.png

آخرین روز نمایشگاه هم تمام شد و اینجا از دوستان بابت اینکه اومدن غرفه و ما نبودیم و یا اینکه فقط به مدت چهار روز غرفه رو دائر کرده بودیم از همگی عذرخواهی میکنم و این مطلب رو بیان میکنم که ما بدلیل اینکه یه تیم مستقل بودیم و بار اولمون بود توی نمایشگاه حاضر میشدیم نتونستیم آنچنان که باید و میبود غرفه زیبایی طراحی کنیم و اطلاع رسانی دقیق تری در این مورد انجام بدیم. بعضی از دوستان از غرفه دیدن کردن و صحنه های جدیدی از بازی سرزمین رویا بازگویی داستان رو دیدن و پوسترهای طراحی شده برای این بازی و پوستر معرفی بازی ارتش چهار نفره که پروژه بعدی تیم دریم فکتوری بود. اما دوستانی که از غرفه و صحنه های بازی سرزمین رویا بازگویی داستان دیدن کرده بودن بصورت کلی همگی در مورد اینکه بازی چرا شبیه به نمونه های خارجی شده و از المان های ایرانی درش دیده نمیشه صحبت میکردن من باز هم اینجا توضیح این مطلب رو بیان میکنم که بازی سرزمین رویا بازگویی داستان بدلیل استفاده از داستان و فضای فانتازی بیشتر به این نوع طراحیها که سبک انیم و مانگای ژاپنی رو در خودش داره شبیه تا طراحی به سبک ایرانی و نمیشه فضا و داستان یک بازی رو فدای یک نوع طراحی کرد چون بازی مخصوص و ساخته شده در نقطه خاصی بوده.
انشالله هم در نمایشگاه های سال بعد سعی میکنیم غرفه بهتر و درخور تیم و شما عزیزان برپا کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر