سرزمین رویا وی تو Dreamland V2

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان داشتم توی فایلهای بازی سرزمین رویا رو نگاه میکردم یه سری تصاویر اولیه از بازی رو که روزهای اول ساخت ساخته بودم و بصورت پیکسلی بودن رو پیدا کردم گفتم بیارم بزارم شما هم ببینید شاید خوشتون بیاد

جارجار از تاریکی الیسان را باز خواهد آورد ( الهام گرفته از فیلم رینگ )
Jarjar-Elisan-dark.gif

غذا درست کردن نیکس
Coking-Nix.gif

طناب بازی سای
Roshan.gif

دریملند به زبان ژاپنی
DL-Japan.png

اولین تصویر ساخته شده بازی
First-Image.png

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
خیلی باحال بودن.
اون عکسه یعنی فقط دریملند به زبان ژاپنی هست یا سه زبانه شده؟
عزیزم این تصاویر ماله روزهای اولی کار هستن که کار پیکسلی داشت ساخته میشد در مورد زبانها هم بازی رو احتمالا به چند زبان داخلی و چند زبان خارجی ریلیز میکنیم ژاپنی هم یکیشونه

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
عزیزم این تصاویر ماله روزهای اولی کار هستن که کار پیکسلی داشت ساخته میشد در مورد زبانها هم بازی رو احتمالا به چند زبان داخلی و چند زبان خارجی ریلیز میکنیم ژاپنی هم یکیشونه

زبان داخلی؟؟ یعنی آذری، خوزستانی و ... ؟!
زبان ژاپنی هم بهتا گویندگیش رو می کنه؟

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
blog-image-1231.png

جهت ساخت تیزر تبلیغاتی ویدئوی بازی سرزمین رویا بازگویی داستان از افرادی که در ساخت اینگونه تیزرهای تبلیغاتی تبحر دارند دعوت میشود تا در ساخت این تیزر تبلیغاتی مارا یاری رسانند افرادی که توانایی ساخت تیزر تبلیغاتی را دارا میباشد جهت همکاری با ارسال یک نمونه کار و مشخصات فردی و شماره تماس به پست الکترونیکی poyankaboodvand@yahoo.com اعلام آمادگی نمایند. علاقمندان مبلغ یا هزینه کاری مورد نظر خود را نیز درج نمایند

با تشکر

آخرین ویرایش:

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
بزودی وبسایت بازی سرزمین رویا بازگویی داستان فعال خواهد شد و شما میتوانید اخبار ، اطلاعات ، تصاویر و ویدئوها و پس زمینه های جدید از این بازی رو در اون ببینید و دریافت کنید هچنین اخبار مربوط به نشر این بازی بزودی اعلام خواهد شد
یک پس زمینه از بازی سرزمین رویا بازگویی داستان

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
بزودی وبسایت بازی سرزمین رویا بازگویی داستان فعال خواهد شد و شما میتوانید اخبار ، اطلاعات ، تصاویر و ویدئوها و پس زمینه های جدید از این بازی رو در اون ببینید و دریافت کنید هچنین اخبار مربوط به نشر این بازی بزودی اعلام خواهد شد
یک پس زمینه از بازی سرزمین رویا بازگویی داستان

آقا پویا خواستید براش فروم هم بزنید من در خدمت شما هستم و کمکتون می کنم:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر